GlobaLeaks - en to ug@Latin translation catalogue (567 entries)

en: Log in
ug@Latin: Tizimgha kir

en: Theme customization
ug@Latin: Téma ixtiyari

en: Languages
ug@Latin: Tillar

en: Text customization
ug@Latin: Tékist ixtiyari

en: Question templates
ug@Latin: Su’al qélipliri

en: Questionnaires
ug@Latin: Ray sinashlar

en: Add new questionnaire
ug@Latin: Yéngi ray sinash qosh

en: Home
ug@Latin: Bash sehipe

en: Changelog
ug@Latin: Özgertish xatirisi

en: License
ug@Latin: Neshr hoquqi

en: Templates
ug@Latin: Qéliplar

en: Delete
ug@Latin: Öchür

en: Anomalies
ug@Latin: Binormalliqlar

en: Preferences
ug@Latin: Mayilliqlar

en: file unavailable
ug@Latin: Höjjetni ishletküsiz

en: Date
ug@Latin: Chésla

en: Expiration date
ug@Latin: Sürük chésla

en: Last Access
ug@Latin: Axirqi ziyaret

en: Files
ug@Latin: Höjjetler

en: Comments
ug@Latin: Inkaslar

en: Messages
ug@Latin: Uchurlar

en: Details
ug@Latin: Tepsilatlar

en: Platform wizard
ug@Latin: Supa séhirgeri

en: CREDIT CARD
ug@Latin: Inawetlik kart

en: YOUR NAME
ug@Latin: Namingiz

en: Label the report
ug@Latin: Melumatqa belge sal

en: Postpone the expiration date
ug@Latin: Sürük chéslasini keynige sür

en: Select all
ug@Latin: Hemmini talla

en: Deselect all
ug@Latin: Hemmini bikar qil

en: Refresh
ug@Latin: Yéngila

en: Preview
ug@Latin: Aldin kör

en: The whistleblower has already read the last update
ug@Latin: Pash qilghuchi axirqi yéngilanmini alliqachan oqudi

en: The whistleblower has not read the last update yet
ug@Latin: Pash qilghuchi axirqi yéngilanmini téxi oqumidi

en: Move up
ug@Latin: Yuqirigha yötke

en: Move down
ug@Latin: Töwen’ge yötke

en: Move left
ug@Latin: Solgha yötke

en: Move right
ug@Latin: Onggha yötke

en: Import
ug@Latin: Ekir

en: Export
ug@Latin: Chiqar

en: Save all
ug@Latin: Hemmini saqla

en: Access control
ug@Latin: Ziyaret kontroli

en: Number
ug@Latin: San

en: Email
ug@Latin: Élxet

en: Regular expression validator
ug@Latin: Muntizim ipade toghrilughuchi

en: Minimum number of input characters
ug@Latin: Kirgüzilidighan herplerning eng az sani

en: Maximum number of input characters
ug@Latin: Kirgüzilidighan herplerning eng köp sani

en: Earliest selectable date
ug@Latin: Tallashqa bolidighan eng baldurqi chisla

en: Latest selectable date
ug@Latin: Tallashqa bolidighan eng kéyinki chisla

en: 0 = auto
ug@Latin: 0 = aptumatik

en: Yes
ug@Latin: He’e

en: No
ug@Latin: Yaq

en: Attachment
ug@Latin: Qoshumche

en: Attachments
ug@Latin: Qoshumchilar

en: Change your password
ug@Latin: Parolingizni özgerting

en: User
ug@Latin: Ishletküchi

en: Motivation
ug@Latin: Meqset

en: Status
ug@Latin: Ehwali

en: Request motivation
ug@Latin: Telep meqsiti

en: Reply motivation
ug@Latin: Jawap qayturush meqsiti

en: Request status
ug@Latin: Telep halet

en: Custodian
ug@Latin: Saqlighuchi

en: Identity
ug@Latin: Kimlik

en: Access requested
ug@Latin: Ziyaret hoquqi telep qilindi

en: Request access to the whistleblower's identity
ug@Latin: Pash qilghuchining kimlikini ziyaret qilishni telep qiling

en: Please write a motivation
ug@Latin: Bir meqset yézing

en: Reply to the request
ug@Latin: Telepke jawab ber

en: Authorized
ug@Latin: Hoquq bérilgen

en: Denied
ug@Latin: Ret qilin’ghan

en: Waiting for authorization
ug@Latin: Hoquq bérishni kütiwatidu

en: New request
ug@Latin: Yéngi telep

en: Authorize
ug@Latin: Hoquq ber

en: Deny
ug@Latin: Ret qil

en: Deny access to the whistleblower's identity
ug@Latin: Pash qilghuchining kimlikini ziyaret qilishni ret qiling

en: Authorize access to the whistleblower's identity
ug@Latin: Pash qilghuchining kimlikini ziyaret qilishqa hoquq ber

en: URL redirects
ug@Latin: URL qayta yéteklesh

en: Anomaly detection thresholds
ug@Latin: Normalsizliqni tekshürüsh chéki

en: Available disk space
ug@Latin: Qalghan diska boshluqi

en: Last update
ug@Latin: Axirqi yéngilinishi

en: Disable notifications to administrators
ug@Latin: Bashqurghuchigha uqturush ewetishni chekle

en: Disable notifications to custodians
ug@Latin: Saqlighuchilargha uqturush ewetishni chekleng

en: Disable notifications to recipients
ug@Latin: Tapshuruwalghuchilargha uqturush ewetishni chekle

en: Score
ug@Latin: Netije

en: Trigger question
ug@Latin: Qozghatquch su’al

en: Triggered by score:
ug@Latin: Nomur bilen qozghat:

en: Weak
ug@Latin: Ajiz

en: Acceptable
ug@Latin: Qobul qilishqa bolidu

en: Strong
ug@Latin: Küchlük

en: Silence email notifications
ug@Latin: Élxet uqturushni jim qil

en: Turn on email notifications
ug@Latin: Élxet uqturshini ach

en: Input validation
ug@Latin: Kirgüzüshni delille

en: Email address
ug@Latin: Élxet adrési

en: Custom
ug@Latin: Ixtiyari

en: None
ug@Latin: Héchnime

en: Regular expression
ug@Latin: Muntizim ipade

en: Search
ug@Latin: Axturush

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
ug@Latin: Ixtiyari tékist bu supida emdi körünmeydu. esli tékist özgertiwétigen yaki öchüriwétilgen.

en: Audit log
ug@Latin: Mupettish xatirisi

en: Stats
ug@Latin: Istatistika

en: Activities
ug@Latin: Pa’aliyetler

en: Reports
ug@Latin: Melumatlar

en: Users
ug@Latin: Ishletküchiler

en: From
ug@Latin: Jedwel

en: Number of downloads
ug@Latin: Chüshürgenlerning sani

en: File size not accepted.
ug@Latin: Höjjet sighimini qobul qilmidi.

en: Maximum file size is:
ug@Latin: Eng chong höjjet sighimi bolsa:

en: Scheduled jobs
ug@Latin: Pilanlan’ghan xizmetler

en: Regenerate
ug@Latin: Qayta hasilla

en: Display options alphabetically
ug@Latin: Tallashlarni élipbe tertipide körset

en: Enable email notifications for:
ug@Latin: Bulargha élxet uqturshini qozghat:

en: Disable
ug@Latin: Chekle

en: Remove
ug@Latin: Öchür

en: Use as default
ug@Latin: Köngüldikidek ishlet

en: Collapse
ug@Latin: Qatla

en: Expand
ug@Latin: Yay

en: Select
ug@Latin: Talla

en: Deselect
ug@Latin: Tallima

en: Surname
ug@Latin: Famile

en: New
ug@Latin: Yéngi

en: Opened
ug@Latin: Échilghan

en: Closed
ug@Latin: Taqalghan

en: Placeholder
ug@Latin: Orun alghuchi

en: Print
ug@Latin: Bésish

en: Previous
ug@Latin: Aldinqi

en: Next
ug@Latin: Kéyinki

en: First
ug@Latin: Bashtiki

en: Last
ug@Latin: Axirqi

en: Send a test email to your email address.
ug@Latin: Élxet adrésingizge sinaq élxet eweting.

en: Block the submission
ug@Latin: Tapshurushni chekle

en: Skip the recipient account creation.
ug@Latin: Tapshuwriwalghuchi hésabi qurushtin atla

en: Send activation link
ug@Latin: Aktiplash élxeti ewet

en: Password reset
ug@Latin: Parolni qayta seple

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
ug@Latin: Bir yaki birdin köp tapshuriwalghuchilar téxiche tunji tizimgha kirishni ijra qilmaptu. Bu ular melumatlarni tapshuriwalalmaydu, dégenlik.

en: This user has not performed the first login yet.
ug@Latin: Bu ishletküchi téxiche tunji tizimgha kirishni ijra qilmaptu.

en: seconds
ug@Latin: Sékont

en: This domain name is not available.
ug@Latin: Bu da’ire nami bosh emes.

en: Mark as important
ug@Latin: Muhim dep belge qoy

en: Copy to clipboard
ug@Latin: Chaplaq taxtisigha chapla

en: Logout
ug@Latin: Tizimdin chiq

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
ug@Latin: Bu tapshuriwalghuchigha ishletküchilerge melumatni ziyaret qilish hoquqi bérish iqtidari ber

en: Grant access
ug@Latin: Hoquq ber

en: Revoke access
ug@Latin: Hoquqni qayturiwal

en: File a report
ug@Latin: Bir melumat yolla

en: Before proceeding, please set a new password.
ug@Latin: Bir terep qilishtin burun, yéngi bir parol belgileng.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
ug@Latin: Dawam qilishtin burun, ikki qedemlik toghrulashni qozghiting.

en: Enable
ug@Latin: Qozghat

en: Low
ug@Latin: Töwen

en: High
ug@Latin: Yuquri

en: megabytes
ug@Latin: Mégabayts

en: percentage
ug@Latin: Pirsenti

en: Save
ug@Latin: Saqla

en: Type
ug@Latin: Türi

en: Severity
ug@Latin: Muhimliqi

en: Object
ug@Latin: Obyékt

en: ID
ug@Latin: Kimlik

en: Username
ug@Latin: Ishletküchi nami

en: Role
ug@Latin: Roli

en: Name
ug@Latin: Nami

en: Creation date
ug@Latin: Qurulghan chésla

en: Last access
ug@Latin: Axirqi ziyaret

en: Whistleblower's last access
ug@Latin: Pash qilghuchining axirqi ziyariti

en: Substatuses
ug@Latin: Qismi haletler

en: Add
ug@Latin: Qosh

en: Label
ug@Latin: Belge

en: This field is mandatory
ug@Latin: Bu bölek mejburiy

en: Edit
ug@Latin: Tehrirle

en: Cancel
ug@Latin: Waz kech

en: Report statuses
ug@Latin: Doklat haletliri

en: Hidden
ug@Latin: Yoshurun

en: Description
ug@Latin: Chüshendürüsh

en: Questionnaire
ug@Latin: Ray sinash

en: Recipients
ug@Latin: Tapshuriwalghuchilar

en: days
ug@Latin: Künler

en: Set the value to 0 to disable this feature.
ug@Latin: Bu iqtidarni cheklesh üchün qimmitini 0 qilip békiting.

en: Show the questionnaire navigation interface
ug@Latin: Ray sinash yéteklime ara yüzini körset

en: Allow whistleblowers to select their recipients
ug@Latin: Pash qilghuchilarning öz tapshuriwalghuchilirini tallishigha ruxset qil

en: Select all recipients by default
ug@Latin: Köngülde barliq tapshuriwalghuchilar tallan’ghan bolsun

en: Maximum number of selectable recipients:
ug@Latin: Tallan’ghan tapshuriwalghuchilar sani eng köp bolghanda:

en: Show recipients in alphabetical order
ug@Latin: Tapshuriwalghuchilarni élipbe tertipi boyiche körset

en: Show recipient details on the status page of the report
ug@Latin: Tapshuriwalghuchining tepsili ehwalini melumatning halet bétide körset

en: Enable comments
ug@Latin: Bahalashni qozghat

en: Allow the whistleblower to write comments
ug@Latin: Pash qilghuchining baha yézishige ruxset qil

en: Enable private messages
ug@Latin: Shexsiy uchurlarni qozghat

en: Allow the whistleblower to send messages
ug@Latin: Pash qilghuchining uchur ewetishige ruxset qil

en: Allow the whistleblower to add attachments
ug@Latin: Pash qilghuchining melumatqa qoshumche qisturishigha ruxset qil

en: Additional questionnaire
ug@Latin: Qoshumche ray sinash

en: Scoring system options
ug@Latin: Nomur qoyush sistémisining tallashliri

en: Threshold
ug@Latin: Bosugha

en: Value
ug@Latin: Qimmet

en: Medium
ug@Latin: Otturihal

en: Software version:
ug@Latin: Yumshaq détal neshri:

en: Restrict access to specific IP addresses
ug@Latin: Ziyaret qilishni belgilen’gen IP adrésliri bilenla chekle

en: Enabled
ug@Latin: Qozghitilghan

en: Allowed IP addresses
ug@Latin: Ruxset qilin’ghan IP adrésliri

en: Admin
ug@Latin: Bashqurghuchi

en: Recipient
ug@Latin: Tapshuriwalghuchi

en: Each entry must be separated with a comma.
ug@Latin: Her bir kirgüzülgen pesh bilen ayrilsun.

en: Example:
ug@Latin: Mesilen:

en: Hostname
ug@Latin: Mulazimétir nami

en: Organization
ug@Latin: Organ

en: Invalid email address
ug@Latin: Inawetsiz élxet adrési

en: City
ug@Latin: Sheher

en: Country
ug@Latin: Dölet

en: Country code
ug@Latin: Dölet kodi

en: Generate
ug@Latin: Hasillash

en: Private Key
ug@Latin: Shexsiy achquch

en: Certificate Signing Request
ug@Latin: Guwahname imzalash telipi

en: Download
ug@Latin: Chüshürüsh

en: Certificate
ug@Latin: Guwahname

en: Valid until:
ug@Latin: Axirqi inawetlik waqti:

en: Issuer:
ug@Latin: Tarqatquchi:

en: Intermediate Certificates
ug@Latin: Ariliqtiki guwahnamiler

en: Reset
ug@Latin: Qayta seple

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
ug@Latin: Bu supa HTTPS seplimisini bu éghiz arqiliq qollaydu.

en: Automatic configuration
ug@Latin: Aptumatik seplime

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
ug@Latin: Aptumatik HTTPS seplimisini ishlitish,  Let's Encrypt orginidin guwahname telep qilish, qozghitish we yéngilash qatarliq pütün jeryanlarni bir terep qilidu.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
ug@Latin: Bu supigha ammiwi IP adrési bilen baghlanghili bolishi we tallanghan mulazimétér namining bu adrésqa munasip DNS rékorti bolushi kérek.

en: Proceed
ug@Latin: Dawamlashtur

en: Manual configuration
ug@Latin: Qolda seplime

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
ug@Latin: Qolda seplesh séhirgeri sizning HTTPS seplimisni bashqa bir guwahname orgini arqiliq seplishingizge yétekchilik qilidu.

en: Disabled
ug@Latin: Cheklen’gen

en: Auto-renewal
ug@Latin: Aptumatik yéngilash

en: Tor Onion Service
ug@Latin: ‏Tor Onion mulazimiti

en: Anonymize outgoing connections
ug@Latin: Sirtqa ulanmilarni namsizlashtur

en: Let the platform be reachable without Tor
ug@Latin: Bu soupini Tor ishletmeymu ulan’ghili bolidighan qil

en: Roles enabled to use the platform without Tor
ug@Latin: Bu supini Tor ishletmey shliteleydighan rollar

en: Whistleblower
ug@Latin: Pash qilghuchi

en: To
ug@Latin: Tapshuriwalghuchi

en: SMTP email address
ug@Latin: ‏SMTP élxet adrési

en: SMTP server address
ug@Latin: ‏‏SMTP mulazimétér adrési

en: SMTP server port
ug@Latin: ‏‏‏SMTP mulazimétér porti

en: Security
ug@Latin: Bixeterlik

en: Require authentication
ug@Latin: Kimlik toghrulashni telep qilidu

en: Password
ug@Latin: Parol

en: Number of hours before sending a report expiration alert
ug@Latin: Melumatning sürüki toshqanliq agahlandurush ewetishtin burunqi sa’et sani

en: Test the configuration
ug@Latin: Seplimlilerni sinash

en: Reset SMTP configuration
ug@Latin: ‏SMTP seplimisini qayta seplesh

en: Reset notification templates to default
ug@Latin: Uqturush qéliplirini köngüldikikige qaytur

en: Template
ug@Latin: Qélip

en: Question
ug@Latin: Su’al

en: Single-line text input
ug@Latin: Taq qurluq tékist kirgüzüsh

en: Multi-line text input
ug@Latin: Köp qurluq tékist kirgüzüsh

en: Selection box
ug@Latin: Tallash ramkisi

en: Multiple choice input
ug@Latin: Köptin tallap kirgüzüsh

en: Checkbox
ug@Latin: Testiq ramkisi

en: Terms of service
ug@Latin: Mulazimet shertliri

en: Date range
ug@Latin: Chésla da’irisi

en: Group of questions
ug@Latin: Su’al guruppiliri

en: Row
ug@Latin: Qur

en: Column
ug@Latin: Ston

en: Width
ug@Latin: Kengliki

en: Question group
ug@Latin: Su’al guruppisi

en: Hint
ug@Latin: Isharet

en: Mandatory
ug@Latin: Lazimliq

en: Accept multiple file uploads
ug@Latin: Köp höjjet yükleshni qobul qil

en: Accept multiple answers
ug@Latin: Köp jawapni qobul qil

en: Template override
ug@Latin: Qéliipning üstige yaz

en: Phone number
ug@Latin: Téléfon nomuri

en: Text
ug@Latin: Tékist

en: Checkbox label
ug@Latin: Testiq ramka belgisi

en: Add multimedia content
ug@Latin: Köp wastilik mezmun qosh

en: Image
ug@Latin: Resim

en: Audio
ug@Latin: Ün

en: Video
ug@Latin: Sin

en: Text shown upon negative answer
ug@Latin: Selbiy jawabta körsitilidighan tékist

en: Trigger conditions
ug@Latin: Qozghitilish shertler

en: Sufficient
ug@Latin: Yéterlik

en: Options
ug@Latin: Tallashlar

en: Addition
ug@Latin: Qoshumche

en: Multiplier
ug@Latin: Köpeytme

en: Questions
ug@Latin: Su’allar

en: Add new question
ug@Latin: Yéngi su’al qosh

en: Add question from template
ug@Latin: Qéliptin yéngi su’al qosh

en: Duplicate
ug@Latin: Köpeyt

en: Steps
ug@Latin: Qedemler

en: Logo
ug@Latin: Tugh

en: Project name
ug@Latin: Tür nami

en: Homepage title
ug@Latin: Bash bet témisi

en: Presentation
ug@Latin: Körsetme

en: Question to solicit possible whistleblowers
ug@Latin: Pash qilghuchi bolush mümkinchiligi bar kishilerdin sorilidighan su’allar

en: Whistleblowing button
ug@Latin: Pash qilish kunupkisi

en: Disclaimer
ug@Latin: Mes’ul bolmasliq bayanati

en: Footer
ug@Latin: Bet asti

en: Upload
ug@Latin: Yüklesh

en: Language:
ug@Latin: Til:

en: Add custom text
ug@Latin: Ixtiyari tékist qosh

en: Custom text
ug@Latin: Ixtiyari tékist

en: Original text
ug@Latin: Esli tékist

en: Original translation
ug@Latin: Esli terjime

en: Custom translation
ug@Latin: Ixtiyari terjime

en: Disable submissions
ug@Latin: Tapshurushlarni cheklesh

en: Enable encryption
ug@Latin: Shifirleshni qozghat

en: Enable administrators to change user passwords
ug@Latin: Bashqurghichilar ishletküchi parollirini özgerteleydighan bolsun

en: Administrators authorized to change user passwords:
ug@Latin: Bashqurghuchilargha ishletküchi parollirini özgertishke hoquq bérildi:

en: Enable multisite feature
ug@Latin: Köp béket iqtidarini qozghat

en: Enable simplified login
ug@Latin: Addilashqan tizimgha kirishni qozghat

en: Enable search engines indexing
ug@Latin: Axturush matorlirining indékislishini qozghat

en: Default questionnaire
ug@Latin: Köngüldiki ray sinash

en: Show contexts in alphabetical order
ug@Latin: Mezmunlarni élipbe tertipi boyiche körset

en: Size limit for file attachments
ug@Latin: Höjjet qoshumchiliri üchün chongluq chéki

en: Require two factor authentication
ug@Latin: Ikki qedemlik toghrulashni telep qil

en: Password change interval
ug@Latin: Parol özgertish ariliqi

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
ug@Latin: Bixeterlikni közde tutup, qerellik parol özgertish telep qilinidu.

en: Number of days till notifying unread reports to users
ug@Latin: Oqulmighan melumatlarni ishletküchilerge uqturghiche ötidighan kün sani

en: Disable the privacy panel
ug@Latin: Ixtiyari shexsiyet taxtisini chekle

en: Enable custom privacy panel
ug@Latin: Ixtiyari shexsiyet taxtisini qozghat

en: Custom privacy panel
ug@Latin: Ixtiyari shexsiyet taxtisi

en: Enable custodian user role
ug@Latin: Saqlighuchi ishletküchi rolini qozghat

en: Enable scoring system
ug@Latin: Nomur qoyüsh sistémisini qozghat

en: Logging level
ug@Latin: Xatirige élish sewiyesi

en: Log accesses of internal users
ug@Latin: Ichki ishletküchilerning ziyaretlirini xatirile

en: Notify administrators of software problems
ug@Latin: Yumshaq détal mesililirini bashqurghuchilargha uqtu

en: Notify developers of software problems
ug@Latin: Yumshaq détal mesililirini achquchilargha uqtur

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
ug@Latin: Bu iqtidarni qozghitish arqiliq, supining tereqqiyati we bixeterliki üchün hesse qoshalaysiz.

en: Reset reports
ug@Latin: Melumatlarni qayta seplesh

en: Case management
ug@Latin: Ehwal bashqurush

en: Sites
ug@Latin: Béketler

en: Mode:
ug@Latin: Haliti:

en: Configure
ug@Latin: Seple

en: Subdomain
ug@Latin: Qismi da’ire

en: Creation date:
ug@Latin: Qurulghan chésla:

en: Root domain used for secondary sites
ug@Latin: Ikkilemchi tor béketlerge ishlitilidighan yiltiz da’ire

en: Use the first site for administrative purposes only
ug@Latin: Birinchi béketni peqetla bashqurush meqsitide ishlet

en: Allow users to sign up
ug@Latin: Ishletküchilerning tizimlitishigha ruxset qil

en: Enable terms of service
ug@Latin: Mulazimet shertlirini qozghat

en: Title
ug@Latin: Téma

en: Public name
ug@Latin: Ammiwi nami

en: Send reset link
ug@Latin: Qayta seplesh ulanmisini ewet

en: Set password
ug@Latin: Parol seplesh

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
ug@Latin: Таллиған паролиңиз бәк аҗиз. Бир инавәтлик парол әң аз дегәндә охшаш болмиған 10 бәлгә узунлиқида болиши, әң аз бир кичик һәрп, бир чоң һәрп,бир рәқәм вә бир алаһидә бәлгидин тәркип тепиши керәк.

en: Force password change
ug@Latin: Parol yéngilashqa mejburla

en: The user will be forced to change its password on next login.
ug@Latin: Ishletküchiler kéyinki qétim tizimgha kirgende, parolini özgertishke mejburlinidu.

en: Disable two factor authentication
ug@Latin: Ikki qedemlik toghrulashni toxtat

en: Language
ug@Latin: Til

en: Enable email notifications
ug@Latin: Élxet uqturushni qozghat

en: Details of the PGP key:
ug@Latin: ‏PGP achquchining tepsilati:

en: Fingerprint
ug@Latin: Barmaq izi

en: Set up encryption by providing a PGP public key
ug@Latin: Teminlen’gen bir PGP ammiwi achquchi bilen shifrileshni tengshe

en: Give this admin ability to change user passwords
ug@Latin: Bu bashqurghuchigha ishletküchilerning parolini özgertish iqtidari ber

en: Forcefully selected
ug@Latin: Mejburiy tallandi

en: Allow the recipient to delete reports
ug@Latin: Tapshuriwalghuchilarning melumatlarni öchürishige ruxset qil

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
ug@Latin: Tapshuriwalghuchining melumat sürükini keynige sürishige ruxset qil

en: Give the user administrative access to the following features:
ug@Latin: Töwendiki iqtidarlar üchün ishletküchilerge bashqurghuchi ziyaret hoquqi ber:

en: Request date
ug@Latin: Telep chéslasi

en: Report date
ug@Latin: Melumat chéslasi

en: Authorization
ug@Latin: Hoquq

en: Requests
ug@Latin: Telepler

en: The validation link is either incorrect or has expired.
ug@Latin: Delillesh ulanmisi xata yaki sürüki toshqan.

en: Your new email address has been validated.
ug@Latin: Sizning yéngi élxet adrésingiz delillendi.

en: Forgot password?
ug@Latin: Parolingizni unuttungizmu?

en: Enter the two factor authentication code
ug@Latin: Ikki qedemlik toghrulash kodini kirgüz

en: Authentication failed
ug@Latin: Toghrulash meghlup boldi

en: The code is either invalid or expired.
ug@Latin: Bu kod inawetsiz yaki sürüki toshqan.

en: Please select your account:
ug@Latin: Hésabingizni tallang:

en: Now type your password, then click 'Log in':
ug@Latin: Hazir yéngi parolingizni kirgüzüng, andin «tizimgha kir»ni chéking:

en: Text shown after the user has selected the option.
ug@Latin: Ishletküchi tallanmini tallighandin kéyin tékist körsitilidu.

en: Confirm
ug@Latin: Jezimle

en: Assign score points
ug@Latin: Nomur nuqtilirini belgileng

en: Are you sure?
ug@Latin: Jezim qilamsiz?

en: Close
ug@Latin: Taqa

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
ug@Latin: Munasiwetlik barliq sanliq melumatlarnng menggülük öchürürilidighanliqigha diqqet qiling.

en: Enable two factor authentication
ug@Latin: Ikki qedemlik toghrulashni qozghat

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
ug@Latin: Dawam qilishtin burun bu yerdiki höjjetni estayidil oqung:

en: Account recovery key
ug@Latin: Hésap eslige keltürüsh achquchi

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
ug@Latin: Bir kupiyesini éling we ixeter yerde saqlang. eger parolingizni untup qélip, hésabitingizdiki melumatlarni yoqatmastin ziyaret qilmaqchi bolghiningizda lazim bolghusi.

en: Enter a name for the copy
ug@Latin: Kupiye üchün bir nam kirgüzüng

en: Request support
ug@Latin: Yardem telep

en: Thank you.
ug@Latin: Rehmet sizge.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
ug@Latin: Biz sizge eng qisqa waqitta jawap qayturushqa tirishimiz.

en: Submit
ug@Latin: Yolla

en: The connection is not secure.
ug@Latin: Bu ulanma bixeter emes.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
ug@Latin: Bu supigha téxiche HTTPS baghlinishliri seplenmeptu we shundaq bolghachqa peqet sinaq meqsitidila ishlitish kérek.

en: Please write a motivation for the reply
ug@Latin: Jawa qayturushtiki bir meqsitingizni yézing

en: Send
ug@Latin: Ewet

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
ug@Latin: Jezimlisingiz, sürük chéslasini bu kün’ge keynige sürgen bolisiz:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
ug@Latin: Bu bir körsetme supa, buni heqiqiy yollanmilar üchün ishletmeng.

en: Install an authenticator app on your phone
ug@Latin: Télifoningizgha bir delilligüchi ep qachilang

en: Scan the QR code with the app
ug@Latin: QR kodini bu ep bilen tariting

en: Error!
ug@Latin: Xataliq!

en: Internal server error
ug@Latin: Ichki mulazimétir xatasi

en: Error on input validation
ug@Latin: Kirgüzüshni delilleshte xata

en: Resource not found
ug@Latin: Menbe tépilmidi

en: Forbidden operation
ug@Latin: Cheklen’gen meshghulat

en: The specified old password is not valid
ug@Latin: Körsetken kona parolingiz inawetsiz

en: Resource can only be accessed via the Tor network
ug@Latin: Menbeni peqet Tor tori bilenla ziyaret qilghili bolidu

en: The upload request exceeds the size limit
ug@Latin: Yüklime telipi chongluq chékidin éship ketti

en: Current password
ug@Latin: Hazirqi parol

en: New password
ug@Latin: Yéngi parol

en: The new password must be different from the current one.
ug@Latin: Yéngi parol hazirqi paroldin perqliq bolishi lazim.

en: Type your new password again
ug@Latin: Yéngi parolingizni tekrar kirgüzüng

en: The two passwords do not match
ug@Latin: Bu ikki parol oxshash emes

en: Validation of email address change in progress.
ug@Latin: Élxet adrési özgertishni delillesh dawam qiliwatidu.

en: Please check your inbox for further instructions.
ug@Latin: Téximu köp körsetmiler üchün élxet qobullash sanduqingizni tekshürüng.

en: Warning
ug@Latin: Agahlandurush

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
ug@Latin: Sizge bu béketni Tor tor körgüchi ismlik, shexsiyitingizni qoghdaydighan epni ishlitip ziyaret qilishingizni küchlük tewsiye qilimiz.

en: Download the Tor Browser
ug@Latin: Tor tor körgüchini chüshürüng

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
ug@Latin: Arqidin, keynidiki adrésni köchürüp, Tor tor körgüchige chaplang:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
ug@Latin: Alliburun bir melumat toshquzghanmitingiz? taloningizni kirgüzüng:

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
ug@Latin: Taloningz inawetsiz yaki melumatingizning sürüki toshüp ketken.

en: Select a file or drag it here.
ug@Latin: Bir höjjet tallang yaki bu yerge sörep tashlang.

en: Size:
ug@Latin: Chongluqi:

en: Uploading files…
ug@Latin: Yükliniwatqan höjjetler…

en: Upload completed successfully!
ug@Latin: Yüklesh muweppiqiyetlik tamamlandi!

en: Estimated upload time:
ug@Latin: Texminen yüklesh waqti:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
ug@Latin: Tapshuriwalghuchilar sizning bir qoshumche ray sinashni toshquzishingizni telep qildi.

en: Fill the additional questionnaire
ug@Latin: Bu qoshumche ray sinashni toshquz

en: From:
ug@Latin: Ewetküchi:

en: To:
ug@Latin: Tapshuriwalghuchi:

en: Filename
ug@Latin: Höjjet nami

en: Upload date
ug@Latin: Yüklen’gen chésla

en: File size
ug@Latin: Höjjet chongluqi

en: Questionnaire answers
ug@Latin: Ray sinash jawabliri

en: Step
ug@Latin: Qedem

en: Status:
ug@Latin: Halet:

en: Files attached by recipients
ug@Latin: Höjjetler tapshuriwalghuchilar teripidin qoshup qoyuldi

en: Upload a file:
ug@Latin: Bir höjjet yükle:

en: Welcome!
ug@Latin: Xosh kepsiz!

en: For the user documentation, visit:
ug@Latin: Ishletküchi höjjiti üchün bu yerge qarang:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
ug@Latin: Eger téxnikiliq qollashqa éhtiyajliq bolsingiz , adettiki so’alliringiz bolsa yaki yumshaq détalgha munasiwetlik yéngi pikirliringiz bolsa:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
ug@Latin: Yumshaq détal échishqa töhpe qoshmaqchi yaki kemtük melum qilmaqchi bolsingiz , xataliq melum  qilish sistémisimizdin melumat éching:

en: Join our chat:
ug@Latin: Söhbitimizge qétiling:

en: Follow the project on:
ug@Latin: Türimizge bu yerdin egishing:

en: An update is available:
ug@Latin: Bir yéngilanma bar:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
ug@Latin: «Hésabatni eslige keltürüsh achquchi» ni yighip bixeter saqlap qoyush üchün, «mayilliq» bölikini ziyaret qilishingizni tewsiye qilimiz. Bu achquch parolni untup qalghan waqtingizda, supa we sanliq melumatliringizni ziyaret qilishni eslige keltürüsh üchün lazim bolidu.

en: The provided recovery key is invalid.
ug@Latin: Teminlen’gen eslige keltürüsh achquchi inawetsiz.

en: The provided reset token is invalid or expired.
ug@Latin: Teminlen’gen eslige qayturush belgisi inawetsiz yaki sürüki toshqan.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
ug@Latin: Hésabat namingiz yaki élxet adrésingizni kirgüzüp, paolingizni qayta sepleshni telep qiling.

en: Enter your email address to request a password reset.
ug@Latin: Élxet adrésingizni kirgüzüp parolingizni qayta sepleshni telep qiling.

en: Password reset requested.
ug@Latin: Parolingizni qayta seplesh telep qilindi.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
ug@Latin: Parolni qayta seplesh jeryanini tamamlash üchün hésabatingizning eslige keltürüsh achquchini kirgüzüng

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
ug@Latin: Saqlighuchi pash qilghuchining kimligini ziyaret qilishni telep qildi.

en: Date of the request
ug@Latin: Telep qilghan chésla

en: Show
ug@Latin: Körset

en: Congratulations!
ug@Latin: Tebrikleymiz!

en: You have completed the platform activation.
ug@Latin: Siz supa aktiplashni tamamlidingiz.

en: Success!
ug@Latin: Muweppiqiyetlik!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
ug@Latin: Sizning pash qilish supingiz teyyar bolay dep qaldi!

en: Check your inbox to activate it.
ug@Latin: Élxet sanduqingizni tekshürüp uni aktiplang.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
ug@Latin: Eger 24 sa’etkiche aktiplimisngiz, bu supa aptomatik öchürülidu.

en: Sign up
ug@Latin: tizimliting

en: Confirmation
ug@Latin: Jezmleng

en: Invalid confirmation
ug@Latin: Inawetsiz jezimlesh

en: Invalid phone number
ug@Latin: Inawetsiz téléfon nomuri

en: Address
ug@Latin: Adrés

en: The answer is too short
ug@Latin: Jawap bek qisqa

en: The specified input is not valid.
ug@Latin: Körsetken kirgüzüsh inawetsiz.

en: The specified input is not valid:
ug@Latin: Körsetken kirgüzüsh inawetsiz:

en: please enter a valid email address.
ug@Latin: Inaetlik bir élxet adrésini kirgüzüng.

en: please enter numbers only.
ug@Latin: Peqetla san kirgüzüng

en: Submissions disabled
ug@Latin: Yollash toxtitildi

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
ug@Latin: Siz mulazimétirgha namsizlashmay turup uliniwatisiz, hemde bu mulazimétir peqet namsiz yollashnila qollaydu

en: Your report was successful.
ug@Latin: Melumatingiz muweppiqiyetlik boldi.

en: Remember your receipt for this report.
ug@Latin: Bu melumatning talonini ésingizde tutung.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
ug@Latin: Tizimgha kirish üchün 16 xaniliq talon kodini ishliting. u sizning biz ewetken herqandaq uchurni körüshingiz, hemde qoshumche uchur qoshushingizgha ruxset qilidu.

en: View your report
ug@Latin: Melumatingizni körüng

en: Recipient selection
ug@Latin: Tapshuriwalghuchi tallash

en: Select the recipients of your report:
ug@Latin: Melumatingizni tapshuriwalghuchilarni tallang

en: Recipients selected:
ug@Latin: Tallan’ghan tapshuriwalghuchilar:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
ug@Latin: Tallashqa bolidighan tapshuriwalghuchilar san chékige yettingiz.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
ug@Latin: Töwendiki tapshuriwalghuchilar sizning melumatingizni tashuriwalidu we tallashtin qalduralmaysiz:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
ug@Latin: Bu qedemde töwendiki su’allargha bérilgen jawaplar xata yaki inawetsiz.

en: You must select at least one recipient.
ug@Latin: Az dégende bir tapshuriwalghuchi tallishingiz kérek.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
ug@Latin: Höjjet(ler)ning yüklinip bolishini saqlawatidu.

en: The following steps have errors:
ug@Latin: Töwendiki qedemlerde xataliq bar:

en: Hide
ug@Latin: Yoshur

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
ug@Latin: Töwendiki qedemmu-qedem sizning öz pash qilish supingizni qurup chiqishingizgha yétekchilik qilidu.

en: Please choose a configuration profile:
ug@Latin: Bir seplime terjimhali tallang:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
ug@Latin: Bu bashqurghuchigha ishletkuchilerning parolini qayta seplesh imkaniyiti béring.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
ug@Latin: Eger tapshuriwalghuchilar parolini yüttürüp qoyghanda ehwallarda, melumatlarni qoghdap qalmaqchi bolsingiz, bu tallashni tallishingizni tewsiye qilimiz. yene bir tereptin, eger siz peqet tabshuriwalghuchilarla yollanmilarni ziyaret qilalaydighan bir sistéma qurmaqchi bolsingiz, bu tallashni tallishingizni tewsiye qilmaymiz.

en: Please choose a different username.
ug@Latin: Perqliq bir ishletküchi nami tallang.

en: I have read and agree to the terms of the license.
ug@Latin: Men ijazet shertlirini oqudum hemde qoshulimen.

en: You have completed the platform wizard.
ug@Latin: Supa séhirgerini pütttürdingiz.

en: Please summarize your report in a few words.
ug@Latin: Ikki éghiz gep bilen melumatingizni chüshendürüng.

en: Describe your report in detail.
ug@Latin: Melumatingizni tepsiliy chüshendürüng.

en: Do you want to provide your identification information?
ug@Latin: Kimlik uchurliringizni teminleshni xalamsiz?

en: First name
ug@Latin: Ismi

en: Last name
ug@Latin: Familisi

en: Alternative contact method
ug@Latin: Bashqa alaqe usuli

en: I prefer to be contacted via this platform only
ug@Latin: Peqetla bu supa arqiliq méning bilen alaqilashsun

en: Other
ug@Latin: Bashqa

en: Dear {RecipientName},
ug@Latin: ‏Qedirlik {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
ug@Latin: Sizge bu: {Site} sistémisida bir hésab qurulghanliqi üchün, mezkur élxetni tapshuriwaldingiz

en: Username: {Username}
ug@Latin: Ishletküchi nami: {Username}

en: Activation link: {Url}
ug@Latin: Aktiplash ulanmisi: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
ug@Latin: Hésabatni aktiplashni dawamlashturush we parolingizni seplesh üchün, aktiplash ulanmisining üstige chéking.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
ug@Latin: Muweppiqiyetlik aktiplighandin kéyin siz  keynidiki ulanma arqiliq sistémini ziyaret qilalaysiz: {LoginUrl}

en: Kind regards,
ug@Latin: Hörmet bilen,

en: Account activation
ug@Latin: Hésap aktiplash

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
ug@Latin: Pash qilish supingizni hazir bu yerdin ziyaret qilghili bolidu:

en: To log in, visit:
ug@Latin: Tizimgha kirish üchün, körüng:

en: Users' credentials:
ug@Latin: Ishletküchilerning kimlikliri:

en: The platform will be automatically deleted on:
ug@Latin: Supa bu waqitta aptomatik öchürülgüsi:

en: Access instructions
ug@Latin: Ziyaret körsetmiliri

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
ug@Latin: Yéqindin buyan pa’aliyetlerning sani normal waqittikidin köpiyip ketkendek qilidu.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
ug@Latin: Bu belkim bir hujum (mesilen beziler saxta uchur bilen sistémingizni tolduriwatqan) ning alamiti bolishi yaki türingizning nami chiqishigha egiship kélip chiqqan bir demlik ishlitish pellisi bolishimu mümkin.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
ug@Latin: Buning bir normal ishmu emesligini ayrish üchün, mesilini tekshürüng.

en: The activities with unusual stats are:
ug@Latin: Binormal pa’aliyetlerning istatistikisi bular:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
ug@Latin: Mulazimétér yéngi melumatning saqlinishigha kapaletlik qilalmighachqa, yollash toxtutup qoyuldi.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
ug@Latin: Mulazimétirda téximu köp déska boshluqi qurush üchün, téxnikiliq qollash telep qilishni oylishing.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
ug@Latin: ‏GlobaLeaks téxnikisi mulazimétir halitini tekshürüsh zapchaslirini öz ichige alidu. ular diqqitingizge erzigüdek birer ehwal bolghanda sizni agahlanduridu.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
ug@Latin: Téximu köp uchur üchün, bashqurghuchi ara yüzige kirip «sistéma haletliri» we «binormalliqlar» bölimige qarang.

en: Anomaly detected in {NodeName}
ug@Latin: ‏{NodeName} ning ichide binormalliq bayqaldi

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
ug@Latin: Bu élxet töwendiki ishletküchilerning PGP achquchining sürüki toshay dep qalghanliqi yaki alliqachan toshqanlighini bildürüsh üchündur.

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
ug@Latin: Inawetlik bir PGP achquchi bolmisa, mulazimétir ulargha shifrilen’gen uqturushlar ewetelmeydu.

en: PGP key expiration alert
ug@Latin: PGP achquch sürük agahlandurishi

en: A new whistleblowing site has been registered.
ug@Latin: Bir yéngi pash qilish supisi tizimlitildi.

en: Registration data:
ug@Latin: Tizimlitish melumatliri:

en: Site: {Url}
ug@Latin: Béket: {Url}

en: Name: {Name}
ug@Latin: Nami: {Name}

en: Email: {Email}
ug@Latin: Élxet: {Email}

en: New whistleblowing site registered
ug@Latin: Yéngi pash qilish békiti tizimlatti

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
ug@Latin: Bu supining bashqurghuchi ara yüzidin ewetilgen bir sinaq élxeti.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
ug@Latin: Bu élxetni tapshuriwélishingiz, mulazimétiringizning SMTP élxet mulazimétiri bilen kimlik toghruliyalighanliqi we alaqe qilalighanliqini körsütidu.

en: Test email
ug@Latin: Sinaq élxet

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
ug@Latin: Bu élxet, sizge sizning élxet adrésingizning {NewEmailAddress} ge özgertish telep qilin’ghinini uqturush üchündur.

en: Click the following link to validate this change:
ug@Latin: Töwendiki ulanmini chékip, bu özgertishni delilleng:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
ug@Latin: Bu özgertishni eger siz telep qilmighan bolsingiz, parolingizni özgerting we sistéma bashqurghuchi bilen alaqilishing.

en: Email change request
ug@Latin: Élxet özgertish telipi

en: From: {Author}
ug@Latin: Ewetküchi: {Author}

en: Date: {EventTime}
ug@Latin: Chisla: {EventTime}

en: From: Whistleblower
ug@Latin: Ewetküchi: pash qilghuchi

en: Date: {SubmissionDate}
ug@Latin: Chisla: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
ug@Latin: Belge: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
ug@Latin: Halet: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
ug@Latin: Supigha qachilan’ghan HTTPS guwahnamisining sürüki toshqan yaki toshush aldida.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
ug@Latin: Sürük chésla: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
ug@Latin: Inawetlik bir guwahname bolmisa, supini peqet Tor arqiliqla  bixeter ziyaret qilghili bolidu.

en: Log in to solve the issue.
ug@Latin: Mesilini hel qilish üchün tizimgha kiring.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
ug@Latin: HTTPS guwahnamisi üchün süriki toshush agahlandurishi

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
ug@Latin: Bügün pilanlan’ghan aptomatik HTTPS guwahnamisini yéngilash meghlub boldi.

en: The system will keep trying.
ug@Latin: Sistéma dawamliq qayta sinaydu.

en: Failed HTTPS certificate renewal
ug@Latin: ‏HTTPS guwahnamisini yéngilash meghlup boldi.

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
ug@Latin: Bu élxet sizge saqlighuchining {TipNum} luq melumatning pash qilghuchi kimlikini ziyaret qilishningizgha hoquq bergenlikini uqturush üchündur.

en: The report can be accessed at:
ug@Latin: Melumatni bu yerdin köreleysiz:

en: Access to whistleblower's identity authorized
ug@Latin: Pash qilghuchining kimlikini ziyaret qilishqa hoquq bérildi

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
ug@Latin: Bu élxet sizge saqlighuchining {TipNum} luq melumatining pash qilghuchi kimlikini ziyaret qilishningizni ret qilghinini uqturush üchündur.

en: Access to whistleblower's identity denied
ug@Latin: Pash qilghuchining kimlikini ziyaret qilish ret qilindi

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
ug@Latin: Bu élxet sizge tapshuriwalghuchining {TipNum} luq melumatning pash qilghuchisining kimlikini ziyaret qilishni telep qilghinini uqturush üchündur.

en: The request can be accessed at:
ug@Latin: Telepni bu yerdin köreleysiz:

en: New request of access to a whistleblower's identity
ug@Latin: Pash qilghuchining kimlikini ziyaret qilish yéngi telipi

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
ug@Latin: Bu élxet sizge {TipNum} luq melumatning pash qilghuchisining öz kimlkini teminligenlikini uqturush üchündur.

en: The whistleblower has provided their identity
ug@Latin: Bu pash qilghuchilar öz kimliklirini teminligen.

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
ug@Latin: Bu élxetni, {Username} hésabi üchün parolni qayta seplesh telep qilin’ghanliqi tapshuriwaldingiz.

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
ug@Latin: Eger buni telep qilmighan bolsingiz, bu élxetni xatirjem nezerdin saqit qilip, öchüriwetsingiz bolidu.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
ug@Latin: Telipingizni keynidiki ulanmini chékish arqiliq jezmliyeleysiz:

en: Password reset instructions
ug@Latin: Parol qayta seplesh körsetmisi

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
ug@Latin: Bu élxet sizge PGP achquchingizning süriki toshay dep qalghanliqi yaki alliqachan toshqanlighini bildürüsh üchündur.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
ug@Latin: Supidiki mewjut achquchning ünümlük waqtini uzartishingiz we yéngilishingiz, yaki yéngi bir achquch yüklishingiz kérek.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
ug@Latin: Inawetlik bir PGP achquchi bolmisa, mulazimétér sizge teminligen melumatlarni shifriliyelmeydu.

en: Click the link to activate the platform:
ug@Latin: Ulanmini chékip supini bu aktiplang:

en: Activation
ug@Latin: Aktiplash

en: A software update is available.
ug@Latin: Bir yumshaq détal yéngilanmisi bar

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
ug@Latin: Supini yéngilap türüsh yaxshi bixeterlik emiliyiti.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
ug@Latin: Yéngi neshrdiki yéngi iqtidarlar we tüzütilgen kemtükliklerni bilmekchi bolsingiz, bu adréstiki özgertish xatirisige qarighaysiz:  {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
ug@Latin: Yumshaq détalni yéngilash körsetmisi üchün, bu yerdiki höjjetlerdin paydilining:  {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
ug@Latin: Bu élxet sizge tapshuriwalghuchining bir yaki bir nechche melumatni ziyaret hoquqi bergenlikini uqturush üchündur.

en: New report
ug@Latin: Yéngi melumat

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
ug@Latin: Eng burunqi sürük waqti: {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
ug@Latin: Öchürülüshtin burun ularni tekshürüshni unutmang.

en: Some reports will expire soon
ug@Latin: Bezi melumatlarning yéqinda süriki toshidu

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
ug@Latin: Bu élxet, bir pash qilghuchining sizni öz melumatida qimmetlik tapshuriwalghuchi, dep tallighanliqini uqturush üchündur.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
ug@Latin: Bu yerdiki uchurlar we matériyallargha alahide ehmiyet bérishingiz telep qilinidu. ésingizde bolsunki , pash qilghuchilar köpinche omumning menpe’eti üchün chong xeterge tewekkül qilidu. Shunga bu melumatta teminlen’gen matériyallarni intayin muhim, dep qarilishi kérek.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
ug@Latin: Bu élxet sizge bir mewjut melumatning yéngilan’ghanliqini uqturush üchündur.

en: Report updated
ug@Latin: Melumat yéngilandi

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
ug@Latin: Bu élxet sizge nöwettiki oqulmighan yaki yéngilan’ghan melumatlarni xatirilitish üchündur.

en: Reminder about unread or updated reports
ug@Latin: Oqulmighan yaki yéngilan’ghan melumatlarni xatirilatquchi

en: Role: {Role}
ug@Latin: Roli: {Role}

en: Password: {Password}
ug@Latin: Parol: {Password}
