GlobaLeaks - en to sr_RS@latin translation catalogue (569 entries)

en: Log in
sr_RS@latin: Prijava

en: Theme customization
sr_RS@latin: Prilagođavanje teme

en: Languages
sr_RS@latin: Jezici

en: Text customization
sr_RS@latin: Prilagođavanje teksta

en: Advanced
sr_RS@latin: Напредно

en: Question templates
sr_RS@latin: Šabloni pitanja

en: Questionnaires
sr_RS@latin: Upitnici

en: Add new questionnaire
sr_RS@latin: Dodaj novi upitnik

en: Home
sr_RS@latin: Početna stranica

en: Changelog
sr_RS@latin: Evidencija promena

en: License
sr_RS@latin: Licenca

en: Templates
sr_RS@latin: Šabloni

en: Delete
sr_RS@latin: Izbriši

en: Anomalies
sr_RS@latin: Nepravilnosti

en: Preferences
sr_RS@latin: Željene postavke

en: Notifications
sr_RS@latin: Obavještenja

en: file unavailable
sr_RS@latin: datoteka je nedostupna

en: Date
sr_RS@latin: Dаtum

en: Expiration date
sr_RS@latin: Datum isteka

en: Last Access
sr_RS@latin: Poslednji pristup

en: Files
sr_RS@latin: Dаtоtеkе

en: Comments
sr_RS@latin: Kоmеntаri

en: Messages
sr_RS@latin: Poruke

en: Details
sr_RS@latin: Detalji

en: Platform wizard
sr_RS@latin: Vodič za podešavanje platforme

en: CREDIT CARD
sr_RS@latin: KREDITNA KARTICA

en: YOUR NAME
sr_RS@latin: VAŠE IME

en: Label the report
sr_RS@latin: Označi dojavu

en: Postpone the expiration date
sr_RS@latin: Odloži datum isteka

en: Select all
sr_RS@latin: Izaberi sve

en: Deselect all
sr_RS@latin: Poništi izbor svega

en: Refresh
sr_RS@latin: Osveži

en: Preview
sr_RS@latin: Prikaz

en: The whistleblower has already read the last update
sr_RS@latin: Uzbunjivač je već pročitao poslednju izmenu

en: The whistleblower has not read the last update yet
sr_RS@latin: Uzbunjivač još uvek nije pročitao poslednju izmenu

en: Move up
sr_RS@latin: Pomeri nagore

en: Move down
sr_RS@latin: Pomeri nadole

en: Move left
sr_RS@latin: Pomeri nalevo

en: Move right
sr_RS@latin: Pomeri nadesno

en: Import
sr_RS@latin: Uvezi

en: Export
sr_RS@latin: Izvezi

en: Save all
sr_RS@latin: Sačuvaj sve

en: Access control
sr_RS@latin: Kontrola pristupa

en: Number
sr_RS@latin: Brој

en: Email
sr_RS@latin: Imejl

en: Regular expression validator
sr_RS@latin: Validator regularnih izraza

en: Minimum number of input characters
sr_RS@latin: Najmanji broj znakova za unos

en: Maximum number of input characters
sr_RS@latin: Najveći broj znakova za unos

en: Earliest selectable date
sr_RS@latin: Najraniji dozvoljeni datum

en: Latest selectable date
sr_RS@latin: Najkasniji dozvoljeni datum

en: 0 = auto
sr_RS@latin: 0 = automatski

en: Yes
sr_RS@latin: Da

en: No
sr_RS@latin: Ne

en: Attachment
sr_RS@latin: Prilog

en: Attachments
sr_RS@latin: Prilozi

en: Change your password
sr_RS@latin: Promenite lozinku

en: User
sr_RS@latin: Kоrisnik

en: Motivation
sr_RS@latin: Razlog

en: Status
sr_RS@latin: Stаtus

en: Request motivation
sr_RS@latin: Razlog zahteva

en: Reply motivation
sr_RS@latin: Razlog odgovora

en: Request status
sr_RS@latin: Status zahteva

en: Custodian
sr_RS@latin: Čuvar

en: Identity
sr_RS@latin: Identitet

en: Access requested
sr_RS@latin: Pristup je zatražen

en: Request access to the whistleblower's identity
sr_RS@latin: Zatražite pristup identitetu uzbunjivača

en: Please write a motivation
sr_RS@latin: Napišite razlog

en: Reply to the request
sr_RS@latin: Odgovor na zahtev

en: Authorized
sr_RS@latin: Odobren

en: Denied
sr_RS@latin: Odbijen

en: Waiting for authorization
sr_RS@latin: Čeka se odobrenje

en: New request
sr_RS@latin: Novi zahtev

en: Authorize
sr_RS@latin: Odobri

en: Deny
sr_RS@latin: Odbij

en: Deny access to the whistleblower's identity
sr_RS@latin: Odbijte zahtev za pristup identitetu uzbunjivača

en: Authorize access to the whistleblower's identity
sr_RS@latin: Odobrite zahtev za pristup identitetu uzbunjivača

en: URL redirects
sr_RS@latin: URL preusmerenja

en: Anomaly detection thresholds
sr_RS@latin: Prag otkrivanja nepravilnosti

en: Available disk space
sr_RS@latin: Slobodan prostor na disku

en: Last update
sr_RS@latin: Poslednja izmena

en: Disable notifications to administrators
sr_RS@latin: Isključi obaveštavanje administratora

en: Disable notifications to custodians
sr_RS@latin: Isključi obaveštavanje čuvara

en: Disable notifications to recipients
sr_RS@latin: Isključi obaveštavanje primalaca

en: Score
sr_RS@latin: Ocena

en: Trigger question
sr_RS@latin: Pitanje uslovljeno odgovorom

en: Triggered by score:
sr_RS@latin: Prikazivanje uslovljeno ocenom:

en: Weak
sr_RS@latin: Slaba

en: Acceptable
sr_RS@latin: Prihvatljiva

en: Strong
sr_RS@latin: Jaka

en: Text shown on top of the interface for selecting channels
sr_RS@latin: Tekst prikazan na vrhu interfejsa za izbor konteksta

en: Silence email notifications
sr_RS@latin: Utišaj obaveštenja imejlom

en: Turn on email notifications
sr_RS@latin: Uključi obaveštenja imejlom

en: Input validation
sr_RS@latin: Provera unosa

en: Email address
sr_RS@latin: Imejl adresa

en: Custom
sr_RS@latin: Prilagođeno

en: None
sr_RS@latin: Nema

en: Regular expression
sr_RS@latin: Regularan izraz

en: Search
sr_RS@latin: Pretraga

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
sr_RS@latin: Ovaj prilagođeni tekst se više ne prikazuje na platformi. Originalni tekst je promenjen ili uklonjen.

en: Audit log
sr_RS@latin: Dnevnik provera

en: Stats
sr_RS@latin: Statistika

en: Activities
sr_RS@latin: Aktivnosti

en: Reports
sr_RS@latin: Dojave

en: Users
sr_RS@latin: Korisnici

en: From
sr_RS@latin: Od

en: Number of downloads
sr_RS@latin: Broj preuzimanja

en: File size not accepted.
sr_RS@latin: Veličina datoteke nije prihvaćena.

en: Maximum file size is:
sr_RS@latin: Najveća dozvoljena veličina datoteke je:

en: Scheduled jobs
sr_RS@latin: Zakazani poslovi

en: Regenerate
sr_RS@latin: Ponovo generiši

en: Display options alphabetically
sr_RS@latin: Prikaži opcije po abecednom redu

en: Enable email notifications for:
sr_RS@latin: Uključi obaveštenja imejlom za:

en: Disable
sr_RS@latin: Isključi

en: Remove
sr_RS@latin: Ukloni

en: Use as default
sr_RS@latin: Koristi kao podrazumevano

en: Collapse
sr_RS@latin: Skupi

en: Expand
sr_RS@latin: Proširi

en: Select
sr_RS@latin: Izaberi

en: Deselect
sr_RS@latin: Poništi izbor

en: Surname
sr_RS@latin: Prezime

en: New
sr_RS@latin: Novo

en: Opened
sr_RS@latin: Otvoreno

en: Closed
sr_RS@latin: Zatvoreno

en: Placeholder
sr_RS@latin: Primer

en: Print
sr_RS@latin: Štampaj

en: Previous
sr_RS@latin: Prethodno

en: Next
sr_RS@latin: Sledeće

en: First
sr_RS@latin: Prvo

en: Last
sr_RS@latin: Poslednje

en: Send a test email to your email address.
sr_RS@latin: Pošaljite probnu poruku na svoju imejl adresu.

en: Block the submission
sr_RS@latin: Blokiraj dojavljivanje

en: Skip the recipient account creation.
sr_RS@latin: Preskoči kreiranje korisničkog naloga primaoca.

en: Send activation link
sr_RS@latin: Pošalji aktivacioni link

en: Password reset
sr_RS@latin: Resetovanje lozinke

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
sr_RS@latin: Jedan ili više primalaca još uvek nisu obavili prvo prijavljivanje. Zbog toga neće dobijati dojave.

en: This user has not performed the first login yet.
sr_RS@latin: Ovaj korisnik još uvek nije obavio prvo prijavljivanje.

en: seconds
sr_RS@latin: sek.

en: This domain name is not available.
sr_RS@latin: Ovaj domen nije dostupan.

en: Mark as important
sr_RS@latin: Označi kao važno

en: Copy to clipboard
sr_RS@latin: Kopiraj u klipbord

en: Logout
sr_RS@latin: Оdјаvа

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
sr_RS@latin: Dozvoli ovom promaocu da drugima daje dozvole pristupa dojavama

en: Grant access
sr_RS@latin: Dozvoli pristup

en: Revoke access
sr_RS@latin: Opozovi pristup

en: File a report
sr_RS@latin: Pošalji dojavu

en: Before proceeding, please set a new password.
sr_RS@latin: Pre nego što nastavite, kreirajte novu lozinku.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
sr_RS@latin: Pre nego što nastavite, uključite dvostruku potvrdu identiteta.

en: Enable
sr_RS@latin: Uključi

en: Low
sr_RS@latin: Nizak

en: High
sr_RS@latin: Visok

en: megabytes
sr_RS@latin: megabajt(a)

en: percentage
sr_RS@latin: procenat

en: Save
sr_RS@latin: Sаčuvај

en: Type
sr_RS@latin: Tip

en: Severity
sr_RS@latin: Ozbiljnost

en: Object
sr_RS@latin: Objekat

en: Username
sr_RS@latin: Kоrisničkо imе

en: Role
sr_RS@latin: Uloga

en: Name
sr_RS@latin: Imе

en: Creation date
sr_RS@latin: Datum kreiranja

en: Last access
sr_RS@latin: Poslednji pristup

en: Whistleblower's last access
sr_RS@latin: Poslednji pristup uzbunjivača

en: Substatuses
sr_RS@latin: Podstatusi

en: Add
sr_RS@latin: Dоdај

en: Label
sr_RS@latin: Oznaka

en: This field is mandatory
sr_RS@latin: Ovo polje je obavezno

en: Edit
sr_RS@latin: Izmeni

en: Cancel
sr_RS@latin: Odustani

en: Report statuses
sr_RS@latin: Statusi dojava

en: Hidden
sr_RS@latin: Skriveno

en: Description
sr_RS@latin: Оpis

en: Questionnaire
sr_RS@latin: Upitnik

en: Recipients
sr_RS@latin: Primaoci

en: days
sr_RS@latin: dan(a)

en: Set the value to 0 to disable this feature.
sr_RS@latin: Postavite vrednost na 0 da isključite funkciju.

en: Show the questionnaire navigation interface
sr_RS@latin: Prikaži interfejs za navigaciju kroz upitnik

en: Allow whistleblowers to select their recipients
sr_RS@latin: Dozvoli uzbunjivačima da izaberu primaoce

en: Select all recipients by default
sr_RS@latin: Podrazumevano izaberi sve primaoce

en: Maximum number of selectable recipients:
sr_RS@latin: Najveći dozvoljeni broj primalaca koji se mogu izabrati:

en: Show recipients in alphabetical order
sr_RS@latin: Poređaj primaoce po abecednom redosledu

en: Show recipient details on the status page of the report
sr_RS@latin: Prikaži detalje o primaocima na stranici statusa dojave

en: Enable comments
sr_RS@latin: Uključi komentare

en: Allow the whistleblower to write comments
sr_RS@latin: Dozvoli uzbunjivaču da piše komentare

en: Enable private messages
sr_RS@latin: Dozvoli privatne poruke

en: Allow the whistleblower to send messages
sr_RS@latin: Dozvoli uzbunjivaču da šalje poruke

en: Allow the whistleblower to add attachments
sr_RS@latin: Dozvoli uzbunjivaču da dodaje priloge u prijavu

en: Additional questionnaire
sr_RS@latin: Dodatni upitnik

en: Scoring system options
sr_RS@latin: Postavke sistema ocenjivanja

en: Threshold
sr_RS@latin: Prag

en: Value
sr_RS@latin: Vrednost

en: Medium
sr_RS@latin: Srednji

en: Software version:
sr_RS@latin: Verzija softvera:

en: Restrict access to specific IP addresses
sr_RS@latin: Ograniči pristup određenim IP adresama

en: Enabled
sr_RS@latin: Uključeno

en: Allowed IP addresses
sr_RS@latin: Dozvoljene IP adrese

en: Admin
sr_RS@latin: Administrator

en: Recipient
sr_RS@latin: Primalac

en: Each entry must be separated with a comma.
sr_RS@latin: Svaki unos mora biti odvojen zapetom.

en: Example:
sr_RS@latin: Primer:

en: Hostname
sr_RS@latin: Ime hosta

en: Organization
sr_RS@latin: Organizacija

en: Invalid email address
sr_RS@latin: Neispravna imejl adresa

en: City
sr_RS@latin: Grad

en: Country
sr_RS@latin: Zemlja

en: Country code
sr_RS@latin: Pozivni broj

en: Generate
sr_RS@latin: Generiši

en: Private Key
sr_RS@latin: Privatni ključ

en: Certificate Signing Request
sr_RS@latin: Zahtev za potpisivanje sertifikata

en: Download
sr_RS@latin: Preuzmi

en: Certificate
sr_RS@latin: Sertifikat

en: Valid until:
sr_RS@latin: Važi do:

en: Issuer:
sr_RS@latin: Izdavalac:

en: Intermediate Certificates
sr_RS@latin: Posredni sertifikati

en: Reset
sr_RS@latin: Resetuj

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
sr_RS@latin: Platforma podržava podešavanje HTTPS sertifikata pomoću ovog interfejsa.

en: Automatic configuration
sr_RS@latin: Automatsko podešavanje

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
sr_RS@latin: Automatsko podešavanje HTTPS sertifikata obuhvata ceo proces zahtevanja, omogućavanja i obnavljanja sertifikata od autoriteta za sertifikate Let's Entrypt.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
sr_RS@latin: Ta platforma mora biti dostupna putem javne IP adrese, a izabran domen mora imati odgovarajući DNS zapis koji upućuje na tu adresu.

en: Proceed
sr_RS@latin: Nаstаvi

en: Manual configuration
sr_RS@latin: Ručno podešavanje

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
sr_RS@latin: Vodič za ručno podešavanje će vas sprovesti kroz podešavanje HTTPS sertifikata kod alternativnog autoriteta za sertifikate.

en: Disabled
sr_RS@latin: Isključeno

en: Auto-renewal
sr_RS@latin: Automatska obnova

en: Tor Onion Service
sr_RS@latin: Usluga Tor Onion

en: Anonymize outgoing connections
sr_RS@latin: Anonimiziraj odlazne veze

en: Let the platform be reachable without Tor
sr_RS@latin: Dozvoli da platforma bude dostupna van pregledača Tor

en: Roles enabled to use the platform without Tor
sr_RS@latin: Uloge koje mogu da koriste platformu bez pregledača Tor

en: Whistleblower
sr_RS@latin: Uzbunjivаč

en: To
sr_RS@latin: Na

en: SMTP email address
sr_RS@latin: SMTP imejl adresa

en: SMTP server address
sr_RS@latin: Аdrеsа SМТP sеrvеrа

en: SMTP server port
sr_RS@latin: Pоrt SМТP sеrvеrа

en: Security
sr_RS@latin: Bezbednost

en: Require authentication
sr_RS@latin: Zahtevaj potvrdu identiteta

en: Password
sr_RS@latin: Lоzinkа

en: Number of hours before sending a report expiration alert
sr_RS@latin: Broj sati pre slanja upozorenja o isteku dojave

en: Test the configuration
sr_RS@latin: Testiraj podešavanja

en: Reset SMTP configuration
sr_RS@latin: Resetuj SMTP podešavanja

en: Reset notification templates to default
sr_RS@latin: Resetuj šablone obaveštenja na podrazumevane vrednosti

en: Template
sr_RS@latin: Šablon

en: Question
sr_RS@latin: Pitanje

en: Single-line text input
sr_RS@latin: Tekstualni unos u jednom redu

en: Multi-line text input
sr_RS@latin: Tekstualni unos u više redova

en: Selection box
sr_RS@latin: Polje za izbor

en: Multiple choice input
sr_RS@latin: Unos sa višestrukim izborom

en: Checkbox
sr_RS@latin: Polje za potvrdu

en: Terms of service
sr_RS@latin: Uslovi korišćenja usluge

en: Date range
sr_RS@latin: Opseg datuma

en: Group of questions
sr_RS@latin: Grupa pitanja

en: Row
sr_RS@latin: Red

en: Column
sr_RS@latin: Kolona

en: Width
sr_RS@latin: Širina

en: Question group
sr_RS@latin: Skup pitanja

en: Hint
sr_RS@latin: Podsetnik

en: Mandatory
sr_RS@latin: Оbаvеznо

en: Accept multiple file uploads
sr_RS@latin: Dozvoli otpremanje više datoteka

en: Accept multiple answers
sr_RS@latin: Prihvati više odgovora

en: Template override
sr_RS@latin: Zamena šablona

en: Phone number
sr_RS@latin: Broj telefona

en: Text
sr_RS@latin: Теkst

en: Checkbox label
sr_RS@latin: Oznaka polja za potvrdu

en: Add multimedia content
sr_RS@latin: Dodaj multimedijalni sadržaj

en: Image
sr_RS@latin: Slika

en: Audio
sr_RS@latin: Zvučni zapis

en: Video
sr_RS@latin: Video zapis

en: Trigger conditions
sr_RS@latin: Uslovi prikazivanja

en: Sufficient
sr_RS@latin: Dovoljan uslov

en: Options
sr_RS@latin: Opcije

en: Addition
sr_RS@latin: Sabiranje

en: Multiplier
sr_RS@latin: Množilac

en: Questions
sr_RS@latin: Pitanja

en: Add new question
sr_RS@latin: Dodaj novo pitanje

en: Add question from template
sr_RS@latin: Dodaj pitanje iz šablona

en: Duplicate
sr_RS@latin: Dupliraj

en: Steps
sr_RS@latin: Koraci

en: Logo
sr_RS@latin: Logotip

en: Project name
sr_RS@latin: Naziv projekta

en: Homepage title
sr_RS@latin: Naslov početne stranice

en: Presentation
sr_RS@latin: Prеdstаvlјаnjе

en: Question to solicit possible whistleblowers
sr_RS@latin: Pitanje za pronalaženje potencijalnih uzbunjivača

en: Whistleblowing button
sr_RS@latin: Dugme za uzbunjivanje

en: Disclaimer
sr_RS@latin: Napomena

en: Footer
sr_RS@latin: Pоdnоžје

en: Upload
sr_RS@latin: Otpremi

en: Language:
sr_RS@latin: Jezik:

en: Add custom text
sr_RS@latin: Dodajte prilagođeni tekst

en: Custom text
sr_RS@latin: Prilagođeni tekst

en: Original text
sr_RS@latin: Originalni tekst

en: Original translation
sr_RS@latin: Originalni prevod

en: Custom translation
sr_RS@latin: Prilagođeni prevod

en: Disable submissions
sr_RS@latin: Onemogući dojavljivanje

en: Enable encryption
sr_RS@latin: Uključi šifrovanje

en: Enable administrators to change user passwords
sr_RS@latin: Dozvoli administratorima izmenu korisničkih lozinki

en: Administrators authorized to change user passwords:
sr_RS@latin: Administratori koji mogu menjati korisničke lozinke:

en: Enable multisite feature
sr_RS@latin: Uključi funkciju za više sajtova

en: Enable simplified login
sr_RS@latin: Uključi pojednostavljeno prijavljivanje

en: Enable search engines indexing
sr_RS@latin: Omogući indeksiranje od strane pretraživača

en: Default questionnaire
sr_RS@latin: Podrazumevani upitnik

en: Show contexts in alphabetical order
sr_RS@latin: Poređaj predmete po abecednom redu

en: Size limit for file attachments
sr_RS@latin: Ograničenje veličine datoteka u prilogu

en: Require two factor authentication
sr_RS@latin: Zahtevaj dvostruku potvrdu identiteta

en: Password change interval
sr_RS@latin: Interval za promenu lozinke

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
sr_RS@latin: Promena lozinke u redovnim intervalima obavezna je iz sigurnosnih razloga.

en: Number of days till notifying unread reports to users
sr_RS@latin: Broj dana pre obaveštavanja korisnika o nepročitanim dojavama

en: Disable the privacy panel
sr_RS@latin: Isključi paravan za privatnost

en: Enable custom privacy panel
sr_RS@latin: Uključi prilagođeni paravan za privatnost

en: Custom privacy panel
sr_RS@latin: Prilagođeni paravan za privatnost

en: Enable custodian user role
sr_RS@latin: Uključi korisničku ulogu čuvara

en: Enable scoring system
sr_RS@latin: Uključi sistem ocenjivanja

en: Logging level
sr_RS@latin: Stepen vođenja evidencije

en: Log accesses of internal users
sr_RS@latin: Evidentiraj pristup internih korisnika

en: Notify administrators of software problems
sr_RS@latin: Obavesti administratore o softverskim problemima

en: Notify developers of software problems
sr_RS@latin: Obavesti programere o softverskim problemima

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
sr_RS@latin: Uključivanjem ove funkcije doprinosite razvoju i većoj sigurnosti platforme.

en: Reset reports
sr_RS@latin: Resetuj dojave

en: Settings
sr_RS@latin: Podešavanja

en: Case management
sr_RS@latin: Upravljanje prijavama

en: Network
sr_RS@latin: Mreža

en: Sites
sr_RS@latin: Sajtovi

en: Mode:
sr_RS@latin: Režim:

en: Configure
sr_RS@latin: Podesi

en: Subdomain
sr_RS@latin: Poddomen

en: Creation date:
sr_RS@latin: Datum kreiranja:

en: Root domain used for secondary sites
sr_RS@latin: Osnovni domen korišćen za sekundarne sajtove

en: Use the first site for administrative purposes only
sr_RS@latin: Koristi primarni sajt isključivo u administrativne svrhe

en: Allow users to sign up
sr_RS@latin: Dozvoli korisnicima da se registruju

en: Enable terms of service
sr_RS@latin: Uključi uslove korišćenja usluge

en: Title
sr_RS@latin: Naslov

en: Public name
sr_RS@latin: Javno vidljivo ime

en: Send reset link
sr_RS@latin: Pošalji link za resetovanje

en: Set password
sr_RS@latin: Kreiraj lozinku

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
sr_RS@latin: Izabrana lozinka je preslaba. Važeća lozinka treba da ima najmanje 12 znakova i da sadrži različite znakove uključujući najmanje malo slovo, veliko slovo, broj i posebni znak.

en: Force password change
sr_RS@latin: Uključi obaveznu promenu lozinke

en: The user will be forced to change its password on next login.
sr_RS@latin: Korisnik će morati da promeni lozinku pri sledećem prijavljivanju.

en: Disable two factor authentication
sr_RS@latin: Isključi dvostruku potvrdu identiteta

en: Language
sr_RS@latin: Jezik

en: Enable email notifications
sr_RS@latin: Uključi obaveštenja imejlom

en: Details of the PGP key:
sr_RS@latin: Detalji PGP ključa:

en: Fingerprint
sr_RS@latin: Otisak ključa

en: Set up encryption by providing a PGP public key
sr_RS@latin: Dodajte PGP javni ključ da omogućite šifrovanje

en: Give this admin ability to change user passwords
sr_RS@latin: Dozvoli ovom administratoru izmenu korisničkih lozinki

en: Forcefully selected
sr_RS@latin: Prinudno izabrano

en: Allow the recipient to delete reports
sr_RS@latin: Dozvoli primaocu da briše dojave

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
sr_RS@latin: Dozvoli primaocu da odloži datum isteka dojave

en: Give the user administrative access to the following features:
sr_RS@latin: Dodeli korisniku administrativni pristup sledećim funkcijama:

en: Request date
sr_RS@latin: Datum zahteva

en: Report date
sr_RS@latin: Datum dojave

en: Authorization
sr_RS@latin: Odobrenje

en: Requests
sr_RS@latin: Zahtevi

en: The validation link is either incorrect or has expired.
sr_RS@latin: Link za potvrdu je neispravan ili je istekao.

en: Your new email address has been validated.
sr_RS@latin: Vaša nova imejl adresa je potvrđena.

en: Forgot password?
sr_RS@latin: Zaboravili ste lozinku?

en: Enter the two factor authentication code
sr_RS@latin: Unesite šifru za dvostruku potvrdu identiteta

en: Authentication failed
sr_RS@latin: Potvrda identiteta nije uspela

en: The code is either invalid or expired.
sr_RS@latin: Šifra je neispravna ili je istekla.

en: Please select your account:
sr_RS@latin: Izaberite nalog:

en: Now type your password, then click 'Log in':
sr_RS@latin: Sada unesite lozinku, a zatim kliknite na „Prijava”:

en: Text shown after the user has selected the option.
sr_RS@latin: Tekst koji se prikazuje nakon što korisnik izabere opciju.

en: Confirm
sr_RS@latin: Potvrdi

en: Assign score points
sr_RS@latin: Dodeli bodove za ocenu

en: Are you sure?
sr_RS@latin: Da li ste sigurni?

en: Close
sr_RS@latin: Zatvori

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
sr_RS@latin: Imajte u vidu da će svi povezani podaci biti trajno izbrisani.

en: Enable two factor authentication
sr_RS@latin: Uključi dvostruku potvrdu identiteta

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
sr_RS@latin: Pre nego što nastavite pažljivo pročitajte dokumentaciju na:

en: Account recovery key
sr_RS@latin: Ključ za oporavak naloga

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
sr_RS@latin: Zapišite ga i čuvajte ga na sigurnom mestu. Biće vam potreban za oporavak naloga bez gubitka podataka u slučaju da izgubite lozinku.

en: Enter a name for the copy
sr_RS@latin: Unesite naziv kopije

en: Request support
sr_RS@latin: Zatražite podršku

en: Thank you.
sr_RS@latin: Hvala.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
sr_RS@latin: Potrudićemo se da vam odgovorimo u najkraćem roku.

en: Submit
sr_RS@latin: Pоšаlјi

en: The connection is not secure.
sr_RS@latin: Ova veza nije sigurna.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
sr_RS@latin: Platforma još uvek nije podešena tako da podržava HTTPS veze i zbog toga je treba koristiti samo u probne svrhe.

en: Please write a motivation for the reply
sr_RS@latin: Napišite razlog za odgovor

en: Send
sr_RS@latin: Pošalji

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
sr_RS@latin: Ako potvrdite, odložićete datum isteka na:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
sr_RS@latin: Ovo je probna platforma. Molimo vas da je ne koristite za prave dojave.

en: Install an authenticator app on your phone
sr_RS@latin: Instalirajte aplikaciju za potvrdu identiteta na telefonu

en: Scan the QR code with the app
sr_RS@latin: Skenirajte QR kod pomoću aplikacije

en: Error!
sr_RS@latin: Greška!

en: Internal server error
sr_RS@latin: Interna serverska greška

en: Error on input validation
sr_RS@latin: Greška pri proveri unosa

en: Resource not found
sr_RS@latin: Resurs nije nađen

en: Forbidden operation
sr_RS@latin: Nedozvoljena radnja

en: The specified old password is not valid
sr_RS@latin: Unesena stаrа lоzinkа niје isprаvnа

en: Resource can only be accessed via the Tor network
sr_RS@latin: Resursu se može pristupiti samo kroz mrežu pregledača Tor

en: The upload request exceeds the size limit
sr_RS@latin: Zahtev za otpremanje prevazilazi ograničenje veličine

en: Current password
sr_RS@latin: Trenutna lozinka

en: New password
sr_RS@latin: Nova lozinka

en: The new password must be different from the current one.
sr_RS@latin: Nova lozinka mora da se razlikuje od trenutne.

en: Type your new password again
sr_RS@latin: Unеsitе nоvu lоzinku još jednom

en: The two passwords do not match
sr_RS@latin: Unesene lozinke se ne podudaraju

en: Validation of email address change in progress.
sr_RS@latin: Potvrda promene imejl adrese je u toku.

en: Please check your inbox for further instructions.
sr_RS@latin: Proverite imejl da biste videli dalja uputstva.

en: Warning
sr_RS@latin: Upozorenje

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
sr_RS@latin: Preporučujemo vam da ovom sajtu pristupate pomoću pregledača Tor, koji štiti vaš identitet.

en: Download the Tor Browser
sr_RS@latin: Preuzmite pregledač Tor

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
sr_RS@latin: Zatim unesite sledeću adresu u pregledač Tor:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
sr_RS@latin: Već ste poslali dojavu? Unesite potvrdni broj.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
sr_RS@latin: Potvrdni broj je neispravan ili je dojava istekla.

en: Select a file or drag it here.
sr_RS@latin: Izaberite datoteku ili je prevucite ovde.

en: Size:
sr_RS@latin: Veličina:

en: Uploading files…
sr_RS@latin: Datoteke se otpremaju…

en: Upload completed successfully!
sr_RS@latin: Otpremanje je završeno!

en: Estimated upload time:
sr_RS@latin: Procenjeno vreme otpremanja:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
sr_RS@latin: Primaoci su zatražili da popunite dodatni upitnik.

en: Fill the additional questionnaire
sr_RS@latin: Popunite dodatni upitnik

en: From:
sr_RS@latin: Od:

en: To:
sr_RS@latin: Za:

en: Filename
sr_RS@latin: Nаziv dаtоtеkе

en: Upload date
sr_RS@latin: Datum otpremanja

en: File size
sr_RS@latin: Veličina datoteke

en: Questionnaire answers
sr_RS@latin: Odgovori na upitnik

en: Step
sr_RS@latin: Korak

en: Files attached by recipients
sr_RS@latin: Datoteke koje su priložili primaoci

en: Upload a file:
sr_RS@latin: Otpremite datoteku:

en: Welcome!
sr_RS@latin: Dobro došli!

en: For the user documentation, visit:
sr_RS@latin: Dokumentacija za korisnike se nalazi na:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
sr_RS@latin: Ako vam je potrebna tehnička podrška, imate pitanje ili ideju za ovaj softver:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
sr_RS@latin: Ako želite da doprinesete razvoju softvera ili prijavite grešku, otvorite predmet u našem prijavnom sistemu:

en: Join our chat:
sr_RS@latin: Otvorite ćaskanje:

en: Follow the project on:
sr_RS@latin: Pratite projekat na:

en: An update is available:
sr_RS@latin: Dostupno je ažuriranje:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
sr_RS@latin: Preporučujemo da u odeljku „Podešavanja” pronađete „Ključ za oporavak naloga”. Taj ključ će vam biti potreban za pristup platformi i vašim podacima u slučaju da zaboravite lozinku.

en: The provided recovery key is invalid.
sr_RS@latin: Uneseni ključ za oporavak naloga je neispravan.

en: The provided reset token is invalid or expired.
sr_RS@latin: Uneseni token za resetovanje je neispravan ili je istekao.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
sr_RS@latin: Unesite korisničko ime ili imejl adresu da zatražite resetovanje lozinke.

en: Enter your email address to request a password reset.
sr_RS@latin: Unesite imejl adresu da zatražite resetovanje lozinke.

en: Password reset requested.
sr_RS@latin: Zatraženo je resetovanje lozinke.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
sr_RS@latin: Unesite ključ za oporavak naloga da dovršite postupak resetovanja lozinke

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
sr_RS@latin: Zahtev za pristup identitetu uzbunjivača je poslat čuvaru.

en: Date of the request
sr_RS@latin: Datum zahteva

en: Show
sr_RS@latin: Prikaži

en: Congratulations!
sr_RS@latin: Čеstitаmо!

en: You have completed the platform activation.
sr_RS@latin: Završili ste aktivaciju platforme.

en: Success!
sr_RS@latin: Uspeh!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
sr_RS@latin: Vaša uzbunjivačka platforma je skoro spremna!

en: Check your inbox to activate it.
sr_RS@latin: Proverite imejl da je aktivirate.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
sr_RS@latin: Ako je ne aktivirate u roku od 24 sata, platforma će biti automatski izbrisana.

en: Sign up
sr_RS@latin: Registrujte se

en: Site
sr_RS@latin: Sajt

en: Confirmation
sr_RS@latin: potvrda

en: Invalid confirmation
sr_RS@latin: Neispravna potvrda

en: Invalid phone number
sr_RS@latin: Neispravan broj telefona

en: Address
sr_RS@latin: Adresa

en: The answer is too short
sr_RS@latin: Odgovor je prekratak

en: The specified input is not valid.
sr_RS@latin: Navedeni unos nije ispravan.

en: The specified input is not valid:
sr_RS@latin: Navedeni unos nije ispravan:

en: please enter a valid email address.
sr_RS@latin: unesite ispravnu imejl adresu.

en: please enter numbers only.
sr_RS@latin: unesite samo brojeve.

en: Submissions disabled
sr_RS@latin: Dojavljivanje je onemogućeno

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
sr_RS@latin: Povezujete se na server bez anonimnosti, a ovaj server podržava samo anonimne dojave

en: Your report was successful.
sr_RS@latin: Vaša dojava je uspešno poslata.

en: Remember your receipt for this report.
sr_RS@latin: Zapamtite potvrdni broj za ovu dojavu.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
sr_RS@latin: Iskoristite 16-cifreni potvrdni broj da se prijavite. Moći ćete da pročitate poruke koje vam šaljemo i unesete dodatne informacije.

en: View your report
sr_RS@latin: Pogledajte svoju dojavu

en: Recipient selection
sr_RS@latin: Izbor primalaca

en: Select the recipients of your report:
sr_RS@latin: Izaberite primaoce vaše dojave:

en: Recipients selected:
sr_RS@latin: Izabrano primalaca:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
sr_RS@latin: Dostigli ste najveći dozvoljeni broj izabranih primalaca.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
sr_RS@latin: Izbor sledećih primalaca ne može biti poništen i oni će primiti vašu dojavu:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
sr_RS@latin: U ovom koraku odgovori na sledeća pitanja nedostaju ili nisu ispravni:

en: You must select at least one recipient.
sr_RS@latin: Morate izabrati barem jednog primaoca.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
sr_RS@latin: Čeka se da se završi otpremanje datoteke ili datoteka.

en: The following steps have errors:
sr_RS@latin: Sledeći koraci imaju greške:

en: Hide
sr_RS@latin: Sakrij

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
sr_RS@latin: Postupak u nastavku će vas postepeno voditi kroz kreiranje uzbunjivačke platforme.

en: Please choose a configuration profile:
sr_RS@latin: Izaberite profil konfiguracije:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
sr_RS@latin: Dozvoli ovom administratoru da resetuje korisničke lozinke.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
sr_RS@latin: Preporučujemo vam da izaberete ovu opciju ako želite da sačuvate podatke u slučaju da primalac zaboravi lozinku. S druge strane, ne preporučujemo ovu funkciju ako želite da pristup dojavama imaju isključivo primaoci.

en: Please choose a different username.
sr_RS@latin: Izaberite drugo korisničko ime.

en: I have read and agree to the terms of the license.
sr_RS@latin: Pročitao/la sam i slažem se sa uslovima licence.

en: You have completed the platform wizard.
sr_RS@latin: Završili ste sa vodičem za podešavanje platforme.

en: Please summarize your report in a few words.
sr_RS@latin: Opišite svoju prijavu u nekoliko riječi.

en: Describe your report in detail.
sr_RS@latin: Detaljno opišite dojavu.

en: Do you want to provide your identification information?
sr_RS@latin: Da li želite da dostavite podatke o svom identitetu?

en: First name
sr_RS@latin: Ime

en: Last name
sr_RS@latin: Prezime

en: Alternative contact method
sr_RS@latin: Alternativni način kontaktiranja

en: I prefer to be contacted via this platform only
sr_RS@latin: Želim da budem kontaktiran(a) samo putem ove platforme

en: Other
sr_RS@latin: Drugo

en: Dear {RecipientName},
sr_RS@latin: Poštovani {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
sr_RS@latin: Primate ovu poruku jer je za vas kreiran korisnički nalog na sistemu: {Site}

en: Username: {Username}
sr_RS@latin: Korisničko ime: {Username}

en: Activation link: {Url}
sr_RS@latin: Aktivacioni link: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
sr_RS@latin: Kliknite na aktivacioni link da nastavite sa aktivacijom naloga i kreiranjem lozinke.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
sr_RS@latin: Nakon uspešne aktivacije moći ćete da pristupite sistemu putem sledećeg linka: {LoginUrl}

en: Kind regards,
sr_RS@latin: Srdačan pozdrav,

en: Account activation
sr_RS@latin: Aktivacija naloga

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
sr_RS@latin: Vaša uzbunjivačka platforma je sada dostupna na:

en: To log in, visit:
sr_RS@latin: Da se prijavite, posetite:

en: Users' credentials:
sr_RS@latin: Korisnički akreditivi:

en: The platform will be automatically deleted on:
sr_RS@latin: Ova platforma će biti automatski izbrisana na dan:

en: Access instructions
sr_RS@latin: Uputstva za pristup

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
sr_RS@latin: Odskora je primećen veći broj aktivnosti od uobičajenog.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
sr_RS@latin: To može biti znak napada (na primer, neko na vaš server šalje mnogo lažnih informacija) ili je samo došlo do skoka u upotrebi zbog veće vidljivosti vašeg projekta.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
sr_RS@latin: Ispitajte situaciju da utvrdite da li je u pitanju legitiman problem ili ne.

en: The activities with unusual stats are:
sr_RS@latin: Aktivnosti sa neuobičajenim odlikama su:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
sr_RS@latin: Server ne može garantovati da nova dojava može biti skladištena, pa je dojavljivanje isključeno.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
sr_RS@latin: Razmislite o tome da zatražite od tehničke podrške da vam daju više prostora na disku servera.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
sr_RS@latin: Tehnologija GlobaLeaks sadrži komponentu za proveru statusa servera koja će vas obavestiti ako nešto bude zahtevalo vašu pažnju.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
sr_RS@latin: Za više informacija, prijavite se u administratorski interfejs i pogledajte odeljke „Stanje sistema” i „Nepravilnosti”.

en: Anomaly detected in {NodeName}
sr_RS@latin: Nepravilnost je otkrivena u: {NodeName}

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
sr_RS@latin: Ovom porukom vas obaveštavamo da PGP ključ sledećih korisnika ističe ili je već istekao:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
sr_RS@latin: Bez važećeg PGP ključa sistem neće moći da im šalje šifrovana obaveštenja.

en: PGP key expiration alert
sr_RS@latin: Upozorenje o isteku PGP ključa

en: A new whistleblowing site has been registered.
sr_RS@latin: Novi uzbunjivački sajt je registrovan.

en: Registration data:
sr_RS@latin: Podaci o registraciji:

en: Site: {Url}
sr_RS@latin: Sajt: {Url}

en: Name: {Name}
sr_RS@latin: Ime: {Name}

en: Email: {Email}
sr_RS@latin: Imejl: {Email}

en: New whistleblowing site registered
sr_RS@latin: Novi uzbunjivački sajt je registrovan

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
sr_RS@latin: Ovo je probna poruka poslata iz administratorskog interfejsa na platformi.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
sr_RS@latin: Prijem ove poruke ukazuje na to da je server uspeo da se autentifikuje i komunicira sa SMTP serverom za imejl.

en: Test email
sr_RS@latin: Probna poruka

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
sr_RS@latin: Ovom porukom vas obaveštavamo da je podnesen zahtev za promenu vaše imejl adrese na {NewEmailAddress}.

en: Click the following link to validate this change:
sr_RS@latin: Kliknite na sledeći link da potvrdite promenu:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
sr_RS@latin: Ako niste zahtevali ovu promenu, promenite lozinku i obratite se administratoru sistema.

en: Email change request
sr_RS@latin: Zahtev za promenu imejl adrese

en: From: {Author}
sr_RS@latin: Od: {Author}

en: Date: {EventTime}
sr_RS@latin: Datum: {EventTime}

en: From: Whistleblower
sr_RS@latin: Od: Uzbunjivača

en: Date: {SubmissionDate}
sr_RS@latin: Datum: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
sr_RS@latin: Oznaka: {TipLabel}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
sr_RS@latin: Uskoro ističe ili je već istekao HTTPS sertifikat podešen na platformi.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
sr_RS@latin: Datum isteka: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
sr_RS@latin: Bez važećeg sertifikata bezbedan pristup platformi će biti moguć samo kroz Tor.

en: Log in to solve the issue.
sr_RS@latin: Prijavite se da rešite problem.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
sr_RS@latin: Upozorenje o isteku HTTPS sertifikata

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
sr_RS@latin: Automatsko obnavljanje HTTPS sertifikata zakazano za danas nije uspelo.

en: The system will keep trying.
sr_RS@latin: Sistem će nastaviti da pokušava.

en: Failed HTTPS certificate renewal
sr_RS@latin: Neuspešno obnavljanje HTTPS sertifikata

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
sr_RS@latin: Ovom porukom vas obaveštavamo da vam je čuvar odobrio zahtev za pristup identitetu uzbunjivača za dojavu {TipNum}.

en: The report can be accessed at:
sr_RS@latin: Dojavi možete pristupiti na:

en: Access to whistleblower's identity authorized
sr_RS@latin: Odobren je pristup identitetu uzbunjivača

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
sr_RS@latin: Ovom porukom vas obaveštavamo da vam je čuvar odbio zahtev za pristup identitetu uzbunjivača za dojavu {TipNum}.

en: Access to whistleblower's identity denied
sr_RS@latin: Odbijen je pristup identitetu uzbunjivača

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
sr_RS@latin: Ovom porukom vas obaveštavamo da je primalac podneo zahtev za pristup identitetu uzbunjivača za dojavu {TipNum}.

en: The request can be accessed at:
sr_RS@latin: Zahtevu možete pristupiti na:

en: New request of access to a whistleblower's identity
sr_RS@latin: Novi zahtev za pristup identitetu uzbunjivača

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
sr_RS@latin: Ovom porukom vas obaveštavamo da je uzbunjivač za dojavu {TipNum} dostavio podatke o svom identitetu.

en: The whistleblower has provided their identity
sr_RS@latin: Uzbunjivač je dostavio podatke o svom identitetu

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
sr_RS@latin: Ovom porukom vas obaveštavamo da je podnet zahtev za resetovanje lozinke za nalog: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
sr_RS@latin: Ako niste podneli ovaj zahtev, možete zanemariti i izbrisati ovu poruku.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
sr_RS@latin: Zahtev možete potvrditi klikom na sledeći link:

en: Password reset instructions
sr_RS@latin: Uputstvo za resetovanje lozinke

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
sr_RS@latin: Ovom porukom vas obaveštavamo da vaš PGP ključ ističe ili je već istekao.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
sr_RS@latin: Trebalo bi da produžite njegovo važenje i ažurirate ključ prisutan na platformi ili da otpremite novi ključ.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
sr_RS@latin: Bez važećeg PGP ključa sistem neće moći da šifruje vama upućene podatke.

en: Click the link to activate the platform:
sr_RS@latin: Kliknite na link da aktivirate platformu:

en: Activation
sr_RS@latin: Aktivacija

en: A software update is available.
sr_RS@latin: Dostupno je softversko ažuriranje.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
sr_RS@latin: Dobra je bezbednosna praksa da platforma uvek bude ažurirana.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
sr_RS@latin: Da saznate informacije o novim funkcijama i ispravkama grešaka u novoj verziji, pogledajte evidenciju izmena na: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
sr_RS@latin: Ako su vam potrebna uputstva za ažuriranje softvera, pogledajte dokumentaciju na: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
sr_RS@latin: Ovom porukom vas obaveštavamo da vam je primalac dozvolio pristup jednoj ili više dojava.

en: New report
sr_RS@latin: Nova dojava

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
sr_RS@latin: Najraniji datum isteka je {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
sr_RS@latin: Ne zaboravite da ih proverite pre nego što budu izbrisani.

en: Some reports will expire soon
sr_RS@latin: Neke dojave će uskoro isteći

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
sr_RS@latin: Ovom porukom vas obaveštavamo da vas je uzbunjivač odabrao za važnog primaoca njegove dojave.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
sr_RS@latin: Od vas se traži da posvetite posebnu pažnju informacijama i materijalu koji se ovde nalaze. Imajte na umu da se uzbunjivači izlažu velikom ličnom riziku zarad interesa javnosti. Stoga materijalu koji se nalazi u ovoj dojavi treba dati veliki značaj.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
sr_RS@latin: Ovom porukom vas obaveštavamo da je postojeća dojava izmenjena.

en: Report updated
sr_RS@latin: Dojava je izmenjena

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
sr_RS@latin: Ovom porukom vas podsećamo da postoje nepročitane ili izmenjene dojave.

en: Reminder about unread or updated reports
sr_RS@latin: Podsetnik o nepročitanim ili izmenjenim dojavama

en: Role: {Role}
sr_RS@latin: Uloga: {Role}

en: Password: {Password}
sr_RS@latin: Lozinka: {Password}
