GlobaLeaks - en to sl_SI translation catalogue (582 entries)

en: Log in
sl_SI: Prijava

en: Theme customization
sl_SI: Prilagoditve teme

en: Languages
sl_SI: Jeziki

en: Text customization
sl_SI: Prilagoditev besedila

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Question templates
sl_SI: Predloge vprašalnikov

en: Questionnaires
sl_SI: Vprašalniki

en: Add new questionnaire
sl_SI: Dodaj vprašalnik

en: Home
sl_SI: Domov

en: Changelog
sl_SI: Zapis sprememb

en: License
sl_SI: Licenca

en: Templates
sl_SI: Predloge

en: Delete
sl_SI: Zbriši

en: Anomalies
sl_SI: Anomalije

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: file unavailable
sl_SI: nedostopna datoteka

en: Date
sl_SI: Datum

en: Expiration date
sl_SI: Datum poteka

en: Last Access
sl_SI: Zadnji dostop

en: Files
sl_SI: Datoteke

en: Comments
sl_SI: Komentarji

en: Messages
sl_SI: Sporočila

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Platform wizard
sl_SI: Čarovnik platforme

en: CREDIT CARD
sl_SI: KREDITNA KARTICA

en: YOUR NAME
sl_SI: VAŠE IME

en: Label the report
sl_SI: Označi prijavo

en: Postpone the expiration date
sl_SI: Preloži rok trajanja

en: Select all
sl_SI: Označi vse

en: Deselect all
sl_SI: Odznači vse

en: Refresh
sl_SI: Osveži

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: The whistleblower has already read the last update
sl_SI: Prijavitelj je že prebral zadnjo posodobitev

en: The whistleblower has not read the last update yet
sl_SI: Prijavitelj še ni prebral zadnje posodobitve

en: Move up
sl_SI: Premakni gor

en: Move down
sl_SI: Premakni dol

en: Move left
sl_SI: Premakni levo

en: Move right
sl_SI: Premakni desno

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Export
sl_SI: Izvozi

en: Save all
sl_SI: Shrani vse

en: Access control
sl_SI: Seznam sprememb

en: Number
sl_SI: Številka

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Regular expression validator
sl_SI: Potrjevalnik regularnih izrazov

en: Minimum number of input characters
sl_SI: Minimalno število znakov

en: Maximum number of input characters
sl_SI: Maksimalno število znakov

en: Earliest selectable date
sl_SI: Prvi možen datum

en: Latest selectable date
sl_SI: Zadnji možen datum

en: 0 = auto
sl_SI: 0 = samodejno

en: Yes
sl_SI: Da

en: No
sl_SI: Ne

en: Attachment
sl_SI: Priloga

en: Attachments
sl_SI: Priloge

en: Change your password
sl_SI: Spremenite svoje geslo

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: Motivation
sl_SI: Motivacija

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Request motivation
sl_SI: Pojasnilo zahtevka

en: Reply motivation
sl_SI: Razlog za odgovor

en: Request status
sl_SI: Zahtevek statusa

en: Custodian
sl_SI: Skrbnik

en: Identity
sl_SI: Identiteta

en: Access requested
sl_SI: Zahtevek za dostop

en: Request access to the whistleblower's identity
sl_SI: Zahtevek za dostop do identitete žvižgača

en: Please write a motivation
sl_SI: Prosimo navedite razlog

en: Reply to the request
sl_SI: Odgovori na zahtevek

en: Authorized
sl_SI: Odobreno

en: Denied
sl_SI: Zavrnjeno

en: Waiting for authorization
sl_SI: Čaka na odobritev

en: New request
sl_SI: Nov zahtevek

en: Authorize
sl_SI: Odobri

en: Deny
sl_SI: Zavrni

en: Deny access to the whistleblower's identity
sl_SI: Zavrni dostop do identitete žvižgača

en: Authorize access to the whistleblower's identity
sl_SI: Odobri dostop do identitete žvižgača

en: URL redirects
sl_SI: Spletni naslov preusmerja

en: Anomaly detection thresholds
sl_SI: Meja zaznave anomalij

en: Available disk space
sl_SI: Razpoložljiv prostor na disku

en: Last update
sl_SI: Zadnja posodobitev

en: Disable notifications to administrators
sl_SI: Onemogoči obvestila administratorjem

en: Disable notifications to custodians
sl_SI: Onemogoči obvestila skrbnikom

en: Disable notifications to recipients
sl_SI: Onemogoči obvestila prejemnikom

en: Score
sl_SI: Rezultat

en: Trigger question
sl_SI: Pokaži vprašanje

en: Triggered by score:
sl_SI: Pokaži ob odgovoru:

en: Weak
sl_SI: Šibko

en: Acceptable
sl_SI: Sprejemljivo

en: Strong
sl_SI: Močno

en: Silence email notifications
sl_SI: Onemogoči obveščanje z elektronsko pošto

en: Turn on email notifications
sl_SI: Omogoči obveščanje z elektronsko pošto

en: Input validation
sl_SI: Preverjanje vnosa

en: Email address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Custom
sl_SI: Prilagojeno

en: None
sl_SI: Ni podatka

en: Regular expression
sl_SI: Regularni izraz

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
sl_SI: To prilagojeno besedilo ni več prikazano na platformi. Izvorno besedilo se je spremenilo ali je bilo izbrisano.

en: Audit log
sl_SI: Seznam sprememb

en: Stats
sl_SI: Statistika

en: Activities
sl_SI: Aktivnosti

en: Reports
sl_SI: Prijave

en: Report
sl_SI: Prijava

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: From
sl_SI: Od

en: Number of downloads
sl_SI: Število prenosov

en: File size not accepted.
sl_SI: Velikost datoteke ni ustrezna.

en: Maximum file size is:
sl_SI: Največja velikost datoteke je:

en: Scheduled jobs
sl_SI: Načrtovana opravila

en: Regenerate
sl_SI: Poustvari

en: Display options alphabetically
sl_SI: Prikaži možnosti po abecedi

en: Enable email notifications for:
sl_SI: Omogoči obvestila po e-pošti za:

en: Disable
sl_SI: Onemogoči

en: Use as default
sl_SI: Uporabi kot privzeto

en: Collapse
sl_SI: Skrči

en: Expand
sl_SI: Razširi

en: Select
sl_SI: Izberi

en: Deselect
sl_SI: Odznači

en: Surname
sl_SI: Priimek

en: New
sl_SI: Novo

en: Opened
sl_SI: Odprto

en: Closed
sl_SI: Zaprto

en: Placeholder
sl_SI: Rezervirano mesto

en: Print
sl_SI: Tiskaj

en: Previous
sl_SI: Nazaj

en: Next
sl_SI: Naprej

en: First
sl_SI: Prvi

en: Last
sl_SI: Zadnji

en: Send a test email to your email address.
sl_SI: Pošlji testno elektronsko sporočilo na svoj naslov.

en: Block the submission
sl_SI: Blokiraj oddano

en: Skip the recipient account creation.
sl_SI: Preskoči ustvarjanje prejemnikovega računa.

en: Send activation link
sl_SI: Pošlji povezavo za aktivacijo

en: Password reset
sl_SI: Ponastavitev gesla

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
sl_SI: Eden ali več prejemnikov še ni opravil prvega vpisa. To pomeni, da še ne prejemajo poročil.

en: This user has not performed the first login yet.
sl_SI: Uporabnik še ni opravil prvega vpisa.

en: seconds
sl_SI: sekund

en: This domain name is not available.
sl_SI: Ime domene ni na voljo.

en: Mark as important
sl_SI: Označi kot pomembno

en: Copy to clipboard
sl_SI: Kopiraj v odložišče

en: Logout
sl_SI: Odjavi

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
sl_SI: Daj prejemniku možnost da uporabniku dovoli dostop do prijav

en: Grant access
sl_SI: Omogoči dostop

en: Revoke access
sl_SI: Prekliči dostop

en: File a report
sl_SI: Oddaj prijavo

en: Before proceeding, please set a new password.
sl_SI: Preden nadaljujete, nastavite novo geslo.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
sl_SI: Preden nadaljuješ, omogoči dvostopenjsko preverjanje pristnosti.

en: Enable
sl_SI: Omogoči

en: Low
sl_SI: Nizko

en: High
sl_SI: Visok

en: megabytes
sl_SI: megabajti

en: percentage
sl_SI: odstotek

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Severity
sl_SI: Resnost

en: Object
sl_SI: Predmet

en: ID
sl_SI: ID oznaka

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Role
sl_SI: Vloga

en: Name
sl_SI: Ime

en: Creation date
sl_SI: Datum vnosa

en: Last access
sl_SI: Zadnji dostop

en: Whistleblower's last access
sl_SI: Prijaviteljev zadnji dostop

en: Substatuses
sl_SI: Podstatusi

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Label
sl_SI: Oznaka

en: This field is mandatory
sl_SI: To polje je obvezno

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Report statuses
sl_SI: Statusi prijav

en: Hidden
sl_SI: Skrito

en: Description
sl_SI: Opis

en: Questionnaire
sl_SI: Vprašalniki

en: Recipients
sl_SI: Prejemniki

en: days
sl_SI: dnevi

en: Set the value to 0 to disable this feature.
sl_SI: Funkcijo onemogočite za nastavitvijo vrednosti na 0.

en: Show the questionnaire navigation interface
sl_SI: Pokaži vmesnik za pregled vprašalnika

en: Allow whistleblowers to select their recipients
sl_SI: Dovoli prijaviteljem, da izberejo prejemnike

en: Select all recipients by default
sl_SI: Privzeto izberi vse prejemnike

en: Maximum number of selectable recipients:
sl_SI: Maksimalno število prejemnikov:

en: Show recipients in alphabetical order
sl_SI: Pokaži prejemnike po abecednem redu

en: Show recipient details on the status page of the report
sl_SI: Pokaži podrobne podatke o prejemnikih na strani, ki prikazuje status prijave

en: Enable comments
sl_SI: Omogoči komentarje

en: Allow the whistleblower to write comments
sl_SI: Dovoli žvižgačem pisanje komentarjev

en: Enable private messages
sl_SI: Omogoči zasebna sporočila

en: Allow the whistleblower to send messages
sl_SI: Dovoli žvižgaču pošiljanje sporočil

en: Allow the whistleblower to add attachments
sl_SI: Dovoli žvižgačem dodajanje prilog k prispevkom

en: Additional questionnaire
sl_SI: Dodatni vprašalnik

en: Scoring system options
sl_SI: Možnosti sistema točkovanja

en: Threshold
sl_SI: Prag

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Medium
sl_SI: Srednje

en: Software version:
sl_SI: Verzija programa:

en: Restrict access to specific IP addresses
sl_SI:  
    Omejite dostop določenim IP naslovom

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Allowed IP addresses
sl_SI: Dovoljeni IP naslovi

en: Recipient
sl_SI: Prejemnik

en: Each entry must be separated with a comma.
sl_SI: Ločite vnose z vejicami.

en: Example:
sl_SI: Primer:

en: Hostname
sl_SI: Ime gostitelja

en: Organization
sl_SI: Organizacija

en: Invalid email address
sl_SI: Neveljaven naslov e-pošte

en: City
sl_SI: Mesto

en: Country
sl_SI: Država

en: Country code
sl_SI: Oznaka/koda države

en: Generate
sl_SI: Ustvari

en: Private Key
sl_SI: Zasebni ključ

en: Certificate Signing Request
sl_SI: Zahteva za podpis certifikata

en: Download
sl_SI: Prenesi

en: Certificate
sl_SI: Potrdilo

en: Valid until:
sl_SI: Veljavno do:

en: Issuer:
sl_SI: Izdajatelj:

en: Intermediate Certificates
sl_SI: Vmesni certifikati

en: Reset
sl_SI: Ponastavi

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
sl_SI: S tem vmesnikom platforma podpira nastavitve HTTPS.

en: Automatic configuration
sl_SI: Samodejna nastavitev

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
sl_SI: Z uporabo samodejne nastavitve HTTPS bo opravljen celoten postopek zahtevanja, omogočanja in obnavljanja certifikatov od organa Let's Encrypt za izdajo certifikatov.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
sl_SI: Platforma mora biti dostopna na javnem IP naslovu, izbrano ime gostitelja mora imeti ustrezen zapis DNS, ki se sklicuje na ta naslov.

en: Proceed
sl_SI: Nadaljuj

en: Manual configuration
sl_SI: Ročna nastavitev

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
sl_SI: Čarovnik za ročno konfiguracijo vas bo vodil skozi nastavitev HTTPS-ja od drugega organa za certifikate.

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Auto-renewal
sl_SI: Samodejna obnova

en: Tor Onion Service
sl_SI: Storitve Tor Onion

en: Anonymize outgoing connections
sl_SI: Anonimiziraj odhodne povezave

en: Let the platform be reachable without Tor
sl_SI: Platforma naj bo dostopna brez brskalnika Tor

en: Roles enabled to use the platform without Tor
sl_SI: Omogočene vloge za uporabo platforme brez brskalnika Tor

en: Whistleblower
sl_SI: Žvižgač

en: Default mail configuration in use. Please consider using a private mail server.
sl_SI: Privzeta konfiguracija pošte v uporabi. Razmislite o uporabi zasebnega poštnega strežnika.

en: SMTP email address
sl_SI: SMTP naslov

en: SMTP server address
sl_SI: Naslov SMTP strežnika

en: SMTP server port
sl_SI: Vrata SMTP strežnika

en: Security
sl_SI: Varnost

en: Require authentication
sl_SI: Zahtevajte preverjanje pristnosti

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Number of hours before sending a report expiration alert
sl_SI: Število ur pred pošiljanjem obvestila o poteku prispevka

en: Test the configuration
sl_SI: Preizkus nastavitev

en: Reset SMTP configuration
sl_SI: Ponastavite SMTP konfiguracijo

en: Reset notification templates to default
sl_SI: Ponastavi obvestilne predloge na privzeto obliko

en: Template
sl_SI: Predloga

en: Question
sl_SI: Vprašanje

en: Single-line text input
sl_SI: Enovrstični vnos besedila

en: Multi-line text input
sl_SI: Večvrstični vnos besedila

en: Selection box
sl_SI: Izbirno polje

en: Multiple choice input
sl_SI: Vnos možnosti izbire

en: Checkbox
sl_SI: Potrditveno polje

en: Terms of service
sl_SI: Pogoji storitve

en: Date range
sl_SI: Časovno obdobje

en: Group of questions
sl_SI: Skupina vprašanj

en: Row
sl_SI: Vrstica

en: Column
sl_SI: Stolpec

en: Width
sl_SI: Širina

en: Question group
sl_SI: Skupina vprašanj

en: Hint
sl_SI: Namig

en: Mandatory
sl_SI: Zahtevano

en: Accept multiple file uploads
sl_SI: Dovoli nalaganje več datotek

en: Accept multiple answers
sl_SI: Sprejmi več možnih odgovorov

en: Template override
sl_SI: Ne upoštevaj predloge

en: Phone number
sl_SI: Telefonska številka

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Checkbox label
sl_SI: Oznaka potrditvenega polja

en: Add multimedia content
sl_SI: Dodaj multimedijsko vsebino

en: Image
sl_SI: Slika

en: Audio
sl_SI: Zvok

en: Text shown upon negative answer
sl_SI: Prikazano besedilo ob negativnem odgovoru

en: Trigger conditions
sl_SI: Pogoji za sproženje

en: Sufficient
sl_SI: Zadosten pogoj

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Addition
sl_SI: Dodatek

en: Multiplier
sl_SI: Multiplikator

en: Questions
sl_SI: Vprašanja

en: Add new question
sl_SI: Dodaj vprašanje

en: Add question from template
sl_SI: Dodaj vprašanje iz predloge

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Steps
sl_SI: Koraki

en: Logo
sl_SI: Logotip

en: Project name
sl_SI: Ime pobude

en: Homepage title
sl_SI: Naslov domače strani

en: Presentation
sl_SI: Predstavitev

en: Question to solicit possible whistleblowers
sl_SI: Žvižgaško vprašanje

en: Whistleblowing button
sl_SI: Žvižgaški gumb

en: Disclaimer
sl_SI: Obvestilo

en: Footer
sl_SI: Noga

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Language:
sl_SI: Jezik:

en: Add custom text
sl_SI: Dodaj prilagojen tekst

en: Custom text
sl_SI: Prilagojen tekst

en: Original text
sl_SI: Izvirni teksti

en: Original translation
sl_SI: Izvirni prevod

en: Custom translation
sl_SI: Prilagojen prevod

en: Disable submissions
sl_SI: Onemogoči prispevke

en: Enable encryption
sl_SI: Omogoči šifriranje

en: Enable administrators to change user passwords
sl_SI: Omogoči administratorjem spreminjanje uporabniških gesel

en: Administrators authorized to change user passwords:
sl_SI: Administatorji, ki smejo spreminjati uporabniška gesla:

en: Enable multisite feature
sl_SI: Omogoči večstransko funkcijo

en: Enable simplified login
sl_SI: Omogoči poenostavljen vpis

en: Enable search engines indexing
sl_SI: Omogoči indeksiranje iskalnikom

en: Default questionnaire
sl_SI: Privzeti vprašalnik

en: Show contexts in alphabetical order
sl_SI: Prikaz kontekstov v abecednem vrstnem redu

en: Size limit for file attachments
sl_SI: Omejitev velikosti datotek v prilogah

en: Require two factor authentication
sl_SI: Zahtevaj dvostopenjsko preverjanje pristnosti

en: Password change interval
sl_SI: Interval spremembe gesla

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
sl_SI: Zaradi varnostnih razlogov je potrebno redno spreminjati geslo.

en: Number of days till notifying unread reports to users
sl_SI: Število dni do obveščanja upiorabnikov o neprebranih obvestilih

en: Disable the privacy panel
sl_SI: Omogoči prilagojen pult o zasebnosti

en: Enable custom privacy panel
sl_SI: Omogoči prilagojen pult o zasebnosti

en: Custom privacy panel
sl_SI: Prilagojeno obvestilo o zasebnosti

en: Enable custodian user role
sl_SI: Omogoči skrbniško uporabniško vlogo

en: Enable scoring system
sl_SI: Omogoči sistem točkovanja

en: Logging level
sl_SI: Stopnja opozorila

en: Log accesses of internal users
sl_SI: Beleži dostope notranjih uporabnikov.

en: Notify administrators of software problems
sl_SI: Obveščaj skrbnike o težavah programa

en: Notify developers of software problems
sl_SI: Obveščaj razvijalce o težavah programa

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
sl_SI: Z omogočitvijo funkcije boste pripsevali k razvoju in varnosti platfrome.

en: Reset reports
sl_SI: Ponastavi prijave

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Case management
sl_SI: Upravljanje s primeri

en: Network
sl_SI: Omrežje

en: Sites
sl_SI: Spletni naslovi

en: Mode:
sl_SI: Način:

en: Configure
sl_SI: Oblikovanje

en: Subdomain
sl_SI: Poddomena

en: Creation date:
sl_SI: Datum nastanka:

en: Root domain used for secondary sites
sl_SI: Temeljna domena uporabljena za sekundarna spletna mesta

en: Use the first site for administrative purposes only
sl_SI: Prvo spletno mesto uporabite samo za administrativne namene

en: Allow users to sign up
sl_SI: Dovoli uporabnikom, da se prijavijo

en: Enable terms of service
sl_SI: Omogočite pogoje storitve

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Public name
sl_SI: Javno ime

en: Send reset link
sl_SI: Pošlji povezavo za ponastavitev

en: Set password
sl_SI: Nastavi geslo

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
sl_SI: Izbrano geslo je prešibko. Veljavno geslo mora imeti najmanj 12 znakov in vsebovati različne znake, vključno z vsaj malo tiskano črko, veliko tiskano črko, številko in posebnim znakom.

en: Force password change
sl_SI: Vsili menjavo gesla

en: The user will be forced to change its password on next login.
sl_SI: Uporabnik bo pozvan k menjavi gesla ob naslednji prijavi.

en: Disable two factor authentication
sl_SI: Onemogoči dvostopenjsko preverjanje

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Enable email notifications
sl_SI: Omogoči obvestila po e-pošti

en: Details of the PGP key:
sl_SI: Podrobnosti PGP ključa:

en: Fingerprint
sl_SI: Odtis

en: Set up encryption by providing a PGP public key
sl_SI: Nastavi šifriranje z zagotovitvijo tvojega javnega PGP ključa

en: Give this admin ability to change user passwords
sl_SI: Dovoli temu administratorju spremembe uporabniških gesel

en: Forcefully selected
sl_SI: Vnaprej določeno

en: Allow the recipient to delete reports
sl_SI: Dovoli prejemniku, da zbriše naznanitve

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
sl_SI: Dovoli prejemnikom prestavitev roka veljavnosti

en: Give the user administrative access to the following features:
sl_SI: Omogoči uporabniku dostop do naslednjih funkcij:

en: Request date
sl_SI: Datum zahtevka

en: Report date
sl_SI: Datum prijave

en: Authorization
sl_SI: Avtorizacija

en: Requests
sl_SI: Prošnje

en: The validation link is either incorrect or has expired.
sl_SI: Povezava za preverjanje veljavnosti je napačna ali je potekla.

en: Your new email address has been validated.
sl_SI: Vaš novi e-naslov je bil potrjen.

en: Forgot password?
sl_SI: Ste pozabili geslo?

en: Enter the two factor authentication code
sl_SI: Vnesite kodo za dvostopenjsko preverjanje

en: Authentication failed
sl_SI: Overitev ni uspela

en: The code is either invalid or expired.
sl_SI: Koda je neveljavna ali potekla.

en: Please select your account:
sl_SI: Izberite svoj račun:

en: Now type your password, then click 'Log in':
sl_SI: Zdaj vpišite svoje geslo, nato kliknite "Prijavi":

en: Text shown after the user has selected the option.
sl_SI: Besedilo se prikaže, ko uporabnik izbere možnost.

en: Confirm
sl_SI: Potrdi

en: Assign score points
sl_SI: Dodelite ocenjevalne točke

en: Are you sure?
sl_SI: Ste prepričani ?

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
sl_SI: Vsi povezani podatki bodo trajno izbrisani.

en: Enable two factor authentication
sl_SI: Omogoči dvostopenjsko preverjanje

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
sl_SI: Pred nadaljevanjem natančno preberite dokumentacijo na:

en: Account recovery key
sl_SI: Ključ za obnovo računa

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
sl_SI: Naredite dodaten izvod in ga shranite na varno mesto. Potrebovali ga boste za dostop do vašega računa brez izgube podatkov, če izgubite svoje geslo.

en: Enter a name for the copy
sl_SI: Vnesite ime za kopijo

en: Request support
sl_SI: Zaprosi za podporo

en: Thank you.
sl_SI: Hvala.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
sl_SI: Skušali vam bomo odgovoriti v čim krajšem času.

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: The connection is not secure.
sl_SI: Povezava ni varna.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
sl_SI: Platforma še vedno ni konfigurirana za povezave HTTPS in jo je zato treba uporabljati samo za testiranje.

en: Please write a motivation for the reply
sl_SI: Napišite motivacijo za odgovor

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
sl_SI: S potrditvijo, prelagate rok veljavnosti do:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
sl_SI: To je platforma za prikaz, ne uporabljajte je za oddajanje resničnih prijav.

en: Install an authenticator app on your phone
sl_SI: V telefon namestite aplikacijo za preverjanje pristnosti

en: Scan the QR code with the app
sl_SI: Preberite QR kodo z aplikacijo.

en: Error!
sl_SI: Napaka!

en: Internal server error
sl_SI: Napaka notranjega strežnika

en: Error on input validation
sl_SI: Napaka pri preverjanju vnosa

en: Resource not found
sl_SI: Vira ni mogoče najti

en: Forbidden operation
sl_SI: Prepovedana operacija

en: The specified old password is not valid
sl_SI: Navedeno staro geslo ni veljavno

en: Resource can only be accessed via the Tor network
sl_SI: Ta vir je dostopen le prek Tor omrežja

en: The upload request exceeds the size limit
sl_SI: Zahteva za pošiljanje datoteke presega velikostno omejitev

en: Current password
sl_SI: Trenutno geslo

en: New password
sl_SI: Novo geslo

en: The new password must be different from the current one.
sl_SI: Novo geslo mora biti drugačno od sedanjega.

en: Type your new password again
sl_SI: Vpišite vaše novo geslo ponovno

en: The two passwords do not match
sl_SI: Gesli se ne ujemata

en: Validation of email address change in progress.
sl_SI: Potrditev spremembe naslova e-pošte poteka.

en: Please check your inbox for further instructions.
sl_SI: Za nadaljnja navodila preverite vaš nabiralnik.

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
sl_SI: Svetujemo vam, da to spletno stran obiščete z brskalnikom Tor, ki ščiti vašo identiteto.

en: Download the Tor Browser
sl_SI: Prenesite brskalnik Tor

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
sl_SI: V brskalnik Tor kopirajte in prilepite naslov:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
sl_SI: Ali ste že oddali prijavo? Vnesite kodo.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
sl_SI: Šifra ključa je neveljavna ali pa je naznanitvi potekla časovna omejitev.

en: Select a file or drag it here.
sl_SI: Izberite datoteko ali jo povlecite sem.

en: Size:
sl_SI: Velikost

en: Uploading files…
sl_SI: Datoteke se nalagajo ...

en: Upload completed successfully!
sl_SI: Prenos uspešno zaključen!

en: Estimated upload time:
sl_SI: Predviden čas prenosa:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
sl_SI: Prejemniki želijo, da izpolnite dodaten vprašalnik.

en: Fill the additional questionnaire
sl_SI: Izpolni dodatni vprašalnik

en: From:
sl_SI: Od:

en: To:
sl_SI: Za:

en: Filename
sl_SI: Ime datoteke

en: Upload date
sl_SI: Datum pošiljanja

en: File size
sl_SI: Velikost datoteke

en: Questionnaire answers
sl_SI: Odgovori vprašalnika

en: Step
sl_SI: Korak

en: Status:
sl_SI: Stanje:

en: Files attached by recipients
sl_SI: Datoteke, ki jih je dodal prejemnik

en: Upload a file:
sl_SI: Naloži datoteko:

en: Welcome!
sl_SI: Dobrodošli!

en: For the user documentation, visit:
sl_SI: Za uporabniško dokumentacijo obiščite:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
sl_SI: Če potrebujete tehnično podoporo, imate splošna vprašanja ali nove ideje za programsko opremo:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
sl_SI: Če želite prispevati k razvoju programske opreme ali prijaviti napako, opravite prijavo v našem sistemu.

en: Join our chat:
sl_SI: Pridruži se pogovoru:

en: Follow the project on:
sl_SI: Spremljajte projekt na:

en: An update is available:
sl_SI: Na voljo je posodobitev:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
sl_SI: Priporočamo, da za ponovni priklic svojega "Ključa za obnovo računa" dostopite preko rubrike »Nastavitve« in ključ varno shranite. Ta ključ bo potreben za obnovitev vašega dostopa do platforme in vaših podatkov, če pozabite geslo.

en: The provided recovery key is invalid.
sl_SI: Ta ključ za obnovo ni veljaven.

en: The provided reset token is invalid or expired.
sl_SI: Vneseno potrdilo za ponastavitev je neveljavno ali poteklo.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
sl_SI: Vnesite uporabniško ime računa ali vaš e-naslov za ponastavitev gesla.

en: Enter your email address to request a password reset.
sl_SI: Vnesite e-naslov za ponastavitev gesla.

en: Password reset requested.
sl_SI: Zahteva za ponastavitev gesla oddana.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
sl_SI: Vnesite svoj ključ za obnovitev računa za zaključek postopka za ponastavitev gesla

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
sl_SI: Zahtevek za dostop do identitete žvižgača je bil posredovan skrbniku.

en: Date of the request
sl_SI: Datum zahtevka

en: Congratulations!
sl_SI: Čestitamo!

en: You have completed the platform activation.
sl_SI: Zaključili ste aktivacijo platforme.

en: Success!
sl_SI: Uspeh!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
sl_SI: Vaša platforma za prijave je skoraj končana!

en: Check your inbox to activate it.
sl_SI: Za aktivacijo poglejte v e-nabiralnik.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
sl_SI: Če platforme ne boste aktivirali v 24 urah, bo ta samodejno izbrisana.

en: Site
sl_SI: Spletno mesto

en: Confirmation
sl_SI: Potrditev

en: Invalid confirmation
sl_SI: Neveljavna potrditev

en: Invalid phone number
sl_SI: Neveljavna telefonska številka

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Fiscal code
sl_SI: Matična številka

en: Tax code
sl_SI: Davčna številka

en: The answer is too short
sl_SI: Odgovor je prekratek

en: The specified input is not valid.
sl_SI: Vnos ni veljaven.

en: The specified input is not valid:
sl_SI: Vnos ni veljaven:

en: please enter a valid email address.
sl_SI: vpišite veljaven naslov elektronske pošte.

en: please enter numbers only.
sl_SI: vpisujte samo številke.

en: Submissions disabled
sl_SI: Prispevki so onemogočeni

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
sl_SI: Z vozliščem se povezujete neanonimno, toda to vozlišče podpira zgolj anonimne naznanitve.

en: Your report was successful.
sl_SI: Vaša prijava je uspešno oddana.

en: Remember your receipt for this report.
sl_SI: Zapomnite si kodo tega prispevka.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
sl_SI: Za vpis uporabite 16-mestno kodo. Tako boste lahko pregledali vsa sporočila, ki smo vam jih poslali in vnesli dodatne informacije.

en: View your report
sl_SI: Oglejte si svojo prijavo

en: Recipient selection
sl_SI: Izbira prejemnika

en: Select the recipients of your report:
sl_SI: Izberi prejemnike prijave:

en: Recipients selected:
sl_SI: Izbrani prejemniki:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
sl_SI: Dosegli ste največje dovoljeno število izbranih prejemnikov.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
sl_SI: Naslednji prejemniki bodo prejeli vaše poročilo in jih ni bilo mogoče odznačiti:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
sl_SI:  V tem koraku odgovori na naslednja vprašanja manjkajo ali so neveljavni:

en: You must select at least one recipient.
sl_SI: Izbrati morate vsaj enega prejemnika.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
sl_SI: Datoteke se še nalagajo.

en: The following steps have errors:
sl_SI: V teh korakih so napake:

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
sl_SI: Naslednji postopek vas bo vodil skozi ustvarjanje vaše platforme za prijave nepravilnosti.

en: Please choose a configuration profile:
sl_SI: Izberite konfiguracijski profil:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
sl_SI: Omogoči administratorju ponastavitev gesel uporabnikov.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
sl_SI: Svetujemo, da izberete to možnost, če želite zaščititi podatke pred izgubo v primeru, ko prejemniki izgubijo geslo. Po drugi strani pa ne bi svetovali uporabe te funkcije, če želite nastaviti sistem, v katerem lahko do prijav dostopajo samo prejemniki.

en: Please choose a different username.
sl_SI: Izberite drugo uporabniško ime.

en: I have read and agree to the terms of the license.
sl_SI:  
    Prebral sem pogoje licence in se strinjam z njimi.

en: You have completed the platform wizard.
sl_SI:  
    Dokončali ste čarovnika za platformo.

en: Please summarize your report in a few words.
sl_SI: V nekaj besedah opišite vaš prispevek

en: Describe your report in detail.
sl_SI: Podrobno opišite vaš prispevek

en: Where did the facts happen?
sl_SI: Kje so se navedena dejstva zgodila?

en: When did the facts happen?
sl_SI: Kdaj so se navedena dejstva zgodila?

en: I'm a victim
sl_SI: Sem žrtev

en: I'm involved in the facts
sl_SI: Sem vpleten v dejstva

en: I witnessed the facts in person
sl_SI: Osebno sem bil priča navedenim dejstvom

en: I was personally told by a direct witness
sl_SI: Povedala mi je neposredna priča

en: It is a rumor I heard
sl_SI: Gre za govorico, ki sem jo slišal

en: How are you involved in the reported facts?
sl_SI: Kako ste udeleženi v prijavljena dejstva?

en: Do you have evidence to support your report?
sl_SI: Ali imate dokaze, s katerim lahko podkrepite vašo prijavo?

en: Please attach the evidence to support your report.
sl_SI: Prosim, pripnite evidence, s katerimi utemeljujete vašo prijavo.

en: Please describe the evidence in detail.
sl_SI: Prosim, podrobno opišite dokaze.

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
sl_SI: Podroben opis predloženih dokazov poveča našo sposobnost ocenjevanja trditev in preiskave. Bodite pozorni, da se sklicujete na znatne dele vseh predloženih videoposnetkov, slik ali dokumentov.

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
sl_SI: Ste s temi dejstvi seznanili tudi druge organizacije in/ali posameznike?

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
sl_SI: Navedite organizacije in/ali posameznike, ki ste jih seznanili s temi dejstvi.

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
sl_SI: Ali so te organizacije preiskovale vaše navedbe? Če da, kakšen je bil izid?

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
sl_SI: Kaj želite doseči z našo podporo?

en: Do you want to provide your identification information?
sl_SI: Ali želite navesti podatke o vaši identiteti?

en: First name
sl_SI: Ime

en: Last name
sl_SI: Priimek

en: Alternative contact method
sl_SI: Drug način stika

en: I prefer to be contacted via this platform only
sl_SI: Želim biti v stiku le po tej platformi

en: Dear {RecipientName},
sl_SI: Spoštovani {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
sl_SI: To e-pošto ste prejeli, ker je bil za vas ustvarjen uporabniški račun v sistemu: {Site}

en: Username: {Username}
sl_SI: Uporabniško ime: {Username}

en: Activation link: {Url}
sl_SI: Povezava za aktivacijo: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
sl_SI: Kliknite na povezavo za aktivacijo za nadaljevanje aktivacije računa in nastavitev vašega uporabniškega gesla.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
sl_SI: Po uspešni aktivaciji boste lahko dostopali do sistema po naslednji povezavi: {LoginUrl}

en: Kind regards,
sl_SI: S spoštovanjem,

en: Account activation
sl_SI: Aktivacija računa

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
sl_SI: Vaša platforma za prijave je dostopna na:

en: To log in, visit:
sl_SI: Za vpis pojdite na:

en: Users' credentials:
sl_SI: Podatki o uporabniku:

en: The platform will be automatically deleted on:
sl_SI: Platforma bo samodejno izbrisana:

en: Access instructions
sl_SI: Navodila za dostop

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
sl_SI: Število zaznanih dejavnosti se zdi višje kot običajno.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
sl_SI: To je lahko znak napada (na primer nekdo, ki vaš strežnik preplavi z lažnimi informacijami) ali zgolj porast uporabe zaradi večje vidnosti vašega projekta.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
sl_SI: Preučite zadevo, da ugotovite, ali je utemeljena ali ne.

en: The activities with unusual stats are:
sl_SI: Dejavnosti z nenavadnimi statističnimi podatki:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
sl_SI: Strežnik ne more zagotoviti shranjevanja novih prijav, zato je oddajanje onemogočeno.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
sl_SI: Zaprosite tehnično podporo, naj zagotovi več prostora na disku strežnika.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
sl_SI: V tehnologijo GlobaLeaks je vključena komponenta za preverjanje stanja strežnika, ki vas bo opozorila, če bo kaj zahtevalo vašo pozornost.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
sl_SI: Za več informacij se vpišite v vmesnik za skrbništvo in si oglejte razdelka "Sistemska statistika" in "Anomalije".

en: Anomaly detected in {NodeName}
sl_SI: Anomalija zaznana na strežniku {NodeName}

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
sl_SI: Ta e-pošta vas obvešča, da bo ključ PGP naslednjih uporabnikov potekel ali pa je že potekel:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
sl_SI: Brez veljavnega PGP ključa, sistem ne more pošiljati kodiranih sporočil.

en: PGP key expiration alert
sl_SI: Opozorilo o poteku PGP ključa

en: A new whistleblowing site has been registered.
sl_SI: Registrirano je bilo novo spletno mesto za prijave nepravilnosti.

en: Registration data:
sl_SI: Podatki o registraciji:

en: Site: {Url}
sl_SI: Stran: {Url}

en: Name: {Name}
sl_SI: Ime: {Name}

en: Email: {Email}
sl_SI: E-pošta: {Email}

en: New whistleblowing site registered
sl_SI: Registrirano novo spletno mesto za prijave

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
sl_SI: Testno elektronsko sporočilo iz administrativnega vmesnika platforme.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
sl_SI: Prejem te e-pošte nakazuje, da se je strežnik lahko overil in uporabljal poštni strežnik SMTP.

en: Test email
sl_SI: Testna elektronska pošta

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
sl_SI: Ta e-pošta vas obvešča, da je bila podana zahteva za spremembo vašega e-poštnega naslova v {NewEmailAddress}.

en: Click the following link to validate this change:
sl_SI: Za potrditev spremembe kliknite na povezavo:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
sl_SI: Če niste zahtevali spremembe, takoj zamenjajte geslo in obvestite sistemskega administratorja.

en: Email change request
sl_SI: Prošnja za spremembo e-pošte

en: From: {Author}
sl_SI: Od: {Author}

en: Date: {EventTime}
sl_SI: Datum: {EventTime}

en: From: Whistleblower
sl_SI: Od: Žvižgača

en: Date: {SubmissionDate}
sl_SI: Datum: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
sl_SI: Oznaka: {TipLabel}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
sl_SI: Potrdilo HTTPS, naloženo na platformo, bo kmalu poteklo ali pa je že poteklo.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
sl_SI: Rok trajanja: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
sl_SI: Brez veljavnega certifikata lahko do platforme varno dostopate le z brskalnikom Tor.

en: Log in to solve the issue.
sl_SI: Vpišite se, da rešite težavo.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
sl_SI: Opozorilo o poteku veljavnosti za potrdilo HTTPS

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
sl_SI: Samodejno podaljšanje certifikata HTTPS, predvideno za danes, ni uspelo.

en: The system will keep trying.
sl_SI: Sistem bo še naprej poskušal.

en: Failed HTTPS certificate renewal
sl_SI: Osvežitev certifikata HTTPS ni uspela

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
sl_SI: S to e-pošto vas obveščamo, da je skrbnik odobril dostop do identitete prijavitelja za prijavo {TipNum}.

en: The report can be accessed at:
sl_SI: Posodobljene informacije so na voljo:

en: Access to whistleblower's identity authorized
sl_SI: Dostop do identitete žvižgača odobren

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
sl_SI: S to e-pošto vas obveščamo, da je skrbnik zavrnil dostop do identitete prijavitelja za prijavo {TipNum}.

en: Access to whistleblower's identity denied
sl_SI: Dostop do identitete žvižgača zavrnjen

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
sl_SI: S to e-pošto vas obveščamo, da je prejemnik zahteval dostop do identitete prijavitelja za prijavo {TipNum}.

en: The request can be accessed at:
sl_SI: Zahtevek je na voljo:

en: New request of access to a whistleblower's identity
sl_SI: Nov zahtevek za dostop do identitete žvižgača

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
sl_SI: S to e-pošto vas obveščamo, da je prijavitelj prijave {TipNum} navedel svojo identiteto.

en: The whistleblower has provided their identity
sl_SI: Žvižgač je objavil svojo identiteto

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
sl_SI: To sporočilo ste prejeli, ker ste zahtevali spremembo gesla za uporabniški račun: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
sl_SI: Če niste poslali te zahteve, lahko mirno prezrete in izbrišete to e-pošto.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
sl_SI: Svojo zahtevo lahko potrdite s klikom na to povezavo:

en: Password reset instructions
sl_SI: Navodila za ponastavitev gesla

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
sl_SI: To sporočilo vas obvešča, da PGP ključ poteče ali, da je že potekel.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
sl_SI: Morali bi podaljšati njegovo veljavnost in posodobiti ključ, ki je prisoten na platformi, ali naložiti nov ključ.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
sl_SI: Brez veljavnega ključa PGP sistem ne bo mogel šifrirati podatkov, ki ste jih prejeli.

en: Click the link to activate the platform:
sl_SI: Kliknite na povezavo za aktivacijo platforme:

en: Activation
sl_SI: Aktivacija

en: A software update is available.
sl_SI: Na voljo je posodobitev programske opreme.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
sl_SI: Dobra varnostna praksa, da platformo redno posodabljate.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
sl_SI: Če želite izvedeti več o novih funkcijah in popravkih napak v novi različici, si oglejte zapis sprememb na: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
sl_SI: Za navodila o posodobitvah programske opreme glejte dokumentacijo na: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
sl_SI: To je e-pošta za obvestilo, da vam je prejemnik odobril dostop do enega ali več prijav.

en: New report
sl_SI: Nova prijava

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
sl_SI: Najzgodnejši datum poteka je {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
sl_SI: Ne pozabite jih pregledati, preden bodo izbrisani.

en: Some reports will expire soon
sl_SI: Nekaterim prijavam se bo kmalu iztekel rok hranjenja

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
sl_SI: s tem sporočilom vas obveščamo, da vas je prijavitelj določil kot prejemnika prijave.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
sl_SI: Prosimo vas, da z infromacijami in gradivom ravnate z vso potrebno skrbnostjo. Zavedajte se, da se žvižgači pogosto osebno izpostavijo velikim tveganjem v interesu javnosti. Zato obravnavajte gradiva, ki so del te prijave, kot zelo pomembna.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
sl_SI: To je e-pošta z obvestilom, da je bila obstoječa prijava dopolnjena.

en: Report updated
sl_SI: Prijava je dopolnjena

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
sl_SI: To e-sporočilo vas opominja na neprebrane ali dopolnjene prijave.

en: Reminder about unread or updated reports
sl_SI: Opomnik o neprebranih ali dopolnjenih prijavah.

en: Role: {Role}
sl_SI: Vloga: {Role}

en: Password: {Password}
sl_SI: Geslo: {Password}
