GlobaLeaks - en to tg translation catalogue (582 entries)

en: Log in
tg: Ворид шудан

en: Theme customization
tg: Ҷӯрсозии мавзуъ

en: Languages
tg: Забонҳо

en: Text customization
tg: Ҷӯрсозии матн

en: Advanced
tg: Бештар

en: Question templates
tg: Намунаҳои саволҳо

en: Questionnaires
tg: Саволномаҳо

en: Add new questionnaire
tg: Илова намудани саволномаи нав

en: Home
tg: Асосӣ

en: Changelog
tg: Номгӯи тағйирот

en: License
tg: Иҷозатнома

en: Templates
tg: Намунаҳо

en: Delete
tg: Нест кардан

en: Anomalies
tg: Аномалияҳо

en: Preferences
tg: Танзимотхо

en: Notifications
tg: Огоҳиҳо

en: file unavailable
tg: Файл дастнорас

en: Date
tg: Сана

en: Expiration date
tg: Ба охир расидани мӯҳлати эътибор

en: Last Access
tg: Дастрасии охирин

en: Files
tg: Файлҳо

en: Comments
tg: Шарҳҳо

en: Messages
tg: Паёмҳо

en: Details
tg: Тафсилот

en: Platform wizard
tg: Устоди платформа

en: CREDIT CARD
tg: КОРТИ ҚАРЗӢ

en: YOUR NAME
tg: НОМИ ШУМО

en: Label the report
tg: Гузоришро қайд кунед

en: Postpone the expiration date
tg: Ба таъхир гузоштани мӯҳлати итмоми эътибор

en: Select all
tg: Ҳамаро интихоб кардан

en: Deselect all
tg: Ҳамаи интихобро лағв кардан

en: Refresh
tg: Таҷдид кардан

en: Preview
tg: Намоиши пешакӣ

en: The whistleblower has already read the last update
tg: Ифшогар аллакай хабари охиринро хондааст.

en: The whistleblower has not read the last update yet
tg: Ифшогар аллакай хабари охиринро нахондааст.

en: Move up
tg: Ба боло ҳаракат кардан

en: Move down
tg: Ба поён ҳаракат кардан

en: Move left
tg: Ба тарафаи чап ҳаракат кардан

en: Move right
tg: Ба тарафи рост ҳаракат кардан

en: Import
tg: Ворид кардан

en: Export
tg: Содир кардан

en: Save all
tg: Ҳамаро ҳифз кардан

en: Access control
tg: Назорати дастрасӣ

en: Number
tg: Рақам

en: Email
tg: Почтаи электронӣ

en: Regular expression validator
tg: "Василаи санҷиши ифодаи муқаррарӣ

en: Minimum number of input characters
tg: Шумораи ҳадди ақали аломатҳои вуруд

en: Maximum number of input characters
tg: Шумораи ҳадди аксари аломатҳои вуруд

en: Earliest selectable date
tg: Барвақттарин санаи интихобшаванда

en: Latest selectable date
tg: Санаи охирини интихобшаванда

en: 0 = auto
tg: 0 = худкор

en: Yes
tg: Ҳа

en: No
tg: Не

en: Attachment
tg: Замима

en: Attachments
tg: Замимаҳо

en: Change your password
tg: Пароли худро тағйир диҳед

en: User
tg: Корбар

en: Motivation
tg: Сабаб

en: Status
tg: Ҳолат

en: Request motivation
tg: Дархости сабаб

en: Reply motivation
tg: Сабаби ҷавоб

en: Request status
tg: Дархости ҳолат

en: Custodian
tg: Муҳофиз

en: Identity
tg: Ҳувият

en: Access requested
tg: Дастрасӣ дархост шуд

en: Request access to the whistleblower's identity
tg: Дархости дастрасӣ ба шахсияти хабардиҳанда

en: Please write a motivation
tg: Лутфан сабабро нависед

en: Reply to the request
tg: Ба дархост ҷавоб додан

en: Authorized
tg: Иҷозат дода шуд

en: Denied
tg: Рад карда шуд

en: Waiting for authorization
tg: Интизори иҷозат

en: New request
tg: Дархости нав

en: Authorize
tg: Иҷозат додан

en: Deny
tg: Рад кардан

en: Deny access to the whistleblower's identity
tg: Рад кардани дастрасӣ ба шахсияти хабардиҳанда

en: Authorize access to the whistleblower's identity
tg: Иҷозат додани дастрасӣ ба шахсияти хабардиҳанда

en: URL redirects
tg: Тағйири масири URL

en: Anomaly detection thresholds
tg: Ҳадди муайянсозии ноҷуриҳо

en: Available disk space
tg: Фазои дастраси диск

en: Last update
tg: Навсозии охирин

en: Disable notifications to administrators
tg: Огоҳиномаҳоро ба маъмурон хомӯш кардан

en: Disable notifications to custodians
tg: Огоҳиномаҳоро ба муҳофизон хомӯш кардан

en: Disable notifications to recipients
tg: Огоҳиномаҳоро ба гирандагон хомӯш кардан

en: Score
tg: Ҳисоб

en: Trigger question
tg: Саволи пайгирикунанда

en: Triggered by score:
tg: Дар асоси ҳисоб эъҷод шудааст:

en: Weak
tg: Заиф

en: Acceptable
tg: Қобили қабул

en: Strong
tg: Қавӣ

en: Silence email notifications
tg: Огоҳиномаҳои почтаи электрониро бе садо кардан

en: Turn on email notifications
tg: Огоҳиномаҳои почтаи электрониро барқарор кардан

en: Input validation
tg: Санҷиши вуруд

en: Email address
tg: Суроғаи почтаи электронӣ

en: Custom
tg: Фармоишӣ

en: None
tg: Ҳеҷ ягон

en: Search
tg: Ҷустуҷӯ

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
tg: Ин матни фармоишӣ дигар дар платформа намоиш дода намешавад. Матни аслӣ тағйир дода шудааст ё хориҷ карда шудааст.

en: Audit log
tg: Номгӯи санҷиш

en: Stats
tg: Омор

en: Activities
tg: Фаъолиятҳо

en: Reports
tg: Гузоришҳо

en: Report
tg: 報告

en: Users
tg: Корбарон

en: From
tg: Аз

en: Number of downloads
tg: Шумораи боргириҳо

en: File size not accepted.
tg: Ҳаҷми файл қобили қабул нест.

en: Maximum file size is:
tg: Ҳаҷми ниҳоии файл мебошад:

en: Scheduled jobs
tg: Корҳои ба нақша гирифташуда

en: Regenerate
tg: Аз нав эҳё кардан

en: Display options alphabetically
tg: Вариантҳоро аз рӯи алифбо нишон додан

en: Enable email notifications for:
tg: Огоҳиномаи почтаи электрониро барои фаъол кардан:

en: Disable
tg: Хомӯш кардан

en: Remove
tg: Хориҷ кардан

en: Use as default
tg: Ҳамчун пешфарз истифода бурдан

en: Collapse
tg: Пӯшидан

en: Expand
tg: Кушодан

en: Select
tg: Интихоб кардан

en: Deselect
tg: Интихобро лағв кардан

en: Surname
tg: Насаб

en: New
tg: Нав

en: Opened
tg: Кушода шуд

en: Closed
tg: Пӯшида шуд

en: Placeholder
tg: Ҷойгиркунанда

en: Print
tg: Чоп кардан

en: Previous
tg: Гузашта

en: Next
tg: Навбатӣ

en: First
tg: Якум

en: Last
tg: Охирин

en: Send a test email to your email address.
tg: Ба почтаи электронии худ почтаи санҷишӣ фиристодан

en: Block the submission
tg: Ирсолро масдуд кардан

en: Skip the recipient account creation.
tg: Эҷоди ҳисоби гирандаро рад кардан

en: Send activation link
tg: Ирсоли пайванд барои фаъолсозӣ

en: Password reset
tg: Аз нав танзимкунии рамз

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
tg: Як ва ё зиёда гирандагон то ҳол бор ҳам амалиёти воридшавиро иҷро накардаанд. Ин маънои онро дорад, ки онҳо гузоришҳоро қабул намекунанд.

en: This user has not performed the first login yet.
tg: Ин корбар то ҳол боре ҳам ворид нашудааст.

en: seconds
tg: сонияҳо

en: This domain name is not available.
tg: Ин номи домен дастрас нест.

en: Mark as important
tg: Ҳамчун муҳим ишора кардан

en: Copy to clipboard
tg: Нусхабардорӣ ба буфер

en: Logout
tg: Хориҷ шудан

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
tg: Ба ин гиранда имкони ба корбарон ба гузоришҳо дастрасӣ додан

en: Grant access
tg: Дастрасӣ додан

en: Revoke access
tg: Дастрасиро бекор кардан

en: File a report
tg: Таҳияи гузориш

en: Before proceeding, please set a new password.
tg: Пеш аз идома додан, лутфан гузарвожаи нав таъин кунед.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
tg: Пеш аз идома додан, лутфан тасдиқи шахсияти ду омиларо фаъол намоед.

en: Enable
tg: Фаъол кардан

en: Low
tg: Паст

en: High
tg: Баланд

en: megabytes
tg: мегабайтҳо

en: percentage
tg: фоиз

en: Save
tg: Захира кардан

en: Type
tg: Намуд

en: Severity
tg: Шиддатнокӣ

en: Object
tg: Объект

en: Username
tg: Номи корбар

en: Role
tg: Нақш

en: Name
tg: Ном

en: Creation date
tg: Санаи эҷод

en: Last access
tg: Дастрасии охирин

en: Whistleblower's last access
tg: Дастрасии охирини хабардиҳанда

en: Substatuses
tg: Зерҳолатҳо

en: Add
tg: Илова кардан

en: Label
tg: Нишон

en: This field is mandatory
tg: Ин майдон ҳатмӣ мебошад

en: Edit
tg: Тағйир додан

en: Cancel
tg: Бекор кардан

en: Report statuses
tg: Ҳолатҳоро гузориш додан

en: Hidden
tg: Маҳфуз

en: Description
tg: Тавсиф

en: Questionnaire
tg: Саволнома

en: Recipients
tg: Гирандагон

en: days
tg: рӯзҳо

en: Set the value to 0 to disable this feature.
tg: Барои хомӯш кардани ин функсия арзишро ба 0 муқаррар кунед.

en: Show the questionnaire navigation interface
tg: Нишон додани интерфейси корбарӣ бо саволнома

en: Allow whistleblowers to select their recipients
tg: Ба хабардиҳандагон иҷозаи интихоби гирандагони худро додан

en: Select all recipients by default
tg: Ҳамаи гирандагонро ба таври пешфарз интихоб кардан

en: Maximum number of selectable recipients:
tg: Шумораи зиёдтарини гирандагони интихобшаванда:

en: Show recipients in alphabetical order
tg: Гирандагонро бо тартиби алифбо нишон додан

en: Show recipient details on the status page of the report
tg: Маълумот оид ба гирандаро дар саҳифаи ҳолати гузориш нишон додан

en: Enable comments
tg: Шарҳҳоро фаъол кардан

en: Allow the whistleblower to write comments
tg: Ба хабардиҳанда иҷозаи навиштани шарҳҳоро додан

en: Enable private messages
tg: Паёмҳои махфиро фаъол кардан

en: Allow the whistleblower to send messages
tg: Ба хабардиҳанда иҷозаи ирсоли паём додан

en: Allow the whistleblower to add attachments
tg: Ба хабардиҳанда иҷозаи илова кардани замима ба гузориш додан

en: Additional questionnaire
tg: Саволномаи иловагӣ

en: Scoring system options
tg: Имконоти низоми ҳисоби холҳо

en: Threshold
tg: Ҳад

en: Value
tg: Арзиш

en: Medium
tg: Миёна

en: Software version:
tg: Барориши нармафзор:

en: Restrict access to specific IP addresses
tg: Дастрасӣ ба IP суроғаҳои муайянро маҳдуд кардан

en: Enabled
tg: Фаъол шуда

en: Allowed IP addresses
tg: IP суроғаҳои иҷозашуда

en: Admin
tg: Маъмур

en: Recipient
tg: Гиранда

en: Each entry must be separated with a comma.
tg: Ҳар як вуруд бояд бо вергул ҷудо карда шавад.

en: Example:
tg: Намуна:

en: Hostname
tg: Номи хост

en: Organization
tg: Ташкилот

en: Invalid email address
tg: Суроғаи почтаи электронии нодуруст

en: City
tg: Шаҳр

en: Country
tg: Кишвар

en: Country code
tg: Рамзи кишвар

en: Generate
tg: Ҳосил кардан

en: Private Key
tg: Калиди махфӣ

en: Certificate Signing Request
tg: Дархости имзои гувоҳнома

en: Download
tg: Боргирӣ

en: Certificate
tg: Гувоҳнома

en: Valid until:
tg: Эътибор дорад то:

en: Issuer:
tg: Содиркунанда:

en: Intermediate Certificates
tg: Гувоҳномаҳои Мобайнӣ

en: Reset
tg: Барқарор кардан

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
tg: Барнома танзимоти HTTPS-ро тавассути ин интерфейс таъмин мекунад.

en: Automatic configuration
tg: Танзимоти худкор

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
tg: Истифодаи худкори танзимоти HTTPS тамоми раванди дархост, фаъолсозӣ ва таҷдиди гувоҳномаҳоро аз Маркази Гувоҳномадиҳии Let's Encrypt коркард мекунад.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
tg: Барнома бояд тавассути IP суроғаи ҷамъиятӣ дастрас бошад ва номи ҳости интихобшуда бояд дорои DNS сабти мувофиқ ба он суроға бошад.

en: Proceed
tg: Идома додан

en: Manual configuration
tg: Танзимоти дастӣ

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
tg: Ёвари танзимоти дастӣ шуморо дар сохтани HTTPS аз Маркази Гувоҳномаи алтернативӣ роҳнамоӣ мекунад.

en: Disabled
tg: Хомӯш шуда

en: Auto-renewal
tg: Азнавшавии худкор

en: Tor Onion Service
tg: Хадамоти Tor Onion

en: Anonymize outgoing connections
tg: Алоқаҳои содиротиро номаълум кардан

en: Let the platform be reachable without Tor
tg: Барномаро бидуни Tor дастрас кардан

en: Roles enabled to use the platform without Tor
tg: Нақшҳое, ки барои истифодаи барнома бидуни Tor фаъол шудаанд

en: Whistleblower
tg: Хабардиҳанда

en: To
tg: Ба

en: SMTP email address
tg: Суроғаи электронии SMTP

en: SMTP server address
tg: Суроғаи хадамоти SMTP

en: SMTP server port
tg: Порти хадамоти SMTP

en: Security
tg: Амният

en: Require authentication
tg: Тасдиқи шахсиятро талаб кардан

en: Password
tg: Гузарвожа

en: Number of hours before sending a report expiration alert
tg: Шумораи соатҳо то ирсоли огоҳӣ оид ба тамомшавии мӯҳлати амали гузориш

en: Test the configuration
tg: Санҷиши танзимот

en: Reset SMTP configuration
tg: Танзимоти SMTP-ро барқарор кардан

en: Reset notification templates to default
tg: Намунаҳои огоҳиро ба ҳолати пештара гардонидан

en: Template
tg: Намуна

en: Question
tg: Савол

en: Single-line text input
tg: Вуруди матни яксатра

en: Multi-line text input
tg: Вуруди матни бисёрсатра

en: Selection box
tg: Қуттии интихоб

en: Multiple choice input
tg: Вуруди якчандинтихоба

en: Checkbox
tg: Қуттии қайдкунӣ

en: Terms of service
tg: Шартҳои хизматрасонӣ

en: Date range
tg: Фосилаи замон

en: Group of questions
tg: Гурӯҳи саволҳо

en: Row
tg: Қатор

en: Column
tg: Сутун

en: Width
tg: Паҳноӣ

en: Question group
tg: Гурӯҳи савол

en: Hint
tg: Ишора

en: Mandatory
tg: Ҳатмӣ

en: Accept multiple file uploads
tg: Боркунии якчанд файлро қабул кардан

en: Accept multiple answers
tg: Якчанд ҷавобҳоро қабул кардан

en: Template override
tg: Лағв кардани намуна

en: Phone number
tg: Рақами телефон

en: Text
tg: Матн

en: Checkbox label
tg: Нишонаи қуттии қайдкунӣ

en: Add multimedia content
tg: Муҳтавои мултимедиявӣ илова кардан

en: Image
tg: Тасвир

en: Audio
tg: Садо

en: Video
tg: Видео

en: Trigger conditions
tg: Шартҳои пайгирикунанда

en: Sufficient
tg: Кофӣ

en: Options
tg: Имконот

en: Addition
tg: Ҷамъкунӣ

en: Multiplier
tg: Зарбкунанда

en: Questions
tg: Саволҳо

en: Add new question
tg: Саволи нав илова кардан

en: Add question from template
tg: Аз намуна савол илова кардан

en: Duplicate
tg: Нусхаи дуюм

en: Steps
tg: Қадамҳо

en: Logo
tg: Лого

en: Project name
tg: Номи лоиҳа

en: Homepage title
tg: Унвони саҳифаи асосӣ

en: Presentation
tg: Рӯнамо

en: Question to solicit possible whistleblowers
tg: Савол барои дархост кардани хабардиҳандагони эҳтимолӣ

en: Whistleblowing button
tg: Тугмаи хабардиҳӣ

en: Disclaimer
tg: Дасткашӣ аз масъулият

en: Footer
tg: Поварақ

en: Upload
tg: Боркунӣ

en: Language:
tg: Забон:

en: Add custom text
tg: Илова кардани матни дилхоҳ

en: Custom text
tg: Матни дилхоҳ

en: Original text
tg: Матни аслӣ

en: Original translation
tg: Тарҷумаи аслӣ

en: Custom translation
tg: Тарҷумаи корбар

en: Disable submissions
tg: Ирсолҳоро лағв кардан

en: Enable encryption
tg: Рамзкуниро фаъол намудан

en: Enable administrators to change user passwords
tg: Ба маъмурон имкони гузарвожаҳои корбарон тағйир доданро додан

en: Administrators authorized to change user passwords:
tg: Ба маъмурон иҷозаи тағйир додани гузарвожаҳои корбарон дода шуд:

en: Enable multisite feature
tg: Функсияи якчандторнамоиро фаъол сохтан

en: Enable simplified login
tg: Воридшавии соддагардонидашударо фаъол сохтан

en: Enable search engines indexing
tg: Индексатсияи системаҳои ҷустуҷӯро фаъол сохтан

en: Default questionnaire
tg: Саволномаи пешфарз

en: Show contexts in alphabetical order
tg: Мавзӯҳоро бо тартиби алифбо нишон додан

en: Size limit for file attachments
tg: Маҳдудияти ҳаҷм барои файлҳои замимашаванда

en: Require two factor authentication
tg: Тасдиқи шахсияти ду омиларо талаб кардан

en: Password change interval
tg: Фосилаи тағйири гузарвожа

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
tg: Бо мақсади таъмини амният, тағйири гузарвожа дар фосилаҳои мунтазам талаб карда мешаванд.

en: Number of days till notifying unread reports to users
tg: Шумораи рӯзҳо то огоҳ кардани гузоришҳои хонда нашуда ба корбарон

en: Disable the privacy panel
tg: Панели махфиро хомӯш кардан

en: Enable custom privacy panel
tg: Панели махфии фармоиширо фаъол сохтан

en: Custom privacy panel
tg: Панели махфии фармоишӣ

en: Enable custodian user role
tg: Нақши муҳофиз-корбарро фаъол кардан

en: Enable scoring system
tg: Низоми ҳисоби холҳоро фаъол сохтан

en: Logging level
tg: Дараҷаи қайдшавӣ

en: Log accesses of internal users
tg: Дастрасии корбарони дохилӣ ба номгӯ

en: Notify administrators of software problems
tg: Маъмуронро аз мушкилиҳои нармафзор огоҳонидан

en: Notify developers of software problems
tg: Барномасозонро аз мушкилиҳои нармафзор огоҳонидан

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
tg: Бо фаъол кардани ин функсия шумо ба рушд ва амнияти барнома саҳм мегузоред.

en: Reset reports
tg: Гузоришҳоро сифр кардан

en: Settings
tg: Танзимот

en: Case management
tg: Идоракунии парванда

en: Sites
tg: Торнамоҳо

en: Mode:
tg: Режим

en: Configure
tg: Танзим кардан

en: Subdomain
tg: Зердомен

en: Creation date:
tg: Санаи эҷод

en: Root domain used for secondary sites
tg: Домени решагӣ барои торнамоҳои дуюм истифодашаванда

en: Use the first site for administrative purposes only
tg: Истифодаи торнамои якум танҳо бо мақсади маъмурӣ

en: Allow users to sign up
tg: Ба корбарон иҷозаи сабти ном шуданро додан

en: Enable terms of service
tg: Шартҳои хизматрасониро фаъол сохтан

en: Title
tg: Унвон

en: Public name
tg: Номи ҷамъиятӣ

en: Send reset link
tg: Ирсоли пайванд барои барқарорсозӣ

en: Set password
tg: Таъин кардани гузарвожа

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
tg: Гузарвожаи интихобшуда хеле заиф аст. Гузарвожаи воқеъӣ бояд на кам аз 12 рамз дошта бошад ва дорои рамзҳои гуногуни калон ва хурд, шумора ва рамзи махсус дошта бошад.

en: Force password change
tg: Тағйири гузарвожаи маҷбурӣ

en: The user will be forced to change its password on next login.
tg: Ҳангоми воридшавии навбатӣ корбар маҷбур карда мешавад, ки гузарвожаашро тағйир диҳад.

en: Disable two factor authentication
tg: Тасдиқи шахсияти ду омиларо хомӯш кардан

en: Language
tg: Забон

en: Enable email notifications
tg: Огоҳиҳои почтаи электрониро фаъол кардан

en: Details of the PGP key:
tg: Тафсилоти калиди PGP:

en: Fingerprint
tg: Изи ангушт

en: Set up encryption by providing a PGP public key
tg: Танзими рамзгузорӣ бо пешниҳод кардани калиди оммавии PGP

en: Give this admin ability to change user passwords
tg: Ба ин маъмур имкони тағйири гузарвожаҳои корбарро додан

en: Forcefully selected
tg: Маҷбуран интихобшуда

en: Allow the recipient to delete reports
tg: Ба гиранда иҷозаи пок кардани гузоришро додан

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
tg: Ба гиранда иҷозаи ба таъхир гузоштани мӯҳлати анҷоми эътибори гузоришро додан

en: Give the user administrative access to the following features:
tg: Ба функсияҳои зерин дастрасии маъмурии корбар додан:

en: Request date
tg: Санаи дархост

en: Report date
tg: Санаи гузориш

en: Authorization
tg: Иҷозатнома

en: Requests
tg: Дархостҳо

en: The validation link is either incorrect or has expired.
tg: Пайванди тасдиқкунанда нодуруст аст ё мӯҳлати нигоҳдориаш тамом шудааст.

en: Your new email address has been validated.
tg: Суроғаи почтаи электронии шумо тасдиқ шуд.

en: Forgot password?
tg: Гузарвожа фаромӯш шуд?

en: Enter the two factor authentication code
tg: Рамзи тасдиқи шахсияти ду омиларо ворид кардан

en: Authentication failed
tg: Тасдиқи шахсият ноком шуд

en: The code is either invalid or expired.
tg: Рамз нодуруст аст ё мӯҳлати нигоҳдориаш тамом шудааст.

en: Please select your account:
tg: Лутфан аккаунти худро интихоб кунед:

en: Now type your password, then click 'Log in':
tg: Акнун гузарвожаи худро навишта, баъд "Ворид шудан"-ро пахш кунед:

en: Text shown after the user has selected the option.
tg: Матне, ки баъди аз ҷониби корбар интихоб шудани ин функсия нишон дода мешавад.

en: Confirm
tg: Тасдиқ кардан

en: Assign score points
tg: Холҳоро муқаррар кардан

en: Are you sure?
tg: Шумо мутмаъин ҳастед?

en: Close
tg: Пӯшидан

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
tg: Лутфан таваҷҷӯҳ кунед, ки тамоми маълумоти марбут ба таври ҳамешагӣ пок карда мешавад.

en: Enable two factor authentication
tg: Тасдиқкунандаи шахсияти ду омиларо фаъол кардан

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
tg: Пеш аз идома додан, лутфан ҳуҷҷатҳои зеринро бодиққат хонед:

en: Account recovery key
tg: Калид барои барқарорсозии аккаунт

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
tg: Инро нусхабардорӣ кунед ва дар ҷои амн нигоҳ доред. Агар шумо гузарвожаи худро гум кунед, барои барқарор кардани дастрасӣ ба аккаунти шумо бидуни талафи маълумот, лозим мешавад.

en: Enter a name for the copy
tg: Барои нусха ном ворид кунед

en: Request support
tg: Дастгирӣ дархост кардан

en: Thank you.
tg: Ташаккур.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
tg: Мо кӯшиш мекунем, ки ҳарчи зудтар бо шумо тамос гирем.

en: Submit
tg: Ирсол кардан

en: The connection is not secure.
tg: Алоқа ноамн аст.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
tg: Барнома то ҳол барои алоқаи HTTPS танзим нашудааст ва бинобар ин танҳо бо мақсади санҷишӣ истифода мешавад.

en: Please write a motivation for the reply
tg: Лутфан барои ҷавоб додан далел нависонед

en: Send
tg: Фиристодан

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
tg: Бо тасдиқи ин шумо мӯҳлати анҷоми эътиборро то ба ин сана ба таъхир мегузоред:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
tg: Ин барномаи намоишӣ аст, лутфан аз он барои ирсолҳои воқеӣ истифода накунед.

en: Install an authenticator app on your phone
tg: Дар телефони худ нармафзори тасдиқкунандаи шахсият насб намоед

en: Scan the QR code with the app
tg: Рамзи QR-ро бо нармафзор скан кунед

en: Error!
tg: Хато!

en: Internal server error
tg: Хатои сервери дохилӣ

en: Error on input validation
tg: Хато ҳангоми тасдиқи вуруд

en: Resource not found
tg: Манбаъ дарёфт нашуд

en: Forbidden operation
tg: Амалиёти мамнӯъ

en: The specified old password is not valid
tg: Гузарвожаи кӯҳнаи овардашуда эътибор надорад

en: Resource can only be accessed via the Tor network
tg: Дастрасӣ ба ин манбаъ танҳо тавассути шабакаи Tor имконпазир аст

en: The upload request exceeds the size limit
tg: Дархости боркунӣ аз ҳадди андозаи муқарраршуда зиёд аст

en: Current password
tg: Гузарвожаи ҷорӣ

en: New password
tg: Гузарвожаи нав

en: The new password must be different from the current one.
tg: Гузарвожаи нав бояд аз гузарвожаи ҷорӣ фарқ кунад.

en: Type your new password again
tg: Гузарвожаи нави худро бори дигар нависед.

en: The two passwords do not match
tg: Ду гузарвожа мутобиқат намекунанд

en: Validation of email address change in progress.
tg: Тасдиқи тағйири суроғаи почтаи электронӣ идома дорад.

en: Please check your inbox for further instructions.
tg: Барои дастури минбаъда лутфан паёмдони худро тафтиш намоед.

en: Warning
tg: Огоҳӣ

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
tg: Ба шумо тавсияи қатъӣ дода мешавад, ки бо истифода аз нармафзори Tor Browser, ки шахсияти шуморо муҳофизат мекунад, аз ин торнамо дидан кунед.

en: Download the Tor Browser
tg: Боргирии Tor Browser

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
tg: Баъд нусхаи суроғаи зеринро дар дохили Tor Browser гузоред:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
tg: Оё шумо аллакай гузориш пешниҳод кардаед? Расиди худро ворид кунед.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
tg: Расид беэътибор аст ё мӯҳлати эътибори гузориш гузаштааст.

en: Select a file or drag it here.
tg: Файлро интихоб кунед ё ба ин ҷо кашед.

en: Size:
tg: Андоза:

en: Uploading files…
tg: Боркунии файлҳо...

en: Upload completed successfully!
tg: Боркунӣ бомуваффақият анҷом ёфт!

en: Estimated upload time:
tg: Вақти тахминии боркунӣ:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
tg: Гирандагон аз шумо дархост кардаанд саволномаи иловагиро пур намоед.

en: Fill the additional questionnaire
tg: Пур кардани саволномаи иловагӣ

en: From:
tg: Аз:

en: To:
tg: Ба:

en: Filename
tg: Номи файл

en: Upload date
tg: Санаи боркунӣ

en: File size
tg: Ҳаҷми файл

en: Questionnaire answers
tg: Ҷавобҳои саволнома

en: Step
tg: Қадам

en: Status:
tg: Ҳолат:

en: Files attached by recipients
tg: Файлҳое, ки аз ҷониби гирандагон замима шудаанд

en: Upload a file:
tg: Боркунии файл:

en: Welcome!
tg: Марҳабо!

en: For the user documentation, visit:
tg: Барои ҳуҷҷатҳои корбар, аз ин ҷо дидан кунед:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
tg: Агар ба шумо дастгирии техникӣ лозим бошад, саволи умумӣ дошта бошед ва ё ақидаи нав барои нармафзор доред:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
tg: Агар шумо хоҳед, ки дар таҳияи нармафзор саҳм гузоред ва ё оиди камбудие хабар диҳед, лутфан дар системаи мо парванда кушоед:

en: Join our chat:
tg: Ба сӯҳбати мо ҳамроҳ шавед:

en: Follow the project on:
tg: Лоиҳаро пайгирӣ кунед:

en: An update is available:
tg: Навсозӣ дастрас аст:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
tg: Мо тавсия медиҳем, ки шумо ба қисмати "Афзалиятҳо" ворид шавед, то "Калиди барқарорсозии аккаунт" -и худро дарёфт кунед ва онро бехатар нигоҳ доред. Ин калид барои барқарор кардани дастрасии шумо ба барнома ва маълумоти шумо дар ҳолати фаромӯш кардани гузарвожа лозим мешавад.

en: The provided recovery key is invalid.
tg: Калиди барқароркунии пешниҳодшуда беэътибор аст.

en: The provided reset token is invalid or expired.
tg: Нишони барқароркунии пешниҳодшуда беэътибор аст ё мӯҳлати он гузаштааст.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
tg: Номи корбари аккаунти худ ё почтаи электронии худро барои дархости барқароркунии гузарвожа ворид намоед.

en: Enter your email address to request a password reset.
tg: Почтаи электронии худро барои дархости барқароркунии гузарвожа ворид намоед.

en: Password reset requested.
tg: Барқароркунии гузарвожа дархост шуд.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
tg: Барои раванди барқароркунии гузарвожаро анҷом додан калиди барқароркунии рамзгузории худро ворид кунед

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
tg: Дастрасӣ ба шахсияти хабардиҳанда аз муҳофиз дархост шудааст.

en: Date of the request
tg: Санаи дархост

en: Show
tg: Нишон додан

en: Congratulations!
tg: Табрик!

en: You have completed the platform activation.
tg: Шумо фаъолсозии барномаро анҷом додед.

en: Success!
tg: Муваффақият!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
tg: Барномаи хабаррасонии шумо қариб омода аст!

en: Check your inbox to activate it.
tg: Барои фаъолсозӣ паёмдони худро тафтиш кунед.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
tg: Агар давоми 24 соат фаъол нагардад, барнома ба таври худкор пок карда мешавад.

en: Sign up
tg: Қайди ном шудан

en: Confirmation
tg: Тасдиқ кардан

en: Invalid confirmation
tg: Тасдиқи нодуруст

en: Invalid phone number
tg: Рақами телефони нодуруст

en: Address
tg: Суроға

en: The answer is too short
tg: Ҷавоб хеле кӯтоҳ аст

en: The specified input is not valid.
tg: Вуруди мазкур нодуруст аст.

en: The specified input is not valid:
tg: Вуруди мазкур нодуруст аст:

en: please enter a valid email address.
tg: лутфан почтаи электронии дурустро ворид намоед.

en: please enter numbers only.
tg: лутфан танҳо рақамҳоро ворид намоед.

en: Submissions disabled
tg: Ирсолҳо ғайрифаъол карда шуд

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
tg: Шумо ба сервер бо ному насаб пайваст шуда истодаед ва ин сервер танҳо ирсолҳои беномро дастгирӣ мекунад

en: Your report was successful.
tg: Ҳисоботи шумо муваффақ шуд.

en: Remember your receipt for this report.
tg: Расиди худро барои ин гузориш дар ёд доред.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
tg: Барои ворид шудан расиди 16 рақамаро истифода баред. Ин ба шумо имкон медиҳад, ки ҳамаи паёмҳое мо ба шумо ирсол кардаем бинед ва инчунин маълумоти иловагӣ дохил намоед.

en: View your report
tg: Гузориши худро бинед

en: Recipient selection
tg: Интихоби гиранда

en: Select the recipients of your report:
tg: Гирандагони гузориши худро интихоб кунед:

en: Recipients selected:
tg: Гирандагон интихоб шуданд:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
tg: Шумо ба ҳадди ниҳоии гирандагони интихобшаванда расидед.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
tg: Гирандагони зерин гузориши шуморо қабул мекунанд ва интихоб лағв карда намешавад:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
tg: Дар ин марҳила ҷавобҳо ба саволҳои зерин ё нопадид шуданд ё беэътиборанд:

en: You must select at least one recipient.
tg: Шумо бояд ҳадди аққал як гирандаро интихоб кунед.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
tg: Интизори файл(ҳо) то ба анҷом расидани боркунӣ.

en: The following steps have errors:
tg: Марҳилаҳои зерин иштибоҳ доранд:

en: Hide
tg: Пинҳон кардан

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
tg: Тартиби зина ба зинаи зерин ба шумо дар эҷоди барномаи хабаррасонии худ роҳнамоӣ мекунад.

en: Please choose a configuration profile:
tg: Лутфан профили танзимотиро интихоб кунед:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
tg: Ба ин маъмур имкони барқарор кардани гузарвожаҳои корбарро додан.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
tg: Агар шумо мехоҳед маълумотро аз гум шудан дар ҳолате, ки гирандагон гузарвожаҳои худро гум мекунанд, муҳофизат кунед, мо маслиҳат медиҳем, ки ин вариантро интихоб кунед. Аз тарафи дигар, агар шумо хоҳед, ки системаеро насб кунед, ки танҳо гирандагон ба ирсолҳо дастрасӣ дошта бошанд, пас маслиҳат намедиҳем, ки ин функсияро истифода баред.

en: Please choose a different username.
tg: Лутфан номи корбари дигарро интихоб кунед.

en: I have read and agree to the terms of the license.
tg: Ман шартҳои иҷозатномаро хондаам ва ба он розӣ ҳастам.

en: You have completed the platform wizard.
tg: Шумо кор бо ёвари барномаро анҷом додед.

en: Please summarize your report in a few words.
tg: Гузориши худро бо чанд калима шарҳ диҳед.

en: Describe your report in detail.
tg: Гузориши худро ба таври муфассал шарҳ диҳед.

en: Where did the facts happen?
tg: Ин дар куҷо рӯй дод?

en: When did the facts happen?
tg: Ин кай рӯй дод?

en: I witnessed the facts in person
tg: Ман шоҳиди айнии воқеа ҳастам.

en: I was personally told by a direct witness
tg: Ман инро аз шоҳиди айнии воқеа шунидам.

en: It is a rumor I heard
tg: Ин овоза ба гӯши ман расид.

en: How are you involved in the reported facts?
tg: Шумо дар ин воқеа чӣ нақшу ҷойгоҳ доштед?

en: Do you have evidence to support your report?
tg: Шумо далелҳое доред, ки гуфтаҳояттонро исбот кунанд?

en: Please attach the evidence to support your report.
tg: Лутфан далелҳои худро замима кунед.

en: Please describe the evidence in detail.
tg: Хоҳиш, далелро ба ҳамаи ҷузъиёташ шарҳ диҳед.

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
tg: Агар далелҳои пешниҳодшударо бо ҳамаи хурдтарин ҷузъиёт тавсиф кунед ба мо имконияти хубе медиҳед, ки воқеаро пурра ва беҳтар таҳқиқ намоем. Лутфан то метавонед ҳар лаҳзаи видеоҳои пешниҳодшуда ё аку ҳуҷҷатҳоро бароямон рушану сода шарҳ диҳед.

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
tg: Шумо дар ин бора ба мақомот ё касонни дигар низ гузориш додаед?

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
tg: Хоҳишмандем, номи ҳамаи ташкилот ё одамонеро, ки барояшон дар ин бора хабар додаед, ин ҷо нависед.

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
tg: Он мақомот ё одамон гузориши шуморо таҳқиқ карданд ва натиҷаи кори онҳо чӣ буд?

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
tg: Шумо бо ёрмандии мо ба чӣ натиҷа расидан мехоҳед?

en: Do you want to provide your identification information?
tg: Оё шумо мехоҳед, ки маълумоти шахсияти худро пешниҳод кунед?

en: First name
tg: Ном

en: Last name
tg: Насаб

en: Alternative contact method
tg: Усули алтернативии тамос

en: I prefer to be contacted via this platform only
tg: Ман тамосро танҳо тавассути ин барнома афзал мешуморам

en: Other
tg: Дигар

en: Dear {RecipientName},
tg: Муҳтарам {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
tg: Шумо ин почтаро қабул карда истодаед, зеро дар система барои шумо аккаунти корбарӣ сохта шудааст: {Site}

en: Username: {Username}
tg: Номи корбар: {Username}

en: Activation link: {Url}
tg: Пайванди фаъолсозӣ: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
tg: Лутфан ба пайванди фаъолсозӣ пахш кунед то аккаунтро фаъол сохта, гузарвожаи корбарии худро муқаррар кунед.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
tg: Баъди фаъолсозии бомуваффақият шумо метавонед тавассути пайванди зерин ба система дастрасӣ пайдо кунед: {LoginUrl}

en: Kind regards,
tg: Бо эҳтиром,

en: Account activation
tg: Фаъолсозии аккаунт

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
tg: Барномаи хабаррасонии шумо акнун дар суроғаи зерин дастрас аст:

en: To log in, visit:
tg: Барои ворид шудан, инҷо боздид кунед:

en: Users' credentials:
tg: Маълумоти аккаунти корбарон:

en: The platform will be automatically deleted on:
tg: Барнома ба таври худкор дар ин сана пок карда мешавад:

en: Access instructions
tg: Дастурҳо вобаста ба дастрасӣ

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
tg: Шумораи амалҳои ба наздикӣ ошкоршуда нисбат ба ҳолатҳои маъмулӣ зиёдтар ба назар мерасад.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
tg: Ин метавонад як аломати ҳамла бошад (масалан, касе сервери шуморо бо маълумоти бардурӯғ пур кунад) ё танҳо афзоиши суръати истифода бинобар зиёд намоён будани лоиҳаи шумо бошад.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
tg: Масъаларо омӯзед, то муайян кунед, ки он қонунӣ аст ё не.

en: The activities with unusual stats are:
tg: Фаъолиятҳо бо омори ғайриоддӣ инҳоянд:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
tg: Сервер кафолат дода наметавонад, ки гузориши навро нигоҳ доштан мумкин аст, аз ин рӯ ирсолҳо қатъ карда шуданд.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
tg: Лутфан аз дастгирии техникии худ хоҳиш кунед, ки барои эҷоди фазои бештари диск дар сервер мусоидат кунанд.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
tg: Технологияи GlobaLeaks ҷузъи санҷиши вазъи серверро дар бар мегирад, ки дар сурати лозим шуморо огоҳ мекунад.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
tg: Барои маълумоти иловагӣ, ба интерфейси Маъмурият ворид шавед ва ба бахшҳои "Омори система" ва "Аномалияҳо" нигаред.

en: Anomaly detected in {NodeName}
tg: Дар {NodeName} аномалия ошкор шуд

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
tg: Ин почтаи электронӣ ба маълумоти шумо мерасонад, ки мӯҳлати калиди PGP-и корбарони зерин ба охир мерасад ё аллакай ба охир расидааст:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
tg: Бе калиди PGP-и эътибордор система наметавонад ба онҳо огоҳиҳои рамзшударо фиристад.

en: PGP key expiration alert
tg: Огоҳии итмоми мӯҳлати калиди PGP

en: A new whistleblowing site has been registered.
tg: Торнамои нави хабаррасонӣ ба қайд гирифта шуд.

en: Registration data:
tg: Маълумоти қайдӣ:

en: Site: {Url}
tg: Торнамо: {Url}

en: Name: {Name}
tg: Ном: {Name}

en: Email: {Email}
tg: Почтаи электронӣ: {Email}

en: New whistleblowing site registered
tg: Торнамои нави хабаррасонӣ ба қайд гирифта шуд

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
tg: Ин почтаи электронии санҷишӣ аз интерфейси маъмурии барнома аст.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
tg: Қабули ин почтаи электронӣ нишон медиҳад, ки сервер тавонистааст сервери почтаи SMTP-ро шиносад ва якҷоя амал кунад.

en: Test email
tg: Почтаи электронии санҷишӣ

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
tg: Ин почтаи электронӣ ба шумо хабар медиҳад, ки дархост дар бораи тағйир додани суроғаи почтаи электронии шумо ба {NewEmailAddress} дода шудааст.

en: Click the following link to validate this change:
tg: Барои тасдиқи ин тағйирот пайванди зеринро пахш кунед:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
tg: Агар шумо ин тағйиротро дархост накарда бошед, гузарвожаи худро тағйир диҳед ва бо мудири система тамос гиред.

en: Email change request
tg: Дархости тағйири почтаи электронӣ

en: From: {Author}
tg: Аз: {Author}

en: Date: {EventTime}
tg: Сана: {EventTime}

en: From: Whistleblower
tg: Аз: Хабардиҳанда

en: Date: {SubmissionDate}
tg: Сана: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
tg: Нишона: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
tg: Ҳолат: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
tg: Мӯҳлати аҳодатномаи HTTPS, ки дар барнома бор карда шудааст, ба охир мерасад ё аллакай тамом шудааст.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
tg: Санаи анҷоми мӯҳлат: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
tg: Бе шаҳодатномаи воқеӣ, барнома ба таври бехатар танҳо тавассути Tor дастрас хоҳад шуд.

en: Log in to solve the issue.
tg: Барои ҳалли масъала ворид шавед.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
tg: Огоҳии анҷоми мӯҳлати амали шаҳодатномаи HTTPS

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
tg: Навсозии худкори шаҳодатномаи HTTPS, ки барои имрӯз таъин шуда буд, ноком шуд.

en: The system will keep trying.
tg: Система кӯшишро идома хоҳад дод.

en: Failed HTTPS certificate renewal
tg: Навсозии шаҳодатномаи HTTPS ноком шуд

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
tg: Ин почтаи электронӣ ба шумо маълум мекунад, ки як муҳофиз ба шумо иҷозат додааст, ки ба шахсияти хабардиҳандаи гузориш {TipNum} дастрасӣ пайдо кунед.

en: The report can be accessed at:
tg: Шиносоӣ бо гузориш дар ин суроға дастрас аст:

en: Access to whistleblower's identity authorized
tg: Дастрасӣ ба шахсияти хабардиҳанда иҷоза шуд

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
tg: Ин почтаи электронӣ ба шумо маълум мекунад, ки як муҳофиз дастрасии шуморо ба шахсияти хабардиҳандаи гузориш {TipNum} рад кардааст.

en: Access to whistleblower's identity denied
tg: Дастрасӣ ба шахсияти хабардиҳанда рад шуд

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
tg: Ин мактуби электронӣ ба шумо хабар медиҳад, ки гиранда дастрасӣ ба шахсияти хабардиҳандаро барои гузориши {TipNum} дархост кардааст

en: The request can be accessed at:
tg: Дархостро дар суроғаи зерин дастрас кардан мумкин аст:

en: New request of access to a whistleblower's identity
tg: Дархости нав барои дастрасӣ ба шахсияти хабардиҳанда

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
tg: Ин мактуби электронӣ ба шумо хабар медиҳад, ки хабардиҳанда барои гузориши {TipNum} шахсияти худро пешниҳод кардааст.

en: The whistleblower has provided their identity
tg: Хабардиҳанда шахсияти худро пешниҳод кардааст

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
tg: Шумо ин почтаро мегиред, зеро барои нав кардани гузарвожа ба аккаунти {Username} дархост карда шудааст

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
tg: Агар шумо ин дархостро накардед, метавонед ба ин почтаи электронӣ эътибор надиҳед ва онро пок кунед.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
tg: Шумо метавонед дархости худро бо пахши пайванди зерин тасдиқ кунед:

en: Password reset instructions
tg: Дастурҳои барқарорсозии гузарвожа

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
tg: Ин почтаи электронӣ ба шумо хабар медиҳад, ки мӯҳлати амали калиди PGP-и шумо ба охир мерасад ё аллакай ба охир расидааст.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
tg: Шумо бояд эътибори онро дароз кунед ва калиди дар барнома мавҷудбударо навсозӣ кунед ё калиди навро бор кунед.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
tg: Бе калиди дурусти PGP, система наметавонад маълумоти ба шумо пешниҳодшударо рамзгузорӣ кунад.

en: Click the link to activate the platform:
tg: Барои фаъолсозии платформа ин пайвандро пахш кунед:

en: Activation
tg: Фаъолсозӣ

en: A software update is available.
tg: Навсозии нармафзор дастрас аст.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
tg: Платформаро ҳамавақт навсозӣ кардан амалияи хуби бехатарӣ аст.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
tg: Барои гирифтани маълумот дар бораи хусусиятҳои нав ва ислоҳи нуқсонҳо дар версияи нав, ба сабти тағйирот муроҷиат кунед: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
tg: Барои дастур оид ба навсозии нармафзор, лутфан ба ҳуҷҷати зерин муроҷиат кунед: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
tg: Ин паёми электронӣ шуморо огоҳ мекунад, ки гиранда ба шумо дастрасӣ ба як ё якчанд гузоришҳоро додааст.

en: New report
tg: Гузориши нав

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
tg: Мӯҳлати барвақттарини ба охир расидани он {EarliestExpirationDate} аст.

en: Please remember to check them before they are deleted.
tg: Лутфан фаромӯш накунед, ки пеш аз пок шудан онҳоро тафтиш кунед.

en: Some reports will expire soon
tg: Мӯҳлати баъзе гузоришҳо ба наздикӣ ба охир мерасад

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
tg: Ин мактуби электронӣ ба шумо хабар медиҳад, ки хабардиҳанда шуморо ҳамчун гирандаи арзандаи гузориши худ интихоб кардааст.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
tg: Аз шумо хоҳиш карда мешавад, ки ба маълумот ва маводи мавҷудбуда диққати махсус диҳед. Лутфан дар хотир доред, ки хабардиҳандагон аксар вақт ба хотири манфияти ҷомеа ба хатарҳои баланди шахсӣ дучор меоянд. Аз ин рӯ, маводи дар ин гузориш пешниҳодшуда бояд аҳамияти баланд дошта бошанд.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
tg: Ин паёми электронӣ хабар медиҳад, ки гузориши мавҷуд буда нав карда шуд.

en: Report updated
tg: Гузориш нав карда шуд

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
tg: Ин почтаи электронӣ шуморо хотиррасон мекунад, ки гузоришҳои хонданашуда ё навсозишуда мавҷуд мебошанд.

en: Reminder about unread or updated reports
tg: Ёддошт дар бораи гузоришҳои хонданашуда ё навшуда

en: Role: {Role}
tg: Нақш: {Role}

en: Password: {Password}
tg: Гузарвожа: {Password}
