GlobaLeaks - en to pl translation catalogue (580 entries)

en: Log in
pl: Logowanie

en: Theme customization
pl: Dostosowanie motywu

en: Languages
pl: Języki

en: Text customization
pl: Dostosowanie tłumaczenia

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Question templates
pl: Szablony pytań

en: Questionnaires
pl: Ankiety

en: Add new questionnaire
pl: Dodaj ankietę

en: Home
pl: Główna

en: Changelog
pl: Lista zmian

en: License
pl: Licencja

en: Templates
pl: Szablony

en: Delete
pl: Usuń

en: Anomalies
pl: Anomalie

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: file unavailable
pl: plik niedostępny

en: Date
pl: Data

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Last Access
pl: Ostatnia wizyta

en: Files
pl: Pliki

en: Comments
pl: Komentarze

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Details
pl: Szczegóły

en: Platform wizard
pl: Kreator platformy

en: CREDIT CARD
pl: KARTA KREDYTOWA

en: YOUR NAME
pl: TWOJE IMIĘ

en: Label the report
pl: Dodaj opis zgłoszenia

en: Postpone the expiration date
pl: Zmień datę wygaśnięcia

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Deselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Preview
pl: Podgląd

en: The whistleblower has already read the last update
pl: Sygnalista już przeczytał ostatnią aktualizację

en: The whistleblower has not read the last update yet
pl: Sygnalista jeszcze nie przeczytał ostatniej aktualizacji

en: Move up
pl: Przesuń do góry

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Move left
pl: Przesuń w lewo

en: Move right
pl: Przesuń w prawo

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save all
pl: Zapisz wszystko

en: Access control
pl: Panel kontrolny

en: Number
pl: Numer

en: Regular expression validator
pl: Walidator wyrażeń regularnych

en: Minimum number of input characters
pl: Minimalna liczba znaków

en: Maximum number of input characters
pl: Maksymalna liczna znaków

en: Earliest selectable date
pl: Najwcześniejsza data, jaką możesz wybrać

en: Latest selectable date
pl: Najpóźniejsza data, jaką możesz wybrać

en: 0 = auto
pl: 0 = automatycznie

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Change your password
pl: Zmień hasło

en: User
pl: Użytkownik

en: Motivation
pl: Uzasadnienie/motywacja

en: Request motivation
pl: Uzasadnienie żądania

en: Reply motivation
pl: Uzasadnienie odpowiedzi

en: Request status
pl: Status żądania

en: Custodian
pl: Dozorca

en: Identity
pl: Tożsamość

en: Access requested
pl: Zażądano dostępu

en: Request access to the whistleblower's identity
pl: Zażądaj dostępu do tożsamości sygnalisty

en: Please write a motivation
pl: Proszę podać uzasadnienie

en: Reply to the request
pl: Odpowiedź na żądanie

en: Authorized
pl: Jest dostęp

en: Denied
pl: Odmowa dostępu

en: Waiting for authorization
pl: Czeka na autoryzację

en: New request
pl: Nowe żądane

en: Authorize
pl: Daj dostęp

en: Deny
pl: Odmów

en: Deny access to the whistleblower's identity
pl: Odmów dostępu do tożsamości sygnalisty

en: Authorize access to the whistleblower's identity
pl: Daj dostęp do tożsamości sygnalisty

en: URL redirects
pl: przekierowania URL

en: Anomaly detection thresholds
pl: Progi wykrywania anomalii

en: Available disk space
pl: Wolna przestrzeń na dysku

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Disable notifications to administrators
pl: Wyłącz powiadomienia dla administratorów

en: Disable notifications to custodians
pl: Wyłącz powiadomienia dla dozorców

en: Disable notifications to recipients
pl: Wyłącz powiadomienia dla odbiorców

en: Score
pl: Punkty

en: Trigger question
pl: Uruchom pytanie

en: Triggered by score:
pl: Uruchamiane przez wynik:

en: Weak
pl: Słabe

en: Acceptable
pl: Wystarczające

en: Strong
pl: Mocne

en: Silence email notifications
pl: Wyłącz powiadomienia emailowe

en: Turn on email notifications
pl: Włącz powiadomienia emailem

en: Input validation
pl: Walidacja zawartości

en: Email address
pl: Adres email

en: Custom
pl: Dowolne

en: None
pl: Brak walidacji

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Search
pl: Szukaj

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
pl: Ten tekst personalizowany nie jest już wyświetlany na platformie. Oryginalny tekst został zmieniony lub usunięty.

en: Audit log
pl: Dziennik audytu

en: Stats
pl: Statystyki

en: Activities
pl: Aktywności

en: Reports
pl: Raporty

en: Report
pl: Wysłanie

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Number of downloads
pl: Liczba pobrań

en: File size not accepted.
pl: Rozmiar pliku nieakceptowalny.

en: Maximum file size is:
pl: Maksymalny rozmiar pliku to:

en: Scheduled jobs
pl: Zaplanowane zadania

en: Regenerate
pl: Przegeneruj

en: Display options alphabetically
pl: Wyświetl opcje alfabetycznie

en: Enable email notifications for:
pl: Włącz powiadomienia emailowe dla:

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Remove
pl: Usuń

en: Use as default
pl: Użyj jako domyślnego

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Select
pl: Wybierz

en: Deselect
pl: Usuń

en: Surname
pl: Nazwisko

en: New
pl: Nowe

en: Opened
pl: Otwarty

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Placeholder
pl: Wartość zastępcza

en: Print
pl: Drukuj

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: First
pl: Pierwsza

en: Last
pl: Ostatnia

en: Send a test email to your email address.
pl: Wyślij do siebie testowego emaila

en: Block the submission
pl: Zablokuj zgłoszenie

en: Skip the recipient account creation.
pl: Pomiń tworzenie konta odbiorcy.

en: Send activation link
pl: Wyślij link aktywacyjny

en: Password reset
pl: Reset hasła

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
pl: Jeden lub więcej odbiorców nie zalogowało się ani razu. Przez to nie będą oni otrzymywali zgłoszeń.

en: This user has not performed the first login yet.
pl: Ten użytkownik nie zalogował się jeszcze ani razu.

en: seconds
pl: sekundy

en: This domain name is not available.
pl: Podana nazwa domeny nie jest dostępna.

en: Mark as important
pl: Oznacz jako ważne

en: Copy to clipboard
pl: Kopiuj do schowka

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
pl: Przyznaj temu odbiorcy uprawnienie do udzielania użytkownikom dostępu

en: Grant access
pl: Udziel dostępu

en: Revoke access
pl: Odwołaj dostęp

en: File a report
pl:  
    Wyślij zgłoszenie

en: Before proceeding, please set a new password.
pl: Przed przejściem dalej proszę ustawić nowe hasło.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
pl: Przed przejściem dalej proszę włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

en: Enable
pl: Włącz

en: Low
pl: Niski

en: High
pl: Wysoki

en: megabytes
pl: megabajty

en: percentage
pl: procent

en: Save
pl: Zapisz

en: Type
pl: Typ

en: Severity
pl: Ważność

en: Object
pl: Obiekt

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Role
pl: Rola

en: Name
pl: Imię

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Last access
pl: Ostatnia wizyta

en: Whistleblower's last access
pl: WB Ostatnio Zalogowany

en: Substatuses
pl: Podstatusy

en: Add
pl: Dodaj

en: Label
pl: Etykieta

en: This field is mandatory
pl: To pole jest obligatoryjne

en: Edit
pl: Edytuj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Report statuses
pl: Statusy zgłoszeń

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Description
pl: Opis

en: Questionnaire
pl: Ankieta

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: days
pl: dni

en: Set the value to 0 to disable this feature.
pl: Ustaw wartość na 0 by wyłączyć tę funkcję.

en: Show the questionnaire navigation interface
pl: Pokaż interfejs nawigacji kwestionariusza

en: Allow whistleblowers to select their recipients
pl: Sygnaliści mogą wybierać odbiorców

en: Select all recipients by default
pl: Domyślnie wybierz wszystkich odbiorców

en: Maximum number of selectable recipients:
pl: Maksymalna liczna dostępnych odbiorców:

en: Show recipients in alphabetical order
pl: Pokaż odbiorców w porządku alfabetycznym

en: Show recipient details on the status page of the report
pl: Pokaż szczegóły odbiorców na stronie statusu zgłoszenia

en: Enable comments
pl: Włącz komentarze

en: Allow the whistleblower to write comments
pl: Sygnalista może pisać komentarze

en: Enable private messages
pl: Włącz wiadomości prywatne

en: Allow the whistleblower to send messages
pl: Sygnalista może wysyłać wiadomości

en: Allow the whistleblower to add attachments
pl: Sygnaliści mogą dodawać załączniki

en: Additional questionnaire
pl: Dodatkowa ankieta

en: Scoring system options
pl: Opcje systemu punktacji

en: Threshold
pl: Próg

en: Value
pl: Wartość

en: Medium
pl: Średni

en: Software version:
pl: Wersja oprogramowania:

en: Restrict access to specific IP addresses
pl: Ogranicz dostęp do określonych adresów IP

en: Enabled
pl: Włączone

en: Allowed IP addresses
pl: Dozwolone adresy IP

en: Admin
pl: Administracja

en: Recipient
pl: Odbiorca

en: Each entry must be separated with a comma.
pl: Każdy wpis musi być oddzielony przecinkiem.

en: Example:
pl: Przykład:

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Organization
pl: Organizacja

en: Invalid email address
pl: Błędny adres email

en: City
pl: Miejscowość

en: Country
pl: Państwo

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Generate
pl: Generuj

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Certificate Signing Request
pl: Żądanie podpisu certyfikatu (CSR)

en: Download
pl: Pobierz

en: Certificate
pl: Certyfikat

en: Valid until:
pl: Ważne do:

en: Issuer:
pl: Emitent:

en: Intermediate Certificates
pl: Pośrednie ceryfikaty

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
pl: Platforma wspiera konfigurację HTTPS za pomocą tego interfejsu.

en: Automatic configuration
pl: Konfiguracja automatyczna

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
pl: Korzystanie z automatycznej konfiguracji HTTPS pozwoli obsłużyć cały proces żądania, włączania i odnawiania certyfikatów od organu certyfikującego Let's Encrypt.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
pl: Musi być możliwe dotarcie do platformy przez publiczny adres IP, a wybrana nazwa hosta musi mieć odpowiadający jej zapis DNS odnoszący się do tego adresu.

en: Proceed
pl: Kontynuuj

en: Manual configuration
pl: Konfiguracja ręczna

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
pl: Kreator konfiguracji ręcznej przeprowadzi Cię przez konfigurację HTTPS od alternatywnego organu certyfikującego.

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Auto-renewal
pl: Automatyczne odnawianie

en: Tor Onion Service
pl: Ukryta usługa Tor

en: Anonymize outgoing connections
pl: Anonimizuj połączenia wychodzące

en: Let the platform be reachable without Tor
pl: Platforma może być osiągalna bez korzystania z Tor

en: Roles enabled to use the platform without Tor
pl: Role osób mogących używać platformy bez Tora

en: Whistleblower
pl: Sygnalista

en: To
pl: Do

en: SMTP email address
pl: Adres email SMTP

en: SMTP server address
pl: Adres serwera SMTP

en: SMTP server port
pl: Port serwera SMTP

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Require authentication
pl: Wymaga uwierzytelnienia

en: Password
pl: Hasło

en: Number of hours before sending a report expiration alert
pl: Liczba godzin przed wysłaniem alertu o wygasaniu raportu

en: Test the configuration
pl: Przetestuj ustawienia

en: Reset SMTP configuration
pl: Zresetuj ustawienia SMTP

en: Reset notification templates to default
pl: Zresetuj szablony powiadomień do ustawień domyślnych

en: Template
pl: Szablon

en: Question
pl: Pytanie

en: Single-line text input
pl: Jednolinijkowe pole z tekstem

en: Multi-line text input
pl: Wielolinijkowe pole z tekstem

en: Selection box
pl: Pole wyboru

en: Multiple choice input
pl: Pole wielokrotnego wyboru

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Terms of service
pl: Warunki świadczenia usług

en: Date range
pl: Zakres dat

en: Group of questions
pl: Grupa pytań

en: Row
pl: Rząd

en: Column
pl: Kolumna

en: Width
pl: Szerokość

en: Question group
pl: Grupa pytań

en: Hint
pl: Wskazówka

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: Accept multiple file uploads
pl: Zaakceptuj przesyłanie wielu plików

en: Accept multiple answers
pl: Przymuj wiele odpowiedzi

en: Template override
pl: Nadpisanie szablonu

en: Phone number
pl: Telefon

en: Text
pl: Tekst

en: Checkbox label
pl: Etykieta pola do zaznaczania

en: Add multimedia content
pl: Dodaj zawartość multimedialną

en: Image
pl: Zdjęcie

en: Video
pl: Wideo

en: Text shown upon negative answer
pl: Tekst wyświetlany przy błędnej odpowiedzi

en: Trigger conditions
pl: Uruchom warunki

en: Sufficient
pl: Wystarczający

en: Options
pl: Opcje

en: Addition
pl: Dodawanie

en: Multiplier
pl: Mnożnik

en: Questions
pl: Pytania

en: Add new question
pl: Dodaj pytanie

en: Add question from template
pl: Dodaj pytanie z szablonu

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Steps
pl: Krok

en: Project name
pl: Nazwa inicjatywy

en: Homepage title
pl: Tytuł strony głównej

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Question to solicit possible whistleblowers
pl: Pytanie wyłapujące potencjalnych sygnalistów

en: Whistleblowing button
pl: Przycisk sygnalizuj

en: Disclaimer
pl: Zastrzeżenie

en: Footer
pl: Stopka

en: Upload
pl: Załaduj

en: Language:
pl: Język:

en: Add custom text
pl: Dodaj własny tekst

en: Custom text
pl: Własny tekst

en: Original text
pl: Oryginalny tekst

en: Original translation
pl: Oryginalne tłumaczenie

en: Custom translation
pl: Własne tłumaczenie

en: Disable submissions
pl: Wyłącz zgłaszanie

en: Enable encryption
pl: Włącz szyfrowanie

en: Enable administrators to change user passwords
pl: Pozwól administratorom zmieniać hasła użytkowników

en: Administrators authorized to change user passwords:
pl: Administratorzy upoważnieni do zmiany haseł użytkowników:

en: Enable multisite feature
pl: Włącz fukcję „multusite”

en: Enable simplified login
pl: Włącz logowanie uproszczon

en: Enable search engines indexing
pl: Włącz indeksowanie przez wyszukiwarki internetowe

en: Default questionnaire
pl: Domyślna ankieta

en: Show contexts in alphabetical order
pl: Sortuj konteksty alfabetycznie

en: Size limit for file attachments
pl: Limit wielkości załączników

en: Require two factor authentication
pl: Wymagaj uwierzytelnienia dwuskładnikowego

en: Password change interval
pl: Interwał zmiany hasła

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
pl: Ze względów bezpieczeństwa zmiany haseł są wymagane w regularnych odstępach czasu

en: Number of days till notifying unread reports to users
pl: Liczba dni do wysłania powiadomień do użytkowników o nieprzeczytanych raportach

en: Disable the privacy panel
pl: Wyłącz panel prywatności

en: Enable custom privacy panel
pl: Włącz własne ustawienia prywatności

en: Custom privacy panel
pl: Własne ustawienia prywatności

en: Enable custodian user role
pl: Włącz rolę dozorcy

en: Enable scoring system
pl: Włącz system punktacji

en: Logging level
pl: Poziom dziennika

en: Log accesses of internal users
pl: Loguj uzyskiwanie dostępu przez wewnętrznych użytkowników

en: Notify administrators of software problems
pl: Powiadom administratorów o problemach z oprogramowaniem

en: Notify developers of software problems
pl: Powiadom programistów o problemach z oprogramowaniem

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
pl: Włączając tę funkcję przyczynisz się do rozwoju i bezpieczeństwa platformy.

en: Reset reports
pl: Zresetuj zgłoszenia

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Case management
pl: Zarządzanie sprawą

en: Network
pl: Sieć

en: Sites
pl: Strony

en: Mode:
pl: Tryb:

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Subdomain
pl: Subdomena

en: Creation date:
pl: Data utworzenia:

en: Root domain used for secondary sites
pl: Domena główna używana do drugorzędnych stron

en: Use the first site for administrative purposes only
pl: Użyj pierwszej strony tylko do celów administracyjnych

en: Allow users to sign up
pl: Zezwalaj użytkownikom na rejestrację

en: Enable terms of service
pl: Włącz warunki świadczenia usług

en: Title
pl: Tytuł

en: Public name
pl: Publiczna nazwa

en: Send reset link
pl: Wyślij link resetu hasła

en: Set password
pl: Ustaw hasło

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
pl: Wybrane hasło jest zbyt słabe. Poprawne hasło powinno mieć przynajmniej 12 znaków i zawierać różne znaki, a przynajmniej jedną małą literę, jedną wielką literę, jedną cyfrę i znak specjalny.

en: Force password change
pl: Wymuś zmianę hasła

en: The user will be forced to change its password on next login.
pl: Użytkownik będzie musiał zmienić hasło przy następnym logowaniu.

en: Disable two factor authentication
pl: Wyłącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe

en: Language
pl: Język

en: Enable email notifications
pl: Włącz powiadomienia email

en: Details of the PGP key:
pl: Szczegóły klucza PGP:

en: Set up encryption by providing a PGP public key
pl: Ustaw szyfrowanie poprzez wrzucenie klucza PGP

en: Give this admin ability to change user passwords
pl: Pozwól temu administratorowi zmieniać hasła użytkowników

en: Forcefully selected
pl: Wybrane w wymuszony sposób

en: Allow the recipient to delete reports
pl: Odbiorcy mogą usuwać zgłoszenia

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
pl: Odbiorcy mogą zmieniać datę wygaśnięcia zgłoszenia

en: Give the user administrative access to the following features:
pl: Daj użytkownikowi dostęp administracyjny do poniższych funkcji:

en: Request date
pl: Data żądania

en: Report date
pl: Data zgłoszenia

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Requests
pl: Żądania

en: The validation link is either incorrect or has expired.
pl: Link aktywacyjny jest nieprawidłowy lub wygasł.

en: Your new email address has been validated.
pl: Twój nowy adres email został zweryfikowany.

en: Forgot password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Enter the two factor authentication code
pl: Wprowadź kod dwuskładnikowego uwierzytelniania

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się

en: The code is either invalid or expired.
pl: Kod jest nieprawidłowy lub wygasł.

en: Please select your account:
pl: Wybierz swoje konto:

en: Now type your password, then click 'Log in':
pl: Wpisz swoje hasło i kliknij 'Zaloguj':

en: Text shown after the user has selected the option.
pl: Tekst pokazywany po wybraniu tej opcji przez użytkownika.

en: Confirm
pl: Potwierdź Rozszerzenie

en: Assign score points
pl: Przypisz punkty

en: Are you sure?
pl: Jesteś pewien?

en: Close
pl: Zamknij

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
pl: Zwróć uwagę na to, żę wszystkie powiązane dane zostaną nieodwracalnie usunięte.

en: Enable two factor authentication
pl: Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
pl: Przed przejściem dalej uważnie przeczytaj dokumentację:

en: Account recovery key
pl: Klucz odzyskiwania konta

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
pl: Zrób kopię i zapisz w bezpiecznym miejscu. Potrzebny będzie jak zapomnisz hasła, po to, by odzyskać konto bez utraty danych.

en: Enter a name for the copy
pl: Wpisz nazwę kopii

en: Request support
pl: Poproś o wsparcie

en: Thank you.
pl: Dziękujemy.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
pl: Spróbujemy się skontaktować z tobą tak szybko, jak to możliwe.

en: Submit
pl: Wyślij

en: The connection is not secure.
pl: Połączenie nie jest bezpieczne.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
pl: Platforma wciąż nie ma skonfigurowanego HTTPS wobec czego powinna być używana tylko do testów.

en: Please write a motivation for the reply
pl: Uzasadnij odpowiedź

en: Send
pl: Wyślij

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
pl: Potwierdzasz przesunięcie daty wygaśnięcia na:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
pl: To jest platforma demo, proszę nie używać jej do prawdziwych zgłoszeń.

en: Install an authenticator app on your phone
pl: Zainstaluj apkę do uwierzytelniania dwuskładnikowego na telefonie

en: Scan the QR code with the app
pl: Zeskanuj kod QR w apce

en: Error!
pl: Błąd!

en: Internal server error
pl: Błąd serwera

en: Error on input validation
pl: Błąd sprawdzania danych

en: Resource not found
pl: Zasób nieodnaleziony

en: Forbidden operation
pl: Operacja niedozwolona

en: The specified old password is not valid
pl: Podane stare hasło jest nieprawidłowe

en: Resource can only be accessed via the Tor network
pl: Dostęp do zasobów możliwy tylko poprzez sieć Tor.

en: The upload request exceeds the size limit
pl: Żądanie wysłania przekracza limit rozmiaru

en: Current password
pl: Obecne hasło

en: New password
pl: Nowe hasło

en: The new password must be different from the current one.
pl: Nowe hasło musi być różne od poprzedniego

en: Type your new password again
pl: Wpisz jeszcze raz swoje nowe hasło

en: The two passwords do not match
pl: Te dwa hasła nie są takie same

en: Validation of email address change in progress.
pl: Weryfikacja zmiany adresu email w toku.

en: Please check your inbox for further instructions.
pl: Sprawdź skrzynkę odbiorczą dla dalszych instrukcji.

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
pl: Rekomendujemy wejście na tę stronę przez przeglądarkę obsługującą sieć Tor, która chroni Twoją anonimowość.

en: Download the Tor Browser
pl: Pobierz przeglądarkę Tor

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
pl: Potem skopiuj i wklej ten adres do Tor Browser:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
pl: Wysłałeś / wysłałaś już zgłoszenie? Wprowadź jego kod.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
pl: Kod zgłoszenia jest nieprawidłowy lub zgłoszenie wygasło.

en: Select a file or drag it here.
pl: Wybierz lub przeciągnij plik.

en: Size:
pl: Wielkość:

en: Uploading files…
pl: Ładowanie plików...

en: Upload completed successfully!
pl: Przesyłanie zakończono pomyślnie.

en: Estimated upload time:
pl: Szacowany czas przesyłania:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
pl: Odbiorcy proszą cię byś wypełnił/a dodatkową ankietę.

en: Fill the additional questionnaire
pl: Wypełnij dodatkową ankietę

en: From:
pl: Od:

en: To:
pl: Do:

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Upload date
pl: Data Wysłania

en: File size
pl: Rozmiar Pliku

en: Questionnaire answers
pl: Odpowiedzi ankiety

en: Step
pl: Krok

en: Status:
pl: Status

en: Files attached by recipients
pl: Pliki załączone przez odbiorców

en: Upload a file:
pl: Wyślij plik

en: Welcome!
pl: Witaj!

en: For the user documentation, visit:
pl: Dokumentacja użytkownika:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
pl: Jak potrzebujesz wsparcia technicznego, masz ogólne pytania bądź pomysły:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
pl: Jeśli chcesz pomóc w rozwoju oprogramowania lub zgłosić błąd, otwórz zgłoszenie w naszym systemie:

en: Join our chat:
pl: Dołącz do naszego czatu:

en: Follow the project on:
pl: Śledź projekt na:

en: An update is available:
pl: Aktualizacja jest dostępna:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
pl: Zalecamy wejście w opcję "Preferencje" w celu wygenerowania Klucza Odzyskiwania Dostępu, który należy przechowywać w sposób bezpieczny. Klucz ten jest niezbędny do uzyskania dostępu do platformy i wszystkich danych w przypadku zagubienia hasła.

en: The provided recovery key is invalid.
pl: Podany kod odzyskiwania jest nieprawidłowy.

en: The provided reset token is invalid or expired.
pl: Podany kod resetu jest nieprawidłowy lub wygasł.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
pl: Podaj nazwę użytkownika lub adres email by zażądać resetu hasła.

en: Enter your email address to request a password reset.
pl: Wprowadź swój adres email by zażądać resetu hasła.

en: Password reset requested.
pl: Zażądano resetu hasła.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
pl: Wprowadź kod odzyskiwania szyfrowania by zakończyć procedurę resetu hasła

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
pl: Dozorca zażądał dostępu do tożsamości sygnalisty.

en: Date of the request
pl: Data żądania

en: Show
pl: Pokaż

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

en: You have completed the platform activation.
pl: Zakończyłeś aktywację platformy.

en: Success!
pl: Sukces!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
pl: Twoja platforma dla sygnalistów jest prawie gotowa!

en: Check your inbox to activate it.
pl: Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą by ją aktywować.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
pl: Jeśli platforma nie zostanie aktywowana w ciągu 24 godzin to zostanie ona automatycznie skasowana.

en: Sign up
pl: Zarejestruj się

en: Site
pl: Strona

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Invalid confirmation
pl: Nieprawidłowe potwierdzenie

en: Invalid phone number
pl: Nieprawidłowy numer telefonu

en: Address
pl: Adres

en: Tax code
pl: Kod podatkowy

en: The answer is too short
pl: Odpowiedź jest zbyt krótka

en: The specified input is not valid.
pl: Podane dane są nieprawidłowe.

en: The specified input is not valid:
pl: Podane dane są nieprawidłowe:

en: please enter a valid email address.
pl: Wpisz prawidłowy adres email.

en: please enter numbers only.
pl: Proszę podać tylko cyfry.

en: Submissions disabled
pl: Wyłączono zgłoszenia

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
pl: Łączysz się z węzłem nieanonimowo, ten węzeł zezwala wyłącznie zgłoszenia anonimowe

en: Your report was successful.
pl: Dostaliśmy twoje zgłoszenie

en: Remember your receipt for this report.
pl: Zapamiętaj swój kod potwierdzenia dla tego zgłoszenia.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
pl: Użyj 16-cyfrowego kodu potwierdzenia by się zalogować. Pozwoli ci on zobaczyć każdą wiadomość, którą ci wysłaliśmy, a także dodać dodatkowe informacje.

en: View your report
pl: Zobacz swoje zgłoszenie

en: Recipient selection
pl: Wybór Odbiorcy

en: Select the recipients of your report:
pl: Wybierz odbiorców tego raportu:

en: Recipients selected:
pl: Wybrani Odbiorcy:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
pl: Wybrałeś maksymalną liczbę wybieralnych odbiorców.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
pl: Następujący odbiorcy otrzymają ten raport (i nie można ich usunąć z listy odbiorców):

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
pl: W tym kroku odpowiedzi na następujące pytania są nieprawidłowe bądź nie ma ich wcale:

en: You must select at least one recipient.
pl: Musisz wybrać przynajmniej jednego odbiorcę.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
pl: Czekanie aż plik(i) się prześlą.

en: The following steps have errors:
pl: Następujące kroki mają błędy:

en: Hide
pl: Ukryj

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
pl: Poniższy przewodnik przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces tworzenia platformy sygnalistycznej.

en: Please choose a configuration profile:
pl: Wybierz profil konfiguracji:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
pl: Pozwól temu administratorowi zmieniać hasła użytkowników.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
pl: Zalecamy Ci zaznaczenie tej opcji, jeśli chcesz uchronić swoje dane przed utratą w sytuacji, gdy wszyscy odbiorcy zgubią swoje hasła. Z drugiej strony nie zalecalibyśmy włączania tej opcji, jeśli chcesz skonfigurować system, w którym jedynie odbiorcy mogą mieć dostęp do zgłoszeń.

en: Please choose a different username.
pl: Wybierz inną nazwę użytkownika

en: I have read and agree to the terms of the license.
pl: Przeczytałem(am) warunki Umowy licencyjnej i zgadzam się z nimi.

en: You have completed the platform wizard.
pl: Skończyłeś(aś) kroki kreatora platformy.

en: Please summarize your report in a few words.
pl: Podsumuj swoje zgłoszenie w kilku słowach.

en: Describe your report in detail.
pl: Opisz szczegółowo swoje zgłoszenie.

en: Where did the facts happen?
pl: Gdzie miały miejsce te zdarzenia?

en: When did the facts happen?
pl: Kiedy miały miejsce te zdarzenia?

en: I'm a victim
pl: Jestem ofiarą.

en: I witnessed the facts in person
pl: Byłem(-am) osobiście świadkiem zdarzeń.

en: I was personally told by a direct witness
pl: Opowiedział(-a) mi o nich osobiście naoczny świadek.

en: It is a rumor I heard
pl: To pogłoska, którą słyszałem(-am).

en: How are you involved in the reported facts?
pl: Jaki jest Pana(-i) udział w zgłaszanych zdarzeniach?

en: Do you have evidence to support your report?
pl: Czy ma Pan(i) dowody na poparcie zgłoszenia?

en: Please attach the evidence to support your report.
pl: Prosimy o załączenie dowodów na poparcie zgłoszenia.

en: Please describe the evidence in detail.
pl: Prosimy o szczegółowe opisanie dowodów.

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
pl: Dokładny opis przesłanych dowodów ułatwia nam ich ocenę i dochodzenie. Prosimy o uważne odniesienie się do dużej części przesłanych nagrań wideo, obrazów i dokumentów.

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
pl: Czy zgłosił(a) Pan(i) zdarzenia innej organizacji i/lub osobom?

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
pl: Prosimy o podanie organizacji i/lub osób, które poinformował(a) Pan(i) o przedmiotowych zdarzeniach.

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
pl: Czy wspomniane organizacje zbadały Pana(-i) zgłoszenie? Jeśli tak, z jakim rezultatem?

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
pl: Jaki rezultat chciałby(-aby) Pan(i) uzyskać z naszym wsparciem?

en: Do you want to provide your identification information?
pl: Czy chcesz podać nam dane identyfikacyjne?

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Alternative contact method
pl: Alternatywna metoda kontaktowania się

en: I prefer to be contacted via this platform only
pl: Wolę, żeby kontaktowano się ze mną tylko przez tę platformę.

en: Other
pl: Inne

en: Dear {RecipientName},
pl: Szanowny(a) {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
pl: otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ utworzono dla Ciebie konto użytkownika w systemie: {Site}

en: Username: {Username}
pl: Nazwa użytkownika: {Username}

en: Activation link: {Url}
pl: Odnośnik aktywacyjny: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
pl: Aby kontynuować aktywację konta i ustawić hasło użytkownika, kliknij poniższy odnośnik.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
pl: Po udanej aktywacji będziesz móc uzyskać dostęp do systemu przez poniższy odnośnik: {LoginUrl}

en: Kind regards,
pl: Z poważaniem

en: Account activation
pl: Aktywacja konta

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
pl: Teraz Twoja platforma sygnalistów jest dostępna pod adresem:

en: To log in, visit:
pl: Aby się zalogować, odwiedź

en: Users' credentials:
pl: Dane uwierzytelniające użytkowników:

en: The platform will be automatically deleted on:
pl: Platforma zostanie automatycznie usunięta:

en: Access instructions
pl: Instrukcje dostępu

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
pl: Liczba wykrytych ostatnio usuniętych działań wydaje się być wyższa niż dotąd.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
pl: Może to być oznaka ataku (na przykład zalewania przez kogoś Twojego serwera fałszywymi informacjami) lub po prostu wzrost wykorzystania spowodowany zwiększoną widocznością Twojego projektu.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
pl: Zbadaj tę kwestię, by stwierdzić, czy wzrost jest spodziewany, czy niepokojący.

en: The activities with unusual stats are:
pl: Oto działania z odbiegającymi od normy statystykami:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
pl: Serwer nie może zagwarantować przechowywania nowego raportu, więc wyłączono zgłoszenia.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
pl: Rozważ poproszenie zespołu ds. wsparcia technicznego o powiększenie przestrzeni dyskowej na serwerze.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
pl: Technologia Global Leaks obejmuje komponent sprawdzania statusu serwera, który powiadomi Cię, jeśli coś będzie wymagało Twojej uwagi.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
pl: Aby otrzymać więcej informacji na ten temat, zaloguj się do interfejsu administracyjnego i przyjrzyj się sekcjom Statystyki systemu i Anomalie.

en: Anomaly detected in {NodeName}
pl: Wykryto anomalię w {NodeName}

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
pl: To jest wiadomość mailowa z powiadomieniem, żę klucz PGP poniższych użytkowników wygaśnie niedługo lub już wygasł.

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
pl: Bez ważnego klucza PGP system nie będzie w stanie wysyłać im zaszyfrowanych powiadomień.

en: PGP key expiration alert
pl: Alert o wygaśnięciu klucza PGP

en: A new whistleblowing site has been registered.
pl: Zarejestrowano nowego sygnalistę

en: Registration data:
pl: Dane rejestracyjne:

en: Site: {Url}
pl: Strona: {Url}

en: Name: {Name}
pl: Nazwa: {Name}

en: Email: {Email}
pl: E-mail: {Email}

en: New whistleblowing site registered
pl: Zarejestrowano nową stronę sygnalistów

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
pl: To jest wiadomość mailowa wysłana z interfejsu administracyjnego platformy.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
pl: Jeśli otrzymałeś tę wiadomość, oznacza to, że serwer zdołał uwierzytelnić serwer poczty SMTP i wejść z nim w interakcję.

en: Test email
pl: Testowy e-mail

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
pl: To jest wiadomość mailowa z powiadomieniem, że wniesiono żądanie zmiany Twojego adresu mailowego na {NewEmailAddress}

en: Click the following link to validate this change:
pl: Aby zatwierdzić tę zmianę, kliknij poniższy odnośnik:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
pl: Jeśli nie żądałeś tej zmiany, zmień hasło i skontaktuj się z administratorem systemu.

en: Email change request
pl: Zażądano zmiany adresu mailowego

en: From: {Author}
pl: Autor: {Author}

en: Date: {EventTime}
pl: Data: {EventTime}

en: From: Whistleblower
pl: Autor: Sygnalista

en: Date: {SubmissionDate}
pl: Data: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
pl: Etykieta {TipLabel}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
pl: Wczytany na platformę certyfikat HTTPS niedługo wygaśnie lub już wygasł.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
pl: Data wygaśnięcia: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
pl: Bez ważnego certyfikatu platforma będzie dostępna w bezpieczny sposób tylko przez przeglądarkę Tor.

en: Log in to solve the issue.
pl: Zaloguj się, aby rozwiązać problem.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
pl: Alert o wygaśnięciu certyfikatu HTTPS.

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
pl: Automatyczne odnowienie certyfikatu HTTPS zaplanowane na dzisiaj nie powiodło się.

en: The system will keep trying.
pl: System będzie próbował dalej.

en: Failed HTTPS certificate renewal
pl: Odnowienie certyfikatu HTTPS nie powiodło się

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
pl: To jest wiadomość mailowa z powiadomieniem, że kurator autoryzował Twój dostęp do tożsamości sygnalisty od raportu {TipNum}

en: The report can be accessed at:
pl: Zgłoszenie jest dostępne w:

en: Access to whistleblower's identity authorized
pl: Autoryzowano dostęp do tożsamości sygnalisty

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
pl: To jest wiadomość mailowa z powiadomieniem, że kurator odmówił Ci dostępu do tożsamości sygnalisty od raportu {TipNum}

en: Access to whistleblower's identity denied
pl: Odmówiono dostępu do tożsamości sygnalisty

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
pl: To jest wiadomość mailowa z powiadomieniem, że odbiorca zażądał dostępu do tożsamości sygnalisty, który przekazał zgłoszenie {TipNum}

en: The request can be accessed at:
pl: Dostęp do tego żądania można uzyskać tu:

en: New request of access to a whistleblower's identity
pl: Nowe żądanie dostępu do tożsamości sygnalisty

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
pl: To jest wiadomość mailowa z powiadomieniem, że sygnalista od raportu {TipNum} podał swoją tożsamość.

en: The whistleblower has provided their identity
pl: Sygnalista podał swoją tożsamość

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
pl: Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ zażądano zrestowania hasła dla konta: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
pl: Jeśli nie wnosiłeś tego żądania, możesz bez obaw zignorować i usunąć tę wiadomość mailową.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
pl: Możesz potwierdzić żądanie, klikając poniższy odnośnik:

en: Password reset instructions
pl: Instrukcje resetowania hasła

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
pl: To jest powiadomienie o tym, że twój klucz PGP niebawem wygasa lub już stracił ważność

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
pl: Powinieneś przedłużyć jego ważność i zaktualizować klucz znajdujący się na platformie lub wczytać nowy klucz.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
pl: Bez ważnego klucza PGP system nie będzie w stanie szyfrować dostarczanych Ci danych.

en: Click the link to activate the platform:
pl: Kliknij odnośnik, aby aktywować platformę:

en: Activation
pl: Aktywacja

en: A software update is available.
pl: Dostępna jest aktualizacja oprogramowania

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
pl: Dobrą praktyką w obszarze bezpieczeństwa jest dbanie o aktualność platformy.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
pl: Aby dowiedzieć się więcej o nowych funkcjach i naprawach błędów w nowej wersji, zajrzyj do dziennika zmian pod adresem: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
pl: Aby otrzymać instrukcje do atualizacji oprogramowania, zajrzyj do strony z dokumentacją: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
pl: Niniejsza wiadomość mailowa zawiera powiadomienie o tym, że odbiorca udzielił Ci dostępu do jednego lub większej liczby raportów.

en: New report
pl: Nowy raport

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
pl: Najwcześniejsza data wygaśnięcia to {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
pl: Pamiętaj, aby je sprawdzić przed usunięciem.

en: Some reports will expire soon
pl: Niektóre raporty wkrótce wygasną.

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
pl: To jest wiadomość mailowa z powiadomieniem, że sygnalista wybrał Cię jako odbiorcę swojego zgłoszenia.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
pl: Poproszono Cię o zwrócenie szczególnej uwagi na zawarte w tym zgłoszeniu informacje i materiały. Miej na uwadze, że sygnaliści często narażają się dla dobra publicznego na duże ryzyko osobiste. Z tego względu materiał w niniejszym zgłoszeniu należy uznać za bardzo istotny.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
pl: To jest wiadomość mailowa z powiadomieniem o aktualizacji istniejącego raportu.

en: Report updated
pl: Raport został zaktualizowany

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
pl: To jest wiadomość mailowa z przypomnieniem o oczekujących nieprzeczytanych lub zaktualizowanych raportach.

en: Reminder about unread or updated reports
pl: Przypomnienie o  nieprzeczytanych lub zaktualizowanych raportach

en: Role: {Role}
pl: Rola: {Role}

en: Password: {Password}
pl: Hasło: {Password}
