GlobaLeaks - en to lt translation catalogue (588 entries)

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Theme customization
lt: Temos tinkinimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Text customization
lt: Teksto tinkinimas

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: Question templates
lt: Klausimų šablonai

en: Questionnaires
lt: Klausimynai

en: Add new questionnaire
lt: Pridėti naują klausimyną

en: Home
lt: Pradžia

en: Changelog
lt: Keitimų žurnalas

en: License
lt: Licencija

en: Templates
lt: Šablonai

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Anomalies
lt: Neatitikimai

en: Preferences
lt: Parinktys

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: file unavailable
lt: failas neprieinamas

en: Date
lt: Data

en: Expiration date
lt: Galioja iki

en: Last Access
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Files
lt: Failai

en: Comments
lt: Komentarai

en: Messages
lt: Laiškai

en: Details
lt: Išsamiau

en: Platform wizard
lt: Platformos vedlys

en: CREDIT CARD
lt: KREDITO KORTELĖ

en: YOUR NAME
lt: JŪSŲ VARDAS IR PAVARDĖ

en: Label the report
lt: Ženklinti pranešimą

en: Postpone the expiration date
lt: Atidėti galiojimo pabaigos datą

en: Select all
lt: Žymėti viską

en: Deselect all
lt: Panaikinti žymėjimą

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Preview
lt: Peržiūra

en: The whistleblower has already read the last update
lt: Informatorius jau perskaitė paskutinį atnaujinimą

en: The whistleblower has not read the last update yet
lt: Informatorius dar neperskaitė paskutinio atnaujinimo

en: Move up
lt: Perkelti į viršų

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move left
lt: Perkelti į kairę

en: Move right
lt: Perkelti į dešinę

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save all
lt: Išsaugoti viską

en: Access control
lt: Prieigos valdymas

en: Number
lt: Skaičius

en: Email
lt: El. paštas

en: Regular expression validator
lt: Įprastosios išraiškos tvirtintojas

en: Minimum number of input characters
lt: Mažiausias įvesties ženklų skaičius

en: Maximum number of input characters
lt: Didžiausias įvesties ženklų skaičius

en: Earliest selectable date
lt: Anksčiausia pasirinktina data

en: Latest selectable date
lt: Vėliausia pasirinktina data

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Attachment
lt: Priedas

en: Attachments
lt: Priedai

en: Change your password
lt: Pakeiskite slaptažodį

en: User
lt: Naudotojas

en: Motivation
lt: Pagrindimas

en: Status
lt: Būsena

en: Request motivation
lt: Prašymo pagrindimas

en: Reply motivation
lt: Atsakymo pagrindimas

en: Request status
lt: Prašymo būsena

en: Custodian
lt: Saugotojas

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Access requested
lt: Prašymas gauti prieigą

en: Request access to the whistleblower's identity
lt: Prašymas leisti susipažinti su informatoriaus tapatybe

en: Please write a motivation
lt: Prašymą pagrįskite

en: Reply to the request
lt: Atsakyti į prašymą

en: Authorized
lt: Leidimas suteiktas

en: Denied
lt: Leidimas atmestas

en: Waiting for authorization
lt: Laukiama leidimo

en: New request
lt: Naujas prašymas

en: Authorize
lt: Suteikti leidimą

en: Deny
lt: Atmesti leidimą

en: Deny access to the whistleblower's identity
lt: Neleisti susipažinti su informatoriaus tapatybe

en: Authorize access to the whistleblower's identity
lt: Leisti susipažinti su informatoriaus tapatybe

en: URL redirects
lt: URL peradresavimai

en: Anomaly detection thresholds
lt: Neatitikimų nustatymo ribos

en: Available disk space
lt: Laisva vieta diske

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Disable notifications to administrators
lt: Išjungti pranešimus administratoriams

en: Disable notifications to custodians
lt: Išjungti pranešimus saugotojams

en: Disable notifications to recipients
lt: Išjungti pranešimus gavėjams

en: Score
lt: Rezultatas

en: Trigger question
lt: Pirminis klausimas

en: Triggered by score:
lt: Įjungiama pagal rezultatą:

en: Weak
lt: Silpnas

en: Acceptable
lt: Priimtinas

en: Strong
lt: Stiprus

en: Silence email notifications
lt: Nutildyti el. pašto pranešimus

en: Turn on email notifications
lt: Įjungti el. pašto pranešimus

en: Input validation
lt: Įvesties patvirtinimas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: None
lt: Joks

en: Regular expression
lt: Įprastoji išraiška

en: Search
lt: Ieškoti

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
lt: Šis pasirinktinis tekstas platformoje neberodomas. Originalus tekstas pakeistas arba pašalintas.

en: Audit log
lt: Tikrinti žurnalą

en: Stats
lt: Statistika

en: Activities
lt: Veiklos

en: Reports
lt: Pranešimai

en: Report
lt: Pranešimas

en: Users
lt: Naudotojai

en: From
lt: Nuo

en: Number of downloads
lt: Atsisiuntimų skaičius

en: File size not accepted.
lt: Failo dydis nepriimtinas.

en: Maximum file size is:
lt: Didžiausias failo dydis:

en: Scheduled jobs
lt: Suplanuoti darbai

en: Regenerate
lt: Atkurti

en: Display options alphabetically
lt: Rodyti parinktis abėcėlės tvarka

en: Enable email notifications for:
lt: Įjungti el. pašto pranešimus:

en: Disable
lt: Išjungti

en: Remove
lt: Ištrinti

en: Use as default
lt: Naudoti kaip numatytąjį

en: Collapse
lt: Suskleisti

en: Expand
lt: Išskleisti

en: Select
lt: Žymėti

en: Deselect
lt: Panaikinti žymėjimą

en: Surname
lt: Pavardė

en: New
lt: Naujas

en: Opened
lt: Atidarytas

en: Closed
lt: Uždarytas

en: Placeholder
lt: Žymena

en: Print
lt: Spausdinti

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: First
lt: Pirmas

en: Last
lt: Paskutinis

en: Send a test email to your email address.
lt: Išsiųsti bandomąjį el. laišką jūsų el. pašto adresu.

en: Block the submission
lt: Blokuoti pateikimą

en: Skip the recipient account creation.
lt: Praleisti gavėjo paskyros kūrimą.

en: Send activation link
lt: Siųsti aktyvavimo nuorodą

en: Password reset
lt: Slaptažodžio atkūrimas

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
lt: Vienas ar daugiau gavėjų dar neprisijungė pirmąjį kartą. Tai reiškia, kad jie pranešimų negaus.

en: This user has not performed the first login yet.
lt: Šis naudotojas dar neprisijungė pirmąjį kartą.

en: seconds
lt: sekundės

en: This domain name is not available.
lt: Šis domeno pavadinimas neprieinamas.

en: Mark as important
lt: Pažymėti kaip svarbų

en: Copy to clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
lt: Leiskite šiam gavėjui suteikti naudotojui prieigą prie pranešimų

en: Grant access
lt: Suteikti prieigą

en: Revoke access
lt: Atšaukti prieigą

en: File a report
lt: Teikti pranešimą

en: Before proceeding, please set a new password.
lt: Prieš pradėdami sukurkite naują slaptažodį.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
lt: Prieš tęsdami įgalinkite dviejų veiksnių tapatybės nustatymo būdą.

en: Enable
lt: Įjungti

en: Low
lt: Žemas

en: High
lt: Aukštas

en: megabytes
lt: megabaitai

en: percentage
lt: procentai

en: Save
lt: Įrašyti

en: Type
lt: Tipas

en: Severity
lt: Sudėtingumas

en: Object
lt: Objektas

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Role
lt: Funkcija

en: Name
lt: Vardas

en: Creation date
lt: Sukūrimo data

en: Last access
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Whistleblower's last access
lt: Paskutinis pranešėjo prisijungimas

en: Substatuses
lt: Šalutiniai statusai

en: Add
lt: Pridėti

en: Label
lt: Žyma

en: This field is mandatory
lt: Šis laukas privalomas

en: Edit
lt: Keisti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Report statuses
lt: Pranešimo statusai

en: Hidden
lt: Paslėpta

en: Description
lt: Aprašas

en: Questionnaire
lt: Klausimynas

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: days
lt: dienos

en: Set the value to 0 to disable this feature.
lt: Norėdami išjungti šią funkciją, nustatykite vertę „0“.

en: Show the questionnaire navigation interface
lt: Rodyti klausimyno naršymo sąsają

en: Allow whistleblowers to select their recipients
lt: Leisti pranešėjams pasirinkti gavėjus

en: Select all recipients by default
lt: Pasirinkti visus gavėjus pagal numatytąją nuostatą

en: Maximum number of selectable recipients:
lt: Didžiausias pasirinktinų gavėjų skaičius:

en: Show recipients in alphabetical order
lt: Rodyti gavėjus abėcėlės tvarka

en: Show recipient details on the status page of the report
lt: Rodyti gavėjo informaciją pranešimo statuso puslapyje

en: Enable comments
lt: Įgalinti komentarus

en: Allow the whistleblower to write comments
lt: Leisti pranešėjui rašyti komentarus

en: Enable private messages
lt: Įgalinti privačias žinutes

en: Allow the whistleblower to send messages
lt: Leisti pranešėjui siųsti žinutes

en: Allow the whistleblower to add attachments
lt: Leisti pranešėjui prie pranešimo pridėti priedų

en: Additional questionnaire
lt: Papildomas klausimynas

en: Scoring system options
lt: Vertinimo sistemos parinktys

en: Threshold
lt: Riba

en: Value
lt: Vertė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Software version:
lt: Programinės įrangos versija:

en: Restrict access to specific IP addresses
lt: Apriboti prieigą tam tikriems IP adresams

en: Enabled
lt: Įgalinta

en: Allowed IP addresses
lt: Leidžiami IP adresai

en: Admin
lt: Administratorius

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Each entry must be separated with a comma.
lt: Kiekvieną įrašą būtina atskirti kableliu.

en: Example:
lt: Pavyzdys:

en: Hostname
lt: Kompiuterio pavadinimas

en: Organization
lt: Organizacija

en: Invalid email address
lt: Neteisingas el. pašto adresas

en: City
lt: Miestas

en: Country
lt: Šalis

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Generate
lt: Generuoti

en: Private Key
lt: Privatusis raktas

en: Certificate Signing Request
lt: Sertifikato pasirašymo užklausa

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Certificate
lt: Sertifikatas

en: Valid until:
lt: Galioja iki:

en: Issuer:
lt: Išdavė:

en: Intermediate Certificates
lt: Tarpiniai sertifikatai

en: Reset
lt: Atkurti

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
lt: Platforma palaiko HTTPS konfigūraciją per šią sąsają.

en: Automatic configuration
lt: Automatinė konfigūracija

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
lt: Naudojant automatinę HTTPS konfigūraciją bus atliekamas visas sertifikatų prašymo, įjungimo ir atnaujinimo iš „Let's Encrypt Certificate Authority“ procesas.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
lt: Platforma turi būti pasiekiama per viešą IP adresą, o pasirinktas kompiuterio pavadinimas turi turėti tą adresą nurodantį DNS įrašą.

en: Proceed
lt: Tęsti

en: Manual configuration
lt: Rankinė konfigūracija

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
lt: Rankinės konfigūracijos vedlys padės jums nustatyti HTTPS iš alternatyvios sertifikavimo institucijos.

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Auto-renewal
lt: Automatinis atnaujinimas

en: Tor Onion Service
lt: „Tor Onion“ paslauga

en: Anonymize outgoing connections
lt: Anonimizuoti išeinančius ryšius

en: Let the platform be reachable without Tor
lt: Leisti pasiekti platformą be „Tor“

en: Roles enabled to use the platform without Tor
lt: Funkcijos, leidžiančios naudotis platforma be „Tor“

en: Whistleblower
lt: Pranešėjas

en: To
lt: Kam

en: SMTP email address
lt: SMTP el. pašto adresas

en: SMTP server address
lt: SMTP serverio adresas

en: SMTP server port
lt: SMTP serverio prievadas

en: Security
lt: Saugumas

en: Require authentication
lt: Reikalauja tapatybės nustatymo

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Number of hours before sending a report expiration alert
lt: Valandų skaičius prieš siunčiant įspėjimą apie pranešimo galiojimo pabaigą

en: Test the configuration
lt: Konfigūracijos tikrinimas

en: Reset SMTP configuration
lt: Atkurti SMTP konfigūraciją

en: Reset notification templates to default
lt: Iš naujo nustatyti numatytuosius pranešimų šablonus

en: Template
lt: Šablonas

en: Question
lt: Klausimas

en: Single-line text input
lt: Vienos eilutės teksto įvestis

en: Multi-line text input
lt: Keleto eilučių teksto įvestis

en: Selection box
lt: Pasirinkimo laukas

en: Multiple choice input
lt: Kelių pasirinkimų įvestis

en: Checkbox
lt: Žymėjimo laukas

en: Terms of service
lt: Paslaugų sąlygos

en: Date range
lt: Datų intervalas

en: Group of questions
lt: Klausimų grupė

en: Row
lt: Eilutė

en: Column
lt: Stulpelis

en: Width
lt: Plotis

en: Question group
lt: Klausimo grupė

en: Hint
lt: Užuomina

en: Mandatory
lt: Privaloma

en: Accept multiple file uploads
lt: Leisti įkelti keletą failų

en: Accept multiple answers
lt: Priimti kelis atsakymus

en: Template override
lt: Šablono perrašymas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Text
lt: Tekstas

en: Checkbox label
lt: Langelio žyma

en: Add multimedia content
lt: Įkelti multimedijos turinio

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Audio
lt: Garso įrašas

en: Video
lt: Vaizdo įrašas

en: Text shown upon negative answer
lt: Tekstas rodomas gavus neigiamą atsakymą

en: Trigger conditions
lt: Paleidimo sąlygos

en: Sufficient
lt: Pakankamas

en: Options
lt: Parinktys

en: Addition
lt: Papildymas

en: Multiplier
lt: Daugiklis

en: Questions
lt: Klausimai

en: Add new question
lt: Pridėti naują klausimą

en: Add question from template
lt: Pridėti klausimą iš šablono

en: Duplicate
lt: Dublikatas

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Logo
lt: Logotipas

en: Project name
lt: Projekto pavadinimas

en: Homepage title
lt: Pradžios puslapio pavadinimas

en: Presentation
lt: Pristatymas

en: Question to solicit possible whistleblowers
lt: Klausimas, kuriuo siekiama išsiaiškinti galimus pranešėjus

en: Whistleblowing button
lt: Pranešimo apie pažeidimus mygtukas

en: Disclaimer
lt: Atsisakymas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Upload
lt: Įkelti

en: Language:
lt: Kalba:

en: Add custom text
lt: Įvesti pasirinktinį tekstą

en: Custom text
lt: Pasirinktinis tekstas

en: Original text
lt: Originalus tekstas

en: Original translation
lt: Originalus vertimas

en: Custom translation
lt: Pasirinktinis vertimas

en: Disable submissions
lt: Išjungti pateikimą

en: Enable encryption
lt: Įgalinti šifravimą

en: Enable administrators to change user passwords
lt: Leisti administratoriams keisti naudotojų slaptažodžius

en: Administrators authorized to change user passwords:
lt: Administratoriai, įgalioti keisti naudotojų slaptažodžius:

en: Enable multisite feature
lt: Įgalinti daugiavietės funkciją

en: Enable simplified login
lt: Įgalinti supaprastintą prisijungimą

en: Enable search engines indexing
lt: Įgalinti paieškos variklių indeksavimą

en: Default questionnaire
lt: Numatytasis klausimynas

en: Show contexts in alphabetical order
lt: Rodyti kontekstus abėcėlės tvarka

en: Size limit for file attachments
lt: Pridedamų failų dydžio limitas

en: Require two factor authentication
lt: Reikalauti dviejų veiksnių tapatybės nustatymo

en: Password change interval
lt: Slaptažodžio keitimo dažnis

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
lt: Saugumo sumetimais slaptažodžius reikia keisti reguliariai.

en: Number of days till notifying unread reports to users
lt: Dienų skaičius iki įspėjimo naudotojams apie neperskaitytus pranešimus

en: Disable the privacy panel
lt: Išjungti privatumo skydelį

en: Enable custom privacy panel
lt: Įgalinti pasirinktinį privatumo skydelį

en: Custom privacy panel
lt: Pasirinktinis privatumo skydelis

en: Enable custodian user role
lt: Įgalinti saugotojo naudotojo funkciją

en: Enable scoring system
lt: Įjungti vertinimo sistemą

en: Logging level
lt: Registravimo lygis

en: Log accesses of internal users
lt: Registruoti vidaus naudotojų prieigas

en: Notify administrators of software problems
lt: Pranešti administratoriams apie programinės įrangos problemas

en: Notify developers of software problems
lt: Pranešti kūrėjams apie programinės įrangos problemas

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
lt: Įgalinę šią funkciją prisidėsite prie platformos kūrimo ir saugumo.

en: Reset reports
lt: Atnaujinti pranešimus

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Case management
lt: Atvejo valdymas

en: Network
lt: Tinklas

en: Sites
lt: Svetainės

en: Mode:
lt: Režimas:

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Subdomain
lt: Subdomenas

en: Creation date:
lt: Sukūrimo data:

en: Root domain used for secondary sites
lt: Antrinėms svetainėms naudojamas šakninis domenas

en: Use the first site for administrative purposes only
lt: Naudoti pirmąją svetainę tik administraciniais tikslais

en: Allow users to sign up
lt: Leisti naudotojams registruotis

en: Enable terms of service
lt: Įgalinti paslaugų sąlygas

en: Title
lt: Antraštė

en: Public name
lt: Viešas pavadinimas

en: Send reset link
lt: Siųsti atkūrimo nuorodą

en: Set password
lt: Nustatyti slaptažodį

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
lt: Pasirinktas slaptažodis per silpnas. Tinkamą slaptažodį turi sudaryti bent 12 skirtingų simbolių, įskaitant bent vieną mažąją raidę, didžiąją raidę, skaičių ir specialųjį simbolį.

en: Force password change
lt: Priversti pakeisti slaptažodį

en: The user will be forced to change its password on next login.
lt: Kito prisijungimo metu naudotojas bus priverstas pakeisti slaptažodį.

en: Disable two factor authentication
lt: Išjungti dviejų veiksnių tapatybės nustatymą

en: Language
lt: Kalba

en: Enable email notifications
lt: Įjungti el. pašto pranešimus

en: Details of the PGP key:
lt: Išsami informacija apie PGP raktą:

en: Fingerprint
lt: Piršto atspaudas

en: Set up encryption by providing a PGP public key
lt: Nustatyti šifravimą pateikiant PGP viešąjį raktą

en: Give this admin ability to change user passwords
lt: Suteikti šiam administratoriui galimybę keisti naudotojo slaptažodžius

en: Forcefully selected
lt: Priverstinai atrinktas

en: Allow the recipient to delete reports
lt: Leisti gavėjui pranešimus ištrinti

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
lt: Leisti gavėjui atidėti pranešimo galiojimo pabaigos datą

en: Give the user administrative access to the following features:
lt: Suteikite naudotojui administracinę prieigą prie šių funkcijų:

en: Request date
lt: Prašymo data

en: Report date
lt: Pranešimo data

en: Authorization
lt: Įgaliojimas

en: Requests
lt: Prašymai

en: The validation link is either incorrect or has expired.
lt: Patvirtinimo nuoroda neteisinga arba nebegalioja.

en: Your new email address has been validated.
lt: Jūsų naujas el. pašto adresas patvirtintas.

en: Forgot password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Enter the two factor authentication code
lt: Įveskite dviejų veiksnių tapatybės nustatymo kodą

en: Authentication failed
lt: Tapatybės nustatyti nepavyko

en: The code is either invalid or expired.
lt: Kodas neteisingas arba nebegalioja.

en: Please select your account:
lt: Pasirinkite savo paskyrą:

en: Now type your password, then click 'Log in':
lt: Dabar įveskite slaptažodį ir spustelėkite „Prisijungti“:

en: Text shown after the user has selected the option.
lt: Tekstas rodomas, kai naudotojas pasirenka parinktį.

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Assign score points
lt: Priskirti vertinimo taškus

en: Are you sure?
lt: Ar tikrai?

en: Close
lt: Užverti

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad visi susiję duomenys bus ištrinti visam laikui.

en: Enable two factor authentication
lt: Įjungti dviejų veiksnių tapatybės nustatymą

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
lt: Prieš tęsdami atidžiai perskaitykite dokumentus:

en: Account recovery key
lt: Paskyros atkūrimo raktas

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
lt: Padarykite kopiją ir laikykite ją saugioje vietoje. Jei prarasite slaptažodį, jos reikės, kad atgautumėte prieigą prie savo paskyros, neprarasdami duomenų.

en: Enter a name for the copy
lt: Įveskite kopijos pavadinimą

en: Request support
lt: Prašyti pagalbos

en: Thank you.
lt: Ačiū.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
lt: Stengsimės su jumis susisiekti kaip galima greičiau.

en: Submit
lt: Pateikti

en: The connection is not secure.
lt: Ryšys nesaugus.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
lt: Platforma vis dar nesukonfigūruota HTTPS ryšiams, todėl turėtų būti naudojama tik testavimo tikslais.

en: Please write a motivation for the reply
lt: Atsakymą pagrįskite

en: Send
lt: Siųsti

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
lt: Patvirtindami atidėsite galiojimo pabaigos datą iki:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
lt: Ši platforma demonstracinė, todėl nenaudokite jos tikriems pateikimams.

en: Install an authenticator app on your phone
lt: Tapatybės nustatymo programėlės diegimas telefone

en: Scan the QR code with the app
lt: Naudodami programėlę nuskenuokite QR kodą

en: Error!
lt: Klaida!

en: Internal server error
lt: Vidinė serverio klaida

en: Error on input validation
lt: Klaida tikrinant įvestį

en: Resource not found
lt: Resurso nerasta

en: Forbidden operation
lt: Draudžiama naudoti

en: The specified old password is not valid
lt: Nurodytas senas slaptažodis negalioja

en: Resource can only be accessed via the Tor network
lt: Resursą galima pasiekti tik per „Tor“ tinklą

en: The upload request exceeds the size limit
lt: Įkeliamas prašymas viršija dydžio limitą

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: The new password must be different from the current one.
lt: Naujas slaptažodis privalo skirtis nuo dabartinio.

en: Type your new password again
lt: Įveskite naują slaptažodį dar kartą

en: The two passwords do not match
lt: Įvesti slaptažodžiai nesutampa

en: Validation of email address change in progress.
lt: Vyksta el. pašto adreso keitimo patvirtinimas

en: Please check your inbox for further instructions.
lt: Išsamesnių nurodymų ieškokite savo pašto dėžutėje.

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
lt: Rekomenduojame šią svetainę aplankyti naudojant „Tor Browser“ programėlę, kuri saugo jūsų tapatybę.

en: Download the Tor Browser
lt: Atsisiųsti „Tor“ naršyklę

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
lt: Tada nukopijuokite ir įklijuokite šį adresą į „Tor“ naršyklę:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
lt: Ar jau pateikėte pranešimą? Įveskite pranešimo patvirtinimą

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
lt: Pranešimo patvirtinimas neteisingas arba pranešimas nebegalioja.

en: Select a file or drag it here.
lt: Pasirinkite failą arba vilkite jį čia.

en: Size:
lt: Dydis:

en: Uploading files…
lt: Failai įkeliami...

en: Upload completed successfully!
lt: Įkėlimas baigtas sėkmingai!

en: Estimated upload time:
lt: Numatomas įkėlimo laikas:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
lt: Gavėjai paprašė jūsų užpildyti papildomą klausimyną.

en: Fill the additional questionnaire
lt: Pildykite papildomą klausimyną

en: From:
lt: Nuo:

en: To:
lt: Kam:

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: File size
lt: Failo dydis

en: Questionnaire answers
lt: Klausimyno atsakymai

en: Step
lt: Žingsnis

en: Status:
lt: Būsena:

en: Files attached by recipients
lt: Gavėjų pridėti failai

en: Upload a file:
lt: Įkelti failą:

en: Welcome!
lt: Sveiki!

en: For the user documentation, visit:
lt: Naudotojo dokumentų ieškokite:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
lt: Jei jums reikia techninės pagalbos, turite bendrųjų klausimų ar naujų idėjų dėl programinės įrangos:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
lt: Jei norite prisidėti prie programinės įrangos kūrimo ar pranešti apie klaidą, atidarykite problemą mūsų bilietų sistemoje:

en: Join our chat:
lt: Prisijunkite prie mūsų pokalbio:

en: Follow the project on:
lt: Projektą sekite:

en: An update is available:
lt: Galimas atnaujinimas:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
lt: Rekomenduojame pasiekti skiltį „Nuostatos“, kad galėtumėte nuskaityti „Paskyros atkūrimo raktą“ ir saugiai jį saugoti. Šis raktas bus reikalingas, kad atgautumėte prieigą prie platformos ir jūsų duomenų, jei savo slaptažodį pamirštumėte.

en: The provided recovery key is invalid.
lt: Pateiktas atkūrimo raktas netinkamas.

en: The provided reset token is invalid or expired.
lt: Pateiktas atkūrimo simbolis negaliojantis arba jo galiojimo laikas pasibaigęs.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
lt: Įveskite paskyros naudotojo vardą arba el. pašto adresą, kad pateiktumėte prašymą dėl slaptažodžio nustatymo iš naujo.

en: Enter your email address to request a password reset.
lt: Įveskite savo el. pašto adresą, kad pateiktumėte prašymą dėl slaptažodžio nustatymo iš naujo.

en: Password reset requested.
lt: Prašoma atkurti slaptažodį.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
lt: Įveskite paskyros atkūrimo raktą, kad užbaigtumėte slaptažodžio nustatymo iš naujo procedūrą

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
lt: Saugotojui pateiktas prašymas leisti susipažinti su pranešėjo tapatybe.

en: Date of the request
lt: Prašymo data

en: Show
lt: Rodyti

en: Congratulations!
lt: Sveikiname!

en: You have completed the platform activation.
lt: Baigėte platformos aktyvavimo procedūrą.

en: Success!
lt: Pavyko!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
lt: Jūsų pranešimų platforma beveik paruošta!

en: Check your inbox to activate it.
lt: Norėdami ją aktyvinti patikrinkite pašto dėžutę.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
lt: Jei platforma neaktyvinsite per 24 valandas, ji bus automatiškai ištrinta.

en: Sign up
lt: Registruotis

en: Site
lt: Tinklapis

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Invalid confirmation
lt: Netinkamas patvirtinimas

en: Invalid phone number
lt: Neteisingas telefono numeris

en: Address
lt: Adresas

en: Tax code
lt: Mokesčių kodas

en: The answer is too short
lt: Atsakymas per trumpas

en: The specified input is not valid.
lt: Nurodyta įvestis netinkama

en: The specified input is not valid:
lt: Nurodyta įvestis negalioja:

en: please enter a valid email address.
lt: įveskite galiojantį el. pašto adresą.

en: please enter numbers only.
lt: rašykite tik skaičius.

en: Submissions disabled
lt: Pateikimai išjungti

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
lt: Jungiatės prie serverio ne anonimiškai, o šis serveris palaiko tik anoniminius pateikimus

en: Your report was successful.
lt: Jūsų pranešimas įkeltas.

en: Remember your receipt for this report.
lt: Nepamirškite šio pranešimo patvirtinimo kodo.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
lt: Norėdami prisijungti, naudokite 16 skaitmenų patvirtinimo kodą. Tai leis jums peržiūrėti visus pranešimus, kuriuos jums išsiuntėme, taip pat pridėti papildomos informacijos.

en: View your report
lt: Peržiūrėkite savo pranešimą

en: Recipient selection
lt: Gavėjo pasirinkimas

en: Select the recipients of your report:
lt: Pasirinkite pranešimo gavėjus:

en: Recipients selected:
lt: Pasirinkti gavėjai:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
lt: Pasiekėte didžiausią galimų pasirinkti gavėjų skaičių.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
lt: Jūsų pranešimą gaus šie gavėjai, kurių atšaukti nebegalima:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
lt: Šiame etape atsakymų į šiuos klausimus nėra arba jie negalioja:

en: You must select at least one recipient.
lt: Būtina pasirinkti bent vieną gavėją.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
lt: Laukiama, kol failas(-ai) bus įkeltas (-i).

en: The following steps have errors:
lt: Toliau aprašytuose žingsniuose yra klaidų:

en: Hide
lt: Slėpti

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
lt: Toliau pateikiama išsami procedūra padės jums sukurti pranešimo apie pažeidimus platformą.

en: Please choose a configuration profile:
lt: Pasirinkite konfigūracijos profilį:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
lt: Leiskite šiam administratoriui iš naujo nustatyti naudotojo slaptažodžius.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
lt: Patariame pasirinkti šią parinktį, jei norite apsaugoti duomenis nuo praradimo tuo atveju, jei gavėjai prarastų savo slaptažodžius. Kita vertus, nepatariame naudoti šios funkcijos, jei norite nustatyti sistemą, kurioje tik gavėjai gali pasiekti pateikimus.

en: Please choose a different username.
lt: Pasirinkite kitą naudotojo vardą.

en: I have read and agree to the terms of the license.
lt: Licencijos sąlygas perskaičiau ir su jomis sutinku.

en: You have completed the platform wizard.
lt: Baigėte platformos vedlio procedūrą.

en: Please summarize your report in a few words.
lt: Savo pranešimą apibendrinkite keliais žodžiais.

en: Describe your report in detail.
lt: Išsamiai aprašykite savo pranešimą.

en: Where did the facts happen?
lt: Kur šie faktai įvyko?

en: When did the facts happen?
lt: Kada šie faktai įvyko?

en: I'm a victim
lt: Esu auka

en: I'm involved in the facts
lt: Esu įsitraukęs į faktus

en: I witnessed the facts in person
lt: Asmeniškai mačiau šiuos faktus

en: I was personally told by a direct witness
lt: Man asmeniškai papasakojo tiesioginis liudytojas

en: It is a rumor I heard
lt: Girdėjau gandą

en: How are you involved in the reported facts?
lt: Kaip esate susijęs su pranešamais faktais?

en: Do you have evidence to support your report?
lt: Ar turite įrodymų savo pranešimui pagrįsti?

en: Please attach the evidence to support your report.
lt: Pridėkite pranešimą pagrindžiančių įrodymų.

en: Please describe the evidence in detail.
lt: Išsamiai aprašykite įrodymus.

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
lt: Išsamus pateiktų įrodymų aprašymas leidžia mums geriau įvertinti skundus ir atlikti tyrimą. Atkreipkite dėmesį, kad pateiktuose vaizdo įrašuose, nuotraukose ar dokumentuose būtų pateiktos nuorodos į svarbias jų dalis.

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
lt: Ar apie faktus pranešėte kitoms organizacijoms ir (arba) asmenims?

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
lt: Išvardinkite organizacijas ir (arba) asmenis, kuriems apie šiuos faktus pranešėte.

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
lt: Ar šios organizacijos tyrė jūsų skundus? Jei taip, kokie rezultatai?

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
lt: Kokį rezultato tikitės su mūsų pagalba?

en: Do you want to provide your identification information?
lt: Ar norite pateikti savo identifikavimo informaciją?

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Alternative contact method
lt: Alternatyvus kontakto metodas

en: I prefer to be contacted via this platform only
lt: Pageidauju, kad su manimi būtų susisiekta tik per šią platformą

en: Other
lt: Kita

en: Dear {RecipientName},
lt: Gerb. {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
lt: Šį el. laišką gaunate, nes sistemoje jums sukurta naudotojo paskyra: {Site}

en: Username: {Username}
lt: Naudotojo vardas: {Username}

en: Activation link: {Url}
lt: Aktyvavimo nuoroda: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
lt: Paspauskite aktyvavimo nuorodą, kad aktyvintumėte paskyrą ir nustatytumėte naudotojo slaptažodį.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
lt: Sėkmingai atlikę aktyvavimo procedūrą galėsite prisijungti prie sistemos naudodami šią nuorodą: {LoginUrl}

en: Kind regards,
lt: Pagarbiai

en: Account activation
lt: Paskyros aktyvavimas

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
lt: Jūsų pranešimų platforma dabar pasiekiama šiuo adresu:

en: To log in, visit:
lt: Norėdami prisijungti, apsilankykite:

en: Users' credentials:
lt: Naudotojų duomenys:

en: The platform will be automatically deleted on:
lt: Platforma bus automatiškai ištrinta:

en: Access instructions
lt: Nurodymai dėl prieigos

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
lt: Neseniai aptiktų veiksmų skaičius yra didesnis nei įprastai.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
lt: Tai gali būti atakos ženklas (pvz., kažkas užplūdo jūsų serverį fiktyvia informacija) arba tiesiog naudojimo šuolis dėl padidėjusio jūsų projekto matomumo.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
lt: Išnagrinėkite klausimą, kad nustatytumėte, ar jis teisėtas, ar ne.

en: The activities with unusual stats are:
lt: Veiksmai su neįprasta statistika yra:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
lt: Serveris negali garantuoti, kad bus išsaugota nauja ataskaita, todėl pateikimai buvo išjungti.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
lt: Apsvarstykite galimybę kreiptis į techninės pagalbos tarnybą, kad serveryje būtų daugiau vietos diske.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
lt: „GlobaLeaks“ technologijoje yra serverio būsenos tikrinimo komponentas, kuris jus perspės, jei į ką nors reikės atkreipti dėmesį.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
lt: Norėdami gauti daugiau informacijos, prisijunkite prie administravimo sąsajos ir peržiūrėkite skyrius „Sistemos statistika“ ir „Neatitikimai“.

en: Anomaly detected in {NodeName}
lt: Neatitikimas aptiktas {NodeName}

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
lt: Šiuo el. laišku informuojame, kad šių vartotojų PGP raktas nustos galioti arba jo galiojimo laikas jau pasibaigęs:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
lt: Be galiojančio PGP rakto sistema negalės siųsti jiems šifruotų pranešimų.

en: PGP key expiration alert
lt: Įspėjimas apie PGP rakto galiojimo pabaigą

en: A new whistleblowing site has been registered.
lt: Užregistruota nauja pranešimų apie pažeidimus svetainė.

en: Registration data:
lt: Registracijos duomenys:

en: Site: {Url}
lt: Svetainė: {Url}

en: Name: {Name}
lt: Pavadinimas: {Name}

en: Email: {Email}
lt: El. paštas: {Email}

en: New whistleblowing site registered
lt: Užregistruota nauja pranešimų apie pažeidimus svetainė

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
lt: Tai bandomasis el. laiškas, išsiųstas iš platformos administracinės sąsajos.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
lt: Šio laiško gavimas rodo, kad serveriui pavyko patvirtinti autentiškumą ir sąveikauti su SMTP pašto serveriu.

en: Test email
lt: Bandomasis el. laiškas

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
lt: Šiuo el. laišku pranešama, kad buvo pateiktas prašymas pakeisti jūsų el. pašto adresą į {NewEmailAddress}.

en: Click the following link to validate this change:
lt: Spustelėkite nuorodą ir patvirtinkite šį pakeitimą:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
lt: Jei šio pakeitimo neprašėte, pakeiskite slaptažodį ir kreipkitės į sistemos administratorių.

en: Email change request
lt: Prašymas dėl el. pašto keitimo

en: From: {Author}
lt: Nuo: {Author}

en: Date: {EventTime}
lt: Data: {EventTime}

en: From: Whistleblower
lt: Nuo: Pranešėjas

en: Date: {SubmissionDate}
lt: Data: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
lt: Žyma: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
lt: Būsena: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
lt: Į platformą įkelto HTTPS sertifikato galiojimo laikas netrukus baigsis arba jau baigėsi.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
lt: Galiojimo data: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
lt: Be galiojančio sertifikato platforma bus saugiai pasiekiama tik per „Tor“.

en: Log in to solve the issue.
lt: Prisijunkite, kad išspręstumėte problemą.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
lt: Įspėjimas apie HTTPS sertifikato galiojimo pabaigą

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
lt: Šiandien numatytas automatinis HTTPS sertifikato atnaujinimas nepavyko.

en: The system will keep trying.
lt: Sistema bandys toliau.

en: Failed HTTPS certificate renewal
lt: HTTPS sertifikato atnaujinti nepavyko

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
lt: Šiuo el. laišku pranešama, kad saugotojas suteikė jums teisę sužinoti pranešimo pranešėjo tapatybę {TipNum}.

en: The report can be accessed at:
lt: Pranešimą rasite:

en: Access to whistleblower's identity authorized
lt: Leidimas susipažinti su pranešėjo tapatybe

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
lt: Šiuo el. laišku pranešama, kad saugotojas atsisakė suteikti prieigą prie pranešimo pranešėjo tapatybės {TipNum}.

en: Access to whistleblower's identity denied
lt: Neleidžiama susipažinti su pranešėjo tapatybe

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
lt: Šiuo el. laišku pranešama, kad gavėjas paprašė suteikti prieigą prie pranešimo pranešėjo tapatybės {TipNum}

en: The request can be accessed at:
lt: Prašymą rasite:

en: New request of access to a whistleblower's identity
lt: Naujas prašymas leisti sužinoti pranešėjo tapatybę

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
lt: Šiuo el. laišku pranešama, kad pranešimo pranešėjas {TipNum} savo tapatybę nurodė.

en: The whistleblower has provided their identity
lt: Pranešėjas nurodė savo tapatybę

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
lt: Šį el. laišką gaunate, nes prašoma iš naujo nustatyti paskyros slaptažodį: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
lt: Jei šio prašymo neteikėte, galite nekreipti dėmesio ir šį el. laišką ištrinti.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
lt: Prašymą galite patvirtinti spustelėję šią nuorodą:

en: Password reset instructions
lt: Nurodymai dėl slaptažodžio atkūrimo

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
lt: Šiuo el. laišku informuojame, kad jūsų PGP raktas nebegalioja arba jo galiojimo laikas jau pasibaigęs.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
lt: Turėtumėte pratęsti jo galiojimą ir atnaujinti platformoje esantį raktą arba įkelti naują.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
lt: Be galiojančio PGP rakto sistema negalės užšifruoti jums pateiktų duomenų.

en: Click the link to activate the platform:
lt: Spustelėkite nuorodą, kad suaktyvintumėte platformą:

en: Activation
lt: Aktyvinimas

en: A software update is available.
lt: Galimas programinės įrangos atnaujinimas.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
lt: Gera saugumo praktika – nuolat atnaujinti platformą.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
lt: Jei norite sužinoti apie naujas naujosios versijos funkcijas ir ištaisytas klaidas, peržiūrėkite pakeitimų žurnalą adresu: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
lt: Programinės įrangos naujinimo instrukcijų ieškokite dokumentuose: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
lt: Šiuo el. laišku pranešama, kad gavėjas suteikė prieigą prie vieno ar daugiau pranešimų.

en: New report
lt: Naujas pranešimas

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
lt: Anksčiausia galiojimo pabaigos data – {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
lt: Prieš ištrindami nepamirškite jų patikrinti.

en: Some reports will expire soon
lt: Kai kurių pranešimų galiojimas netrukus baigsis.

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
lt: Tai el. laiškas, kuriuo jums pranešama, kad pranešėjas pasirinko jus kaip vertingą savo pranešimo gavėją.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
lt: Atkreipkite ypatingą dėmesį į joje esančią informaciją ir medžiagą. Turėkite omenyje, kad pranešėjai dažnai susiduria su didele asmenine rizika visuomenės labui. Todėl šiame pranešime pateikta medžiaga turėtų būti laikoma labai svarbia.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
lt: Šiuo el. laišku pranešama, kad esamas pranešimas atnaujintas.

en: Report updated
lt: Pranešimas atnaujintas

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
lt: Šis el. laiškas skirtas priminti, kad yra neperskaitytų arba atnaujintų pranešimų.

en: Reminder about unread or updated reports
lt: Priminimas apie neperskaitytus arba atnaujintus pranešimus

en: Role: {Role}
lt: Funkcija: {Role}

en: Password: {Password}
lt: Slaptažodis: {Password}
