GlobaLeaks - en to uk translation catalogue (587 entries)

en: Log in
uk: Увійти

en: Theme customization
uk: Налаштування зовнішнього вигляду

en: Languages
uk: Мови

en: Text customization
uk: Налаштування тексту

en: Advanced
uk: Розширений

en: Question templates
uk: Шаблони питань

en: Questionnaires
uk: Анкети

en: Add new questionnaire
uk: Створити нову анкету

en: Home
uk: Головна

en: Changelog
uk: Журнал змін

en: License
uk: Ліцензія

en: Templates
uk: Шаблони

en: Delete
uk: Видалити

en: Anomalies
uk: Аномальна активність

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: file unavailable
uk: файл недоступний

en: Date
uk: Дата

en: Expiration date
uk: Дата закінчення терміну дії

en: Last Access
uk: Останній Доступ

en: Files
uk: Файли

en: Comments
uk: Коментарі

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Details
uk: Деталі

en: Platform wizard
uk: Майстер налаштування платформи

en: CREDIT CARD
uk: Кредитна картка

en: YOUR NAME
uk: Ваше ім'я

en: Label the report
uk: Позначте звіт

en: Postpone the expiration date
uk: Відтермінувати дату зачінчення терміну дії

en: Select all
uk: Вибрати все

en: Deselect all
uk: Скасувати вибір всього

en: Refresh
uk: Оновити

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: The whistleblower has already read the last update
uk: Інформатор прочитав останні оновлення

en: The whistleblower has not read the last update yet
uk: Інформатор ще не прочитав останні оновлення

en: Move up
uk: Вгору

en: Move down
uk: Вниз

en: Move left
uk: Вліво

en: Move right
uk: Вправо

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Save all
uk: Зберегти все

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Number
uk: Номер

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Regular expression validator
uk: Валідатор регулярних виразів

en: Minimum number of input characters
uk: Мінімальна кількість символів, що вводять

en: Maximum number of input characters
uk: Максимальна кількість символів, що вводять

en: Earliest selectable date
uk: Найдавніша дата вибору

en: Latest selectable date
uk: Остання дата вибору

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Attachment
uk: Додаток

en: Attachments
uk: Додатки

en: Change your password
uk: Змінити пароль

en: User
uk: Користувач

en: Motivation
uk: Мета

en: Status
uk: Статус

en: Request motivation
uk: Мета запиту

en: Reply motivation
uk: Мета відповіді

en: Request status
uk: Статус запиту

en: Custodian
uk: Зберігач

en: Identity
uk: Особисті дані

en: Access requested
uk:  Зроблено запит на доступ

en: Request access to the whistleblower's identity
uk: Зробити запит на  особисті дані інформатора

en: Please write a motivation
uk: Будь ласка, поясніть мету

en: Reply to the request
uk: Відповідь на запит

en: Authorized
uk: Дозволено

en: Denied
uk: Відхилено

en: Waiting for authorization
uk: В очікуванні дозволу

en: New request
uk: Новий запит

en: Authorize
uk: Дозволити

en: Deny
uk: Відхилити

en: Deny access to the whistleblower's identity
uk: Відхилити право доступу до інформації про особу інформатора

en: Authorize access to the whistleblower's identity
uk: Надати право доступу до інформації про особу інформатора

en: URL redirects
uk: Перенаправлення URL

en: Anomaly detection thresholds
uk: Пороги виявлення аномалій

en: Available disk space
uk: Вільне місце на диску

en: Last update
uk: Останні оновлення

en: Disable notifications to administrators
uk: Відключити сповіщення адміністраторам

en: Disable notifications to custodians
uk: Відключити сповіщення зберігачам

en: Disable notifications to recipients
uk: Відключити сповіщення отримувачам

en: Score
uk: Бал

en: Trigger question
uk: Ініційоване питання

en: Triggered by score:
uk: Ініціюється оцінкою:

en: Weak
uk: Слабкий

en: Acceptable
uk: Прийнятний

en: Strong
uk: Надійний

en: Silence email notifications
uk: Вимкнути сповіщення на електронну пошту

en: Turn on email notifications
uk: Увімкнути сповішення на електронну пошту

en: Input validation
uk: Перевірка вводу

en: Email address
uk: Електронна пошта

en: Custom
uk: Індивідуальний

en: None
uk: Жодний

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Search
uk: Шукати

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
uk: Цей текст більше не відображається на платформі. Початковий текст було змінено, або видалено.

en: Audit log
uk: Журнал аудиту

en: Stats
uk: Статистика

en: Activities
uk: Активність

en: Reports
uk: Звіти

en: Report
uk: Звіт

en: Users
uk: Користувачі

en: From
uk: Від

en: Number of downloads
uk: Кількість завантажень

en: File size not accepted.
uk: Розмір файлу завеликий.

en: Maximum file size is:
uk: Максимально допустимий розмір файлу:

en: Scheduled jobs
uk: Заплановані завдання

en: Regenerate
uk: Відновити

en: Display options alphabetically
uk: Відобразити опції в алфавітному порядку

en: Enable email notifications for:
uk: Увімкнути сповіщення електронною поштою для:

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Remove
uk: Вилучити

en: Use as default
uk: Використовувати за замовчуванням

en: Collapse
uk: Закрити

en: Expand
uk: Відкрити

en: Select
uk: Вибрати

en: Deselect
uk: Скасувати вибір

en: Surname
uk: Прізвище

en: New
uk: Новий

en: Opened
uk: Відкрито

en: Closed
uk: Закрито

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Print
uk: Друк

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Вперед

en: First
uk: Перший

en: Last
uk: Останній

en: Send a test email to your email address.
uk: Відправити тестовий лист на Вашу електронну адресу.

en: Block the submission
uk: Заблокувати подання

en: Skip the recipient account creation.
uk: Пропустити створення облікового запису отримувача.

en: Send activation link
uk: Надіслати посилання для активації

en: Password reset
uk: Скинути пароль

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
uk: Один або декілька отримувачів ще не виконали перший вхід. Це означає, що вони не будуть отримувати звіти.

en: This user has not performed the first login yet.
uk: Цей користувач ще не виконав перший вхід.

en: seconds
uk: секунд

en: This domain name is not available.
uk: Це ім'я домену не доступне.

en: Mark as important
uk: Позначити як важливе

en: Copy to clipboard
uk: Копіювати у буфер обміну

en: Logout
uk: Вихід

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
uk: Дати цьому отримувачу можливість надавати користувачам доступ до звітів

en: Grant access
uk: Дозволити доступ

en: Revoke access
uk: Відкликати доступ

en: File a report
uk: Подати звіт

en: Before proceeding, please set a new password.
uk: Перш ніж продовжити, будь ласка, встановіть новий пароль.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
uk: Перед тим як продовжити, просимо включити двофакторну аутентифікацію.

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Low
uk: Низький

en: High
uk: Високий

en: megabytes
uk: мегабайт

en: percentage
uk: відсотків

en: Save
uk: Зберегти

en: Type
uk: Тип

en: Severity
uk: Важливість

en: Object
uk: Об'єкт

en: ID
uk: ІD

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Role
uk: Роль

en: Name
uk: Назва

en: Creation date
uk: Дата Створення

en: Last access
uk: Останній вхід

en: Whistleblower's last access
uk: Останній доступ Інформатора

en: Substatuses
uk: Субстатуси

en: Add
uk: Додати

en: Label
uk: Позначка

en: This field is mandatory
uk: Це поле є обов'язковим

en: Edit
uk: Редагування

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Report statuses
uk: Статуси звітів

en: Hidden
uk: Прихований

en: Description
uk: Опис

en: Questionnaire
uk: Анкета

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: days
uk: дн.

en: Set the value to 0 to disable this feature.
uk: Встановіть значення 0, щоб відключити цю функцію.

en: Show the questionnaire navigation interface
uk: Показати інтерфейс управління анкетою

en: Allow whistleblowers to select their recipients
uk: Дозволити інформаторам обирати отримувачів

en: Select all recipients by default
uk: Вибрати всіх отримувачів за замовчуванням

en: Maximum number of selectable recipients:
uk: Максимальна кількість обраних отримувачів:

en: Show recipients in alphabetical order
uk: Упорядкувати отримувачів за алфавітом

en: Show recipient details on the status page of the report
uk: Показати дані отримувача на сторінці статусу подання інформації

en: Enable comments
uk: Увімкнути коментарі

en: Allow the whistleblower to write comments
uk: Дозволити інформатору коментувати

en: Enable private messages
uk: Увімкнути приватні повідомлення

en: Allow the whistleblower to send messages
uk: Дозволити інформатору надсилати повідомлення

en: Allow the whistleblower to add attachments
uk: Дозволити інформаторам додавати файли до звіту

en: Additional questionnaire
uk: Додаткова анкета

en: Scoring system options
uk: Опції системи оцінки

en: Threshold
uk: Поріг

en: Value
uk: Значення

en: Medium
uk: Середній

en: Software version:
uk: Версія програмного забезпечення:

en: Restrict access to specific IP addresses
uk: Обмежити доступу до певних IP-адрес

en: Enabled
uk: Увімкнений

en: Allowed IP addresses
uk: Дозволені IP-адреси

en: Admin
uk: Адміністратор

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Each entry must be separated with a comma.
uk: Кожен запис має бути відокремлений комою.

en: Example:
uk: Приклад:

en: Hostname
uk: Ім'я хосту

en: Organization
uk: Організація

en: Invalid email address
uk: Недійсна електронна адреса

en: City
uk: Місто

en: Country
uk: Країна

en: Country code
uk: Код країни

en: Generate
uk: Генерувати

en: Private Key
uk: Приватний Ключ

en: Certificate Signing Request
uk: Запит на Підписання Сертифікату

en: Download
uk: Завантажити

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Valid until:
uk: Дійсний до:

en: Issuer:
uk: Джерело:

en: Intermediate Certificates
uk: Проміжні Сертифікати

en: Reset
uk: Скинути налаштування

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
uk: Платформа підтримує налаштування HTTPS через цей інтерфейс.

en: Automatic configuration
uk: Автоматичне налаштування

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
uk: Автонастрoйка HTTPS керує всім процесом запиту, запуску і поновлення сертифікатів Let's Encrypt Certificate Authority.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
uk: Платформа повинна бути доступна через публічну IP-адресу і для обраного імені хоста повинен бути відповідний DNS-запис.

en: Proceed
uk: Продовжити

en: Manual configuration
uk: Налаштування вручну

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
uk: Майстер ручної настройки проведе вас через процес налаштування HTTPS з альтернативного Центру Сертифікації.

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Auto-renewal
uk: Автоматичне оновлення

en: Tor Onion Service
uk: Сервіс Tor Onion

en: Anonymize outgoing connections
uk: Анонімізувати вихідні з'єднання

en: Let the platform be reachable without Tor
uk: Дозволити доступ до платформи без Tor

en: Roles enabled to use the platform without Tor
uk: Ролі, які можуть використовувати платформу без браузера Tor

en: Whistleblower
uk: Інформатор

en: To
uk: До

en: SMTP email address
uk: SMTP email адреса

en: SMTP server address
uk: Адреса SMTP сервера

en: SMTP server port
uk: Порт SMTP сервера

en: Security
uk: Безпека

en: Require authentication
uk: Вимагає аутентифікацію

en: Password
uk: Пароль

en: Number of hours before sending a report expiration alert
uk: Кількість годин до надсилання повідомлення про закінчення терміну дії звіту

en: Test the configuration
uk: Протестувати конфігурацію

en: Reset SMTP configuration
uk: Скидання конфігурації SMTP

en: Reset notification templates to default
uk: Очистити шаблони сповіщень до значень за замовчуванням

en: Template
uk: Шаблон

en: Question
uk: Питання

en: Single-line text input
uk: Введення тексту одним рядком

en: Multi-line text input
uk: Введення тексту багатьма рядками

en: Selection box
uk: Поле вибору

en: Multiple choice input
uk: Ввід з множинним вибором варіантів

en: Checkbox
uk:  Прапорець

en: Terms of service
uk: Умови використання

en: Date range
uk: Діапазон дат

en: Group of questions
uk: Група питань

en: Row
uk: Рядок

en: Column
uk: Колонка

en: Width
uk: Ширина

en: Question group
uk: Група питань

en: Hint
uk: Підказка

en: Mandatory
uk: Обов'язково

en: Accept multiple file uploads
uk: Дозволити завантаження декількох файлів

en: Accept multiple answers
uk: Дозволити декілька відповідей

en: Template override
uk: Перевизначення шаблону

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Text
uk: Текст

en: Checkbox label
uk: Мітка прапорця

en: Add multimedia content
uk: Додати мультимедійний контент

en: Image
uk: Зображення

en: Audio
uk: Аудіо

en: Video
uk: Відео

en: Trigger conditions
uk: Умови запуску

en: Sufficient
uk: Достатня

en: Options
uk: Опції

en: Addition
uk: Додаткове

en: Multiplier
uk:  Множник

en: Questions
uk: Питання

en: Add new question
uk: Додати нове питання

en: Add question from template
uk: Додати нове питання з шаблону

en: Duplicate
uk: Дублювання

en: Steps
uk: Кроки

en: Logo
uk: Логотип

en: Project name
uk: Назва проекту

en: Homepage title
uk: Назва домашньої сторінки

en: Presentation
uk: Презентація

en: Question to solicit possible whistleblowers
uk: Запитання  для потенційних інформаторів

en: Whistleblowing button
uk: Сигнальна Кнопка

en: Disclaimer
uk: Про обмежену відповідальність

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Upload
uk: Додати

en: Language:
uk: Мова:

en: Add custom text
uk: Додати власний текст

en: Custom text
uk: Індивідуальний текст

en: Original text
uk: Оригінальний текст

en: Original translation
uk: Оригінальний переклад

en: Custom translation
uk: Індивідуальний переклад

en: Disable submissions
uk: Відключити подання

en: Enable encryption
uk: Включити шифрування

en: Enable administrators to change user passwords
uk: Дозволити адміністраторам змінювати паролі користувачів

en: Administrators authorized to change user passwords:
uk: Адміністраторам дозволено змінювати паролі користувачів:

en: Enable multisite feature
uk: Включити функцію мульти-сайтів

en: Enable simplified login
uk: Дозволити спрощений вхід

en: Enable search engines indexing
uk: Включити індексацію пошуковими системами

en: Default questionnaire
uk: Стандартна анкета

en: Show contexts in alphabetical order
uk: Упорядкувати контексти за алфавітом

en: Size limit for file attachments
uk: Обмеження розміру доданих файлів

en: Require two factor authentication
uk: Вимагає двофакторну аутентифікацію

en: Password change interval
uk: Інтервал для зміни пароля

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
uk: З причин безпеки необхідно регулярно змінювати пароль.

en: Number of days till notifying unread reports to users
uk: Кількість днів до сповіщення користувачів про непрочитані звіти

en: Disable the privacy panel
uk: Відключити панель настройки конфіденційності

en: Enable custom privacy panel
uk: Увімкнути панель настройки конфіденційності

en: Custom privacy panel
uk: Панель для налаштування параметрів конфіденційності

en: Enable custodian user role
uk: Включити роль користувача-зберігача

en: Enable scoring system
uk: Увімкніть систему оцінки

en: Logging level
uk: Рівень запису журналів

en: Log accesses of internal users
uk: Журнал авторизації внутрішніх користувачів

en: Notify administrators of software problems
uk: Повідомте адміністраторів про проблеми із програмним забезпеченням

en: Notify developers of software problems
uk: Повідомте розробників про проблеми із програмним забезпеченням

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
uk: Включивши цю функцію, ви зробите свій внесок у розвиток і безпеку платформи.

en: Reset reports
uk: Очистити звіти

en: Settings
uk: Налаштування

en: Case management
uk: Ведення справ

en: Network
uk: Мережа

en: Sites
uk: Сайти

en: Mode:
uk: Режим:

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Subdomain
uk: Субдомен

en: Creation date:
uk: Дата створення:

en: Root domain used for secondary sites
uk: Кореневий домен, який використовується для вторинних сайтів

en: Use the first site for administrative purposes only
uk: Використовувати перший сайт тільки в адміністративних цілях

en: Allow users to sign up
uk: Дозволити користувачам зареєструватися

en: Enable terms of service
uk: Включити умови використання

en: Title
uk: Заголовок

en: Public name
uk: Публічне ім'я

en: Send reset link
uk: Надіслати посилання для скидання

en: Set password
uk: Встановити пароль

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
uk: Вибраний пароль занадто слабкий. Допустимий пароль повинен складатися не менш ніж з 12 символів і містити різні символи, включаючи, як мінімум, рядковий символ, прописний символ, цифру і спеціальний символ.

en: Force password change
uk: Примусова зміна пароля

en: The user will be forced to change its password on next login.
uk: Користувач буде змушений змінити пароль при наступному вході.

en: Disable two factor authentication
uk: Вимкнути двофакторну аутентифікацію

en: Language
uk: Мова

en: Enable email notifications
uk: Включити сповіщення електронною поштою

en: Details of the PGP key:
uk: Інформація про ключ PGP:

en: Fingerprint
uk: Цифровий відбиток пальця

en: Set up encryption by providing a PGP public key
uk: Налаштування шифрування за допомогою відкритого ключа PGP

en: Give this admin ability to change user passwords
uk: Надати адміністратору можливість змінювати паролі користувачів

en: Forcefully selected
uk: Примусовий вибір

en: Allow the recipient to delete reports
uk: Дозволити отримувачу видаляти звіти

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
uk: Дозволити отримувачам відтерміновувати видалення звітів

en: Give the user administrative access to the following features:
uk: Надайте користувачеві адміністративний доступ до таких функцій:

en: Request date
uk: Дата запиту

en: Report date
uk: Дата звіту

en: Authorization
uk: Авторизація

en: Requests
uk: Запити

en: The validation link is either incorrect or has expired.
uk: Посилання для перевірки невірне або закінчився термін його дії.

en: Your new email address has been validated.
uk: Ваша нова адреса електронної пошти перевірена.

en: Forgot password?
uk: Забули пароль?

en: Enter the two factor authentication code
uk: Введіть код двофакторної аутентифікації

en: Authentication failed
uk: Помилка аутентифікації

en: The code is either invalid or expired.
uk: Код недійсний або його термін дії закінчився.

en: Please select your account:
uk: Будь ласка, оберіть ваш обліковий запис:

en: Now type your password, then click 'Log in':
uk: Введіть пароль і натисніть "Увійти":

en: Text shown after the user has selected the option.
uk: Текст, що показується після вибору опції користувачем.

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Assign score points
uk: Оцінити

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Close
uk: Закрити

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
uk: Зверніть увагу, що всі пов'язані дані будуть безповоротно втрачені.

en: Enable two factor authentication
uk: Увімкніть двофакторну аутентифікацію

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
uk: Перш ніж продовжити, уважно ознайомтесь з документацією на сторінці:

en: Account recovery key
uk: Ключ для відновлення облікового запису

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
uk: Зробіть копію і помістіть її в безпечне місце. Вона знадобиться для відновлення доступу до облікового запису без втрати даних, якщо ви втратите свій пароль.

en: Enter a name for the copy
uk: Введіть ім'я копії

en: Request support
uk: Запит на підтримку

en: Thank you.
uk: Дякую.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
uk: Ми постараємося зв’язатися з вами у найближчий час.

en: Submit
uk: Надіслати

en: The connection is not secure.
uk: Інтернет з'єднання недостатньо безпечне.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
uk: Платформа все ще не налаштована на з'єднання HTTPS і тому повинна використовуватися виключно для тестування.

en: Please write a motivation for the reply
uk: Будь ласка, напишіть мотивацію для відповіді

en: Send
uk: Відправити

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
uk: Після підтвердження термін дії буде до:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
uk: Це тестова платформа. Не використовуйте її для подачі реальних документів.

en: Install an authenticator app on your phone
uk: Встановіть на свій телефон додаток для аутентифікації

en: Scan the QR code with the app
uk: Відскануйте QR-код за допомогою програми

en: Error!
uk: Помилка!

en: Internal server error
uk: Внутрішня помилка сервера

en: Error on input validation
uk: Помилка вхідних даних

en: Resource not found
uk: Ресурс не знайдено

en: Forbidden operation
uk: Заборонена операція

en: The specified old password is not valid
uk: Вказаний старий пароль не вірний

en: Resource can only be accessed via the Tor network
uk: Ресурс доступний лише через браузер Tor

en: The upload request exceeds the size limit
uk: Завантаження перевищує дозволений розмір

en: Current password
uk: Поточний пароль

en: New password
uk: Новий пароль

en: The new password must be different from the current one.
uk: Новий пароль повинен відрізнятися від поточного.

en: Type your new password again
uk: Введіть ваш пароль знову

en: The two passwords do not match
uk: Два паролі не збігаються

en: Validation of email address change in progress.
uk: Перевірка зміни адреси електронної пошти в процесі.

en: Please check your inbox for further instructions.
uk: Будь ласка, перевірте вашу поштову скриньку для подальших інструкцій.

en: Warning
uk: Попередження

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
uk: Ми настійливо рекомендуємо  використовувати Tor Browser для відвідування цього сайту. Він захистить ваші особисті дані.

en: Download the Tor Browser
uk: Завантажити Tor браузер

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
uk: Потім зкопіюйте та вставте наступну адресу у Tor Browser:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
uk: Ви вже надавали звіт? Вкажіть номер квитанції.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
uk: Квитанція недійсна, або термін дії звіту закінчився.

en: Select a file or drag it here.
uk: Виберіть файл або перетягніть його сюди.

en: Size:
uk: Розмір:

en: Uploading files…
uk: Файли завантажуються…

en: Upload completed successfully!
uk: Завантаженння успішно завершено!

en: Estimated upload time:
uk: Приблизний час завантаження

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
uk: Отримувачі попросили вас заповнити додаткову анкету.

en: Fill the additional questionnaire
uk: Заповнити додаткову анкету

en: From:
uk: Від:

en: To:
uk: Кому:

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Upload date
uk: Дата завантаження

en: File size
uk: Розмір файлу

en: Questionnaire answers
uk: Відповіді на питання анкети

en: Step
uk: Крок

en: Status:
uk: Статус

en: Files attached by recipients
uk: Файли, прикріплені отримувачами

en: Upload a file:
uk: Завантажити файл:

en: Welcome!
uk: Ласкаво просимо!

en: For the user documentation, visit:
uk: З документацією користувача можна ознайомитися на сторінці:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
uk: Якщо вам необхідна технічна підтримка, у вас виникли загальні питання, або є пропозиції для удосконалення програмного забезпечення:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
uk: Якщо ви хочете брати участь в розробці програмного забезпечення або повідомити про помилку, будь ласка, надішліть запит у нашу систему підтримки:

en: Join our chat:
uk: Приєднуйтеся до нашого чату:

en: Follow the project on:
uk: Слідкуйте за розвитком проекту:

en: An update is available:
uk: Доступне оновлення:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
uk: Ми рекомендуємо вам увійти в розділ "Налаштування", щоб отримати "ключ для відновлення облікового запису" і зберегти його в безпечному місці. Цей ключ знадобиться для відновлення доступу до платформи і ваших даних у тому випадку, якщо ви забудете свій пароль.

en: The provided recovery key is invalid.
uk: Наданий ключ відновлення недійсний.

en: The provided reset token is invalid or expired.
uk: Вказаний маркер для скидання недійсний, або термін його дії закінчився.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
uk: Введіть ім'я користувача, або електронну адресу, щоб надіслати запит на скидання пароля.

en: Enter your email address to request a password reset.
uk: Введіть вашу адресу електронної пошти, щоб відправити запит на скидання пароля.

en: Password reset requested.
uk: Надіслано запит на скидання пароля.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
uk: Введіть ваш ключ відновлення шифрування, щоб завершити процедуру скидання паролю

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
uk: Запит на інформацію про особу інформатора було надіслано зберігачу

en: Date of the request
uk: Дата запиту

en: Show
uk: Показати

en: Congratulations!
uk: Вітаємо!

en: You have completed the platform activation.
uk: Ви завершили активацію платформи.

en: Success!
uk: Успіх!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
uk: Ваша платформа для інформування майже готова!

en: Check your inbox to activate it.
uk: Перевірте пошту в папці “Вхідні”, щоб активувати її.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
uk: Якщо не активувати платформу протягом 24 годин, вона буде автоматично видалена.

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: Site
uk: Сайт

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Invalid confirmation
uk: Помилка підтвердження

en: Invalid phone number
uk: Недійсний номер телефону

en: Address
uk: Адреса

en: The answer is too short
uk: Відповідь дуже коротка

en: The specified input is not valid.
uk: Вказані дані недійсні.

en: The specified input is not valid:
uk: Вказані дані недійсні:

en: please enter a valid email address.
uk: будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти.

en: please enter numbers only.
uk: будь ласка, введіть лише цифри.

en: Submissions disabled
uk: Подання недоступне

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
uk: Ви підключаєтеся до вузла без анонімності. Цей вузол підтримує тільки анонімну подачу матеріалів

en: Your report was successful.
uk: Ваш звіт успішно відправлено.

en: Remember your receipt for this report.
uk: Збережіть вашу квитанцію для цього звіту.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
uk: Використовуйте 16-значний номер квитанції, щоб увійти в систему і переглянути повідомлення та коментарі, або щоб надати додаткову інформацію.

en: View your report
uk: Переглянути ваш звіт

en: Recipient selection
uk: Вибір отримувача

en: Select the recipients of your report:
uk: Виберіть отримувачів вашого звіту:

en: Recipients selected:
uk: Обрані отримувачі:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
uk: Ви досягли максимальної кількості можливих отримувачів.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
uk: Наступні отримувачі  одержать ваш звіт, вибір яких не можна скасувати:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
uk: На даному кроці відсутні або недостовірні відповіді на наступні питання:

en: You must select at least one recipient.
uk: Ви повинні вибрати щонайменше одного отримувача.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
uk: Відбувається завантаження файлу(-ів).

en: The following steps have errors:
uk: Допущено помилки у наступних діях::

en: Hide
uk: Приховати

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
uk: Наступна покрокова процедура дозволить вам створити платформу для інформування.

en: Please choose a configuration profile:
uk: Будь ласка, виберіть профіль конфігурації:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
uk: Надайте цьому адміністратору можливість скидати паролі користувачів.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
uk: Ми рекомендуємо вибрати цю опцію, якщо ви хочете зберегти дані від втрати в ситуації, коли отримувачі втрачають свої паролі. З іншого боку, ми не рекомендуємо використовувати цю функцію, якщо ви хочете налаштувати систему таким чином, щоб тільки отримувачі мали доступ до наданих матеріалів.

en: Please choose a different username.
uk: Виберіть інше ім'я користувача.

en: I have read and agree to the terms of the license.
uk: Я прочитав умови ліцензії і погоджуюсь з ними.

en: You have completed the platform wizard.
uk: Ви закінчили роботу з майстром налаштування платформи.

en: Please summarize your report in a few words.
uk: Опишіть кількома словами наданий вами звіт.

en: Describe your report in detail.
uk: Опишіть наданий вами звіт детальніше

en: Where did the facts happen?
uk: Де відбулися факти?

en: When did the facts happen?
uk: Коли відбулися факти?

en: I'm a victim
uk: Я жертва

en: I'm involved in the facts
uk: Я причетний до фактів

en: I witnessed the facts in person
uk: Я особисто був свідком фактів

en: I was personally told by a direct witness
uk: Мені особисто розповів безпосередній свідок

en: It is a rumor I heard
uk: Це чутки, які я чув

en: How are you involved in the reported facts?
uk: Яким чином ви були причетні до повідомлених фактів?

en: Do you have evidence to support your report?
uk: Чи є у вас докази на підтвердження вашого звіту?

en: Please attach the evidence to support your report.
uk: Будь ласка, додайте докази на підтримку вашого звіту.

en: Please describe the evidence in detail.
uk: Будь ласка, опишіть детально  докази в деталях.

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
uk: Ретельний опис поданих доказів покращує нашу здатність оцінювати претензії та проводити розслідування. Будь ласка, подбайте про посилання на значну частину будь-яких надісланих відео, зображень або документів.

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
uk: Чи повідомляли ви про факти іншим організаціям та/або особам?

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
uk: Будь ласка, перерахуйте організації та/або осіб, яких ви повідомили про ці факти.

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
uk: Ці організації розслідували ваші заяви? Якщо так, то який був результат?

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
uk: Якого результату ви хочете досягти з нашою підтримкою?

en: Do you want to provide your identification information?
uk: Ви бажаєте залишити інформацію про себе?

en: First name
uk: Ім'я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Alternative contact method
uk: Альтернативні контактні дані

en: I prefer to be contacted via this platform only
uk: Я вважаю за краще контактувати лише через цю платформу

en: Other
uk: Інше

en: Dear {RecipientName},
uk: Шановний {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
uk: Ви отримали це повідомлення, оскільки для вас був створений обліковий запис в системі: {Site}

en: Username: {Username}
uk: Ім'я користувача: {Username}

en: Activation link: {Url}
uk: Посилання для активації: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
uk: Будь ласка, натисніть на посилання активації, щоб продовжити активацію облікового запису та встановити пароль користувача.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
uk: Після успішної активації ви зможете отримати доступ до системи за наступним посиланням: {LoginUrl}.

en: Kind regards,
uk: З повагою,

en: Account activation
uk: Активація облікового запису

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
uk: Ваша платформа для інформування тепер доступна за адресою:

en: To log in, visit:
uk: Щоб увійти, відвідайте:

en: Users' credentials:
uk: Облікові дані користувачів:

en: The platform will be automatically deleted on:
uk: Платформа буде автоматично видалена:

en: Access instructions
uk: Інструкції щодо доступу

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
uk: Показник нещодавно виявленої активності вище, ніж зазвичай.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
uk: Це може бути ознакою атаки (наприклад, хтось флудить ваш сервер фіктивною інформацією) або просто сплеском використання через підвищену видимість вашого проекту.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
uk: Перевірте в чому справа, щоб визначити чи це нормальна активність, чи ні.

en: The activities with unusual stats are:
uk: Активність з незвичайною статистикою:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
uk: Сервер не може гарантувати що новий звіт буде збережено, тому подання звітів було відключено.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
uk: Будь ласка, зверніться у вашу службу технічної підтримки, щоб отримати більше місця на сервері.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
uk: Технологія GlobaLeaks включає в себе компонент перевірки стану сервера, який попередить вас, якщо щось вимагає вашої уваги.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
uk: Для отримання додаткової інформації увійдіть в інтерфейс Адміністрування та перегляньте розділи "Статистика системи" та "Аномалії".

en: Anomaly detected in {NodeName}
uk: Аномалія виявлена в {NodeName}

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
uk: Інформуємо, що термін дії PGP ключів наступних користувачів скоро закінчиться або вже закінчений:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
uk: Без дійсного PGP ключа, система не зможе відправити їм зашифровані повідомлення.

en: PGP key expiration alert
uk: Попередження про закінчення терміну дії PGP ключа

en: A new whistleblowing site has been registered.
uk: Зареєстрований новий сайт для інформування.

en: Registration data:
uk: Реєстраційні дані:

en: Site: {Url}
uk: Сайт: {Url}

en: Name: {Name}
uk: Ім'я: {Name}

en: Email: {Email}
uk: Ел. пошта: {Email}

en: New whistleblowing site registered
uk: Зареєстровано новий сайт для інформування.

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
uk: Цей тестовий електронний лист надіслано з адміністративного інтерфейсу платформи.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
uk: Прийом цієї електронної пошти вказує на те, що сервер зміг аутентифікуватися і взаємодіяти з поштовим сервером SMTP.

en: Test email
uk: Тестовий електронний лист

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
uk: Цим електронним листом повідомляємо вас про те, що було зроблено запит на зміну вашої електронної адреси на адресу {NewEmailAddress}.

en: Click the following link to validate this change:
uk: Натисніть на посилання, щоб підтвердити цю зміну:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
uk: Якщо ви не надсилали запит на цю зміну, змініть пароль і зверніться до системного адміністратора.

en: Email change request
uk: Запит на зміну електронної пошти

en: From: {Author}
uk: Від: {Author}

en: Date: {EventTime}
uk: Дата: {EventTime}

en: From: Whistleblower
uk: Від: Інформатора

en: Date: {SubmissionDate}
uk: Дата: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
uk: Позначка: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
uk: Статус: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
uk: Термін дії HTTPS сертифікату системи скоро закінчиться або вже закінчився.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
uk: Дата закінчення терміну дії: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
uk: Без дійсного сертифікату безпечний вхід в систему може здійснюватись тільки через Tor.

en: Log in to solve the issue.
uk: Для вирішення даного питання увійдіть у систему.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
uk: Попередження про закінчення терміну дії сертифіката HTTPS

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
uk: Автоматичне оновлення сертифікату HTTPS, заплановане на сьогодні, завершилось збоєм.

en: The system will keep trying.
uk: Спроби оновлення будуть продовжені.

en: Failed HTTPS certificate renewal
uk: Не вдалося оновити сертифіката HTTPS

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
uk: Цим листом повідомляємо що зберігач задовольнив Ваш запит на доступ до особистих даних інформатора, який надіслав звіт {TipNum}.

en: The report can be accessed at:
uk: Звіт можна отримати:

en: Access to whistleblower's identity authorized
uk: Запит на інформацію про особу інформатора було задоволено

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
uk: Цим листом повідомляємо що зберігач відхилив Ваш запит на доступ до особистих даних інформатора, який надіслав звіт {TipNum}.

en: Access to whistleblower's identity denied
uk: Запит на інформацію про особу інформатора було відхилено

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
uk: Цим листом повідомляємо що отримувач надав запит на доступ до особистих даних інформатора, який надіслав звіт {TipNum}.

en: The request can be accessed at:
uk: Запит можна переглянути:

en: New request of access to a whistleblower's identity
uk: Новий запит на інформацію про особу інформатора

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
uk: Повідомляємо, що інформатор, який надав звіт {TipNum} додав дані про власну особу.

en: The whistleblower has provided their identity
uk: Інформатор надав особисті дані

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
uk: Ви отримали це повідомлення, оскільки надійшов запит на скидання пароля для цього облікового запису: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
uk: Якщо ви не надсилали такий запит, ви можете безпечно проігнорувати та видалити це повідомлення.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
uk: Ви можете підтвердити свій запит, клацнувши на це посилання:

en: Password reset instructions
uk: Інструкції щодо скидання пароля

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
uk: Цей лист інформує, що ваш ключ PGP закінчується або вже закінчився.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
uk: Вам потрібно продовжити термін дії та оновити ключ, який є на платформі, або завантажити новий ключ.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
uk: Без дійсного ключа PGP, система не зможе  зашифрувати дані, що вам надаються

en: Click the link to activate the platform:
uk: Клацніть на посилання, щоб активувати платформу:

en: Activation
uk: Активація

en: A software update is available.
uk: Оновлення програмного забезпечення доступно.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
uk: Оновлення платформи до актуального стану підтримує високий рівень безпеки.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
uk: Щоб дізнатися про нові функції та виправлені помилки у новій версії, зверніться до журналу змін за адресою: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
uk: Для отримання інструкцій щодо оновлення програмного забезпечення, будь ласка, зверніться до документації за адресою: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
uk: Цим електронним листом повідомляємо що отримувач надав вам доступ до одного або декількох звітів.

en: New report
uk: Новий звіт

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
uk: Найраніша дата закінчення терміну дії {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
uk: Будь ласка, не забудьте перевірити їх, перш ніж вони будуть видалені.

en: Some reports will expire soon
uk: У деяких з поданих вами звітів закінчується термін

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
uk: Цим листом повідомляємо, що інформатор вибрав вас як цінного отримувача своїх звітів.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
uk: Вас просять звернути особливу увагу на подану інформацію та матеріали. Будь ласка врахуйте, що інформатори часто піддають себе високим особистим ризикам в інтересах громадськості. Тому наданий в цьому звіті матеріал є у вищому ступені важливим!

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
uk: Цим листом повідомляємо що існуючий звіт був оновлений.

en: Report updated
uk: Звіт оновлено

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
uk: Цим листом нагадуємо вам про наявність непрочитаних або оновлених звітів.

en: Reminder about unread or updated reports
uk: Нагадування про непрочитані або оновлені звіти

en: Role: {Role}
uk: Роль: {Role}

en: Password: {Password}
uk: Пароль: {Password}
