GlobaLeaks - en to sk translation catalogue (552 entries)

en: Log in
sk: Prihlásiť sa

en: Theme customization
sk: Prispôsobenie témy

en: Languages
sk: Jazyky

en: Text customization
sk: Prispôsobenie textu

en: Advanced
sk: Rozšírené

en: Question templates
sk: Šablóny otázok

en: Questionnaires
sk: Dotazníky

en: Add new questionnaire
sk: Pridať nový dotazník

en: Home
sk: Domov

en: Changelog
sk: Posledné zmeny

en: License
sk: Licencia

en: Templates
sk: Šablóny

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Anomalies
sk: Anomálie

en: Preferences
sk: Predvoľby

en: Notifications
sk: Oznámenia

en: file unavailable
sk: súbor nie je k dispozícii

en: Date
sk: Dátum

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Last Access
sk: Posledný prístup

en: Files
sk: Súbory

en: Comments
sk: Komentáre

en: Messages
sk: Správy

en: Details
sk: Detaily

en: Platform wizard
sk: Sprievodca platformou

en: CREDIT CARD
sk: KREDITNÁ KARTA

en: YOUR NAME
sk: VAŠE MENO

en: Label the report
sk: Označte oznámenie štítkom

en: Postpone the expiration date
sk: Odložiť vypršanie platnosti

en: Select all
sk: Označiť všetko

en: Deselect all
sk: Neoznačiť nič

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: The whistleblower has already read the last update
sk: Oznamovateľ čítal poslednú aktualizáciu.

en: The whistleblower has not read the last update yet
sk: Oznamovateľ ešte nečítal poslednú aktualizáciu.

en: Move up
sk: Posunúť hore

en: Move down
sk: Posunúť dole

en: Move left
sk: Posunúť doľava

en: Move right
sk: Posunúť doprava

en: Save all
sk: Uložiť všetko

en: Access control
sk: Riadenie prístupu

en: Number
sk: Číslo

en: Regular expression validator
sk: Validátor regulárnych výrazov

en: Minimum number of input characters
sk: Minimálny počet vstupných znakov

en: Maximum number of input characters
sk: Maximálny počet vstupných znakov

en: Earliest selectable date
sk: Najskorší možný dátum

en: Latest selectable date
sk: Najneskorší možný dátum

en: 0 = auto
sk: 0 = automaticky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Attachment
sk: Príloha

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Change your password
sk: Zmeniť heslo

en: User
sk: Používateľ

en: Motivation
sk: Motivácia

en: Status
sk: Stav

en: Request motivation
sk: Motivácia žiadosti

en: Reply motivation
sk: Zodpovedať motiváciu

en: Request status
sk: Stav požiadavky

en: Custodian
sk: Správca

en: Identity
sk: Identita

en: Access requested
sk: Vyžiadaný prístup

en: Request access to the whistleblower's identity
sk: Vyžiadaný prístup k identite oznamovateľa

en: Please write a motivation
sk: Prosím vyplňte motiváciu

en: Reply to the request
sk: Odpovedať na požiadavku

en: Authorized
sk: Autorizovaný

en: Denied
sk: Odmietnutý

en: Waiting for authorization
sk: Čaká sa na autorizáciu

en: New request
sk: Nová požiadavka

en: Authorize
sk: Autorizovať

en: Deny
sk: Zamietnuť

en: Deny access to the whistleblower's identity
sk: Zamietnuť prístup k identite oznamovateľa

en: Authorize access to the whistleblower's identity
sk: Povoliť prístup k identite oznamovateľa

en: URL redirects
sk: Presmerovanie URL

en: Anomaly detection thresholds
sk: Prahové hodnoty detekcie anomálií

en: Available disk space
sk: Voľné miesto na disku

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Disable notifications to administrators
sk: Vypnúť notifikácie administrátorom

en: Disable notifications to custodians
sk: Vypnúť notifikácie správcom

en: Disable notifications to recipients
sk: Vypnúť notifikácie prijemcom

en: Score
sk: Skóre

en: Trigger question
sk: Spúštacia otázka

en: Triggered by score:
sk: Spustené na základe skóre:

en: Weak
sk: Slabé

en: Acceptable
sk: Akceptovateľné

en: Strong
sk: Silné

en: Silence email notifications
sk: Tiché emailové notifikácie

en: Turn on email notifications
sk: Zapnúť emailové notifikácie

en: Input validation
sk: Kontrola vstupu

en: Email address
sk: Emailová adresa

en: Custom
sk: Vlastné

en: None
sk: Žiaden

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Search
sk: Hľadať

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
sk: Tento upravený text sa naďalej v rozhraní nezobrazuje. Pôvodný text bol zmenený alebo presunutý.

en: Audit log
sk: audit log

en: Stats
sk: Štatistiky

en: Activities
sk: Aktivity

en: Reports
sk: Podania

en: Report
sk: Nahlásiť

en: Users
sk: Používatelia

en: From
sk: Od

en: Number of downloads
sk: Počet stiahnutí

en: File size not accepted.
sk: Veľkosť súboru nie je akceptovaná.

en: Maximum file size is:
sk: Maximálna veľkosť súboru je:

en: Scheduled jobs
sk: Plánované úlohy

en: Regenerate
sk: Obnoviť

en: Display options alphabetically
sk: Zobraziť v abecednom poradí

en: Enable email notifications for:
sk: Povoliť emailové notifikácie pre:

en: Disable
sk: Zakázať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Use as default
sk: Použiť ako prednastavené

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Select
sk: Vyberte

en: Surname
sk: Priezvisko

en: New
sk: Nové

en: Opened
sk: Otvorené

en: Closed
sk: Zatvorené

en: Placeholder
sk: Zástupný

en: Print
sk: Vytlačiť

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: First
sk: Prvé

en: Last
sk: Posledné

en: Send a test email to your email address.
sk: Poslať testovací email na Vašu emailovú adresu.

en: Block the submission
sk: Blokovať podanie

en: Skip the recipient account creation.
sk: Preskočiť vytvorenie účtu príjemcu.

en: Send activation link
sk: Odoslať odkaz k aktivácii.

en: Password reset
sk: Resetovať heslo

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
sk: Jeden alebo viacero príjemcov doteraz nevykonalo prvé prihlásenie. To znamená, že nebudú dostávať správy.

en: This user has not performed the first login yet.
sk: Tento používateľ zatiaľ nevykonal prvé prihlásenie.

en: seconds
sk: sekúnd

en: This domain name is not available.
sk: Tento názov domény nie je k dispozícii.

en: Copy to clipboard
sk: Kopírovať do schránky

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: File a report
sk: podať oznámenie

en: Before proceeding, please set a new password.
sk: Než budete pokračovať, nastavte prosím nové heslo.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
sk: Pred pokračovaním povoľte dvojfaktorové overenie.

en: Enable
sk: Povoliť

en: Low
sk: Nízke

en: High
sk: Vysoká

en: megabytes
sk: MB

en: percentage
sk: percenta

en: Save
sk: Uložiť

en: Type
sk: Typ

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Name
sk: Meno

en: Creation date
sk: Dátum vytvorenia

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Whistleblower's last access
sk: Posledný prístup oznamovateľa

en: Substatuses
sk: Podstavy

en: Add
sk: Pridať

en: Label
sk: Štítok

en: This field is mandatory
sk: Toto pole je povinné

en: Edit
sk: Upraviť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Report statuses
sk: Stav podania

en: Hidden
sk: Skrytý

en: Description
sk: Popis

en: Questionnaire
sk: Dotazník

en: Recipients
sk: Príjemcovia

en: days
sk: dní

en: Set the value to 0 to disable this feature.
sk: Nastavte hodnotu na 0, ak chcete túto funkciu zakázať.

en: Show the questionnaire navigation interface
sk: Zobraziť navigačné rozhranie dotazníku

en: Allow whistleblowers to select their recipients
sk: Povoliť oznamovateľom zvoliť si ich príjemcov

en: Select all recipients by default
sk: Vyberte štandardne všetkých príjemcov

en: Maximum number of selectable recipients:
sk: Maximálny počet voliteľných príjemcov

en: Show recipients in alphabetical order
sk: Zobraziť príjemcov v abecednom poradí

en: Show recipient details on the status page of the report
sk: Zobraziť detaily o príjemcoch na stránke o stave podania

en: Enable comments
sk: Povoliť komentáre

en: Allow the whistleblower to write comments
sk: Povoliť oznamovateľovi písať komentáre

en: Enable private messages
sk: Povoliť súkromné správy

en: Allow the whistleblower to send messages
sk: Povoliť oznamovateľovi posielať správy

en: Allow the whistleblower to add attachments
sk: Povoliť oznamovateľovi pripojiť prílohy k podaniu

en: Additional questionnaire
sk: Dodatočný dotazník

en: Scoring system options
sk: Možnosti bodovania systému

en: Threshold
sk: Prah

en: Value
sk: Hodnota

en: Medium
sk: Stredná

en: Software version:
sk: Verzia softvéru:

en: Restrict access to specific IP addresses
sk: Obmedziť prístup k určitým IP adresám

en: Enabled
sk: Zapnuté

en: Allowed IP addresses
sk: Povolené IP adresy.

en: Admin
sk: Administrátor

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Each entry must be separated with a comma.
sk: Každá položka musí byť oddelená čiarkou.

en: Example:
sk: Príklad:

en: Hostname
sk: Hostiteľské meno

en: Organization
sk: Organizácia

en: Invalid email address
sk: Neplatná emailová adresa

en: City
sk: Mesto

en: Country
sk: Štát

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Generate
sk: Generovať

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Certificate Signing Request
sk: Žiadosť o podpis certifikátu

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Certificate
sk: Certifikát

en: Valid until:
sk: Platný do:

en: Issuer:
sk: Vydavateľ:

en: Intermediate Certificates
sk: Dočasný certifikát.

en: Reset
sk: Resetovať

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
sk: Platforma podporuje konfiguráciu HTTPS prostredníctvom tohto rozhrania.

en: Automatic configuration
sk: Automatická konfigurácia

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
sk: Použitie automatickej konfigurácie HTTPS zaistí celý proces vyžiadania, povolenia a obnovenia certifikátov od certifikačnej autority Let's Encrypt.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
sk: Platforma musí byť dostupná prostredníctvom verejnej IP adresy a zvolený názov hostiteľa musí mať zodpovedajúci záznam DNS, ktorý odkazuje na túto adresu.

en: Proceed
sk: Pokračovať

en: Manual configuration
sk: Manuálna konfigurácia

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
sk: Sprievodca manuálnou konfiguráciou vás prevedie nastavením protokolu HTTPS od alternatívnej certifikačnej autority.

en: Disabled
sk: Vypnuté

en: Auto-renewal
sk: Automatické obnovenie

en: Tor Onion Service
sk: Služba Tor Onion

en: Anonymize outgoing connections
sk: Anonymizácia odchádzajúcich pripojení

en: Let the platform be reachable without Tor
sk: Povoliť dostupnosť bez Tor

en: Roles enabled to use the platform without Tor
sk: Úlohy umožňujúce používanie platformy bez Tor

en: Whistleblower
sk: Oznamovateľ

en: To
sk: Komu

en: SMTP email address
sk: Emailová adresa pre SMTP server

en: SMTP server address
sk: Adresa SMTP servera

en: SMTP server port
sk: Port SMTP servera

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Require authentication
sk: Vyžadovať overenie

en: Password
sk: Heslo

en: Number of hours before sending a report expiration alert
sk: Počet hodín pred odoslaním upozornenia na exspiráciu

en: Test the configuration
sk: Testovať konfiguráciu

en: Reset SMTP configuration
sk: Resetujte SMTP konfiguráciu

en: Reset notification templates to default
sk: Obnoviť šablóny notifikácií na prednastavené hodnoty

en: Template
sk: Šablóna

en: Question
sk: Otázka

en: Single-line text input
sk: Jednoriadkový vstup

en: Multi-line text input
sk: Viacriadkový vstup

en: Selection box
sk: Výber možností

en: Multiple choice input
sk: Vstup z výberu možností

en: Checkbox
sk: Zaškrtávacie políčka

en: Terms of service
sk: Podmienky používania služby

en: Date range
sk: Časové obdobie

en: Group of questions
sk: Skupina otázok

en: Row
sk: Riadok

en: Column
sk: Stĺpec

en: Width
sk: Šírka

en: Question group
sk: Skupina otázok

en: Hint
sk: Nápoveda

en: Mandatory
sk: Povinné

en: Accept multiple file uploads
sk: Akceptovať príjem viacero nahrávok súborov

en: Accept multiple answers
sk: Povoliť viacero odpovedí

en: Template override
sk: Prepísanie šablóny

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Checkbox label
sk: Zaškrtávacie políčko

en: Add multimedia content
sk: Pridajte multimediálny obsah

en: Image
sk: Obrázok

en: Audio
sk: Zvuk

en: Text shown upon negative answer
sk: Text zobrazený pri zápornej odpovedi

en: Trigger conditions
sk: Prvotné podmienky

en: Sufficient
sk: Dostatočný

en: Options
sk: Predvoľby

en: Addition
sk: Pridanie

en: Multiplier
sk: Multiplikátor

en: Questions
sk: Otázky

en: Add new question
sk: Pridať novú otázku

en: Add question from template
sk: Pridať otázku podľa šablóny

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Steps
sk: Kroky

en: Project name
sk: Názov projektu

en: Homepage title
sk: Názov domovskej stránky

en: Presentation
sk: Prezentácia

en: Question to solicit possible whistleblowers
sk: Otázky pre získavanie možných oznamovateľov

en: Whistleblowing button
sk: Tlačidlo oznamovateľa

en: Footer
sk: Pätička

en: Upload
sk: Načítať

en: Language:
sk: Jazyk:

en: Add custom text
sk: Pridať vlastný text

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Original text
sk: Originálny text

en: Original translation
sk: Originálny preklad

en: Custom translation
sk: Vlastný preklad

en: Disable submissions
sk: Zakázať podanie

en: Enable encryption
sk: Povoliť šifrovanie

en: Enable administrators to change user passwords
sk: Umožnite správcom meniť heslá užívateľov

en: Administrators authorized to change user passwords:
sk: Správcovia majú oprávnenie na zmenu užívateľských hesiel:

en: Enable multisite feature
sk: Povoliť funkciu multisite

en: Enable simplified login
sk: Povoliť zjednodušené prihlásenie

en: Enable search engines indexing
sk: Povoliť vyhľadávačom indexovanie

en: Default questionnaire
sk: Prednastavený dotazník

en: Show contexts in alphabetical order
sk: Ukázať kontexty v abecednom poradí

en: Size limit for file attachments
sk: Limit veľkosti pre prílohy

en: Require two factor authentication
sk: Vyžaduje dvojfaktorové overenie

en: Password change interval
sk: Interval zmeny hesla

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
sk: Z bezpečnostných dôvodov sú v pravidelných intervaloch vyžadované zmeny hesla.

en: Number of days till notifying unread reports to users
sk: Počet dní do oznámenia neprečítaných správ používateľom

en: Disable the privacy panel
sk: Zakázať osobitý panel

en: Enable custom privacy panel
sk: Povoliť používateľský panel

en: Custom privacy panel
sk: Vlastný používateľský panel

en: Enable custodian user role
sk:  Povoliť úlohu depozitára

en: Enable scoring system
sk: Aktivovať systém hodnotenia

en: Logging level
sk: Prihlasovacia úroveň

en: Log accesses of internal users
sk: Prístupy interných používateľov

en: Notify administrators of software problems
sk: Notifikovať administrátorov o problémoch so softvérom

en: Notify developers of software problems
sk: Notifikovať vývojárov ohľadom problémov so softvérom

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
sk: Povolením tejto voľby budete prispievať k vývoji a zabezpečeniu tejto platformy.

en: Reset reports
sk: Resetujte podanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Case management
sk: Správa podaní

en: Network
sk: Sieť

en: Sites
sk: Stránky

en: Mode:
sk: Režim:

en: Configure
sk: Nastavenie

en: Subdomain
sk: Podstránky

en: Creation date:
sk: Dátum vytvorenia:

en: Root domain used for secondary sites
sk: Koreňová doména pre sekundárne stránky

en: Use the first site for administrative purposes only
sk: Prvú stranu použite len pre účely administrácie.

en: Allow users to sign up
sk: Povoliť používateľom registráciu

en: Enable terms of service
sk: Povoliť zmluvné podmienky

en: Title
sk: Názov

en: Public name
sk: Verejné meno

en: Send reset link
sk: Odoslať odkaz k resetovaniu

en: Set password
sk: Nastaviť heslo

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
sk: Zvolené heslo je príliš slabé. Heslo by malo mať aspoň 12 znakov a malo by obsahovať malé písmeno, veľké písmeno, číslo a špeciálny znak.

en: Force password change
sk: Vynútiť zmenu hesla

en: The user will be forced to change its password on next login.
sk: Používateľ bude nútený zmeniť svoje heslo pri ďalšom prihlásení.

en: Disable two factor authentication
sk: Zakázať dvojfaktorové overovanie

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable email notifications
sk: Povoliť emailové upozornenia

en: Details of the PGP key:
sk: Detaily PGP kľúča:

en: Fingerprint
sk: Odtlačok prsta

en: Set up encryption by providing a PGP public key
sk: Nastavte šifrovanie pomocou verejného kľúča PGP.

en: Give this admin ability to change user passwords
sk: Umožnite administrátorovi meniť používateľské heslá.

en: Forcefully selected
sk: Nastavené administrátorom

en: Allow the recipient to delete reports
sk: Povoliť príjemcom zmazať podania

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
sk: Umožniť príjemcovi odložiť dátum exspirácie podania

en: Give the user administrative access to the following features:
sk: Poskytnite používateľovi administratívny prístup k nasledujúcim funkciám:

en: Request date
sk: Dátum žiadosti

en: Report date
sk: Dátum podania

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Requests
sk: Požiadavky

en: The validation link is either incorrect or has expired.
sk: Odkaz na overenie je buď nesprávny, alebo vypršal.

en: Your new email address has been validated.
sk: Vaša nová emailová adresa bola overená.

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Enter the two factor authentication code
sk: Zadajte dvojfaktorový overovací kód

en: Authentication failed
sk: Overenie zlyhalo

en: The code is either invalid or expired.
sk: Kód je neplatný alebo vypršal.

en: Please select your account:
sk: Vyberte, prosím, svoj účet:

en: Now type your password, then click 'Log in':
sk: Teraz zadajte svoje heslo a kliknite na "Prihlásiť sa":

en: Text shown after the user has selected the option.
sk: Text bude zobrazený po tom, čo používateľ vybral jednu z možností.

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Assign score points
sk: Prideliť bodové skóre

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
sk: Upozorňujeme, že všetky súvisiace údaje budú natrvalo odstránené.

en: Enable two factor authentication
sk: Povoliť dvojfaktorovú autorizáciu

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
sk: Než budete pokračovať, prečítajte si pozorne dokumentáciu na adrese:

en: Account recovery key
sk: Kľúč na obnovenie účtu

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
sk: Vytvorte kópiu a uložte ju na bezpečnom mieste. Ak stratíte heslo, budete môcť obnoviť prístup k svojmu účtu bez straty dát.

en: Enter a name for the copy
sk: Zadajte názov kópie

en: Thank you.
sk: Ďakujeme Vám.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
sk: Ozveme sa Vám hneď, ako to bude možné.

en: Submit
sk: Odoslať

en: The connection is not secure.
sk: Spojenie nie je bezpečné.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
sk: Platforma stále nie je nakonfigurovaná pre pripojenia HTTPS, a preto by sa mala používať iba na účely testovania.

en: Please write a motivation for the reply
sk: Prosím, napíšte zdôvodnenie odpovede.

en: Send
sk: Odoslať

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
sk: Potvrdením odložíte dátum exspirácie do:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
sk: Toto je demo platforma, nepoužívajte ju prosím pre skutočné podanie.

en: Install an authenticator app on your phone
sk: Nainštalujte si do telefónu overovaciu aplikáciu

en: Scan the QR code with the app
sk: Naskenujte QR kód pomocou aplikácie

en: Error!
sk: Chyba!

en: Internal server error
sk: Interná chyba servera

en: Error on input validation
sk: Chyba pri kontrole vstupu

en: Resource not found
sk: Zdroj nebol nájdený

en: Forbidden operation
sk: Nepovolená operácia

en: The specified old password is not valid
sk: Zadané staré heslo je neplatné

en: Resource can only be accessed via the Tor network
sk: Zdroj je prístupný iba v rámci siete Tor

en: The upload request exceeds the size limit
sk: Žiadosť na upload prekročila veľkostné limity

en: Current password
sk: Aktuálne heslo

en: New password
sk: Nové heslo

en: The new password must be different from the current one.
sk: Nové heslo sa musí líšiť od aktuálneho.

en: Type your new password again
sk: Zadajte ešte raz Vaše nové heslo

en: The two passwords do not match
sk: Heslá sa nezhodujú

en: Validation of email address change in progress.
sk: Prebieha overovanie zmeny emailovej adresy.

en: Please check your inbox for further instructions.
sk: Pre ďalší postup skontrolujte, prosím, doručenú poštu.

en: Warning
sk: Varovanie

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
sk: Dôrazne odporúčame k návšteve týchto stránok použiť aplikáciu s názvom Tor Browser, ktorá chráni vašu identitu.

en: Download the Tor Browser
sk: Stiahnúť prehliadač Tor Browser

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
sk: Potom skopírujte a vložte nasledujúcu adresu do prehliadača Tor:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
sk: Už ste vyplnili podanie? Zadajte svoj prístupový kód.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
sk: Príjemca je buď neplatný, alebo uplynula platnosť podania.

en: Select a file or drag it here.
sk: Vyberte súbor alebo ho sem pretiahnite.

en: Size:
sk: Veľkosť:

en: Uploading files…
sk: Nahrávam súbory...

en: Upload completed successfully!
sk: Nahrávanie bolo úspešne dokončené!

en: Estimated upload time:
sk: Odhadovaný čas nahrávania:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
sk: Príjemcovia požadujú, aby ste vyplnili dodatočný dotazník.

en: Fill the additional questionnaire
sk: Vyplňte dodatočný dotazník

en: From:
sk: Od:

en: To:
sk: Komu:

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Questionnaire answers
sk: Odpovede z dotazníkov

en: Step
sk: Krok

en: Status:
sk: Stav

en: Files attached by recipients
sk: Prílohy od príjemcov

en: Upload a file:
sk: Nahrať súbor:

en: Welcome!
sk: Vitajte!

en: For the user documentation, visit:
sk: Pre používateľskú dokumentáciu navštívte:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
sk: Ak potrebujete technickú podporu, máte všeobecné otázky alebo máte nové nápady pre softvér:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
sk: Ak chcete prispieť k vývoju softvéru alebo nahlásiť chybu, založte, prosím, hlásenie v našom ticket systému:

en: Join our chat:
sk: Pripojte sa k nášmu chatu:

en: Follow the project on:
sk: Sledujte projekt na:

en: An update is available:
sk: Je dostupná aktualizácia:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
sk: Odporúčame ísť do sekcie "Preferencie", aby ste získali "Kľúč na obnovenie účtu" a bezpečne ho uložili. Tento kľúč bude nevyhnutný pre obnovenie prístupu k platforme a k vašim údajom v prípade, že svoje heslo zabudnete.

en: The provided recovery key is invalid.
sk: Zadaný obnovovací kľúč je neplatný.

en: The provided reset token is invalid or expired.
sk: Dodaný reset token je neplatný alebo vypršal.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
sk: Vložte používateľské meno účtu alebo emailovú adresu a požiadajte o obnovenie hesla.

en: Enter your email address to request a password reset.
sk: Zadajte svoju e-mailovú adresu pre reset hesla.

en: Password reset requested.
sk: Vyžaduje sa obnovenie hesla.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
sk: Zadajte kľúč pre obnovenie účtu a dokončite postup pre resetovania hesla

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
sk: Správca bol požiadaný o prístup k identite oznamovateľa.

en: Date of the request
sk: Dátum žiadosti

en: Show
sk: Zobraziť

en: Congratulations!
sk: Gratulujeme!

en: You have completed the platform activation.
sk: Práve ste dokončili aktiváciu platformy.

en: Success!
sk: Výborne!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
sk: Vaša whistleblowingová platforma je takmer hotová!

en: Check your inbox to activate it.
sk: Skontrolujte svoju doručenú poštu pre aktiváciu.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
sk: Pokiaľ nedôjde k aktivácii do 24 hodín, bude platforma automaticky odstránená.

en: Sign up
sk: Zaregistrovať sa

en: Site
sk: Stránka

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Invalid confirmation
sk: Neplatné potvrdenie

en: Invalid phone number
sk: Neplatné telefónne číslo

en: Address
sk: Adresa

en: Tax code
sk: DIČ

en: The answer is too short
sk: Odpoveď je príliš krátka.

en: The specified input is not valid.
sk: Zadaný vstup nie je platný.

en: The specified input is not valid:
sk: Zadaný vstup nie je platný:

en: please enter a valid email address.
sk: Prosím zadajte platnú emailovú adresu.

en: please enter numbers only.
sk: Zadajte, prosím, iba čísla.

en: Submissions disabled
sk: Podania zakázané

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
sk: K serveru sa pripájate neanonymne, pričom tento konkrétny server podporuje iba anonymné podania

en: Your report was successful.
sk: Vaše podanie prebehlo úspešne.

en: Remember your receipt for this report.
sk: Zapamätajte si potvrdenie o tomto podaní.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
sk: Na prihlásenie použite 16-miestny kód. Umožní vám zobraziť všetky správy, ktoré sme vám poslali, a pridať ďalšie informácie.

en: View your report
sk: Zobraziť podanie

en: Recipient selection
sk: Výber príjemcu

en: Select the recipients of your report:
sk: Vyberte príjemcov správy:

en: Recipients selected:
sk: Vybraní príjemcovia:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
sk: Dosiahli ste maximálneho počtu voliteľných príjemcov.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
sk: Nasledujúci príjemcovia dostanú vaše oznámenie a ich výber nemohol byť zrušený:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
sk: V tomto kroku sú odpovede na nasledujúce otázky buď chýbajúce, alebo neplatné:

en: You must select at least one recipient.
sk: Musíte vybrať aspoň jedného príjemcu.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
sk: Čaká sa na dokončenie nahrávania súborov.

en: The following steps have errors:
sk: Nasledujúce kroky sú chybné:

en: Hide
sk: Skryť

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
sk: Nasledujúci popis jednotlivých krokov vás prevedie vytvorením vašej whistleblowingovej platformy.

en: Please choose a configuration profile:
sk: Prosím, vyberte profil konfigurácie:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
sk: Umožněte tomuto administrátorovi resetovat uživatelská hesla.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
sk: Odporúčame vybrať túto možnosť, ak chcete chrániť dáta pred stratou v situácii, keď príjemcovia stratí svoje heslá. Ale neodporúčame použiť túto funkciu, ak chcete nastaviť systém, kde majú prístup k podaním iba príjemcovi.

en: Please choose a different username.
sk: Zvoľte prosím iné užívateľské meno.

en: I have read and agree to the terms of the license.
sk: Prečítal/-a som si podmienky licencie a súhlasím s nimi.

en: You have completed the platform wizard.
sk: Práve ste dokončili sprievodcu základným nastavením.

en: Please summarize your report in a few words.
sk: Opíšte svoje podanie niekoľkými slovami.

en: Describe your report in detail.
sk: Opíšte svoje podanie podrobne.

en: Do you want to provide your identification information?
sk: Chcete poskytnúť informácie o Vašej identite?

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Other
sk: Ďalší

en: Dear {RecipientName},
sk: Vážený/á {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
sk: Tento e-mail ste dostali, pretože pre vás bol v systéme vytvorený užívateľský účet: {Site}

en: Username: {Username}
sk: Používateľské meno: {Username}

en: Activation link: {Url}
sk: Aktivačný odkaz: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
sk: Kliknite na aktivačný odkaz, aby ste pokračovali k aktivácii účtu a nastavili svoje užívateľské heslo.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
sk: Po úspešnej aktivácii budete mať prístup do systému pomocou nasledujúceho odkazu: {LoginUrl}

en: Kind regards,
sk: S pozdravom,

en: Account activation
sk: Aktivácia účtu

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
sk: Vaša whistleblowingová platforma je dostupná na:

en: To log in, visit:
sk: Ak sa chcete prihlásiť, navštívte stránku:

en: Users' credentials:
sk: Poverovacie údaje používateľa:

en: The platform will be automatically deleted on:
sk: Platforma bude automaticky zmazaná:

en: Access instructions
sk: Prístupové pokyny

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
sk: Bol zaznamenaný vyšší počet aktivít ako je obvyklé.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
sk: Toto môže byť prejavom prebiehajúceho útoku (napríklad niekto zaplavuje Váš server falošnými informáciami) alebo môže ísť o obyčajný nárast popularity Vášho webu.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
sk: Preskúmať problém a zistiť, či je oprávnený alebo nie.

en: The activities with unusual stats are:
sk: Aktivity s neobvyklými štatistikami sú:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
sk: Server nemohol zaručiť uloženie nového podania. Príjem ďalších podaní je preto zastavený.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
sk: Prosím požiadajte vašu technickú podporu o rozšírenie dostupného priestoru na disku.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
sk: Technológia GlobaLeaks zabezpečuje serverovú kontrolu stavu jednotlivých komponentov a upozorní Vás na prípadné situácie, ktoré vyžadujú Vašu zvýšenú pozornosť.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
sk: Pre viacej informácií sa prihláste do administrátorského rozhrania a pozrite si sekcie "Systémové štatistiky" a "Anomálie".

en: Anomaly detected in {NodeName}
sk: Zistená anomália na uzle {NodeName}.

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
sk: Toto je emailové upozornenie, že platnosť PGP kľúča týchto používateľov vypršala alebo onedlho vyprší:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
sk: Bez platného PGP certifikátu systém nebude schopný odoslať šifrované upozornenie.

en: PGP key expiration alert
sk: Upozornenie na vypršanie platnosti PGP certifikátu

en: A new whistleblowing site has been registered.
sk: Bola zaregistrovaná nová whistleblowingová stránka.

en: Registration data:
sk: Registračné údaje:

en: Site: {Url}
sk: Stránka: {Url}

en: Name: {Name}
sk: Meno: {Name}

en: New whistleblowing site registered
sk: Nová whistleblowingová stránka zaregistrovaná.

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
sk: Toto je testovací email odoslaný z administratívneho rozhrania.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
sk: Prijatie tohto emailu znamená, že server sa mohol prihlásiť na SMTP server a úspešne s ním komunikovať.

en: Test email
sk: Testovací email

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
sk: Toto je emailové upozornenie, že bola podaná žiadosť o zmenu Vašej emailovej adresy na {NewEmailAddress}.

en: Click the following link to validate this change:
sk: Zmenu potvrďte kliknutím na nasledujúci odkaz:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
sk: Ak ste o túto zmenu nežiadali, zmeňte heslo a obráťte sa na správcu systému.

en: Email change request
sk: Žiadosť o zmenu emailu

en: From: {Author}
sk: Od: {Author}

en: Date: {EventTime}
sk: Dátum: {EventTime}

en: From: Whistleblower
sk: Od: Oznamovateľ

en: Date: {SubmissionDate}
sk: Dátum: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
sk: Štítok: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
sk: Stav: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
sk: Certifikát HTTPS načítaný na platforme čoskoro vyprší alebo už vypršal.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
sk: Doba exspirácie: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
sk: Bez platného certifikátu bude platforma bezpečne prístupná iba prostredníctvom služby Tor.

en: Log in to solve the issue.
sk: Prihláste sa pre vyriešenie problému.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
sk: Upozornenie na uplynutie platnosti certifikátu HTTPS

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
sk: Automatické obnovenie certifikátu HTTPS naplánované pre dnešok práve zlyhalo.

en: The system will keep trying.
sk: Systém bude pokračovať v skúšaní.

en: Failed HTTPS certificate renewal
sk: Zlyhalo obnovenie certifikátu HTTPS

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
sk: Toto je emailové upozornenie, že Vám správca povolil prístup k identite oznamovateľa podania {TipNum}.

en: The report can be accessed at:
sk: K tomuto podaniu máte prístup:

en: Access to whistleblower's identity authorized
sk: Prístup k identite oznamovateľa bol schválený

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
sk: Toto je emailové upozornenie, že správca zamietol Váš prístup k identite oznamovateľa podania {TipNum}.

en: Access to whistleblower's identity denied
sk: Prístup k identifikácii oznamovateľa bol zamietnutý

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
sk: Toto je emailové upozornenie, že príjemca požaduje prístup k identite oznamovateľa podania {TipNum}.

en: The request can be accessed at:
sk: Žiadosť je dostupná na:

en: New request of access to a whistleblower's identity
sk: Nová žiadosť o prístup k identite oznamovateľa

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
sk: Toto je emailové upozornenie, že oznamovateľ podania {TipNum} poskytol svoju identitu.

en: The whistleblower has provided their identity
sk: Oznamovateľ poskytol svoju identitu

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
sk: Tento e-mail ste dostali, pretože bolo požadované resetovanie hesla pre konto: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
sk: Ak ste túto žiadosť neodoslali, môžete tento email ignorovať a odstrániť.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
sk: Svoju žiadosť môžete potvrdiť kliknutím na nasledujúci odkaz:

en: Password reset instructions
sk: Pokyny na obnovenie hesla

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
sk: Touto správou Vás chceme upozorniť, že Vášmu certifikátu vypršala či onedlho vyprší platnosť.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
sk: Mali by ste predĺžiť jeho platnosť a aktualizovať súčasný kľúč alebo nahrať kľúč nový.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
sk: Bez poskytnutia platného PGP kľúča nebude systém schopný zašifrovať s vami zdieľané dáta.

en: Click the link to activate the platform:
sk: Pre dokončenie aktivácie platformy kliknite na odkaz:

en: Activation
sk: Aktivácia

en: A software update is available.
sk: Je k dispozícii aktualizácia softvéru.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
sk: Odporúčaným bezpečnostným postupom je udržiavať platformu aktualizovanú na poslednú dostupnú verziu.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
sk: Ak chcete získať informácie o nových funkciách a opravách v novej verzii, skontrolujte zoznam zmien na adrese: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
sk: Pokyny týkajúce sa aktualizácií softvéru nájdete v dokumentácii na: {UpdateGuideUrl}

en: New report
sk: Nové podanie

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
sk: Najbližší deň vypršania platnosti je {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
sk: Nezabudnite na ich kontrolu skôr, než budú odstránené..

en: Some reports will expire soon
sk: Niektoré podania čoskoro vypršia

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
sk: Toto je emailové upozornenie, že Vás oznamovateľ vybral ako príjemcu podania.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
sk: Prosím, venujte zvláštnu pozornosť obsiahnutým informáciám a materiálom. Majte na pamäti, že oznamovatelia sa často vystavujú osobným rizikám v záujme verejnosti. Informácie poskytnuté v rámci tohto podania by preto mali byť považované za veľmi dôležité.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
sk: Toto je e-mailové upozornenia o aktualizácii u existujúceho podaní.

en: Report updated
sk: Oznámenie bolo aktualizované

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
sk: Toto je e-mailové upozornenia na prítomnosť neprečítaných alebo aktualizovaných podaní.

en: Reminder about unread or updated reports
sk: Pripomienka o neprečítaných alebo aktualizovaných podania

en: Password: {Password}
sk: Heslo: {Password}
