GlobaLeaks - en to lv translation catalogue (592 entries)

en: Log in
lv: Ienākt

en: Theme customization
lv: Tēmu pielāgošana

en: Languages
lv: Valodas

en: Text customization
lv: Teksta pielāgošana

en: Advanced
lv: Papildus

en: Question templates
lv: Jautājumu formas

en: Questionnaires
lv: Aptaujas

en: Add new questionnaire
lv: Pievienot jaunu aptauju

en: Home
lv: Mājas

en: Changelog
lv: Izmaiņu žurnāls

en: License
lv: Licence

en: Templates
lv: Formas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Anomalies
lv: Anomālijas

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: file unavailable
lv: fails nav pieejams

en: Date
lv: Datums

en: Expiration date
lv: Termiņa datums

en: Last Access
lv: Pēdējā piekļuve

en: Files
lv: Faili

en: Comments
lv: Komentāri

en: Messages
lv: Ziņas

en: Details
lv: Detaļas

en: Platform wizard
lv: Platformas vednis

en: CREDIT CARD
lv: KREDĪTKARTE

en: YOUR NAME
lv: JŪSU VĀRDS

en: Label the report
lv: Marķēt ziņojumu

en: Postpone the expiration date
lv: Atlikt termiņa beigas

en: Select all
lv: Atlasīt visu

en: Deselect all
lv: Atmest visu

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Channel
lv: Kanāls

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: The whistleblower has already read the last update
lv: Trauksmes cēlējs ir izlasījis pēdējos jaunumus

en: The whistleblower has not read the last update yet
lv: Trauksmes cēlējs nav izlasījis pēdējos jaunumus

en: Move up
lv: Doties augšup

en: Move down
lv: Doties lejup

en: Move left
lv: Doties pa kreisi

en: Move right
lv: Doties pa labi

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save all
lv: Saglabāt visu

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Number
lv: Skaits

en: Email
lv: E-pasts

en: Regular expression validator
lv: Parastais izteiksmes pārbaudītājs

en: Minimum number of input characters
lv: Minimālais zīmju skaits

en: Maximum number of input characters
lv: Maksimālais zīmju skaits

en: Earliest selectable date
lv: Agrākais atzīmējamais datums

en: Latest selectable date
lv: Vēlākais atzīmējamais datums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Change your password
lv: Mainīt paroli

en: User
lv: Lietotājs

en: Motivation
lv: Pamatojums

en: Status
lv: Statuss

en: Request motivation
lv: Pieteikuma pamatojums

en: Reply motivation
lv: Atbildes pamatojums

en: Request status
lv: Pieprasījuma statuss

en: Custodian
lv: Aizbildnis

en: Identity
lv: Identitāte

en: Access requested
lv: Piekļuves pieprasījums

en: Request access to the whistleblower's identity
lv: Pieprasīt piekļuvi trauksmes cēlēja identitātei

en: Please write a motivation
lv: Lūdzu, uzrakstiet pamatojumu

en: Reply to the request
lv: Atbildēt uz pieprasījumu

en: Authorized
lv: Atļauts

en: Denied
lv: Liegts

en: Waiting for authorization
lv: Gaida apstiprinājumu

en: New request
lv: Jauns pieprasījums

en: Authorize
lv: Atļauj

en: Deny
lv: Liedz

en: Deny access to the whistleblower's identity
lv: Liegt piekļuvi trauksmes cēlēja identitātei

en: Authorize access to the whistleblower's identity
lv: Atļaut piekļuvi trauksmes cēlēja identitātei

en: URL redirects
lv: URL novirzīšana

en: Anomaly detection thresholds
lv: Anomāliju noteikšanas sliekšņi

en: Available disk space
lv: Pieejamā vieta diskā

en: Last update
lv: Pēdējā atjaunošana

en: Disable notifications to administrators
lv: Atspējot paziņojumus administratoriem

en: Disable notifications to custodians
lv: Atspējot paziņojumus aizbildņiem

en: Disable notifications to recipients
lv: Atspējot paziņojumus adresātiem

en: Score
lv: Rezultāts

en: Trigger question
lv: Aktivizējošais jautājums

en: Triggered by score:
lv: Aktivizēts pēc rezultāta:

en: Weak
lv: Vāja

en: Acceptable
lv: Pieņemama

en: Strong
lv: Spēcīga

en: Text shown on top of the interface for selecting channels
lv: Kanālu atlases izvēlnes augšpusē redzamais teksts

en: Silence email notifications
lv: Noklusināt e-pasta paziņojumus

en: Turn on email notifications
lv: Ieslēgt e-pasta paziņojumus

en: Input validation
lv: Ievades apstiprināšana

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Custom
lv: Pielāgots

en: None
lv: Nav

en: Regular expression
lv: Regulāra izteiksme

en: Search
lv: Meklēt

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
lv: Šis pielāgotais teksts platformā vairs netiek rādīts. Sākotnējais teksts ir mainīts vai noņemts.

en: Audit log
lv: Audita žurnāls

en: Stats
lv: Statistika

en: Activities
lv: Darbības

en: Reports
lv: Pārskati

en: Report
lv: Pārskats

en: Users
lv: Lietotāji

en: From
lv: No

en: Number of downloads
lv: Lejupielādes skaits

en: File size not accepted.
lv: Faila lielums nav pieņemts.

en: Maximum file size is:
lv: Maksimālais faila lielums ir:

en: Scheduled jobs
lv: Plānotie darbi

en: Regenerate
lv: Atjaunot

en: Display options alphabetically
lv: Parādīt opcijas alfabētiskā secībā

en: Enable email notifications for:
lv: Iespējot e-pasta paziņojumus:

en: Disable
lv: Atspējot

en: Remove
lv: Noņemt

en: Use as default
lv: Izmantot kā noklusējumu

en: Collapse
lv: Sakļaut

en: Expand
lv: Izvērst

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Deselect
lv: Atmest

en: Surname
lv: Uzvārds

en: New
lv: Jauns

en: Opened
lv: Atvērts

en: Closed
lv: Aizvērts

en: Placeholder
lv: Vietturis

en: Print
lv: Drukāt

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Nākamais

en: First
lv: Pirmais

en: Last
lv: Pēdējais

en: Send a test email to your email address.
lv: Nosūtīt testa e-pastu uz jūsu e-pasta adresi.

en: Block the submission
lv: Bloķējiet iesniegšanu

en: Skip the recipient account creation.
lv: Izlaist adresāta konta izveidi.

en: Send activation link
lv: Nosūtīt aktivizācijas saiti

en: Password reset
lv: Paroles atjaunošana

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
lv: Viens vai vairāki adresāti vēl nav veikuši pirmo pieslēgšanos. Tas nozīmē, ka viņi nesaņems ziņojumus.

en: This user has not performed the first login yet.
lv: Šis lietotājs vēl nav veicis pirmo pieslēgšanos.

en: seconds
lv: sekundes

en: This domain name is not available.
lv: Šis domēna nosaukums nav pieejams.

en: Mark as important
lv: Atzīmēt kā svarīgu

en: Copy to clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

en: Logout
lv: Iziet

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
lv: Dot šim adresātam iespēju piešķirt lietotājam piekļuvi pārskatiem

en: Grant access
lv: Piešķirt piekļuvi

en: Revoke access
lv: Atsaukt piekļuvi

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: Not provided.
lv: Nav paredzēts.

en: File a report
lv: Iesniegt ziņojumu

en: Before proceeding, please set a new password.
lv: Pirms turpināt, lūdzu, iestatiet jaunu paroli.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
lv: Pirms turpināt, lūdzu, iespējojiet divu faktoru autentifikāciju.

en: Enable
lv: Iespējot

en: Low
lv: Zems

en: High
lv: Augsts

en: megabytes
lv: megabaiti

en: percentage
lv: procenti

en: Save
lv: Saglabāt

en: Type
lv: Veids

en: Severity
lv: Smaguma pakāpe

en: Object
lv: Objekts

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Role
lv: Loma

en: Name
lv: Vārds

en: Creation date
lv: Izveidošanas datums

en: Last access
lv: Pēdējā piekļuve

en: Whistleblower's last access
lv: Trauksmes cēlēja pēdēja piekļuve

en: Substatuses
lv: Apakšstatusi

en: Add
lv: Pievienot

en: Label
lv: Marķējums

en: This field is mandatory
lv: Šis lauks ir obligāts

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Report statuses
lv: Ziņojuma statusi

en: Channels
lv: Kanāli

en: Hidden
lv: Apslēpts

en: Description
lv: Apraksts

en: Questionnaire
lv: Aptauja

en: Recipients
lv: Saņēmēji

en: days
lv: dienas

en: Set the value to 0 to disable this feature.
lv: Iestatiet vērtību uz 0, lai atspējotu šo funkciju.

en: Show the questionnaire navigation interface
lv: Parādīt anketas navigācijas saskarni

en: Allow whistleblowers to select their recipients
lv: Atļaut trauksmes cēlējiem izvēlēties saņēmējus

en: Select all recipients by default
lv: Pēc noklusējuma atlasīt visus saņēmējus

en: Maximum number of selectable recipients:
lv: Maksimālais atlasāmo saņēmēju skaits:

en: Show recipients in alphabetical order
lv: Rādīt saņēmējus alfabētiskā secībā

en: Show recipient details on the status page of the report
lv: Rādīt informāciju par saņēmēju pārskata statusa lapā

en: Enable comments
lv: Iespējot komentārus

en: Allow the whistleblower to write comments
lv: Atļaut trauksmes cēlējam rakstīt komentārus

en: Enable private messages
lv: Iespējot privātās ziņas

en: Allow the whistleblower to send messages
lv: Atļaut trauksmes cēlējam sūtīt ziņas

en: Allow the whistleblower to add attachments
lv: Atļaut trauksmes cēlējam pievienot pielikumus

en: Additional questionnaire
lv: Papildu aptauja

en: Scoring system options
lv: Vērtēšanas sistēmas iespējas

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Value
lv: Vērtība

en: Medium
lv: Vidējs

en: Software version:
lv: Programmatūras versija:

en: Restrict access to specific IP addresses
lv: Ierobežojiet piekļuvi noteiktām IP adresēm

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Allowed IP addresses
lv: Atļautās IP adreses

en: Admin
lv: Administrators

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Each entry must be separated with a comma.
lv: Katrs ieraksts ir jāatdala ar komatu.

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Hostname
lv: Saimniekdatora nosaukums

en: Organization
lv: Organizācija

en: Invalid email address
lv: E-pasta adrese nav derīga

en: City
lv: Pilsēta

en: Country
lv: Valsts

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Generate
lv: Ģenerēt

en: Private Key
lv: Privātā atslēga

en: Certificate Signing Request
lv: Sertifikāta parakstīšanas pieprasījums

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Certificate
lv: Sertifikāts

en: Valid until:
lv: Derīgs līdz:

en: Issuer:
lv: Izdevējs:

en: Intermediate Certificates
lv: Vidēja līmeņa sertifikāti

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
lv: Platforma atbalsta HTTPS konfigurāciju, izmantojot šo saskarni.

en: Automatic configuration
lv: Automātiska konfigurācija

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
lv: Izmantojot automātisko HTTPS konfigurāciju, tiks veikts viss sertifikātu pieprasīšanas, iespējošanas un atjaunošanas process no sertifikācijas iestādes Let's Encrypt.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
lv: Platformai ir jābūt sasniedzamai, izmantojot publisku IP adresi, un atlasītajam saimniekdatora nosaukumam ir jāiekļauj DNS ierakstu, kas atsaucas uz šo adresi.

en: Proceed
lv: Turpināt

en: Manual configuration
lv: Manuāla konfigurācija

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
lv: Manuālās konfigurācijas vednis palīdzēs jums iestatīt HTTPS no alternatīvas sertifikācijas iestādes.

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Auto-renewal
lv: Automātiskā atjaunošana

en: Tor Onion Service
lv: Tor Onion Serviss

en: Anonymize outgoing connections
lv: Anonimizēt izejošos savienojumus

en: Let the platform be reachable without Tor
lv: Ļaut platformai būtu sasniedzamai bez Tor

en: Roles enabled to use the platform without Tor
lv: Lomas, kas ļauj izmantot platformu bez Tor

en: Whistleblower
lv: Trauksmes cēlējs

en: To
lv: Kam

en: Default mail configuration in use. Please consider using a private mail server.
lv: Tiek izmantota noklusējuma pasta konfigurācija. Lūdzu, apsveriet iespēju izmantot privātu pasta serveri.

en: SMTP email address
lv: SMTP e-pasta adrese

en: SMTP server address
lv: SMTP servera adrese

en: SMTP server port
lv: SMTP servera ports

en: Security
lv: Drošība

en: Require authentication
lv: Pieprasīt autentifikāciju

en: Password
lv: Parole

en: Number of hours before sending a report expiration alert
lv: Stundu skaits pirms ziņojuma derīguma termiņa brīdinājuma nosūtīšanas

en: Test the configuration
lv: Pārbaudīt konfigurāciju

en: Reset SMTP configuration
lv: Atiestatīt SMTP konfigurāciju

en: Reset notification templates to default
lv: Atiestatīt paziņojumu veidnes uz noklusējuma iestatījumiem

en: Template
lv: Veidne

en: Question
lv: Jautājums

en: Single-line text input
lv: Vienas rindiņas teksta ievade

en: Multi-line text input
lv: Vairāku rindiņu teksta ievade

en: Selection box
lv: Atlases lodziņš

en: Multiple choice input
lv: Atbilžu variantu ievade

en: Checkbox
lv: Izvēles rūtiņa

en: Terms of service
lv: Pakalpojuma noteikumi

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: Group of questions
lv: Jautājumu grupa

en: Row
lv: Rinda

en: Column
lv: Kolonna

en: Width
lv: Platums

en: Question group
lv: Jautājumu grupa

en: Hint
lv: Mājiens

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: Accept multiple file uploads
lv: Pieņemt vairāku failu augšupielādes

en: Accept multiple answers
lv: Pieņemt vairākas atbildes

en: Template override
lv: Veidnes ignorēšana

en: Phone number
lv: Tālruņa numurs

en: Text
lv: Teksts

en: Checkbox label
lv: Izvēles rūtiņas marķējums

en: Add multimedia content
lv: Pievienojiet multivides saturu

en: Image
lv: Attēls

en: Text shown upon negative answer
lv: Teksts, kas tiek parādīts pēc negatīvas atbildes

en: Trigger conditions
lv: Aktivizējoši nosacījumi

en: Sufficient
lv: Pietiekams

en: Options
lv: Iespējas

en: Addition
lv: Papildinājums

en: Multiplier
lv: Reizinātājs

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Add new question
lv: Pievienot jaunu jautājumu

en: Add question from template
lv: Pievienot jautājumu no veidnes

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Steps
lv: Soļi

en: Project name
lv: Projekta nosaukums

en: Homepage title
lv: Mājas lapas nosaukums

en: Presentation
lv: Prezentācija

en: Question to solicit possible whistleblowers
lv: Jautājums, lai uzrunātu iespējamos trauksmes cēlējus

en: Whistleblowing button
lv: Trauksmes celšanas poga

en: Disclaimer
lv: Atruna

en: Footer
lv: Kājene

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Language:
lv: Valoda:

en: Add custom text
lv: Pievienot pielāgotu tekstu

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Original text
lv: Oriģinālais teksts

en: Original translation
lv: Oriģinālais tulkojums

en: Custom translation
lv: Pielāgotais tulkojums

en: Disable submissions
lv: Atspējot iesniegšanu

en: Enable encryption
lv: Iespējot šifrēšanu

en: Enable administrators to change user passwords
lv: Atļaut administratoriem mainīt lietotāju paroles

en: Administrators authorized to change user passwords:
lv: Administratori, kas tiesīgi mainīt lietotāju paroles:

en: Enable multisite feature
lv: Iespējot vairāku vietņu funkciju

en: Enable simplified login
lv: Iespējot vienkāršotu pieteikšanos

en: Enable search engines indexing
lv: Iespējot meklētājprogrammu indeksēšanu

en: Default questionnaire
lv: Noklusējuma anketa

en: Show contexts in alphabetical order
lv: Rādīt saturu alfabētiskā secībā

en: Size limit for file attachments
lv: Pielikumu lieluma ierobežojums

en: Require two factor authentication
lv: Nepieciešama divu faktoru autentifikācija

en: Password change interval
lv: Paroles maiņas intervāls

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
lv: Drošības apsvērumu dēļ paroles ir regulāri jāmaina.

en: Number of days till notifying unread reports to users
lv: Dienu skaits līdz nelasīto pārskatu paziņošanai lietotājiem

en: Disable the privacy panel
lv: Atspējojiet privātuma paneli

en: Enable custom privacy panel
lv: Iespējot pielāgoto privātuma paneli

en: Custom privacy panel
lv: Pielāgotais privātuma panelis

en: Enable custodian user role
lv: Iespējot pārziņa lietotāja lomu

en: Enable scoring system
lv: Iespējot vērtēšanas sistēmu

en: Logging level
lv: Logošanās līmenis

en: Log accesses of internal users
lv: Iekšējo lietotāju piekļuves žurnāliem

en: Notify administrators of software problems
lv: Paziņot administratoriem par programmatūras problēmām

en: Notify developers of software problems
lv: Paziņot izstrādātājiem par programmatūras problēmām

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
lv: Iespējojot šo funkciju, jūs veicināsiet platformas attīstību un drošību.

en: Reset reports
lv: Atiestatīt pārskatus

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Case management
lv: Lietu vadība

en: Network
lv: Tīkls

en: Sites
lv: Vietnes

en: Mode:
lv: Mods:

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Subdomain
lv: Apakšdomēns

en: Creation date:
lv: Izveidošanas datums:

en: Root domain used for secondary sites
lv: Saknes domēns tiek izmantots sekundārajām vietnēm

en: Use the first site for administrative purposes only
lv: Izmantojiet pirmo vietni tikai administratīviem nolūkiem

en: Allow users to sign up
lv: Atļaut lietotājiem reģistrēties

en: Enable terms of service
lv: Iespējot pakalpojumu sniegšanas noteikumus

en: Title
lv: Virsraksts

en: Public name
lv: Publiskais nosaukums

en: Send reset link
lv: Nosūtīt atiestatīšanas saiti

en: Set password
lv: Iestatīt paroli

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
lv: Izvēlētā parole ir pārāk vāja. Derīgai parolei ir jābūt vismaz 12 rakstzīmes garai, un tajā jāiekļauj dažādas rakstzīmes, tostarp vismaz mazais burts, lielais burts, cipars un speciālā rakstzīme.

en: Force password change
lv: Piespiedu paroles maiņa

en: The user will be forced to change its password on next login.
lv: Nākamajā pieteikšanās reizē lietotājs būs spiests mainīt savu paroli.

en: Disable two factor authentication
lv: Atspējot divu faktoru autentifikāciju

en: Language
lv: Valoda

en: Enable email notifications
lv: Iespējot e-pasta paziņojumus

en: Details of the PGP key:
lv: Sīkāka informācija par PGP atslēgu:

en: Fingerprint
lv: Ciparvirkne

en: Set up encryption by providing a PGP public key
lv: Iestatiet šifrēšanu, nodrošinot PGP publisko atslēgu

en: Give this admin ability to change user passwords
lv: Dot šim administratoram iespēju mainīt lietotāju paroles

en: Forcefully selected
lv: Piespiedu kārtā atlasīts

en: Allow the recipient to delete reports
lv: Atļaut adresātam dzēst ziņojumus

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
lv: Atļaut adresātam atlikt ziņojuma termiņu

en: Give the user administrative access to the following features:
lv: Piešķirt lietotājam administratīvo piekļuvi šādām funkcijām:

en: Request date
lv: Pieprasījuma datums

en: Report date
lv: Ziņojuma datums

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Requests
lv: Pieprasījumi

en: The validation link is either incorrect or has expired.
lv: Validācijas saite ir nepareiza vai tai ir beidzies derīguma termiņš.

en: Your new email address has been validated.
lv: Jūsu jaunā e-pasta adrese ir apstiprināta.

en: Forgot password?
lv: Aizmirsāt paroli?

en: Enter the two factor authentication code
lv: Ievadīt divu faktoru autentifikācijas kodu

en: Authentication failed
lv: Autentifikācija neizdevās

en: The code is either invalid or expired.
lv: Kods ir nederīgs vai tam ir beidzies derīguma termiņš.

en: Please select your account:
lv: Lūdzu, izvēlieties savu kontu:

en: Now type your password, then click 'Log in':
lv: Tagad ierakstiet savu paroli un pēc tam noklikšķiniet uz "Ienākt":

en: Text shown after the user has selected the option.
lv: Teksts tiek parādīts pēc tam, kad lietotājs ir izvēlējies iespēju.

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Assign score points
lv: Piešķiriet punktus

en: Are you sure?
lv: Esiet pārliecināts?

en: Close
lv: Aizvērt

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
lv: Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi saistītie dati tiks neatgriezeniski dzēsti.

en: Enable two factor authentication
lv: Iespējot divu faktoru autentifikāciju

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
lv: Pirms turpināt, lūdzu, uzmanīgi izlasiet dokumentāciju:

en: Account recovery key
lv: Konta atkopšanas atslēga

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
lv: Izveidojiet kopiju un uzglabājiet to drošā vietā. Ja pazaudēsiet paroli, tas būs nepieciešams, lai bez datu zaudēšanas atgūtu piekļuvi savam kontam.

en: Enter a name for the copy
lv: Ievadiet kopijas nosaukumu

en: Request support
lv: Pieprasīt atbalstu

en: Thank you.
lv: Paldies.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
lv: Mēs centīsimies ar jums sazināties iespējami drīz.

en: Submit
lv: Iesniegt

en: The connection is not secure.
lv: Savienojums nav drošs.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
lv: Platforma joprojām nav konfigurēta HTTPS savienojumiem, un tāpēc to vajadzētu izmantot tikai testēšanas nolūkos.

en: Please write a motivation for the reply
lv: Lūdzu, uzrakstiet atbildes pamatojumu

en: Send
lv: Nosūtīt

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
lv: Apstiprinot, jūs pārcelsiet derīguma termiņu uz:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
lv: Šī ir demo platforma, lūdzu, neizmantojiet to reāliem iesniegumiem.

en: Install an authenticator app on your phone
lv: Tālrunī instalējiet autentifikācijas lietotni

en: Scan the QR code with the app
lv: Skenējiet QR kodu, izmantojot lietotni

en: Error!
lv: Kļūda!

en: Internal server error
lv: Iekšējā servera kļūda

en: Error on input validation
lv: Kļūda ievades validācijā

en: Resource not found
lv: Avots nav atrasts

en: Forbidden operation
lv: Aizliegta darbība

en: The specified old password is not valid
lv: Norādītā vecā parole nav derīga

en: Resource can only be accessed via the Tor network
lv: Saturam var piekļūt tikai Tor tīklā

en: The upload request exceeds the size limit
lv: Augšupielādes pieprasījums pārsniedz maksimālo pieļaujamo izmēru

en: Current password
lv: Pašreizējā parole

en: New password
lv: Jauna parole

en: The new password must be different from the current one.
lv: Jaunajai parolei ir jāatšķiras no pašreizējās.

en: Type your new password again
lv: Ievadiet savu jauno paroli vēlreiz

en: The two passwords do not match
lv: Abas paroles nesakrīt

en: Validation of email address change in progress.
lv: Notiek e-pasta adreses maiņas apstiprināšana.

en: Please check your inbox for further instructions.
lv: Lūdzu, pārbaudiet savu iesūtni, lai iegūtu papildu norādījumus.

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
lv: Šo vietni iesakām apmeklēt, izmantojot lietotni Tor Browser, jo tā aizsargā jūsu identitāti.

en: Download the Tor Browser
lv: Lejupielādēt Tor Browser lietotni

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
lv: Pēc tam nokopējiet un ielīmējiet šo adresi Tor Browser lietotnē:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
lv: Vai esat jau iesniedzis ziņojumu? Ievadiet ziņojuma numuru.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
lv: Ziņojuma numurs ir nederīgs, vai arī ziņojumam ir beidzies derīguma termiņš.

en: Select a file or drag it here.
lv: Atlasiet failu vai ievelciet to šeit.

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Uploading files…
lv: Augšupielādē failus...

en: Upload completed successfully!
lv: Augšupielāde pabeigta veiksmīgi!

en: Estimated upload time:
lv: Aptuvenais augšupielādes laiks:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
lv: Saņēmēji ir lūguši jūs aizpildīt papildu aptauju.

en: Fill the additional questionnaire
lv: Aizpildiet papildu aptauju

en: From:
lv: No:

en: To:
lv: Kam:

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Questionnaire answers
lv: Aptaujas atbildes

en: Step
lv: Solis

en: Status:
lv: Statuss:

en: Files attached by recipients
lv: Saņēmēju pievienotie faili

en: Upload a file:
lv: Augšupielādēt failu:

en: Welcome!
lv: Sveicināti!

en: For the user documentation, visit:
lv: Lai iegūtu lietotāja dokumentāciju, apmeklējiet:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
lv: Ja jums ir nepieciešams tehniskais atbalsts, ir vispārīgi jautājumi vai jaunas idejas par programmatūru:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
lv: Ja vēlaties piedalīties programmatūras izstrādē vai ziņot par kļūdu, lūdzu, atveriet problēmu mūsu sistēmā:

en: Join our chat:
lv: Pievienoties mūsu čatam:

en: Follow the project on:
lv: Sekojiet projektam:

en: An update is available:
lv: Ir pieejams atjauninājums:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
lv: Mēs iesakām piekļūt sadaļai “Iestatījumi”, lai iegūtu savu “Konta atkopšanas atslēgu” un to droši uzglabātu. Šī atslēga būs nepieciešama, lai atgūtu piekļuvi platformai un datiem, ja aizmirstat paroli.

en: The provided recovery key is invalid.
lv: Norādītā atkopšanas atslēga nav derīga.

en: The provided reset token is invalid or expired.
lv: Norādītais atiestatīšanas žetons nav derīgs, vai tam ir beidzies derīguma termiņš.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
lv: Ievadiet sava konta lietotājvārdu vai e-pasta adresi, lai pieprasītu paroles atiestatīšanu.

en: Enter your email address to request a password reset.
lv: Ievadiet savu e-pasta adresi, lai pieprasītu paroles atiestatīšanu.

en: Password reset requested.
lv: Paroles atiestatīšana pieprasīta.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
lv: Ievadiet sava konta atkopšanas atslēgu, lai pabeigtu paroles atiestatīšanas procedūru

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
lv: Piekļuve trauksmes cēlēja identitātei lūgta glabātājam.

en: Date of the request
lv: Pieprasījuma datums

en: Show
lv: Parādīt

en: Congratulations!
lv: Apsveicam!

en: You have completed the platform activation.
lv: Jūs esat pabeidzis platformas aktivizēšanu.

en: Success!
lv: Gatavs!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
lv: Jūsu trauksmes celšanas platforma ir gandrīz gatava!

en: Check your inbox to activate it.
lv: Pārbaudiet savu iesūtni, lai to aktivizētu.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
lv: Ja platforma netiks aktivizēta 24 stundu laikā, tā tiks automātiski dzēsta.

en: Sign up
lv: Pierakstīties

en: Site
lv: Vietne

en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

en: Invalid confirmation
lv: Nederīgs apstiprinājums

en: Invalid phone number
lv: Nederīgs tālruņa numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Fiscal code
lv: Fiskālais kods

en: Tax code
lv: Nodokļu maksātāja kods

en: The answer is too short
lv: Atbilde ir pārāk īsa

en: The specified input is not valid.
lv: Norādītā ievade nav derīga.

en: The specified input is not valid:
lv: Norādītā ievade nav derīga:

en: please enter a valid email address.
lv: lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi.

en: please enter numbers only.
lv: lūdzu, ievadiet tikai skaitļus.

en: Submissions disabled
lv: Iesniegumi ir atspējoti

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
lv: Jūs pieslēdzaties mezglam bez anonimitātes un šis mezgls atbalsta tikai anonīmus ziņojumus

en: Your report was successful.
lv: Jūsu ziņojums veiksmīgi saņemts.

en: Remember your receipt for this report.
lv: Atcerieties šī ziņojuma numuru.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
lv: Izmantojiet 16 ciparu ziņojuma identifikācijas numuru, lai ienāktu "TI Latvia – ALAC" sistēmā. Tas ļaus jums skatīt ziņojumu, kuru nosūtījāt, mūsu sniegto informāciju, kā arī pievienot papildu informāciju.

en: View your report
lv: Apskatīt savu ziņojumu

en: Recipient selection
lv: Saņēmēju izvēle

en: Select the recipients of your report:
lv: Izvēlieties sava ziņojuma saņēmēju:

en: Recipients selected:
lv: Izvēlētie saņēmēji:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
lv: Jūs esat sasniedzis maksimālo atlasāmo saņēmēju skaitu.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
lv: Tālāk norādītie adresāti saņems jūsu ziņojumu, un atlasi nevarēs noņemt:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
lv: Šajā darbībā trūkst atbilžu uz tālāk norādītajiem jautājumiem, vai tās ir nederīgas:

en: You must select at least one recipient.
lv: Jums jāizvēlas vismaz viens saņēmējs.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
lv: Gaida līdz fails(-i) tiks augšupielādēts(-i).

en: The following steps have errors:
lv: Šajos soļos ir kļūdas:

en: Hide
lv: Slēpt

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
lv: Tālāk sniegtā procedūra palīdzēs jums izveidot jūsu trauksmes celšanas platformu.

en: Please choose a configuration profile:
lv: Lūdzu, izvēlieties konfigurācijas profilu:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
lv: Dodiet šim administratoram iespēju atiestatīt lietotāju paroles.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
lv: Mēs iesakām izvēlēties šo opciju, ja vēlaties aizsargāt datus no pazušanas situācijā, kad saņēmēji pazaudē savas paroles. No otras puses, mēs neiesakām izmantot šo funkciju, ja vēlaties iestatīt sistēmu, kurā tikai saņēmēji var piekļūt iesniegumiem.

en: Please choose a different username.
lv: Lūdzu, izvēlieties citu lietotājvārdu.

en: I have read and agree to the terms of the license.
lv: Esmu izlasījis licences noteikumus un piekrītu tiem.

en: You have completed the platform wizard.
lv: Jūs esat pabeidzis platformas vedni.

en: Please summarize your report in a few words.
lv: Lūdzu, dažos vārdos apkopojiet savu ziņojumu.

en: Describe your report in detail.
lv: Detalizēti aprakstiet savu ziņojumu.

en: Where did the facts happen?
lv: Kur šie fakti notika?

en: When did the facts happen?
lv: Kad šie fakti notika?

en: I'm a victim
lv: Esmu cietušais

en: I'm involved in the facts
lv: Esmu iesaistīts faktos

en: I witnessed the facts in person
lv: Es personīgi novēroju faktus

en: I was personally told by a direct witness
lv: Man faktus pastāstīja tiešais liecinieks

en: It is a rumor I heard
lv: Tās ir baumas, ko dzirdēju

en: How are you involved in the reported facts?
lv: Kā jūs esat iesaistīts ziņotajos faktos?

en: Do you have evidence to support your report?
lv: Vai jums ir pierādījumi, kas apstiprina jūsu ziņojumu?

en: Please attach the evidence to support your report.
lv: Lūdzu, pievienojiet pierādījumus sava ziņojuma pamatošanai.

en: Please describe the evidence in detail.
lv: Lūdzu, detalizēti aprakstiet pierādījumus.

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
lv: Pilnīgs iesniegto pierādījumu apraksts uzlabo mūsu spēju novērtēt iesniegumus un izmeklēt. Lūdzu, centieties aprakstīt jebkādus iesniegtos videomateriālus, attēlus vai dokumentus.

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
lv: Vai esat ziņojis par faktiem citām iestādēm, organizācijām vai personām?

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
lv: Lūdzu, norādiet organizācijas un/vai personas, kuras esat informējis par šiem faktiem.

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
lv: Vai šīs organizācijas ir izmeklējušas jūsu sniegto informāciju? Ja ir, tad kāds bija rezultāts?

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
lv: Kādu rezultātu vēlaties panākt ar mūsu atbalstu?

en: Do you want to provide your identification information?
lv: Vai vēlaties sniegt jūs identificējošu informāciju?

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Alternative contact method
lv: Alternatīva saziņas metode

en: I prefer to be contacted via this platform only
lv: Es gribētu, lai ar mani sazinātos tikai caur šo platformu

en: Other
lv: Cits

en: Dear {RecipientName},
lv: Cienījamais/-ā {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
lv: Jūs saņemat šo e-pasta ziņojumu, jo sistēmā jums ir izveidots lietotāja konts: {Site}

en: Username: {Username}
lv: Lietotājvārds: {Username}

en: Activation link: {Url}
lv: Aktivizācijas saite: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
lv: Lūdzu, noklikšķiniet uz aktivizēšanas saites, lai turpinātu konta aktivizēšanu un iestatītu lietotāja paroli.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
lv: Pēc veiksmīgas aktivizēšanas jūs varēsiet piekļūt sistēmai, izmantojot šo saiti: {LoginUrl}

en: Kind regards,
lv: Ar cieņu

en: Account activation
lv: Konta aktivizēšana

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
lv: Jūsu trauksmes celšanas platforma tagad ir pieejama vietnē:

en: To log in, visit:
lv: Lai ienāktu, ejiet uz:

en: Users' credentials:
lv: Lietotāju dati:

en: The platform will be automatically deleted on:
lv: Platforma tiks automātiski dzēsta:

en: Access instructions
lv: Piekļuves instrukcija

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
lv: Nesen atklāto darbību skaits ir lielāks nekā parasti.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
lv: Tas var liecināt par uzbrukumu (piemēram, kāds ir pārpludināts jūsu serveri ar viltus informāciju) vai tikai par lietojuma pieaugumu, ko izraisa palielināta jūsu projekta redzamība.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
lv: Izpētiet problēmu, lai noteiktu, vai tā ir likumīga.

en: The activities with unusual stats are:
lv: Darbības ar neparastu statistiku ir:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
lv: Serveris nevar garantēt, ka var saglabāt jaunu ziņojumu, tāpēc iesniegšana ir atspējota.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
lv: Lūdzu, jautājiet savam tehniskajam atbalstam, lai serverī izveidotu vairāk vietas diskā.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
lv: GlobaLeaks tehnoloģija ietver servera statusa pārbaudes komponentu, kas brīdinās, ja kaut kas prasa jūsu uzmanību.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
lv: Lai iegūtu papildinformāciju, ieejier Administrēšanas saskarnē un skatiet sadaļas "Sistēmas statistika" un "Anomālijas".

en: Anomaly detected in {NodeName}
lv: Anomālija konstatēta {NodeName}

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
lv: Šis ir e-pasta ziņojums, lai informētu, ka turpmāk norādīto lietotāju PGP atslēgas derīguma termiņš beigsies vai jau ir beidzies:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
lv: Bez derīgas PGP atslēgas sistēma nevarēs viņiem nosūtīt šifrētus paziņojumus.

en: PGP key expiration alert
lv: Brīdinājums par PGP atslēgas derīguma termiņu

en: A new whistleblowing site has been registered.
lv: Ir reģistrēta jauna trauksmes celšanas vietne.

en: Registration data:
lv: Reģistrācijas dati:

en: Site: {Url}
lv: Vietne: {Url}

en: Name: {Name}
lv: Vārds: {Name}

en: Email: {Email}
lv: E-pasts: {Email}

en: New whistleblowing site registered
lv: Reģistrēta jauna trauksmes celšanas vietne

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
lv: Šis ir testa e-pasts, kas nosūtīts no platformas administratīvās saskarnes.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
lv: Šī e-pasta saņemšana norāda, ka serveris varēja autentificēties un mijiedarboties ar SMTP pasta serveri.

en: Test email
lv: Testa e-pasts

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
lv: Šis ir e-pasta ziņojums, lai informētu jūs, ka ir iesniegts pieprasījums mainīt jūsu e-pasta adresi uz {NewEmailAddress}.

en: Click the following link to validate this change:
lv: Noklikšķiniet uz šīs saites, lai apstiprinātu šīs izmaiņas:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
lv: Ja jūs nepieprasījāt šīs izmaiņas, mainiet savu paroli un sazinieties ar sistēmas administratoru.

en: Email change request
lv: E-pasta maiņas pieprasījums

en: From: {Author}
lv: No: {Author}

en: Date: {EventTime}
lv: Datums: {EventTime}

en: From: Whistleblower
lv: No: Trauksmes cēlējs

en: Date: {SubmissionDate}
lv: Datums: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
lv: Marķējums: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
lv: Statuss: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
lv: Platformā ielādētā HTTPS sertifikāta derīguma termiņš drīz beigsies vai jau ir beidzies.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
lv: Termiņš: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
lv: Bez derīga sertifikāta platforma būs pieejama drošā veidā tikai caur Tor.

en: Log in to solve the issue.
lv: Ieejiet, lai atrisinātu problēmu.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
lv: Brīdinājums par HTTPS sertifikāta derīguma termiņu

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
lv: Šodien ieplānotā automātiskā HTTPS sertifikāta atjaunošana tikko neizdevās.

en: The system will keep trying.
lv: Sistēma turpinās mēģināt.

en: Failed HTTPS certificate renewal
lv: Neizdevās atjaunot HTTPS sertifikātu

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
lv: Šis ir e-pasta ziņojums, lai informētu, ka pārzinis ir pilnvarojis jūs piekļūt ziņojuma iesniedzēja identitātei {TipNum}.

en: The report can be accessed at:
lv: Ziņojumam var piekļūt:

en: Access to whistleblower's identity authorized
lv: Piekļuve trauksmes cēlēja identitātei ir atļauta

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
lv: Šis ir e-pasta ziņojums, lai informētu, ka pārzinis ir liedzis jums piekļuvi ziņojuma iesniedzēja identitātei {TipNum}.

en: Access to whistleblower's identity denied
lv: Piekļuve trauksmes cēlēja identitātei liegta

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
lv: Šis ir e-pasta ziņojums, lai informētu, ka adresāts ziņojumam ir pieprasījis piekļuvi ziņotāja identitātei {TipNum}

en: The request can be accessed at:
lv: Pieprasījumam var piekļūt:

en: New request of access to a whistleblower's identity
lv: Jauns pieprasījums par piekļuvi trauksmes cēlēja identitātei

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
lv: Šis ir e-pasta ziņojums, lai informētu, ka trauksmes cēlējs par ziņojumu {TipNum} ir norādījis savu identitāti.

en: The whistleblower has provided their identity
lv: Trauksmes cēlējs ir norādījis savu identitāti

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
lv: Jūs saņēmāt šo e-pasta ziņojumu, jo ir pieprasīta paroles atiestatīšana kontam: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
lv: Ja jūs neiesniedzāt šo pieprasījumu, varat droši ignorēt un dzēst šo e-pasta ziņojumu.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
lv: Jūs varat apstiprināt savu pieprasījumu, noklikšķinot uz šīs saites:

en: Password reset instructions
lv: Paroles atiestatīšanas instrukcija

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
lv: Šis ir e-pasta ziņojums, lai informētu, ka jūsu PGP atslēgas derīguma termiņš beidzas vai jau ir beidzies.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
lv: Jums vajadzētu pagarināt tā derīgumu un atjaunināt platformā esošo atslēgu vai augšupielādēt jaunu atslēgu.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
lv: Bez derīgas PGP atslēgas sistēma nevarēs šifrēt jums sniegtos datus.

en: Click the link to activate the platform:
lv: Noklikšķiniet uz saites, lai aktivizētu platformu:

en: Activation
lv: Aktivizēšana

en: A software update is available.
lv: Ir pieejams programmatūras atjauninājums.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
lv: Laba drošības prakse ir platformas atjaunināšana.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
lv: Lai uzzinātu par jaunām funkcijām un kļūdu labojumiem jaunajā versijā, skatiet izmaiņu žurnālu vietnē: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
lv: Norādījumus par programmatūras atjauninājumiem skatiet dokumentācijā: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
lv: Šis ir e-pasta ziņojums, lai informētu, ka saņēmējs ir piešķīris jums piekļuvi vienam vai vairākiem ziņojumiem.

en: New report
lv: Jauns ziņojums

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
lv: Agrākais derīguma termiņš ir {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
lv: Lūdzu, atcerieties tos pārbaudīt pirms to dzēšanas.

en: Some reports will expire soon
lv: Dažu pārskatu derīguma termiņš drīz beigsies

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
lv: Šis ir e-pasta ziņojums, lai informētu, ka trauksmes cēlējs ir izvēlējies jūs kā vērtīgu sava ziņojuma saņēmēju.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
lv: Īpašu uzmanību lūdzam pievērst tajā ietvertajai informācijai un materiāliem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka trauksmes cēlēji bieži pakļauj sevi lielam personiskam riskam sabiedrības interesēs. Tāpēc šajā ziņojumā sniegtais materiāls ir jāuzskata par ļoti svarīgu.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
lv: Šis ir e-pasta ziņojums, lai informētu, ka esošs ziņojums ir atjaunināts.

en: Report updated
lv: Ziņojums atjaunināts

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
lv: Šis e-pasta ziņojums ir paredzēts, lai atgādinātu par nelasītiem vai atjauninātiem ziņojumiem.

en: Reminder about unread or updated reports
lv: Atgādinājums par nelasītiem vai atjauninātiem ziņojumiem

en: Role: {Role}
lv: Loma: {Role}

en: Password: {Password}
lv: Parole: {Password}
