GlobaLeaks - en to lo translation catalogue (571 entries)

en: Log in
lo: ເຂົ້າ​ສູ່ລະບົບ

en: Theme customization
lo: ການປັບສີ​ພື້ນ​ໜ້າ​ຈໍ

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Text customization
lo: ການປັບຂະໜາດຂໍ້ຄວາມ

en: Question templates
lo: ແມ່ແບບຄຳຖາມ

en: Questionnaires
lo: ແບບສອບຖາມ

en: Add new questionnaire
lo: ເພີ່ມແບບສອບຖາມໃໝ່

en: Home
lo: ໜ້າ​ຫຼັກ

en: Changelog
lo: ບັນທຶກການປ່ຽນແປງ

en: License
lo: ການ​ອະ​ນຸ​ຍາດ

en: Templates
lo: ແມ່ແບບຕ່າງໆ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Anomalies
lo: ຄວາມຜິດປົກກະຕິ

en: Preferences
lo: ການກຳນົດຄ່າທີ່ມັກ

en: file unavailable
lo: ບໍ່ມີໄຟລ໌

en: Date
lo: ວັນທີ

en: Expiration date
lo: ວັນ​ທີໝົດ​ອາ​ຍຸ

en: Last Access
lo: ການເຂົ້າເຖິງຫຼ້າສຸດ

en: Files
lo: ໄຟລ໌ຕ່າງໆ

en: Comments
lo: ຄຳ​ຄິດ​ເຫັນ

en: Messages
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Details
lo: ລາຍລະອຽດຕ່າງໆ

en: Platform wizard
lo: ຕົວຊ່ວຍສ້າງແມ່ແບບ

en: CREDIT CARD
lo: ບັດເຄຼດິດ

en: YOUR NAME
lo: ຊື່ຂອງທ່ານ

en: Label the report
lo: ຕິດສະຫຼາກໃສ່ລາຍງານ

en: Postpone the expiration date
lo: ເລື່ອນວັນທີໝົດອາຍຸ

en: Select all
lo: ເລືອກທັງໝົດ

en: Deselect all
lo: ຍົກເລີກການເລືອກທັງໝົດ

en: Refresh
lo: ຣີເຟຼສ໌

en: Preview
lo: ການສະແດງຕົວຢ່າງ

en: The whistleblower has already read the last update
lo: ຜູ້ແຈ້ງເບາະແສໄດ້ອ່ານການອັບເດດຄັ້ງຫຼ້າສຸດແລ້ວ

en: The whistleblower has not read the last update yet
lo: ຜູ້ແຈ້ງເບາະແສຍັງບໍ່ໄດ້ອ່ານການອັບເດດຄັ້ງຫຼ້າສຸດເທື່ອ

en: Move up
lo: ຍ້າຍຂຶ້ນ

en: Move down
lo: ຍ້າຍລົງ

en: Move left
lo: ຍ້າຍໄປຊ້າຍ

en: Move right
lo: ຍ້າຍໄປຂວາ

en: Import
lo: ນໍາເຂົ້າ

en: Export
lo: ສົ່ງອອກ

en: Save all
lo: ບັນທຶກທັງໝົດ

en: Access control
lo: ການຄວບຄຸມການເຂົ້າເຖິງ

en: Number
lo: ເບີໂທລະສັບ

en: Email
lo: ອີເມວ

en: Regular expression validator
lo: ຕົວກວດສອບການສະແດງອອກທົ່ວໄປ

en: Minimum number of input characters
lo: ຈຳນວນຕົວອັກສອນທີ່ປ້ອນຕ່ຳສຸດ

en: Maximum number of input characters
lo: ຈຳນວນຕົວອັກສອນທີ່ປ້ອນສູງສຸດ

en: Earliest selectable date
lo: ວັນທີທີ່ສາມາດເລືອກໄດ້ໄວທີ່ສຸດ

en: Latest selectable date
lo: ວັນທີທີ່ສາມາດເລືອກໄດ້ຫຼ້າສຸດ

en: 0 = auto
lo: 0 = ອັດຕະໂນມັດ

en: Yes
lo: ແມ່ນ

en: No
lo: ບໍ່

en: Attachment
lo: ໄຟລ໌ຄັດຕິດ

en: Attachments
lo: ໄຟລ໌ຄັດຕິດຕ່າງໆ

en: Change your password
lo: ປ່ຽນລະຫັດຜ່ານຂອງທ່ານ

en: User
lo: ຜູ້ໃຊ້

en: Motivation
lo: ແຮງຈູງໃຈ

en: Status
lo: ສະຖານະ

en: Request motivation
lo: ແຮງຈູງໃຈໃນການຮ້ອງຂໍ

en: Reply motivation
lo: ແຮງຈູງໃຈໃນການຕອບກັບ

en: Request status
lo: ສະຖານະຄຳຮ້ອງຂໍ

en: Custodian
lo: ຜູ້ປົກປ້ອງຂໍ້ມູນ

en: Identity
lo: ຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນ

en: Access requested
lo: ໄດ້ຂໍການເຂົ້າເຖິງແລ້ວ

en: Request access to the whistleblower's identity
lo: ຂໍການເຂົ້າເຖິງຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນຂອງຜູ້ແຈ້ງເບາະແສ

en: Please write a motivation
lo: ກະລຸນາຂຽນແຮງຈູງໃຈ

en: Reply to the request
lo: ຕອບຄຳຮ້ອງຂໍ

en: Authorized
lo: ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດແລ້ວ

en: Denied
lo: ປະຕິເສດແລ້ວ

en: Waiting for authorization
lo: ກຳລັງລໍຖ້າການອະນຸຍາດ

en: New request
lo: ຄຳຮ້ອງຂໍໃໝ່

en: Authorize
lo: ອະນຸຍາດ

en: Deny
lo: ປະຕິເສດ

en: Deny access to the whistleblower's identity
lo: ປະຕິເສດການເຂົ້າເຖິງຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນຂອງຜູ້ແຈ້ງເບາະແສ

en: Authorize access to the whistleblower's identity
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າເຖິງຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນຂອງຜູ້ແຈ້ງເບາະແສ

en: URL redirects
lo: ການປ່ຽນເສັ້ນທາງ URL

en: Anomaly detection thresholds
lo: ຈຸດເລີ່ມຕົ້ນໃນການສືບຫາຄວາມຜິດປົກກະຕິ

en: Available disk space
lo: ພື້ນທີ່ຫວ່າງດິສຄ໌ທີ່ພ້ອມໃຊ້ງານ

en: Last update
lo: ການອັບເດດຄັ້ງຫຼ້າສູດ

en: Disable notifications to administrators
lo: ປິດໃຊ້ງານການແຈ້ງເຕືອນເຖິງຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ

en: Disable notifications to custodians
lo: ປິດໃຊ້ງານການແຈ້ງເຕືອນເຖິງຜູ້ປົກປ້ອງຂໍ້ມູນ

en: Disable notifications to recipients
lo: ປິດໃຊ້ງານການແຈ້ງເຕືອນເຖິງຜູ້ຮັບ

en: Score
lo: ຄະແນນ

en: Trigger question
lo: ຄຳຖາມກະຕຸ້ນ

en: Triggered by score:
lo: ການຖືກກະຕຸ້ນດ້ວຍຄະແນນ:

en: Weak
lo: ອ່ອນ

en: Acceptable
lo: ພໍໃຊ້ໄດ້

en: Strong
lo: ແຂງ

en: Silence email notifications
lo: ປິດສຽງການແຈ້ງເຕືອນອີເມວ

en: Turn on email notifications
lo: ເປີດການແຈ້ງເຕືອນອີເມວ

en: Input validation
lo: ການກວດສອບຄວາມຖືກຕ້ອງຂອງຂໍ້ມູນທີ່ປ້ອນເຂົ້າ

en: Email address
lo: ທີ່ຢູ່ອີເມວ

en: Custom
lo: ກຳນົດເອງ

en: None
lo: ບໍ່ມີ

en: Regular expression
lo: ການສະແດງອອກທົ່ວໄປ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
lo: ຂໍ້ຄວາມທີ່ກຳໜົດເອງນີ້ຈະບໍ່ຖືກສະແດງ
    ຢູ່ໃນລະບົບອີກຕໍ່ໄປ. ຂໍ້ຄວາມຕົ້ນສະບັບ
    ມີການປ່ຽນແປງ ຫຼື ຖືກລຶບອອກແລ້ວ.

en: Audit log
lo: ບັນທຶກການກວດສອບ

en: Stats
lo: ສະຖິຕິ

en: Activities
lo: ກິດຈະກຳຕ່າງໆ

en: Reports
lo: ລາຍງານຕ່າງໆ

en: Users
lo: ບັນດາຜູ້ໃຊ້

en: From
lo: ຈາກ

en: Number of downloads
lo: ຈຳນວນການດາວໂຫຼດ

en: File size not accepted.
lo: ບໍ່ຍອມຮັບຂະໜາດຂອງໄຟລ໌.

en: Maximum file size is:
lo: ຂະໜາດໄຟລ໌ໃຫຍ່ສຸດແມ່ນ:

en: Scheduled jobs
lo: ວຽກທີ່ກຳນົດເວລາໄວ້

en: Regenerate
lo: ສ້າງຄືນມາໃໝ່

en: Display options alphabetically
lo: ສະແດງຕົວເລືອກຕ່າງໆຕາມລຳດັບຕົວອັກສອນ

en: Enable email notifications for:
lo: ເປີດນຳໃຊ້ການແຈ້ງເຕືອນທາງອີເມວສຳລັບ:

en: Disable
lo: ປິດໃຊ້ງານ

en: Remove
lo: ລຶບອອກ

en: Use as default
lo: ໃຊ້ເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Collapse
lo: ຫຍໍ້​ລົງ

en: Expand
lo: ຂະຫຍາຍ

en: Select
lo: ເລືອກ

en: Surname
lo: ນາມສະກຸນ

en: New
lo: ໃໝ່

en: Opened
lo: ເປີດແລ້ວ

en: Closed
lo: ປິດແລ້ວ

en: Placeholder
lo: ຊ່ອງໄວ້ໃສ່ຂໍ້ຄວາມ

en: Print
lo: ພິມ

en: Previous
lo: ກ່ອນໜ້າ

en: Next
lo: ຕໍ່ໄປ

en: First
lo: ທຳອິດ

en: Last
lo: ສຸດທ້າຍ

en: Send a test email to your email address.
lo: ສົ່ງອີເມວທົດລອງຫາທີ່ຢູ່ອີເມວຂອງທ່ານ.

en: Block the submission
lo: ບລັອກການສົ່ງ

en: Skip the recipient account creation.
lo: ຂ້າມການສ້າງບັນຊີຜູ້ຮັບ.

en: Send activation link
lo: ສົ່ງລິ້ງການເປີດໃຊ້ງານ

en: Password reset
lo: ຕັ້ງລະຫັດຜ່ານຄືນໃໝ່

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
lo: ມີຜູ້ຮັບໜຶ່ງ ຫຼື ຫຼາຍຄົນຍັງບໍ່ໄດ້
    ລົງທະບຽນເຂົ້າສູ່ລະບົບເທື່ອທຳອິດເທື່ອ. ຊຶ່ງ
    ໝາຍຄວາມວ່າພວກເຂົາຈະບໍ່ໄດ້ຮັບລາຍງານ.

en: This user has not performed the first login yet.
lo: ຜູ້ໃຊ້ນີ້ຍັງບໍ່ໄດ້ເຂົ້າສູ່ລະບົບເທື່ອທຳອິດເທື່ອ.

en: seconds
lo: ວິນາທີ

en: This domain name is not available.
lo: ຊື່ໂດເມນນີ້ບໍ່ສາມາດໃຊ້ໄດ້.

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: File a report
lo: ຍື່ນລາຍງານ

en: Before proceeding, please set a new password.
lo: ກ່ອນດຳເນີນການ, ກະລຸນາຕັ້ງລະຫັດຜ່ານໃໝ່.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
lo: ກ່ອນທີ່ຈະດຳເນີນການຕໍ່ໄປ, ກະລຸນາເປີດນຳໃຊ້ການຢືນຢັນແບບສອງຂັ້ນຕອນ.

en: Enable
lo: ເປີດນຳໃຊ້

en: Low
lo: ຕ່ຳ

en: High
lo: ສູງ

en: megabytes
lo: ເມກາໄບທ໌

en: percentage
lo: ເປີເຊັນ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Type
lo: ປະເພດ

en: Severity
lo: ຄວາມຮ້າຍແຮງ

en: Object
lo: ວັດຖຸປະສົງ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Role
lo: ບົດບາດ

en: Name
lo: ຊື່

en: Creation date
lo: ວັນທີສ້າງ

en: Last access
lo: ການເຂົ້າຄັ້ງສຸດທ້າຍ

en: Whistleblower's last access
lo: ການເຂົ້າຄັ້ງສຸດທ້າຍຂອງຜູ້ແຈ້ງເບາະແສ

en: Substatuses
lo: ສະຖານະຍ່ອຍ

en: Add
lo: ເພີ່ມ

en: Label
lo: ສະຫຼາກ

en: This field is mandatory
lo: ຊ່ອງນີ້ແມ່ນຕ້ອງມີ

en: Edit
lo: ແກ້ໄຂ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Report statuses
lo: ລາຍງານສະຖານະ

en: Hidden
lo: ເຊື່ອງໄວ້

en: Description
lo: ການອະທິບາຍ

en: Questionnaire
lo: ແບບສອບຖາມ

en: Recipients
lo: ຜູ້ຮັບ

en: days
lo: ວັນ

en: Set the value to 0 to disable this feature.
lo: ຕັ້ງຄ່າເປັນ 0 ເພື່ອປິດໃຊ້ງານຄຸນສົມບັດນີ້.

en: Show the questionnaire navigation interface
lo: ສະແດງແບບຈໍປະສານນຳທາງແບບສອບຖາມ

en: Allow whistleblowers to select their recipients
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ແຈ້ງເບາະແສສາມາດເລືອກເອົາຜູ້ຮັບຂອງຕົນ

en: Select all recipients by default
lo: ເລືອກຜູ້ຮັບທຸກຄົນໂດຍຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Maximum number of selectable recipients:
lo: ຈຳນວນຜູ້ຮັບສູງສຸດທີ່ສາມາດເລືອກໄດ້:

en: Show recipients in alphabetical order
lo: ສະແດງຈຳນວນຜູ້ຮັບຕາມລຳດັບຕົວອັກສອນ

en: Show recipient details on the status page of the report
lo: ສະແດງລາຍລະອຽດຕ່າງໆຂອງຜູ້ຮັບໃນໜ້າສະຖານະຂອງການລາຍງານ

en: Enable comments
lo: ເປີດນຳໃຊ້ຄຳຄິດເຫັນ

en: Allow the whistleblower to write comments
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ແຈ້ງເບາະແສຂຽນຄຳຄິດເຫັນໄດ້

en: Enable private messages
lo: ເປີດນຳໃຊ້ຂໍ້ຄວາມສ່ວນຕົວ

en: Allow the whistleblower to send messages
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ແຈ້ງເບາະແສສາມາດສົ່ງຂໍ້ຄວາມໄດ້

en: Allow the whistleblower to add attachments
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ແຈ້ງເບາະແສເພີ່ມເອກະສານຄັດຕິດຕື່ມໃສ່ລາຍງານ

en: Additional questionnaire
lo: ແບບສອບຖາມເພີ່ມຕື່ມ

en: Scoring system options
lo: ຕົວເລືອກຂອງລະບົບການໃຫ້ຄະແນນ

en: Threshold
lo: ຈຸດເລີ່ມຕົ້ນ

en: Value
lo: ຄ່າ

en: Medium
lo: ຂະໜາດກາງ

en: Software version:
lo: ເວີຊັນຂອງຊອບແວ:

en: Restrict access to specific IP addresses
lo: ຈຳກັດການເຂົ້າເຖິງທີ່ຢູ່ IP ສະເພາະ

en: Enabled
lo: ເປີດນຳໃຊ້ແລ້ວ

en: Allowed IP addresses
lo: ທີ່ຢູ່ IP ທີ່ໄດ້ຮັບການອະນຸຍາດ

en: Admin
lo: ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບ

en: Recipient
lo: ຜູ້ຮັບ

en: Each entry must be separated with a comma.
lo: ແຕ່ລະລາຍການຕ້ອງຂັ້ນດ້ວຍໝາຍຈຸດ.

en: Example:
lo: ຕົວຢ່າງ:

en: Hostname
lo: ຊື່ໂຮສ໌

en: Organization
lo: ອົງກອນ

en: Invalid email address
lo: ທີ່ຢູ່ອີເມວໃຊ້ບໍ່ໄດ້

en: City
lo: ເມືອງ

en: Country
lo: ປະເທດ

en: Country code
lo: ລະຫັດປະເທດ

en: Generate
lo: ສ້າງ

en: Private Key
lo: ລະຫັດສ່ວນຕົວ

en: Certificate Signing Request
lo: ຄຳຮ້ອງຂໍເຊັນໃບຢັ້ງຢືນ

en: Download
lo: ດາວໂຫຼດ

en: Certificate
lo: ໃບຢັ້ງຢືນ

en: Valid until:
lo: ໃຊ້ໄດ້ຈົນເຖິງ:

en: Issuer:
lo: ຜູ້ອອກ:

en: Intermediate Certificates
lo: ໃບຢັ້ງຢືນລະດັບກາງ

en: Reset
lo: ຕັ້ງຄືນໃໝ່

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
lo: ລະບົບຮອງຮັບການກຳນົດຄ່າຂອງ HTTPS ຜ່ານຈໍປະສານນີ້.

en: Automatic configuration
lo: ການກຳນົດຄ່າອັດຕະໂນມັດ

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
lo: ການນຳໃຊ້ການກຳນົດຄ່າ HTTPS ແບບອັດຕະໂນມັດຈະຊ່ວຍຈັດການກັບຂັ້ນຕອນໃນການຮ້ອງຂໍທັງໝົດ, ການເປີດໃຊ້ງານ ແລະ ການຕໍ່ອາຍຸໃບຢັ້ງຢືນຈາກອົງການອອກໃບຢັ້ງຢືນ Let’s Encrypt.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
lo: ຕ້ອງສາມາດເຂົ້າເຖິງລະບົບໄດ້ຜ່ານທີ່ຢູ່ IP ສາທາລະນະ ແລະ ຊື່ໂຮສ໌ທີ່ເລືອກຕ້ອງມີເອກະສານ DNS ທີ່ສອດຄ້ອງກັນທີ່ເປັນບ່ອນອີງຂອງທີ່ຢູ່ນັ້ນ.

en: Proceed
lo: ດໍາເນີນການຕໍ່ໄປ

en: Manual configuration
lo: ການກຳນົດຄ່າດ້ວຍຕົນເອງ

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
lo: ຕົວຊ່ວຍໃນການກຳນົດຄ່າດ້ວຍຕົນເອງຈະນຳພາທ່ານຜ່ານການຕັ້ງຄ່າ HTTPS ຈາກອົງການອອກໃບຢັ້ງຢືນທາງເລືອກ.

en: Disabled
lo: ປິດໃຊ້ງານແລ້ວ

en: Auto-renewal
lo: ການຕໍ່ອາຍຸອັດຕະໂນມັດ

en: Tor Onion Service
lo: ການບໍລິການ Tor Onion

en: Anonymize outgoing connections
lo: ການປິດບັງການເຊື່ອມຕໍ່ຂາອອກ

en: Let the platform be reachable without Tor
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ສາມາດເຂົ້າເຖິງລະບົບໄດ້ໂດຍບໍ່ຕ້ອງໃຊ້ Tor

en: Roles enabled to use the platform without Tor
lo: ຜູ້ທີ່ສາມາດນຳໃຊ້ລະບົບໂດຍບໍ່ຕ້ອງໃຊ້ Tor

en: Whistleblower
lo: ຜູ້ແຈ້ງເບາະແສ

en: To
lo: ເຖິງ

en: SMTP email address
lo: ທີ່ຢູ່ອີເມວ SMTP

en: SMTP server address
lo: ທີ່ຢູ່ເຊີບເວີ SMTP

en: SMTP server port
lo: ພອດທ໌ເຊີບເວີ SMTP

en: Security
lo: ຄວາມປອດໄພ

en: Require authentication
lo: ຕ້ອງມີການກວດສອບຄວາມຖືກຕ້ອງ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Number of hours before sending a report expiration alert
lo: ຈຳນວນຊົ່ວໂມງກ່ອນທີ່ຈະສົ່ງການແຈ້ງເຕືອນການໝົດອາຍຸການລາຍງານ

en: Test the configuration
lo: ທົດສອບການກຳນົດຄ່າ

en: Reset SMTP configuration
lo: ຕັ້ງຄ່າການກຳນົດຄ່າ SMTP ຄືນໃໝ່

en: Reset notification templates to default
lo: ຕັ້ງຄ່າແມ່ແບບການແຈ້ງເຕືອນກັບຄືນສູ່ຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Template
lo: ແມ່ແບບ

en: Question
lo: ຄຳຖາມ

en: Single-line text input
lo: ການປ້ອນຂໍ້ຄວາມແບບແຖວດຽວ

en: Multi-line text input
lo: ການປ້ອນຂໍ້ຄວາມແບບຫຼາຍແຖວ

en: Selection box
lo: ກ່ອງເລືອກ

en: Multiple choice input
lo: ການປ້ອນຂໍ້ມູນແບບມີຫຼາຍທາງເລືອກ

en: Checkbox
lo: ກ່ອງໃສ່ເຄື່ອງໝາຍເອົາ

en: Terms of service
lo: ຂໍ້ກຳນົດໃນການບໍລິການ

en: Date range
lo: ຊ່ວງວັນທີ

en: Group of questions
lo: ກຸ່ມຂອງຄຳຖາມ

en: Row
lo: ແຖວ

en: Column
lo: ຖັນ

en: Width
lo: ຄວາມກ້ວາງ

en: Question group
lo: ກຸ່ມຄຳຖາມ

en: Hint
lo: ຄຳແນະນຳ

en: Mandatory
lo: ຕ້ອງການ

en: Accept multiple file uploads
lo: ຍອມຮັບການອັບໂຫຼດຫຼາຍໆໄຟລ໌

en: Accept multiple answers
lo: ຍອມຮັບຫຼາຍໆຄຳຕອບ

en: Template override
lo: ການທັບຊ້ອນແບບແມ່ແບບ

en: Phone number
lo: ໝາຍເລກໂທລະສັບ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Checkbox label
lo: ສະຫຼາກກ່ອງໃສ່ເຄື່ອງໝາຍເອົາ

en: Add multimedia content
lo: ເພີ່ມເນື້ອຫາມັລຕິມີເດຍ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Audio
lo: ສຽງ

en: Video
lo: ວິດີໂອ

en: Text shown upon negative answer
lo: ຂໍ້ຄວາມທີ່ຈະສະແດງເມື່ອມີຄຳຕອບທາງລົບ

en: Trigger conditions
lo: ເງື່ອນໄຂໃນການກະຕຸ້ນ

en: Sufficient
lo: ພຽງພໍ

en: Options
lo: ຕົວເລືອກ

en: Addition
lo: ການເພີ່ມຕື່ມ

en: Multiplier
lo: ຕົວຄູນ

en: Questions
lo: ຄຳຖາມ

en: Add new question
lo: ເພີ່ມຄຳຖາມໃໝ່

en: Add question from template
lo: ເພີ່ມຄຳຖາມຈາກແມ່ແບບ

en: Duplicate
lo: ຊ້ຳກັນ

en: Steps
lo: ຂັ້ນຕອນຕ່າງໆ

en: Logo
lo: ໂລໂກ

en: Project name
lo: ຊື່ໂຄງການ

en: Homepage title
lo: ຫົວຂໍ້ໜ້າຫຼັກ

en: Presentation
lo: ການນຳສະເໜີ

en: Question to solicit possible whistleblowers
lo: ຄຳຖາມເພື່ອຊັກຊວນຜູ້ແຈ້ງເບາະແສທີ່ເປັນໄປໄດ້

en: Whistleblowing button
lo: ປຸ່ມຜູ້ແຈ້ງເບາະແສ

en: Footer
lo: ຂໍ້ຄວາມທ້າຍໜ້າ

en: Upload
lo: ອັບໂຫຼດ

en: Language:
lo: ພາສາ:

en: Add custom text
lo: ເພີ່ມຂໍ້ຄວາມທີ່ກຳນົດເອງ

en: Custom text
lo: ຂໍ້ຄວາມທີ່ກຳນົດເອງ

en: Original text
lo: ຂໍ້ຄວາມຕົ້ນສະບັບ

en: Original translation
lo: ຄຳແປຕົ້ນສະບັບ

en: Custom translation
lo: ຄຳແປທີ່ກຳນົດເອງ

en: Disable submissions
lo: ປິດໃຊ້ງານການສົ່ງ

en: Enable encryption
lo: ເປີດນຳໃຊ້ການເຂົ້າລະຫັດລັບ

en: Enable administrators to change user passwords
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບສາມາດປ່ຽນລະຫັດຜ່ານຂອງຜູ້ໃຊ້ໄດ້

en: Administrators authorized to change user passwords:
lo: ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບໄດ້ຮັບອະນຸຍາດໃຫ້ປ່ຽນລະຫັດຜ່ານຂອງຜູ້ໃຊ້:

en: Enable multisite feature
lo: ເປີດນຳໃຊ້ຄຸນສົມບັດຫຼາຍເວັບໄຊ

en: Enable simplified login
lo: ເປີດນຳໃຊ້ການເຂົ້າສູ່ລະບົບແບບງ່າຍດາຍ

en: Enable search engines indexing
lo: ເປີດນຳໃຊ້ການສ້າງດັດຊະນີຂອງເຄື່ອງມືຄົ້ນຫາ

en: Default questionnaire
lo: ແບບສອບຖາມທີ່ເປັນຄ່າເລີ່ມຕົ້ນ

en: Show contexts in alphabetical order
lo: ສະແດງເນື້ອຫາຕາມລຳດັບຕົວອັກສອນ

en: Size limit for file attachments
lo: ຂະໜາດຈຳກັດສຳລັບໄຟລ໌ຄັດຕິດ

en: Require two factor authentication
lo: ຕ້ອງການການຢືນຢັນແບບສອງຂັ້ນຕອນ

en: Password change interval
lo: ຊ່ວງໄລຍະໃນການປ່ຽນລະຫັດຜ່ານ

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
lo: ດ້ວຍເຫດຜົນດ້ານຄວາມປອດໄພ, ຕ້ອງມີການປ່ຽນລະຫັດຜ່ານເປັນໄລຍະໆ.

en: Number of days till notifying unread reports to users
lo: ຈຳນວນມື້ຈົນກວ່າຈະແຈ້ງກ່ຽວກັບລາຍງານທີ່ບໍ່ທັນໄດ້ອ່ານໃຫ້ແກ່ຜູ້ໃຊ້

en: Disable the privacy panel
lo: ປິດໃຊ້ງານແຜງຄວາມເປັນສ່ວນຕົວ

en: Enable custom privacy panel
lo: ເປີດນຳໃຊ້ແຜງຄວາມເປັນສ່ວນຕົວທີ່ກຳນົດເອງ

en: Custom privacy panel
lo: ແຜງຄວາມເປັນສ່ວນຕົວທີ່ກຳນົດເອງ

en: Enable custodian user role
lo: ເປີດນຳໃຊ້ພາລະບົດບາດຂອງຜູ້ໃຊ້ທີ່ເປັນຜູ້ປົກປ້ອງຂໍ້ມູນ

en: Enable scoring system
lo: ເປີດນຳໃຊ້ລະບົບການໃຫ້ຄະແນນ

en: Logging level
lo: ລະດັບການບັນທຶກ

en: Log accesses of internal users
lo: ບັນທຶກການເຂົ້າເຖິງຂອງບັນດາຜູ້ໃຊ້ພາຍໃນ

en: Notify administrators of software problems
lo: ແຈ້ງແອັດມິນກ່ຽວກັບບັນຫາຊອບແວ

en: Notify developers of software problems
lo: ແຈ້ງໃຫ້ນັກພັດທະນາກ່ຽວກັບບັນຫາຊອບແວ

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
lo: ການເປີດໃຊ້ງານຄຸນສົມບັດນີ້, ທ່ານຈະປະກອບສ່ວນເຂົ້າໃນການພັດທະນາ ແລະ ຄວາມປອດໄພຂອງລະບົບ.

en: Reset reports
lo: ຕັ້ງຄ່າການລາຍງານຄືນໃໝ່

en: Case management
lo: ການຈັດການກໍລະນີ

en: Sites
lo: ເວັບໄຊ

en: Mode:
lo: ໂໝດ:

en: Configure
lo: ກຳນົດຄ່າ

en: Subdomain
lo: ໂດເມນຍ່ອຍ

en: Creation date:
lo: ວັນທີສ້າງ:

en: Root domain used for secondary sites
lo: ໂດເມນຫຼັກທີ່ໃຊ້ສຳລັບເວັບໄຊສຳຮອງ

en: Use the first site for administrative purposes only
lo: ໃຊ້ເວັບໄຊທຳອິດເພື່ອຈຸດປະສົງໃນການດູແລລະບົບເທົ່ານັ້ນ

en: Allow users to sign up
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ລົງທະບຽນ

en: Enable terms of service
lo: ເປີດນຳໃຊ້ຂໍ້ກຳນົດໃນການບໍລິການ

en: Title
lo: ຫົວຂໍ້

en: Public name
lo: ຊື່ສາທາລະນະ

en: Send reset link
lo: ສົ່ງລິ້ງຕັ້ງລະຫັດຄືນໃໝ່

en: Set password
lo: ຕັ້ງລະຫັດຜ່ານ

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
lo: ລະຫັດຜ່ານທີ່ເລືອກແມ່ນເດົາໄດ້ງ່າຍເກີນໄປ. ລະຫັດຜ່ານທີ່ໃຊ້ໄດ້ຄວນຍາວຢ່າງໜ້ອຍ 12 ຕົວອັກສອນ ແລະ ມີຫຼາຍຕົວອັກສອນລວມທັງຕົວອັກສອນຕົວນ້ອຍ, ຕົວອັກສອນໃຫຍ່, ຕົວເລກ ແລະ ຕົວອັກສອນພິເສດ.

en: Force password change
lo: ບັງຄັບໃຫ້ປ່ຽນລະຫັດຜ່ານ

en: The user will be forced to change its password on next login.
lo: ຜູ້ໃຊ້ຈະຖືກບັງຄັບໃຫ້ປ່ຽນລະຫັດຜ່ານໃນການເຂົ້າສູ່ລະບົບຄັ້ງຕໍ່ໄປ.

en: Disable two factor authentication
lo: ປິດໃຊ້ງານການຢືນຢັນແບບສອງຂັ້ນຕອນ

en: Language
lo: ພາສາ

en: Enable email notifications
lo: ເປີດນຳໃຊ້ການແຈ້ງເຕືອນທາງອີເມວ

en: Details of the PGP key:
lo: ລາຍລະອຽດຂອງລະຫັດ PGP:

en: Fingerprint
lo: ລາຍ​ນີ້ວ​ມື

en: Set up encryption by providing a PGP public key
lo: ຕັ້ງຄ່າການເຂົ້າລະຫັດລັບໂດຍການໃຫ້ລະຫັດ PGP ສາທາລະນະ

en: Give this admin ability to change user passwords
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຄົນນີ້ສາມາດປ່ຽນລະຫັດຜ່ານຂອງຜູ້ໃຊ້ໄດ້

en: Forcefully selected
lo: ຄັດເລືອກຢ່າງແຂງຂັນ

en: Allow the recipient to delete reports
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ຮັບລຶບລາຍງານ

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ຮັບເລື່ອນວັນທີໝົດອາຍຸໃນການລາຍງານ

en: Give the user administrative access to the following features:
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ໃຊ້ທີ່ເປັນຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບເຂົ້າເຖິງຄຸນສົມບັດຕ່າງໆຕໍ່ໄປນີ້:

en: Request date
lo: ວັນທີຮ້ອງຂໍ

en: Report date
lo: ວັນທີລາຍງານ

en: Authorization
lo: ການອະນຸຍາດ

en: Requests
lo: ຄຳຮ້ອງຂໍ

en: The validation link is either incorrect or has expired.
lo: ລິ້ງຢືນຢັນບໍ່ຖືກຕ້ອງ ຫຼື ໝົດອາຍຸແລ້ວ.

en: Your new email address has been validated.
lo: ທີ່ຢູ່ອີເມວໃໝ່ຂອງທ່ານໄດ້ຮັບການຢືນຢັນແລ້ວ.

en: Forgot password?
lo: ລືມລະຫັດຜ່ານບໍ?

en: Enter the two factor authentication code
lo: ປ້ອນລະຫັດການຢືນຢັນແບບສອງຂັ້ນຕອນ

en: Authentication failed
lo: ການຢືນຢັນຄວາມຖືກຕ້ອງບໍ່ສຳເລັດ

en: The code is either invalid or expired.
lo: ລະຫັດໃຊ້ບໍ່ໄດ້ ຫຼື ໝົດອາຍຸແລ້ວ.

en: Please select your account:
lo: ກະລຸນາເລືອກບັນຊີຂອງທ່ານ:

en: Now type your password, then click 'Log in':
lo: ຕອນນີ້ໃຫ້ພິມລະຫັດຜ່ານຂອງທ່ານ, ຈາກນັ້ນ ຄລິກ 'ເຂົ້າສູ່ລະບົບ':

en: Text shown after the user has selected the option.
lo: ຂໍ້ຄວາມທີ່ຈະສະແດງໃຫ້ເຫັນຫຼັງຈາກຜູ້ໃຊ້ໄດ້ເລືອກຕົວເລືອກແລ້ວ.

en: Confirm
lo: ຢືນຢັນ

en: Assign score points
lo: ກຳນົດຈຸດໃຫ້ຄະແນນ

en: Are you sure?
lo: ທ່ານ​ແນ່​ໃຈ​ບໍ?

en: Close
lo: ປິດ

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
lo: ກະລຸນາຊາບວ່າ ຂໍ້ມູນທີ່ກ່ຽວຂ້ອງທັງໝົດຈະຖືກລຶບຖິ້ມຢ່າງຖາວອນ.

en: Enable two factor authentication
lo: ເປີດນຳໃຊ້ການຢືນຢັນແບບສອງຂັ້ນຕອນ

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
lo: ກ່ອນຈະດຳເນີນການຕໍ່ ກະລຸນາອ່ານເອກະສານຢ່າງລະອຽດໄດ້ທີ່:

en: Account recovery key
lo: ລະຫັດກູ້ຄືນບັນຊີ

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
lo: ເຮັດການສຳເນົາ ແລະ ຈັດເກັບໄວ້ໃນບ່ອນທີ່ມີຄວາມປອດໄພ. ມັນຈະມີຄວາມຈຳເປັນຖ້າທ່ານລືມລະຫັດຜ່ານຂອງທ່ານເພື່ອກູ້ຄືນການເຂົ້າເຖິງບັນຊີຂອງທ່ານໂດຍທີ່ຂໍ້ມູນຈະບໍ່ສູນຫາຍ.

en: Enter a name for the copy
lo: ປ້ອນຊື່ສຳລັບການສຳເນົາ

en: Thank you.
lo: ຂໍຂອບ​ໃຈ.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
lo: ພວກເຮົາຈະພະຍາຍາມຕິດຕໍ່ກັບໃຫ້ໄວເທົ່າທີ່ຈະໄວໄດ້.

en: Submit
lo: ສົ່ງ

en: The connection is not secure.
lo: ການເຊື່ອມຕໍ່ບໍ່ມີຄວາມປອດໄພ.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
lo: ຍັງບໍ່ໄດ້ກຳນົດຄ່າຂອງລະບົບສຳລັບການເຊື່ອມຕໍ່ HTTPS ແລະ ເພາະສະນັ້ນຈຶ່ງຄວນໃຊ້ເພື່ອຈຸດປະສົງໃນການທົດສອບເທົ່ານັ້ນ.

en: Please write a motivation for the reply
lo: ກະລຸນາຂຽນແຮງຈູງໃຈໃນການຕອບກັບ

en: Send
lo: ສົ່ງ

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
lo: ການຢືນຢັນ, ໝາຍຄວາມວ່າທ່ານຈະເລື່ອນວັນທີໝົດອາຍຸໄປຍັງ:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
lo: ນີ້ແມ່ນເປັນລະບົບສາທິດເທົ່ານັ້ນ, ກະລຸນາຢ່າໃຊ້ສຳລັບການສົ່ງຕົວຈິງ.

en: Install an authenticator app on your phone
lo: ຕິດຕັ້ງແອັບຢືນຢັນຄວາມຖືກຕ້ອງໃນໂທລະສັບຂອງທ່ານ

en: Scan the QR code with the app
lo: ສະແກນລະຫັດ QR ດ້ວຍແອັບ

en: Error!
lo: ເກີດຂໍ້ຜິດພາດ!

en: Internal server error
lo: ເກີດຂໍ້ຜິດພາດຈາກເຊີບເວີພາຍໃນ

en: Error on input validation
lo: ເກີດຂໍ້ຜິດພາດໃນຢືນຢັນການປ້ອນຂໍ້ມູນ

en: Resource not found
lo: ບໍ່ພົບແຫຼ່ງຂໍ້ມູນ

en: Forbidden operation
lo: ການດຳເນີນງານທີ່ຖືກຫ້າມ

en: The specified old password is not valid
lo: ລະຫັດຜ່ານເກົ່າທີ່ລະບຸໃຊ້ບໍ່ໄດ້

en: Resource can only be accessed via the Tor network
lo: ສາມາດເຂົ້າເຖິງແຫຼ່ງຂໍ້ມູນໄດ້ຜ່ານເຄືອຂ່າຍ Tor ເທົ່ານັ້ນ

en: The upload request exceeds the size limit
lo: ຄຳຮ້ອງຂໍການອັບໂຫຼດເກີນຂີດຈຳກັດຂອງຂະໜາດ

en: Current password
lo: ລະ​ຫັດ​ຜ່ານປະ​ຈຸ​ບັນ

en: New password
lo: ລະຫັດຜ່ານໃໝ່

en: The new password must be different from the current one.
lo: ລະຫັດຜ່ານໃໝ່ຕ້ອງແຕກຕ່າງຈາກລະຫັດປະຈຸບັນ.

en: Type your new password again
lo: ພິມລະຫັດຜ່ານໃໝ່ຂອງທ່ານອີກຄັ້ງ

en: The two passwords do not match
lo: ລະຫັດຜ່ານທັງສອງບໍ່ກົງກັນ

en: Validation of email address change in progress.
lo: ການກວດສອບຄວາມຖືກຕ້ອງຂອງການປ່ຽນແປງທີ່ຢູ່ອີເມວກຳລັງກຳເນີນການຢູ່.

en: Please check your inbox for further instructions.
lo: ກະລຸນາກວດເບິ່ງກ່ອງຂໍ້ຄວາມເຂົ້າຂອງທ່ານ ສຳລັບຄຳແນະນຳເພີ່ມເຕີມ.

en: Warning
lo: ຄຳເຕືອນ

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
lo: ຂໍແນະນຳໃຫ້ທ່ານໄປເຂົ້າຊົມເວັບໄຊນີ້ຢ່າງຈິງຈັງໂດຍໃຊ້ແອັບທີ່ເອີ້ນວ່າ Tor Browser, ທີ່ມີການປົກປ້ອງຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນຂອງທ່ານ.

en: Download the Tor Browser
lo: ດາວໂຫຼດ Tor Browser

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
lo: ຈາກນັ້ນ, ຄັດລອກ ແລະ ວາງທີ່ຢູ່ຕໍ່ໄປນີ້ເຂົ້າໃນ Tor Browser:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
lo: ທ່ານໄດ້ຍື່ນລາຍງານແລ້ວບໍ? ປ້ອນໃບບິນຂອງທ່ານ.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
lo: ໃບບິນແມ່ນໃຊ້ບໍ່ໄດ້ ຫຼື ການລາຍງານໄດ້ໝົດອາຍຸແລ້ວ.

en: Select a file or drag it here.
lo: ເລືອກໄຟລ໌ ຫຼື ລາກມັນໃສ່ບ່ອນນີ້.

en: Size:
lo: ຂະໜາດ:

en: Uploading files…
lo: ກຳລັງອັບໂຫຼດໄຟລ໌…

en: Upload completed successfully!
lo: ການອັບໂຫຼດສຳເລັດຮຽບຮ້ອຍແລ້ວ!

en: Estimated upload time:
lo: ເວລາອັບໂຫຼດໂດຍປະມານ:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
lo: ຜູ້ຮັບໄດ້ຮ້ອງຂໍໃຫ້ທ່ານຕື່ມແບບສອບຖາມເພີ່ມຕື່ມ.

en: Fill the additional questionnaire
lo: ຕື່ມແບບສອບຖາມເພີ່ມຕື່ມ.

en: From:
lo: ຈາກ:

en: To:
lo: ເຖິງ:

en: Filename
lo: ຊື່ໄຟລ໌

en: Upload date
lo: ວັນທີອັບໂຫຼດ

en: File size
lo: ຂະໜາດໄຟລ໌

en: Questionnaire answers
lo: ຄຳຕອບແບບສອບຖາມ

en: Step
lo: ຂັ້ນຕອນ

en: Status:
lo: ສະຖານະ:

en: Files attached by recipients
lo: ໄຟລ໌ທີ່ຜູ້ຮັບຄັດຕິດມາ

en: Upload a file:
lo: ອັບໂຫຼດໄຟລ໌:

en: Welcome!
lo: ຍິນດີຕ້ອນຮັບ!

en: For the user documentation, visit:
lo: ສຳລັບເອກະສານຂອງຜູ້ໃຊ້, ໃຫ້ເຂົ້າເບິ່ງ:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
lo: ຖ້າທ່ານຕ້ອງການການຊ່ວຍເຫຼືອດ້ານເຕັກນິກ, ມີຄຳຖາມທົ່ວໄປ ຫຼື ມີແນວຄວາມຄິດໃໝ່ໆສຳລັບຊອບແວ:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
lo: ຖ້າທ່ານຕ້ອງການປະກອບສ່ວນເຂົ້າໃນການພັດທະນາຊອບແວ ຫຼື ລາຍງານຂໍ້ບົກຜ່ອງ, ກະລຸນາຍົກບັນຫາຂຶ້ນມາໃນລະບົບການອອກປີ້ຂອງພວກເຮົາ:

en: Join our chat:
lo: ເຂົ້າຮ່ວມການສົນທະນາຂອງພວກເຮົາ:

en: Follow the project on:
lo: ຕິດຕາມໂຄງການທີ່:

en: An update is available:
lo: ມີການອັບເດດທີ່ພ້ອມແລ້ວ:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
lo: ພວກເຮົາຂໍແນະນຳໃຫ້ທ່ານເຂົ້າໄປທີ່ສ່ວນ “ການກຳນົດຄ່າທີ່ມັກ” ເພື່ອກູ້ເອົາ “ລະຫັດກູ້ຄືນບັນຊີຂອງທ່ານ” ແລະ ເກັບມ້ຽນໄວ້ໃຫ້ມີຄວາມປອດໄພ. ລະຫັດນີ້ຈະມີຄວາມຈຳເປັນໃນການກູ້ຄືນການເຂົ້າເຖິງລະບົບ ແລະ ເຂົ້າເຖິງຂໍ້ມູນຂອງທ່ານໃນກໍລະນີທີ່ທ່ານລືມລະຫັດຜ່ານຂອງທ່ານ.

en: The provided recovery key is invalid.
lo: ລະຫັດກູ້ຄືນທີ່ໃຫ້ມາແມ່ນໃຊ້ບໍ່ໄດ້.

en: The provided reset token is invalid or expired.
lo: ໂທເຄັນການຕັ້ງຄືນໃໝ່ແມ່ນໃຊ້ບໍ່ໄດ້ ຫຼື ໝົດອາຍຸແລ້ວ.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
lo: ປ້ອນຊື່ຜູ້ໃຊ້ຂອງບັນຊີຂອງທ່ານ ຫຼື ທີ່ຢູ່ອີເມວຂອງທ່ານ ເພື່ອຮ້ອງຂໍການຕັ້ງລະຫັດຜ່ານຄືນໃໝ່.

en: Enter your email address to request a password reset.
lo: ປ້ອນທີ່ຢູ່ອີເມວຂອງທ່ານ ເພື່ອຮ້ອງຂໍການຕັ້ງລະຫັດຜ່ານຄືນໃໝ່.

en: Password reset requested.
lo: ໄດ້ຮ້ອງຂໍການຕັ້ງລະຫັດຜ່ານຄືນໃໝ່ແລ້ວ.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
lo: ປ້ອນລະຫັດການກູ້ຄືນການເຂົ້າລະຫັດລັບຂອງທ່ານ ເພື່ອໃຫ້ເຮັດສຳເລັດຂັ້ນຕອນການຕັ້ງລະຫັດຜ່ານຄືນໃໝ່

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
lo: ໄດ້ມີການຮ້ອງຂໍການເຂົ້າເຖິງຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນຂອງຜູ້ແຈ້ງເບາະແສໄປຍັງຜູ້ປົກປ້ອງຂໍ້ມູນແລ້ວ.

en: Date of the request
lo: ວັນທີຮ້ອງຂໍ

en: Show
lo: ສະແດງ

en: Congratulations!
lo: ຂໍສະແດງຄວາມຍິນດີດ້ວຍ!

en: You have completed the platform activation.
lo: ທ່ານໄດ້ເປີດໃຊ້ງານລະບົບສຳເລັດແລ້ວ.

en: Success!
lo: ​ສໍາ​ເລັດ!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
lo: ລະບົບການແຈ້ງເບາະແສຂອງທ່ານເກືອບຈະພ້ອມໃຊ້ງານແລ້ວ!

en: Check your inbox to activate it.
lo: ກວດເບິ່ງກ່ອງຂໍ້ຄວາມເຂົ້າຂອງທ່ານເພື່ອເປີດໃຊ້ງານມັນ.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
lo: ຖ້າບໍ່ເປີດໃຊ້ງານພາຍໃນ 24 ຊົ່ວໂມງ ລະບົບຈະຖືກລຶບຖິ້ມໂດຍອັດຕະໂນມັດ.

en: Sign up
lo: ລົງທະບຽນ

en: Site
lo: ເວັບໄຊຕ໌

en: Confirmation
lo: ການຢືນຢັນ

en: Invalid confirmation
lo: ການຢືນຢັນໃຊ້ບໍ່ໄດ້

en: Invalid phone number
lo: ເບີໂທລະສັບໃຊ້ບໍ່ໄດ້

en: Address
lo: ທີ່ຢູ່

en: Tax code
lo: ລະຫັດອາກອນ

en: The answer is too short
lo: ຄຳຕອບສັ້ນເກີນໄປ

en: The specified input is not valid.
lo: ການປ້ອນຂໍ້ມູນທີ່ລະບຸແມ່ນໃຊ້ບໍ່ໄດ້.

en: The specified input is not valid:
lo: ການປ້ອນຂໍ້ມູນທີ່ລະບຸແມ່ນໃຊ້ບໍ່ໄດ້.

en: please enter a valid email address.
lo: ກະລຸນາປ້ອນທີ່ຢູ່ອີເມວທີ່ໃຊ້ໄດ້.

en: please enter numbers only.
lo: ກະລຸນາປ້ອນຕົວເລກເທົ່ານັ້ນ.

en: Submissions disabled
lo: ການສົ່ງຖືກປິດໃຊ້ງານແລ້ວ

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
lo: ທ່ານກຳລັງເຊື່ອມຕໍ່ກັບເຊີບເວີໂດຍບໍ່ມີການລະບຸຕົວຕົນ ແລະ ເຊີບເວີນີ້ຮອງຮັບພຽງແຕ່ການສົ່ງທີ່ມີການລະບຸຕົວຕົນເທົ່ານັ້ນ

en: Your report was successful.
lo: ການລາຍງານຂອງທ່ານສຳເລັດແລ້ວ.

en: Remember your receipt for this report.
lo: ບັນທຶກໃບບິນຂອງທ່ານສຳລັບລາຍງານນີ້.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
lo: ໃຊ້ໃບບິນ 16 ຕົວເລກເພື່ອເຂົ້າສູ່ລະບົບ. ມັນຈະອະນຸຍາດໃຫ້ທ່ານສາມາດເບິ່ງທຸກຂໍ້ຄວາມທີ່ພວກເຮົາໄດ້ສົ່ງໃຫ້ທ່ານ ແລະ ຍັງສາມາດເພີ່ມຂໍ້ມູນເພີ່ມຕື່ມໄດ້ອີກດ້ວຍ.

en: View your report
lo: ເບິ່ງລາຍງານຂອງທ່ານ

en: Recipient selection
lo: ການເລືອກຜູ້ຮັບ

en: Select the recipients of your report:
lo: ເລືອກຜູ້ຮັບລາຍງານຂອງທ່ານ:

en: Recipients selected:
lo: ຜູ້ຮັບທີ່ຖືກເລືອກ:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
lo: ທ່ານໄດ້ເລືອກເຕັມຈຳນວນທີ່ສາມາດເລືອກໄດ້ສູງສຸດແລ້ວ.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
lo: ຜູ້ຮັບຕໍ່ໄປນີ້ຈະໄດ້ຮັບລາຍງານຂອງທ່ານ ແລະ ບໍ່ສາມາດຍົກເລີກການເລືອກໄດ້:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
lo: ໃນຂັ້ນຕອນນີ້ ຄຳຕອບຕໍ່ຄຳຖາມຕໍ່ໄປນີ້ແມ່ນຂາດຫາຍໄປ ຫຼື ໃຊ້ບໍ່ໄດ້:

en: You must select at least one recipient.
lo: ທ່ານຕ້ອງເລືອກຜູ້ຮັບຢ່າງໜ້ອຍໜຶ່ງຄົນ.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
lo: ກຳລັງລໍຖ້າໃຫ້ອັບໂຫຼດໄຟລ໌ (ຕ່າງໆ) ໃຫ້ສຳເລັດ.

en: The following steps have errors:
lo: ຂັ້ນຕອນຕໍ່ໄປນີ້ເກີດມີຂໍ້ຜິດພາດ:

en: Hide
lo: ເຊື່ອງ

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
lo: ຂັ້ນຕອນທີ່ເປັນແຕ່ລະຂັ້ນຕໍ່ໄປນີ້ຈະນຳພາທ່ານຕະຫຼອດການສ້າງລະບົບການແຈ້ງເບາະແສຂອງທ່ານ.

en: Please choose a configuration profile:
lo: ກະລຸນາເລືອກໂປຣໄຟລ໌ການກຳນົດຄ່າ:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
lo: ອະນຸຍາດໃຫ້ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບນີ້ສາມາດຕັ້ງລະຫັດຜ່ານຂອງຜູ້ໃຊ້ຄືນໃໝ່ໄດ້.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
lo: ພວກເຮົາຂໍແນະນຳໃຫ້ເລືອກຕົວເລືອກນີ້ ຖ້າທ່ານຢາກຈະປົກປ້ອງຂໍ້ມູນຈາກການສູນເສຍໃນກໍລະນີທີ່ຜູ້ຮັບລືມລະຫັດຜ່ານຂອງຕົນ. ໃນທາງກັບກັນ, ພວກເຮົາຈະບໍ່ຂໍແນະນຳໃຫ້ນຳໃຊ້ຄຸນສົມບັດນີ້ ຖ້າທ່ານຕ້ອງການຕັ້ງລະບົບທີ່ມີພຽງແຕ່ຜູ້ຮັບເທົ່ານັ້ນທີ່ສາມາດເຂົ້າເຖິງການສົ່ງໄດ້

en: Please choose a different username.
lo: ກະລຸນາເລືອກຊື່ຜູ້ໃຊ້ອື່ນ.

en: I have read and agree to the terms of the license.
lo: ຂ້າພະເຈົ້າໄດ້ອ່ານ ແລະ ຕົກລົງເຫັນດີກັບຂໍ້ກຳນົດຂອງໃບອະນຸຍາດແລ້ວ.

en: You have completed the platform wizard.
lo: ທ່ານໄດ້ສ້າງຕົວຊ່ວຍສ້າງລະບົບສຳເລັດແລ້ວ.

en: Please summarize your report in a few words.
lo: ອະທິບາຍລາຍງານຂອງທ່ານແບບສັ້ນໆ.

en: Describe your report in detail.
lo: ອະທິບາຍລາຍງານຂອງທ່ານໃຫ້ລະອຽດ.

en: Where did the facts happen?
lo: ເຫດການເກີດຂຶ້ນຢູ່ໃສ?

en: When did the facts happen?
lo: ເຫດການດັ່ງກ່າວເກີດຂຶ້ນເມື່ອໃດ?

en: I witnessed the facts in person
lo: ຂ້ອຍໄດ້ເຫັນເຫດການດ້ວຍຕົວເອງ

en: I was personally told by a direct witness
lo: ຂ້ອຍເອງໄດ້ຖືກບອກໂດຍພະຍານໂດຍກົງ

en: It is a rumor I heard
lo: ຂ່າວລື-ຂ້ອຍໄດ້ຍິນກ່ຽວກັບມັນ

en: How are you involved in the reported facts?
lo: ເຈົ້າມີສ່ວນຮ່ວມແນວໃດກັບເຫດການທີ່ໄດ້ລາຍງານ?

en: Do you have evidence to support your report?
lo: ເຈົ້າມີຫຼັກຖານເພື່ອອ້າງອີງການລາຍງານຂອງເຈົ້າບໍ?

en: Please attach the evidence to support your report.
lo: ກະລຸນາຄັດຕິດຫຼັກຖານເພື່ອອ້າງອີງການລາຍງານຂອງເຈົ້າ.

en: Please describe the evidence in detail.
lo: ກະລຸນາອະທິບາຍຫຼັກຖານໂດຍລະອຽດ.

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
lo: ການອະທິບາຍຢ່າງລະອຽດກ່ຽວກັບຫຼັກຖານທີ່ສົ່ງເຂົ້າມາຈະຊ່ວຍເພີ່ມຄວາມສາມາດຂອງພວກເຮົາໃນການປະເມີນການຮຽກຮ້ອງແລະສືບສວນ. ຄວນລະມັດລະວັງການອ້າງອີງສ່ວນສຳຄັນຂອງວິດີໂອ, ຮູບພາບຫຼື ເອກະສານອື່ນໆ ທີ່ສົ່ງມາເປັນຫຼັກຖານ.

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
lo: ເຈົ້າໄດ້ລາຍງານເຫດການດັ່ງກ່າວຕໍ່ອົງການຈັດຕັ້ງອື່ນແລ້ວບໍ?

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
lo: Sila senaraikan nama organisasi yang anda telak maklumkan tentang kejadian ini.

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
lo: ອົງກອນເຫຼົ່ານັ້ນໄດ້ສືບສວນການຮ້ອງຂໍຂອງເຈົ້າ ຫຼື ບໍ? ຖ້າໄດ້ສືບສວນ, ຜົນເປັນແນວໃດ?

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
lo: ຜົນໄດ້ຮັບທີ່ເຈົ້າຢາກເຫັນ/ປະສົບຜົນສໍາເລັດແມ່ນຫຍັງ?

en: Do you want to provide your identification information?
lo: ທ່ານຕ້ອງການໃຫ້ຂໍ້ມູນປະຈຳຕົວຂອງທ່ານບໍ?

en: First name
lo: ຊື່ແທ້

en: Last name
lo: ນາມສະກຸນ

en: Other
lo: ອື່ນໆ

en: Dear {RecipientName},
lo: ຮຽນທ່ານ {RecipientName} ທີ່ຮັກແພງ,

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
lo: ທ່ານໄດ້ຮັບອີເມວນີ້ ເພາະວ່າໄດ້ມີການສ້າງບັນຊີຜູ້ໃຊ້ໃຫ້ແກ່ທ່ານໃນລະບົບ: {Site}

en: Username: {Username}
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້: {Username}

en: Activation link: {Url}
lo: ລິ້ງການເປີດໃຊ້ງານ: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
lo: ກະລຸນາກົດທີ່ລິ້ງການເປີດໃຊ້ງານ ເພື່ອໄປຍັງການເປີດໃຊ້ງານບັນຊີ ແລະ ຕັ້ງລະຫັດຜ່ານຜູ້ໃຊ້ຂອງທ່ານ.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
lo: ຫຼັງຈາກການການເປີດໃຊ້ງານສຳເລັດແລ້ວ ທ່ານຈະສາມາດເຂົ້າເຖິງລະບົບໄດ້ໂດຍຜ່ານລິ້ງຕໍ່ໄປນີ້: {LoginUrl}

en: Kind regards,
lo: ດ້ວຍ​ຄວາມ​ເຄົາ​ລົບນັບຖື,

en: Account activation
lo: ການເປີດໃຊ້ງານບັນຊີ

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
lo: ໃນຕອນນີ້ແມ່ນສາມາດເຂົ້າເຖິງລະບົບການແຈ້ງເບາະແສຂອງທ່ານໄດ້ທີ່:

en: To log in, visit:
lo: ເພື່ອເຂົ້າສູ່ລະບົບ, ໃຫ້ເຂົ້າເບິ່ງ:

en: Users' credentials:
lo: ຂໍ້ມູນເຂົ້າສູ່ລະບົບຂອງຜູ້ໃຊ້:

en: The platform will be automatically deleted on:
lo: ລະບົບຈະຖືກລຶບຖິ້ມໂດຍອັດຕະໂນມັດໃນ:

en: Access instructions
lo: ຄຳແນະນຳໃນການເຂົ້າເຖິງ

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
lo: ປາກົດວ່າຈຳນວນການເຄື່ອນໄຫວໃນມໍ່ໆມານີ້ທີ່ກວດພົບ ແມ່ນສູງກວ່າປົກກະຕິ.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
lo: ນີ້ອາດຈະເປັນສັນຍານບົ່ງບອກເຖິງການໂຈມຕີ (ຕົວຢ່າງ: ມີຄົນກະຈາຍຂໍ້ມູນປອມໄປທົ່ວເຊີບເວີຂອງ) ຫຼື ພຽງແຕ່ມີການໃຊ້ງານເພີ່ມຂຶ້ນຍ້ອນການມອງເຫັນໂອກາດຂອງໂຄງການຂອງທ່ານເພີ່ມຂຶ້ນ.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
lo: ກວດກາເບິ່ງບັນຫາດັ່ງກ່າວເພື່ອກຳນົດວ່າມັນຖືກຕ້ອງຕາມກົດໝາຍ ຫຼື ບໍ່.

en: The activities with unusual stats are:
lo: ການເຄື່ອນໄຫວຕ່າງໆທີ່ມີສະຖິຕິຜິດປົກກະຕິໄດ້ແກ່:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
lo: ເຊີບເວີບໍ່ສາມາດຮັບປະກັນໄດ້ວ່າ ຈະສາມາດຈັດເກັບລາຍງານໃໝ່ໄດ້, ສະນັ້ນການສົ່ງຈຶ່ງຖືກປິດໃຊ້ງານ.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
lo: ກະລຸນາພິຈາລະນາກ່ຽວກັບການຮ້ອງຂໍໃຫ້ທີມງານໃຫ້ການຊ່ວຍເຫຼືອທາງດ້ານເຕັກນິກຂອງທ່ານສ້າງພື້ນທີ່ຫວ່າງຂອງດິສຄ໌ໃຫ້ຫຼາຍຂຶ້ນໃນເຊີບເວີ.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
lo: ເຕັກໂນໂລຢີຂອງ GlobaLeaks ປະກອບມີສ່ວນປະກອບໃນການກວດກາສະຖານະຂອງເຊີບເວີ ຊຶ່ງຈະແຈ້ງເຕືອນທ່ານໃນກໍລະນີມີບາງສິ່ງທີ່ຕ້ອງການຄວາມເອົາໃຈໃສ່ຈາກທ່ານ.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
lo: ສຳລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມຕື່ມ, ລົງຊື່ເຂົ້າສູ່ຈໍປະສານການດູແລລະບົບ ແລະ ເບິ່ງສ່ວນ "ສະຖິຕິລະບົບ" ແລະ "ຄວາມຜິດປົກກະຕິ".

en: Anomaly detected in {NodeName}
lo: ມີການກວດພົບຄວາມຜິດປົກກະຕິໃນ {NodeName}

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
lo: ນີ້ແມ່ນອີເມວເພື່ອແຈ້ງໃຫ້ທ່ານຊາບວ່າ ລະຫັດ PGP ຂອງຜູ້ໃຊ້ຕໍ່ໄປນີ້ຈະໝົດອາຍຸ ຫຼື ໄດ້ໝົດອາຍຸໄປແລ້ວ:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
lo: ຖ້າບໍ່ມີລະຫັດ PGP ທີ່ຍັງໃຊ້ງານໄດ້, ລະບົບຈະບໍ່ສາມາດສົ່ງການແຈ້ງເຕືອນທີ່ມີການເຂົ້າລະຫັດໃຫ້ພວກເຂົາໄດ້.

en: PGP key expiration alert
lo: ການແຈ້ງເຕືອນການໝົດອາຍຸຂອງລະຫັດ PGP

en: A new whistleblowing site has been registered.
lo: ເວັບໄຊການແຈ້ງເບາະແສໃໝ່ໄດ້ຮັບການລົງທະບຽນແລ້ວ.

en: Registration data:
lo: ຂໍ້ມູນການລົງທະບຽນ:

en: Site: {Url}
lo: ເວັບໄຊ: {Url}

en: Name: {Name}
lo: ຊື່: {Name}

en: Email: {Email}
lo: ອີເມວ: {Email}

en: New whistleblowing site registered
lo: ໄດ້ລົງທະບຽນເວັບໄຊການແຈ້ງເບາະແສໃໝ່ແລ້ວ

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
lo: ນີ້ແມ່ນອີເມວທົດລອງທີ່ສົ່ງອອກມາຈາກຈໍປະສານການດູແລລະບົບ.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
lo: ການໄດ້ຮັບອີເມວນີ້ເປັນການບົ່ງບອກວ່າ ເຊີບເວີສາມາດກວດສອບຄວາມຖືກຕ້ອງ ແລະ ພົວພັນກັບເຊີບເວີອີເມວ SMTP ແລ້ວ.

en: Test email
lo: ອີເມວທົດລອງ

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
lo: ນີ້ແມ່ນອີເມວເພື່ອແຈ້ງໃຫ້ທ່ານຊາບວ່າ ໄດ້ມີຄຳຮ້ອງຂໍເພື່ອປ່ຽນທີ່ຢູ່ອີເມວຂອງທ່ານໄປເປັນ {NewEmailAddress}.

en: Click the following link to validate this change:
lo: ກົດທີ່ລິ້ງຕໍ່ໄປນີ້ເພື່ອຢືນຢັນການປ່ຽນແປງນີ້:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
lo: ຖ້າທ່ານບໍ່ໄດ້ຮ້ອງຂໍການປ່ຽນແປງນີ້, ໃຫ້ປ່ຽນລະຫັດຜ່ານຂອງທ່ານ ແລະ ຕິດຕໍ່ຜູ້ເບິ່ງແຍງລະບົບຂອງທ່ານ.

en: Email change request
lo: ຄຳຮ້ອງຂໍປ່ຽນອີເມວ

en: From: {Author}
lo: ຈາກ: {Author}

en: Date: {EventTime}
lo: ວັນທີ: {EventTime}

en: From: Whistleblower
lo: ຈາກ: ຜູ້ແຈ້ງເບາະແສ

en: Date: {SubmissionDate}
lo: ວັນທີ: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
lo: ສະຫຼາກ: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
lo: ສະຖານະ: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
lo: ໃບຢັ້ງຢືນ HTTPS ທີ່ໂຫຼດໄວ້ຢູ່ໃນລະບົບແມ່ນກຳລັງຈະໝົດ ຫຼື ໝົດອາຍຸແລ້ວ.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
lo: ວັນທີໝົດອາຍຸ: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
lo: ຖ້າບໍ່ມີໃບຢັ້ງຢືນທີ່ຍັງໃຊ້ໄດ້, ວິທີທີ່ຈະສາມາດເຂົ້າເຖິງລະບົບໃຫ້ມີຄວາມປອດໄພໄດ້ ມີພຽງຜ່ານ Tor ເທົ່ານັ້ນ.

en: Log in to solve the issue.
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບເພື່ອແກ້ໄຂບັນຫາ.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
lo: ການແຈ້ງເຕືອນການໝົດອາຍຸຂອງໃບຢັ້ງຢືນ HTTPS

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
lo: ການຕໍ່ອາຍຸໃບຢັ້ງຢືນ HTTPS ອັດຕະໂນມັດ ທີ່ໄດ້ກຳນົດໃນມື້ນີ້ແມ່ນບໍ່ສຳເລັດ.

en: The system will keep trying.
lo: ລະບົບຈະພະຍາຍາມຕໍ່ໄປ.

en: Failed HTTPS certificate renewal
lo: ການຕໍ່ອາຍຸໃບຢັ້ງຢືນ HTTPS ບໍ່ສຳເລັດ

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
lo: ນີ້ແມ່ນອີເມວເພື່ອແຈ້ງໃຫ້ທ່ານຊາບວ່າ ຜູ້ປົກປ້ອງຂໍ້ມູນໄດ້ອະນຸຍາດໃຫ້ທ່ານເຂົ້າເຖິງຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນໃນການແຈ້ງເບາະແສຂອງລາຍງານ {TipNum} ແລ້ວ.

en: The report can be accessed at:
lo: ສາມາດເຂົ້າເຖິງລາຍງານໄດ້ທີ່:

en: Access to whistleblower's identity authorized
lo: ມີການອະນຸຍາດໃຫ້ເຂົ້າເຖິງຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນຂອງຜູ້ແຈ້ງເບາະແສແລ້ວ

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
lo: ນີ້ແມ່ນອີເມວເພື່ອແຈ້ງໃຫ້ທ່ານຊາບວ່າ ຜູ້ປົກປ້ອງຂໍ້ມູນໄດ້ປະຕິເສດບໍ່ໃຫ້ທ່ານເຂົ້າເຖິງຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນໃນການແຈ້ງເບາະແສຂອງລາຍງານ {TipNum}.

en: Access to whistleblower's identity denied
lo: ມີການປະຕິເສດບໍ່ໃຫ້ເຂົ້າເຖິງຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນຂອງຜູ້ແຈ້ງເບາະແສ

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
lo: ນີ້ແມ່ນອີເມວເພື່ອແຈ້ງໃຫ້ທ່ານຊາບວ່າ ຜູ້ຮັບໄດ້ຮ້ອງຂໍການເຂົ້າເຖິງຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນໃນການແຈ້ງເບາະແສຂອງລາຍງານ {TipNum}.

en: The request can be accessed at:
lo: ສາມາດເຂົ້າເຖິງຄຳຮ້ອງຂໍໄດ້ທີ່:

en: New request of access to a whistleblower's identity
lo: ຄຳຮ້ອງຂໍໃໝ່ເພື່ອເຂົ້າເຖິງຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນຂອງຜູ້ແຈ້ງເບາະແສ

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
lo: ນີ້ແມ່ນອີເມວເພື່ອແຈ້ງໃຫ້ທ່ານຊາບວ່າ ຜູ້ແຈ້ງເບາະແສຂອງລາຍງານ {TipNum} ໄດ້ໃຫ້ຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນຂອງຕົນແລ້ວ.

en: The whistleblower has provided their identity
lo: ຜູ້ແຈ້ງເບາະແສໄດ້ໃຫ້ຂໍ້ມູນລະບຸຕົວຕົນຂອງຕົນແລ້ວ.

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
lo: ທ່ານໄດ້ຮັບອີເມວນີ້ເພາະວ່າ ໄດ້ມີຄຳຮ້ອງຂໍໃຫ້ຕັ້ງລະຫັດຜ່ານຄືນໃໝ່ສຳລັບບັນຊີ: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
lo: ຖ້າທ່ານບໍ່ໄດ້ສົ່ງຄຳຮ້ອງຂໍນີ້, ທ່ານອາດຈະບໍ່ຕ້ອງສົນໃຈ ແລະ ລຶບອີເມວນີ້ຖິ້ມໄດ້ຢ່າງປອດໄພ.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
lo: ທ່ານສາມາດຢືນຢັນຄຳຮ້ອງຂໍຂອງທ່ານໄດ້ໂດຍການກົດລິ້ງຕໍ່ໄປນີ້:

en: Password reset instructions
lo: ຄຳແນະນຳກ່ຽວກັບການຕັ້ງລະຫັດຜ່ານຄືນໃໝ່

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
lo: ນີ້ແມ່ນອີເມວເພື່ອແຈ້ງໃຫ້ທ່ານຊາບວ່າ ລະຫັດ PGP ຂອງທ່ານກຳລັງຈະໝົດອາຍຸ ຫຼື ໝົດອາຍຸແລ້ວ.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
lo: ທ່ານຄວນຕໍ່ອາຍຸການນຳໃຊ້ຂອງມັນ ແລະ ອັບເດດລະຫັດທີ່ມີຢູ່ໃນລະບົບ ຫຼື ອັບໂຫຼດລະຫັດໃໝ່.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
lo: ຖ້າບໍ່ມີລະຫັດ PGP ທີ່ຍັງໃຊ້ງານໄດ້, ລະບົບຈະບໍ່ສາມາດເຂົ້າລະຫັດຂໍ້ມູນທີ່ສະໜອງໃຫ້ທ່ານ.

en: Click the link to activate the platform:
lo: ກົດລິ້ງເພື່ອເປີດໃຊ້ງານລະບົບ:

en: Activation
lo: ການເປີດໃຊ້ງານ

en: A software update is available.
lo: ມີຊອບແວພ້ອມໃຫ້ອັບເດດແລ້ວ.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
lo: ມັນແມ່ນການປະຕິບັດດ້ານຄວາມປອດໄພທີ່ດີໃນການຮັກສາໃຫ້ລະບົບຂອງທ່ານມີການອັບເດດຢູ່ສະເໝີ.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
lo: ເພື່ອຮຽນຮູ້ກ່ຽວກັບຄຸນສົມບັດໃໝ່ ແລະ ການແກ້ໄຂຂໍ້ບົກພ່ອງຕ່າງໆໃນເວີຊັ່ນໃໝ່ ໃຫ້ເບິ່ງບັນທຶກການປ່ຽນແປງໄດ້ທີ່: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
lo: ສຳລັບຄຳແນະນຳກ່ຽວກັບການອັບເດດຊອບແວ, ກະລຸນາເບິ່ງເອກະສານໄດ້ທີ່: {UpdateGuideUrl}

en: New report
lo: ບົດລາຍງານໃໝ່

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
lo: ວັນທີໝົດອາຍຸທີ່ໄວທີ່ສຸດແມ່ນ {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
lo: ກະລຸນາຢ່າລືມກວດເບິ່ງພວກມັນ ກ່ອນທີ່ພວກມັນຈະຖືກລຶບຖິ້ມ.

en: Some reports will expire soon
lo: ມີລາຍງານຈຳນວນໜຶ່ງຈະໝົດອາຍຸໃນໄວໆນີ້

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
lo: ນີ້ແມ່ນອີເມວເພື່ອແຈ້ງໃຫ້ທ່ານຊາບວ່າ ຜູ້ແຈ້ງເບາະແສໄດ້ເລືອກທ່ານເປັນຜູ້ຮັບລາຍງານທີ່ຊົງຄຸນຄ່າຂອງລາຍງານຂອງພວກເຂົາ.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
lo: ຂໍໃຫ້ທ່ານເອົາໃຈໃສ່ເປັນພິເສດຕໍ່ຂໍ້ມູນ ແລະ ເອກະສານຕ່າງໆທີ່ມີຢູ່ໃນນັ້ນ. ກະລຸນາຈື່ໄວ້ວ່າ ຜູ້ແຈ້ງເບາະແສມັກຈະນຳຕົນເອງໄປສູ່ຄວາມສ່ຽງສ່ວນຕົວສູງ ເພື່ອຜົນປະໂຫຍດຂອງສາທາລະນະ. ເພາະສະນັ້ນ ເອກະສານທີ່ໃຫ້ໄວ້ໃນລາຍງານນີ້ ກໍຄວນຖືວ່າມີຄວາມສຳຄັນສູງເຊັ່ນກັນ.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
lo: ນີ້ແມ່ນອີເມວເພື່ອແຈ້ງໃຫ້ຊາບວ່າ ໄດ້ມີການອັບເດດລາຍງານທີ່ມີຢູ່ແລ້ວ.

en: Report updated
lo: ອັບໂຫຼດລາຍງານແລ້ວ

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
lo: ອີເມວນີ້ແມ່ນເພື່ອເຕືອນທ່ານຊາບວ່າຍັງມີລາຍງານທີ່ຍັງບໍ່ທັນໄດ້ອ່ານ ຫຼື ມີການອັບເດດ.

en: Reminder about unread or updated reports
lo: ເຕືອນໃຫ້ຊາບວ່າຍັງມີລາຍງານທີ່ຍັງບໍ່ທັນໄດ້ອ່ານ ຫຼື ມີການອັບເດດ

en: Role: {Role}
lo: ບົດບາດ: {Role}

en: Password: {Password}
lo: ລະຫັດຜ່ານ: {Password}
