GlobaLeaks - en to kk translation catalogue (585 entries)

en: Log in
kk: Кіру

en: Theme customization
kk: Тақырыпты баптау

en: Languages
kk: Тілдер

en: Text customization
kk: Мәтінді баптау

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: Question templates
kk: Сұрақ үлгілері

en: Questionnaires
kk: Сауалнамалар

en: Add new questionnaire
kk: Жаңа сауалнама қосу

en: Home
kk: Басты бет

en: Changelog
kk: Өзгерістер журналы

en: License
kk: Лицензия

en: Templates
kk: Үлгілер

en: Delete
kk: Жою

en: Anomalies
kk: Ауытқулар

en: Preferences
kk: Бапталған параметрлер

en: Notifications
kk: Хабарламалар

en: file unavailable
kk: файл қолжетімсіз

en: Date
kk: Күні

en: Expiration date
kk: Жарамдылық мерзімі

en: Last Access
kk: Соңғы қатынасу

en: Files
kk: Файлдар

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Messages
kk: Хабарлар

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Platform wizard
kk: Платформа шебері

en: CREDIT CARD
kk: НЕСИЕ КАРТАСЫ

en: YOUR NAME
kk: СІЗДІҢ ЕСІМІҢІЗ

en: Label the report
kk: Есепті белгілеу

en: Postpone the expiration date
kk: Жарамдылық мерзімін кейінге жылжыту

en: Select all
kk: Барлығын таңдау

en: Deselect all
kk: Барлық таңдауды алып тастау

en: Refresh
kk: Жаңарту

en: Preview
kk: Алдын ала қарау

en: The whistleblower has already read the last update
kk: Хабарлаушы соңғы жаңартуды оқып үлгерді

en: The whistleblower has not read the last update yet
kk: Хабарлаушы соңғы жаңартуды әлі оқыған жоқ

en: Move up
kk: Жоғарыға жылжу

en: Move down
kk: Төменге жылжу

en: Move left
kk: Солға жылжу

en: Move right
kk: Оңға жылжу

en: Import
kk: Импорттау

en: Export
kk: Экспорттау

en: Save all
kk: Барлығын сақтау

en: Access control
kk: Қатынасты басқару

en: Number
kk: Сан

en: Email
kk: Эл. пошта

en: Regular expression validator
kk: Тұрақты өрнектің валидаторы

en: Minimum number of input characters
kk: Енгізілетін таңбалардың ең аз саны

en: Maximum number of input characters
kk: Енгізілетін таңбалардың ең көп саны

en: Earliest selectable date
kk: Таңдауға болатын ең ерте уақыт

en: Latest selectable date
kk: Таңдауға болатын ең кеш уақыт

en: 0 = auto
kk: 0 = автоматты

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Attachments
kk: Тіркемелер

en: Change your password
kk: Құпиясөзді өзгерту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Motivation
kk: Мотивация

en: Status
kk: Күйі

en: Request motivation
kk: Мотивация сұрату

en: Reply motivation
kk: Мотивацияға жауап беру

en: Request status
kk: Сұратым күйі

en: Custodian
kk: Қамқоршы

en: Identity
kk: Жеке тұлға

en: Access requested
kk: Қатынасуға сұратым жіберілді

en: Request access to the whistleblower's identity
kk: Хабарлаушының жеке басын куәландыруға қол жеткізуге сұратым жіберу

en: Please write a motivation
kk: Мотивация жазуыңызды өтінеміз

en: Reply to the request
kk: Сұратымға жауап беру

en: Authorized
kk: Рұқсат берілген

en: Denied
kk: Рұқсат берілмеген

en: Waiting for authorization
kk: Рұқсат беруді күтуде

en: New request
kk: Жаңа сұратым

en: Authorize
kk: Рұқсат беру

en: Deny
kk: Рұқсат бермеу

en: Deny access to the whistleblower's identity
kk: Хабарлаушының жеке басына қатынасуға рұқсат етпеу

en: Authorize access to the whistleblower's identity
kk: Хабарлаушының жеке басына қатынасуға рұқсат беру

en: URL redirects
kk: URL мекенжайларын қайта бағыттаулар

en: Anomaly detection thresholds
kk: Ауытқуды анықтау шектері

en: Available disk space
kk: Дискідегі қолжетімді бос орын

en: Last update
kk: Соңғы жаңарту

en: Disable notifications to administrators
kk: Әкімшілер үшін хабарландыруларды өшіру

en: Disable notifications to custodians
kk: Қамқоршылар үшін хабарландыруларды өшіру

en: Disable notifications to recipients
kk: Алушылар үшін хабарландыруларды өшіру

en: Score
kk: Ұпай

en: Trigger question
kk: Триггерлік сұрақ

en: Triggered by score:
kk: Ұпай бойынша іске қосылады:

en: Weak
kk: Нашар

en: Acceptable
kk: Қанағаттандырарлық

en: Strong
kk: Жақсы

en: Silence email notifications
kk: Электрондық пошта хабарландыруларын өшіру

en: Turn on email notifications
kk: Электрондық пошта хабарландыруларын қосу

en: Input validation
kk: Енгізу деректерін тексеру

en: Email address
kk: Электрондық пошта

en: Custom
kk: Реттелмелі

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Regular expression
kk: Тұрақты өрнек

en: Search
kk: Іздеу

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
kk: Бұл реттелмелі мәтін енді платформада көрсетілмейді. Түпнұсқа мәтін өзгертілген немесе жойылған.

en: Audit log
kk: Аудит журналы

en: Stats
kk: Статистика

en: Activities
kk: Әрекеттер

en: Reports
kk: Есептер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: From
kk: Кімнен

en: Number of downloads
kk: Жүктеп алулар саны

en: File size not accepted.
kk: Файл өлшемі қабылданбады.

en: Maximum file size is:
kk: Файлдың максималды өлшемі:

en: Scheduled jobs
kk: Жоспарланған тапсырмалар

en: Regenerate
kk: Қайта құру

en: Display options alphabetically
kk: Опцияларды алфавит бойынша көрсету

en: Enable email notifications for:
kk: Электрондық пошта хабарландыруларын келесілер үшін қосу:

en: Disable
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Жою

en: Use as default
kk: Әдепкі ретінде пайдалану

en: Collapse
kk: Орындалмау

en: Expand
kk: Кеңейту

en: Select
kk: Таңдау

en: Deselect
kk: Таңдауды алып тастау

en: Surname
kk: Тегі

en: New
kk: Жаңа

en: Opened
kk: Ашық

en: Closed
kk: Жабық

en: Placeholder
kk: Толтырғыш

en: Print
kk: Басып шығару

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: First
kk: Алғашқы

en: Last
kk: Соңғы

en: Send a test email to your email address.
kk: Электрондық пошта мекенжайына тестілік хат жіберу.

en: Block the submission
kk: Жіберуді бұғаттау

en: Skip the recipient account creation.
kk: Алушының есептік жазбасын жасауды өткізіп жіберу.

en: Send activation link
kk: Белсендіру сілтемесін жіберу

en: Password reset
kk: Құпиясөзді қалпына келтіру

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
kk: Бір немесе бірнеше алушы алғашқы кіруді әлі аяқтаған жоқ. Бұл олардың есеп алмайтындарын білдіреді.

en: This user has not performed the first login yet.
kk: Бұл пайдаланушы алғашқы кіруді әлі аяқтаған жоқ.

en: seconds
kk: секунд

en: This domain name is not available.
kk: Бұл домен атауы қолжетімсіз.

en: Mark as important
kk: Маңызды ретінде белгілеу

en: Copy to clipboard
kk: Алмасу буферіне көшіру

en: Logout
kk: Жүйеден шығу

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
kk: Бұл алушыға есептерге пайдаланушы рұқсатын беру мүмкіндігін беру

en: Grant access
kk: Қатынасуға рұқсат беру

en: Revoke access
kk: Рұқсатты кері қайтару

en: File a report
kk: Есеп беру

en: Before proceeding, please set a new password.
kk: Жалғастырмас бұрын, жаңа құпиясөз орнатыңыз.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
kk: Жалғастырмас бұрын, екі факторлы аутентификацияны іске қосыңыз.

en: Enable
kk: Қосу

en: Low
kk: Төмен

en: High
kk: Жоғары

en: megabytes
kk: мегабайт

en: percentage
kk: пайыз

en: Save
kk: Сақтау

en: Type
kk: Түрі

en: Severity
kk: Қатаңдық

en: Object
kk: Нысан

en: ID
kk: Идентификатор

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: Role
kk: Рөлі

en: Name
kk: Аты

en: Creation date
kk: Жасалған күні

en: Last access
kk: Соңғы қатынасу

en: Whistleblower's last access
kk: Хабарлаушының соңғы рет қатынасуы

en: Substatuses
kk: Ішкі күйлер

en: Add
kk: Қосу

en: Label
kk: Жапсырма

en: This field is mandatory
kk: Бұл өріс міндетті

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Report statuses
kk: Есептің күйлері

en: Hidden
kk: Жасырын

en: Description
kk: Сипаттама

en: Questionnaire
kk: Сауалнама

en: Recipients
kk: Алушылар

en: days
kk: күн

en: Set the value to 0 to disable this feature.
kk: Бұл функцияны өшіру үшін «0» мәнін орнатыңыз.

en: Show the questionnaire navigation interface
kk: Сауалнама бойынша навигация интерфейсін көрсету

en: Allow whistleblowers to select their recipients
kk: Хабарлаушыларға өз алушыларын таңдауға рұқсат ету

en: Select all recipients by default
kk: Әдепкі бойынша барлық алушыларды таңдау

en: Maximum number of selectable recipients:
kk: Таңдалатын алушылардың ең көп саны:

en: Show recipients in alphabetical order
kk: Алушыларды алфавиттік тәртіпте көрсету

en: Show recipient details on the status page of the report
kk: Есеп күйі бетінде алушы мәліметтерін көрсету

en: Enable comments
kk: Пікірлерді қосу

en: Allow the whistleblower to write comments
kk: Хабарлаушыға түсініктеме жазуға рұқсат ету

en: Enable private messages
kk: Жеке хабарларды қосу

en: Allow the whistleblower to send messages
kk: Хабарлаушыға хабарлар жіберуге рұқсат ету

en: Allow the whistleblower to add attachments
kk: Хабарлаушыға есепке тіркемелер қосуға рұқсат беру

en: Additional questionnaire
kk: Қосымша сауалнама

en: Scoring system options
kk: Ұпай санау жүйесінің параметрлері

en: Threshold
kk: Шек

en: Value
kk: Мән

en: Medium
kk: Орташа

en: Software version:
kk: Бағдарламалық жасақтама нұсқасы:

en: Restrict access to specific IP addresses
kk: Нақты IP мекенжайларына қатынасуды шектеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Allowed IP addresses
kk: Рұқсат етілген IP мекенжайлары

en: Admin
kk: Әкімші

en: Recipient
kk: Алушы

en: Each entry must be separated with a comma.
kk: Әр енгізу үтір арқылы бөлінуі керек.

en: Example:
kk: Үлгі:

en: Hostname
kk: Хост атауы

en: Organization
kk: Ұйым

en: Invalid email address
kk: Электрондық пошта мекенжайы қате

en: City
kk: Қала

en: Country
kk: Ел

en: Country code
kk: Ел коды

en: Generate
kk: Құру

en: Private Key
kk: Жеке кілт

en: Certificate Signing Request
kk: Сертификатқа қол қоюға сұратым

en: Download
kk: Жүктеп алу

en: Certificate
kk: Сертификат

en: Valid until:
kk: Жарамдылық мерзімі:

en: Issuer:
kk: Эмитент:

en: Intermediate Certificates
kk: Аралық сертификаттар

en: Reset
kk: Қалпына келтіру

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
kk: Платформа осы интерфейс арқылы HTTPS конфигурациясына қолдау көрсетеді.

en: Automatic configuration
kk: Автоматты түрде баптау

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
kk: Автоматты HTTPS конфигурациясын пайдалану — «Let's Encrypt Certificate Authority» орталығынан сертификаттарды сұраудың, қосудың және жаңартудың барлық процесін басқарады.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
kk: Платформа ашық IP арқылы қолжетімді болуы керек және таңдалған хост атауында осы мекенжайға сілтеме жасайтын тиісті DNS жазбасын қамтуы тиіс.

en: Proceed
kk: Жалғастыру

en: Manual configuration
kk: Қолмен конфигурациялау

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
kk: Қолмен баптау шебері сізге баламалы куәліктер орталығынан HTTPS протоколын орнату бойынша нұсқау беретін болады.

en: Disabled
kk: Өшірілген

en: Auto-renewal
kk: Автоматты түрде жаңарту

en: Tor Onion Service
kk: Tor Onion қызметі

en: Anonymize outgoing connections
kk: Шығыс қосылымдарын жасыру

en: Let the platform be reachable without Tor
kk: Tor бағдарламасысыз платформаға қол жеткізуге рұқсат ету

en: Roles enabled to use the platform without Tor
kk: Платформаны Tor бағдарламасысыз пайдалана алатын рөлдер

en: Whistleblower
kk: Хабарлаушы

en: To
kk: Алушы

en: SMTP email address
kk: SMTP электрондық пошта мекенжайы

en: SMTP server address
kk: SMTP серверінің мекенжайы

en: SMTP server port
kk: SMTP сервер порты

en: Security
kk: Қауіпсіздік

en: Require authentication
kk: Аутентификация қажет

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Number of hours before sending a report expiration alert
kk: Есептің пайдаланылу мерзімінің аяқталуы туралы ескертуді жібергенге дейін қалған сағаттар саны

en: Test the configuration
kk: Конфигурацияны тексеру

en: Reset SMTP configuration
kk: SMTP конфигурациясын қалпына келтіру

en: Reset notification templates to default
kk: Хабарландыру үлгілерін әдепкі бойынша қалпына келтіру

en: Template
kk: Үлгі

en: Question
kk: Сұрақ

en: Single-line text input
kk: Бір жолды мәтінді енгізу

en: Multi-line text input
kk: Көп жолды мәтінді енгізу

en: Selection box
kk: Таңдау өрісі

en: Multiple choice input
kk: Бірнеше таңдауды енгізу

en: Checkbox
kk: Құсбелгі

en: Terms of service
kk: Қызмет көрсету шарттары

en: Date range
kk: Күндер ауқымы

en: Group of questions
kk: Сұрақтар тобы

en: Row
kk: Қатар

en: Column
kk: Баған

en: Width
kk: Ені

en: Question group
kk: Сұрақтар тобы

en: Hint
kk: Кеңес

en: Mandatory
kk: Талап етіледі

en: Accept multiple file uploads
kk: Бірнеше файлды жүктеп салуды қабылдау

en: Accept multiple answers
kk: Бірнеше жауапты қабылдау

en: Template override
kk: Үлгіні қабыл алмау

en: Phone number
kk: Телефон нөмірі

en: Text
kk: Мәтін

en: Checkbox label
kk: Құсбелгі белгісі

en: Add multimedia content
kk: Мультимедиялық мазмұнды қосу

en: Image
kk: Кескін

en: Audio
kk: Аудио

en: Video
kk: Бейне

en: Trigger conditions
kk: Триггерлік шарттар

en: Sufficient
kk: Жеткілікті

en: Options
kk: Таңдалатын нұсқалар

en: Addition
kk: Қосу

en: Multiplier
kk: Көбейткіш

en: Questions
kk: Сұрақтар

en: Add new question
kk: Жаңа сұрақ қосу

en: Add question from template
kk: Үлгідегі сұрақты қосу

en: Duplicate
kk: Көшірме

en: Steps
kk: Қадамдар

en: Logo
kk: Логотип

en: Project name
kk: Жоба атауы

en: Homepage title
kk: Басты беттің атауы

en: Presentation
kk: Презентация

en: Question to solicit possible whistleblowers
kk: Ықтимал хабарлаушыларды қызықтыруға арналған сұрақ

en: Whistleblowing button
kk: Хабарлау түймесі

en: Disclaimer
kk: Ескертпе

en: Footer
kk: Төменгі колонтитул

en: Upload
kk: Жүктеп салу

en: Language:
kk: Тіл:

en: Add custom text
kk: Реттелмелі мәтінді қосу

en: Custom text
kk: Реттелмелі мәтіні

en: Original text
kk: Түпнұсқа мәтін

en: Original translation
kk: Түпнұсқа аударма

en: Custom translation
kk: Реттелмелі аударма

en: Disable submissions
kk: Жіберуді өшіру

en: Enable encryption
kk: Шифрлауды қосу

en: Enable administrators to change user passwords
kk: Әкімшілерге пайдаланушылардың құпиясөздерін өзгертуге рұқсат беру

en: Administrators authorized to change user passwords:
kk: Пайдаланушылардың құпиясөздерін өзгертуге рұқсаты бар әкімшілер:

en: Enable multisite feature
kk: Мульти-сайт функциясын қосу

en: Enable simplified login
kk: Жеңілдетілген кіруді іске қосу

en: Enable search engines indexing
kk: Іздеу жүйелерінің индекстеуін қосу

en: Default questionnaire
kk: Әдепкі сауалнама

en: Show contexts in alphabetical order
kk: Мәнмәтіндерді алфавиттік ретпен көрсету

en: Size limit for file attachments
kk: Файл тіркемелерінің өлшемінің шектеуі

en: Require two factor authentication
kk: Екі факторлы аутентификацияны талап ету

en: Password change interval
kk: Құпиясөзді ауыстыру интервалы

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
kk: Қауіпсіздік мақсатында, құпиясөзді үнемі өзгертіп тұру қажет.

en: Number of days till notifying unread reports to users
kk:  Пайдаланушыларға оқылмаған есептер туралы хабарландырғанға дейінгі күндер саны

en: Disable the privacy panel
kk: Құпиялылық тақтасын өшіру

en: Enable custom privacy panel
kk: Реттелмелі құпиялылық тақтасын қосу

en: Custom privacy panel
kk: Реттелмелі құпиялылық тақтасы

en: Enable custodian user role
kk: Сақтағыш пайдаланушы рөлін іске қосу

en: Enable scoring system
kk: Ұпайларды санау жүйесін іске қосу

en: Logging level
kk: Журнал жүргізу деңгейі

en: Log accesses of internal users
kk: Ішкі пайдаланушылардың журналдарына қол жеткізу

en: Notify administrators of software problems
kk: Әкімшілерге бағдарламалық жасақтама мәселелері туралы хабарлау

en: Notify developers of software problems
kk: Әзірлеушілерге бағдарламалық жасақтама мәселелері туралы хабарлау

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
kk: Бұл мүмкіндікті іске қосу арқылы, сіз платформаның дамуы мен қауіпсіздігіне үлес қосатын боласыз.

en: Reset reports
kk: Есептерді бастапқы қалпына келтіру

en: Settings
kk: Параметрлер

en: Case management
kk: Істерді басқару

en: Sites
kk: Сайттар

en: Mode:
kk: Режим:

en: Configure
kk: Конфигурациялау

en: Subdomain
kk: Ішкі домен

en: Creation date:
kk: Жасалған күні:

en: Root domain used for secondary sites
kk: Қосымша сайттар үшін пайдаланылатын түбірлік домен

en: Use the first site for administrative purposes only
kk: Бірінші сайтты тек әкімшілік мақсатта пайдалану

en: Allow users to sign up
kk: Пайдаланушыларға тіркелуге рұқсат ету

en: Enable terms of service
kk: Қызмет көрсету шарттарын қосу

en: Title
kk: Атауы

en: Public name
kk: Жалпы атауы

en: Send reset link
kk: Қалпына келтіру сілтемесін жіберу

en: Set password
kk: Құпиясөзді орнату

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
kk: Таңдалған құпиясөз тым жеңіл. Жарамды құпиясөз кемінде 12 таңбадан тұруы керек және әр түрлі таңбаларды, оның ішінде кіші әріпті, бас әріпті, санды және арнайы таңбаны қамтуы тиіс.

en: Force password change
kk: Құпиясөзді мәжбүрлі түрде өзгерту

en: The user will be forced to change its password on next login.
kk: Пайдаланушы келесі кірген кезде, құпиясөзді өзгертуге мәжбүр болады.

en: Disable two factor authentication
kk: Екі факторлы аутентификацияны өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Enable email notifications
kk: Электрондық пошта хабарландыруларын қосу

en: Details of the PGP key:
kk: PGP кілті туралы толық ақпарат:

en: Fingerprint
kk: Саусақ ізі

en: Set up encryption by providing a PGP public key
kk: PGP ашық кілтін беру арқылы шифрлауды орнату

en: Give this admin ability to change user passwords
kk: Осы әкімшіге пайдаланушы құпиясөздерін өзгерту мүмкіндігін беру

en: Forcefully selected
kk: Мәжбүрлі түрде таңдалды

en: Allow the recipient to delete reports
kk: Алушыға есептерді жоюға рұқсат беру

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
kk: Алушыға есептің жарамдылық мерзімін кейінге қалдыруға рұқсат беру

en: Give the user administrative access to the following features:
kk: Пайдаланушыға келесі мүмкіндіктерге әкімшілік рұқсат беру:

en: Request date
kk: Сұратым күні

en: Report date
kk: Есеп беру күні

en: Authorization
kk: Авторизация

en: Requests
kk: Сұратымдар

en: The validation link is either incorrect or has expired.
kk: Тексеру сілтемесі дұрыс емес немесе мерзімі өтіп кеткен.

en: Your new email address has been validated.
kk: Сіздің жаңа электрондық пошта мекенжайыңыз расталды.

en: Forgot password?
kk: Құпиясөзді ұмыттыңыз ба?

en: Enter the two factor authentication code
kk: Екі факторлы аутентификация кодын енгізу

en: Authentication failed
kk: Аутентификация сәтсіз аяқталды

en: The code is either invalid or expired.
kk: Код жарамсыз немесе мерзімі өтіп кеткен.

en: Please select your account:
kk: Есептік жазбаңызды таңдаңыз:

en: Now type your password, then click 'Log in':
kk: Енді құпиясөзді теріп, «Кіру» түймесін басыңыз:

en: Text shown after the user has selected the option.
kk: Пайдаланушы опцияны таңдағаннан кейін көрсетілетін мәтін.

en: Confirm
kk: Растау

en: Assign score points
kk: Ұпайларды тағайындау

en: Are you sure?
kk: Сенімдісіз бе?

en: Close
kk: Жабу

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
kk: Осыған байланысты барлық деректер біржола жойылатынына назар аударыңыз.

en: Enable two factor authentication
kk: Екі факторлы аутентификацияны іске қосу

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
kk: Жалғастырмас бұрын, құжаттаманы мұқият оқып шығыңыз:

en: Account recovery key
kk: Есептік жазбаны қалпына келтіру кілті

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
kk: Көшірмені жасап, оны қауіпсіз жерде сақтаңыз. Бұл құпиясөзіңізді жоғалтқан кезде, ешқандай деректеріңізді жоғалтпай, есептік жазбаңызға қатынасуыңыз үшін қажет.

en: Enter a name for the copy
kk: Көшірменің атауын енгізіңіз

en: Request support
kk: Қолдауға сұратым жасау

en: Thank you.
kk: Рахмет.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
kk: Сізбен мүмкіндігінше тезірек байланысуға тырысамыз.

en: Submit
kk: Жіберу

en: The connection is not secure.
kk: Қосылым қауіпсіз емес.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
kk: Платформа әлі HTTPS қосылымдары үшін баптаудан өткізілмеген, сондықтан, оны тек тестілеу мақсатында пайдалану керек.

en: Please write a motivation for the reply
kk: Жауап үшін мотивация жазыңыз

en: Send
kk: Жіберу

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
kk: Растау арқылы, жарамдылық мерзімін келесіге дейін қалдырасыз:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
kk: Бұл демо-платформа, оны шынайы түрде жіберу үшін пайдаланбаңыз.

en: Install an authenticator app on your phone
kk: Телефонға аутентификатор қолданбасын орнату

en: Scan the QR code with the app
kk: QR кодын қолданба арқылы сканерлеу

en: Error!
kk: Қате!

en: Internal server error
kk: Сервердің ішкі қатесі

en: Error on input validation
kk: Енгізуді растау қатесі

en: Resource not found
kk: Ресурс табылмады

en: Forbidden operation
kk: Тыйым салынған операция

en: The specified old password is not valid
kk: Көрсетілген ескі құпиясөз жарамсыз

en: Resource can only be accessed via the Tor network
kk: Ресурстарға Tor желісі арқылы ғана қол жеткізуге болады

en: The upload request exceeds the size limit
kk: Жүктеу сұранысы шекті мөлшерден асып тұр

en: Current password
kk: Ағымдағы құпиясөз

en: New password
kk: Жаңа құпиясөз

en: The new password must be different from the current one.
kk: Жаңа құпиясөз қолданыстағы құпиясөзден өзгеше болуы керек.

en: Type your new password again
kk: Жаңа құпиясөзді қайта енгізіңіз

en: The two passwords do not match
kk: Екі құпиясөз бір-біріне сәйкес келмейді.

en: Validation of email address change in progress.
kk: Электрондық пошта мекенжайының өзгеруі расталуда.

en: Please check your inbox for further instructions.
kk: Қосымша нұсқаулар алу үшін, кіріс жәшігіңізді тексеріңіз.

en: Warning
kk: Ескерту

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
kk: Сізге бұл сайтқа жеке тұлғаңызды қорғайтын Tor Browser қолданбасы арқылы кіру ұсынылады.

en: Download the Tor Browser
kk: Tor Browser қолданбасын жүктеу

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
kk: Содан кейін, келесі мекенжайды Tor Browser қолданбасына көшіріп, қойыңыз:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
kk: Есепті толтырып қойдыңыз ба? Түбіртекті енгізіңіз.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
kk: Түбіртек жарамсыз немесе есеп мерзімі аяқталған.

en: Select a file or drag it here.
kk: Файлды таңдаңыз немесе оны осында сүйреп әкеліңіз.

en: Size:
kk: Өлшемі:

en: Uploading files…
kk: Файлдар жүктеп салынуда…

en: Upload completed successfully!
kk: Жүктеп салу сәтті аяқталды!

en: Estimated upload time:
kk: Болжалды жүктеп салу уақыты:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
kk: Алушылар сізден қосымша сауалнаманы толтыруды сұрады.

en: Fill the additional questionnaire
kk: Қосымша сауалнаманы толтыру

en: From:
kk: Жіберуші:

en: To:
kk: Алушы:

en: Filename
kk: Файл аты

en: Upload date
kk: Жүктеп салу күні

en: File size
kk: Файл өлшемі

en: Questionnaire answers
kk: Сауалнама жауаптары

en: Step
kk: Қадам

en: Status:
kk: Күйі:

en: Files attached by recipients
kk: Алушылар тіркеген файлдар

en: Upload a file:
kk: Файлды жүктеп салу:

en: Welcome!
kk: Қош келдіңіз!

en: For the user documentation, visit:
kk: Пайдаланушы құжаттамасы үшін, мына сайтқа кіріңіз:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
kk: Егер сізге техникалық қолдау қажет болса, жалпы сұрақтарыңыз болса немесе бағдарламалық жасақтамаға байланысты идеяларыңыз болса:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
kk: Егер сіз бағдарламалық жасақтаманы дамытуға үлес қосқыңыз келсе немесе қате туралы хабарлағыңыз келсе, тикет жүйесінде мәселе ашыңыз:

en: Join our chat:
kk: Біздің чатқа қосылыңыз:

en: Follow the project on:
kk: Жобаны қадағалап отырыңыз:

en: An update is available:
kk: Жаңарту қолжетімді:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
kk: «Есептік жазбаны қалпына келтіру кілтін» алу және оны қауіпсіз сақтау үшін «Параметрлер» бөліміне кіруді ұсынамыз. Бұл кілт құпиясөзіңізді ұмытып қалған кезде, платформаға және деректеріңізге кіруді қалпына келтіру үшін қажет болады.

en: The provided recovery key is invalid.
kk: Берілген қалпына келтіру кілті жарамсыз болып табылады.

en: The provided reset token is invalid or expired.
kk: Берілген қалпына келтіру белгісі жарамсыз немесе мерзімі өтіп кеткен.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
kk: Құпиясөзді қалпына келтіруді сұрау үшін, есептік жазбаның пайдаланушы атын немесе электрондық пошта мекенжайын енгізіңіз.

en: Enter your email address to request a password reset.
kk: Құпиясөзді қалпына келтіруді сұрау үшін, электрондық пошта мекенжайын енгізіңіз.

en: Password reset requested.
kk: Құпиясөзді қалпына келтіру сұралды.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
kk: Құпиясөзді қалпына келтіру процедурасын аяқтау үшін, есептік жазбаны қалпына келтіру кілтін енгізіңіз.

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
kk: Сақтаушыдан хабарлаушының жеке тұлғасына қатынас сұратылды.

en: Date of the request
kk: Сұратым күні

en: Show
kk: Көрсету

en: Congratulations!
kk: Құттықтаймыз!

en: You have completed the platform activation.
kk: Сіз платформаны іске қосуды аяқтадыңыз.

en: Success!
kk: Сәтті аяқталды!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
kk: Сіздің хабар беретін платформаңыз дайын болып қалды!

en: Check your inbox to activate it.
kk: Оны іске қосу үшін, кіріс жәшігін тексеріңіз.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
kk: Егер 24 сағат ішінде іске қосылмаса, платформа автоматты түрде жойылады.

en: Sign up
kk: Тіркелу

en: Confirmation
kk: Растау

en: Invalid confirmation
kk: Растау жарамсыз

en: Invalid phone number
kk: Телефон нөмірі жарамсыз

en: Address
kk: Адрес

en: The answer is too short
kk: Жауап тым қысқа

en: The specified input is not valid.
kk: Көрсетілген енгізу жарамсыз.

en: The specified input is not valid:
kk: Көрсетілген енгізу жарамсыз.

en: please enter a valid email address.
kk: жарамды электрондық пошта мекенжайын енгізіңіз.

en: please enter numbers only.
kk: тек сан енгізіңіз.

en: Submissions disabled
kk: Жіберу өшірілген

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
kk: Сіз серверге ашық түрде қосыласыз және бұл сервер тек анонимді жіберуді қолдайды

en: Your report was successful.
kk: Сіздің есебіңіз сәтті аяқталды.

en: Remember your receipt for this report.
kk: Бұл есеп бойынша түбіртекті есте сақтаңыз.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
kk: Жүйеге кіру үшін, 16 таңбалы түбіртекті пайдаланыңыз. Бұл сізге жіберген кез-келген хабарды көруге, сонымен қатар, қосымша ақпаратты қосуға мүмкіндік береді.

en: View your report
kk: Есепті қарау

en: Recipient selection
kk: Алушыны таңдау

en: Select the recipients of your report:
kk: Есеп алушыларды таңдаңыз:

en: Recipients selected:
kk: Таңдалған алушылар:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
kk: Сіз таңдалған алушылардың максималды санына жеттіңіз.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
kk: Келесі алушылар cіздің есебіңізді алатын болады және оларды жою мүмкін емес:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
kk: Бұл кезеңде келесі сұрақтарға жауаптар жоқ немесе жарамсыз болып табылады:

en: You must select at least one recipient.
kk: Сіз кем дегенде бір алушыны таңдауыңыз керек.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
kk: Файл(-дар-)ды жүктеп салудың аяқталуы күтілуде.

en: The following steps have errors:
kk: Келесі қадамдарда қателер бар:

en: Hide
kk: Жасыру

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
kk: Келесі қадамдық процедура сізге хабарлау платформасын жасауға көмектеседі.

en: Please choose a configuration profile:
kk: Конфигурация профилін таңдаңыз:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
kk: Бұл әкімшіге пайдаланушы құпиясөздерін қалпына келтіруге рұқсат беріңіз.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
kk: Егер сіз алушылар құпиясөздерін ұмытқанда деректерді жоғалтудан қорғағыңыз келсе, осы опцияны таңдауға кеңес береміз. Екінші жағынан, егер сіз тек алушылар жіберуге қол жеткізе алатын жүйені орнатқыңыз келсе, біз бұл мүмкіндікті пайдаланбауды ұсынамыз.

en: Please choose a different username.
kk: Басқа пайдаланушы атын таңдаңыз.

en: I have read and agree to the terms of the license.
kk: Мен лицензия шарттарымен таныстым және олармен келісемін.

en: You have completed the platform wizard.
kk: Сіз платформа шеберімен жұмысты аяқтадыңыз.

en: Please summarize your report in a few words.
kk: Есепті бірнеше сөзбен сипаттаңыз.

en: Describe your report in detail.
kk: Есепті толығырақ сипаттаңыз.

en: Where did the facts happen?
kk: Фактілер қайда орын алды?

en: When did the facts happen?
kk: Фактілер қашан орын алды?

en: I'm a victim
kk: Мен жәбірленушімін

en: I'm involved in the facts
kk: Менің фактілерге қатысым бар

en: I witnessed the facts in person
kk: Фактілерге өз көзіммен куә болдым

en: I was personally told by a direct witness
kk: Тікелей куәгер маған жеке айтты

en: It is a rumor I heard
kk: Бұл мен естіген өсек

en: How are you involved in the reported facts?
kk: Хабарланған фактілерге қандай қатысыңыз бар?

en: Do you have evidence to support your report?
kk: Есебіңізді растайтын дәлеліңіз бар ма?

en: Please attach the evidence to support your report.
kk: Есебіңізді растайтын дәлелді тіркеңіз.

en: Please describe the evidence in detail.
kk: Дәлелдерді толықтай сипаттаңыз.

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
kk: Ұсынылған дәлелдердің толық сипаттамасы біз үшін шағымдарды бағалау және тергеу қабілетін арттыруға көмектеседі. Жіберілген бейнелердің, кескіндердің немесе құжаттардың маңызды бөліктеріне сілтеме жасауды ұмытпаңыз.

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
kk: Фактілерді басқа ұйымдарға және/немесе жеке тұлғаларға хабарладыңыз ба?

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
kk: Сізден осы фактілер туралы мәлімет алған ұйымдарды және/немесе жеке тұлғаларды тізімдеңіз.

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
kk: Бұл ұйымдар сіздің шағымдарыңызды тексерді ме? Олай болса, нәтиже қандай болды?

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
kk: Біздің қолдауымызбен қандай нәтижеге қол жеткізгіңіз келеді?

en: Do you want to provide your identification information?
kk: Сәйкестендіру ақпаратын бергіңіз келе ме?

en: First name
kk: Аты

en: Last name
kk: Тегі

en: Alternative contact method
kk: Балама байланыс әдісі

en: I prefer to be contacted via this platform only
kk: Мен тек осы платформа арқылы хабарласуды жөн көремін

en: Other
kk: Басқа

en: Dear {RecipientName},
kk: Құрметті {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
kk: Сіз үшін жүйеде пайдаланушы есеп жазбасы жасалғандықтан, сіз бұл электрондық хатты алып тұрсыз: {Site}

en: Username: {Username}
kk: Пайдаланушы аты: {Username}

en: Activation link: {Url}
kk: Белсендіру сілтемесі: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
kk: Есептік жазбаны іске қосуды жалғастыру үшін және пайдаланушының құпиясөзін орнату үшін, белсендіру сілтемесін басыңыз.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
kk: Сәтті іске қосылғаннан кейін, сіз жүйеге келесі сілтеме арқылы кіре аласыз: {LoginUrl}

en: Kind regards,
kk: Құрметпен,

en: Account activation
kk: Есептік жазбаны іске қосу

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
kk: Сіздің хабарлау платформаңызға енді мына мекенжай бойынша кіруге болады:

en: To log in, visit:
kk: Кіру үшін мына сайтқа өтіңіз:

en: Users' credentials:
kk: Пайдаланушылардың есептік жазба деректері:

en: The platform will be automatically deleted on:
kk: Платформа автоматты түрде жойылады:

en: Access instructions
kk: Қатынасу нұсқаулары

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
kk: Жақында анықталған әрекеттер саны әдеттегіден жоғары болып шықты.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
kk: Бұл шабуылдың белгісі болуы (мысалы, біреу сіздің серверіңізді жалған ақпаратпен толтыруда) немесе сіздің жобаңыздың көрінуінің жоғарылауына байланысты, қолданудың күрт өсуі мүмкін.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
kk: Заңды немесе заңсыз екенін анықтау үшін, мәселені қарап шығыңыз.

en: The activities with unusual stats are:
kk: Ерекше статистикалық әрекеттер:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
kk: Сервер жаңа есепті сақтауға кепілдік бере алмайды, сондықтан, жіберу қолжетімсіз.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
kk: Серверде көбірек дискілік кеңістік құру үшін, техникалық қолдау қызметіне хабарласуды қарастыруыңызды өтінеміз.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
kk: GlobaLeaks технологиясы сізге назар аудару қажет болған жағдайда, сізді ескертетін сервердің күйін тексеретін компонентті қамтиды.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
kk: Қосымша ақпарат алу үшін, басқару интерфейсіне кіріп, «Жүйелік статистика» және «Ауытқулар» бөлімдерін қарап шығыңыз.

en: Anomaly detected in {NodeName}
kk: {NodeName} ішінде ауытқушылық анықталды

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
kk: Бұл келесі пайдаланушылардың PGP кілтінің мерзімі аяқталып жатқанын немесе аяқталғанын білдіретін электрондық хат:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
kk: Жарамды PGP кілті болмаса, жүйе оларға шифрланған хабарландыруларды жібере алмайды.

en: PGP key expiration alert
kk: PGP кілтінің жарамдылық мерзімі туралы ескерту

en: A new whistleblowing site has been registered.
kk: Жаңа ақпар беру сайты тіркелді.

en: Registration data:
kk: Тіркеу деректері:

en: Site: {Url}
kk: Сайт: {Url}

en: Name: {Name}
kk: Аты: {Name}

en: Email: {Email}
kk: Электрондық пошта: {Email}

en: New whistleblowing site registered
kk: Жаңа ақпар беру сайты тіркелді

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
kk: Бұл платформаның әкімші интерфейсінен жіберілген тестілік электрондық хаты.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
kk: Бұл электрондық хаттың қабылдануы сервердің SMTP пошталық серверімен аутентификациялауға және өзара әрекеттесуге қабілетті екенін көрсетеді.

en: Test email
kk: Тестілік электрондық хат

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
kk: Бұл электрондық пошта мекенжайын {NewEmailAddress} етіп өзгерту туралы сұрау жасалғанын ескертетін электрондық хат.

en: Click the following link to validate this change:
kk: Бұл өзгерісті растау үшін, келесі сілтемені түртіңіз:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
kk: Егер сіз бұл өзгеріске сұратым жасамасаңыз, құпиясөзді өзгертіңіз және жүйе әкімшісіне хабарласыңыз.

en: Email change request
kk: Электрондық поштаны өзгерту туралы сұратым

en: From: {Author}
kk: Жіберуші: {Author}

en: Date: {EventTime}
kk: Күні: {EventTime}

en: From: Whistleblower
kk: Жіберуші: Ақпарат таратушы

en: Date: {SubmissionDate}
kk: Күні: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
kk: Белгі: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
kk: Күйі: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
kk: Платформаға жүктелген HTTPS сертификатының мерзімі аяқталып жатыр немесе аяқталды.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
kk: Жарамдылық мерзімі: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
kk: Жарамды сертификат болмаса, платформа тек Tor арқылы қауіпсіз түрде қолжетімді болады.

en: Log in to solve the issue.
kk: Мәселені шешу үшін, жүйеге кіріңіз.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
kk: HTTPS сертификатының жарамдылық мерзімі туралы ескерту

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
kk: Бүгінге жоспарланған HTTPS сертификатын автоматты түрде жаңарту сәтсіз аяқталды.

en: The system will keep trying.
kk: Жүйе әрекетін жалғастыратын болады.

en: Failed HTTPS certificate renewal
kk: HTTPS сертификатын жаңарту мүмкін болмады

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
kk: Бұл сақтаушы сізге {TipNum} есебі үшін ақпар беруші куәлігіне кіруге рұқсат берілгенін ескертетін электрондық хат.

en: The report can be accessed at:
kk: Есеппен мына мекенжай бойынша танысуға болады:

en: Access to whistleblower's identity authorized
kk: Хабарлаушының жеке басына қатынасуға рұқсат етілген

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
kk: Бұл сақтаушы сізге {TipNum} есебі үшін ақпараттық куәлікке кіруден бас тартқанын хабарлайтын электрондық хат.

en: Access to whistleblower's identity denied
kk: Хабарлаушының  жеке тұлғасына қатынасуға тыйым салынады

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
kk: Бұл алушы {TipNum} есебі үшін ақпар берушінің жеке басына қатынасуды сұрағанын хабарлайтын электрондық хат

en: The request can be accessed at:
kk: Сұратымға мына жерден қатынасуға болады:

en: New request of access to a whistleblower's identity
kk: Ақпар берушінің жеке басына қатынасу туралы жаңа сұрау

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
kk: Бұл сізге {TipNum} есебінің ақпар берушісі өзінің жеке басын көрсеткенін хабарлайтын электрондық хат.

en: The whistleblower has provided their identity
kk: Ақпар беруші олардың жеке тұлғасын көрсетті

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
kk: Есептік жазба үшін құпиясөзді қалпына келтіруге сұрау жіберілгендіктен, осы электрондық хатты алып тұрсыз: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
kk: Егер сіз бұл сұрауды жібермеген болсаңыз, бұл электрондық хатты елемеуіңізге немесе жоюыңызға болады.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
kk: Сұрауыңызды келесі сілтемені басу арқылы растай аласыз:

en: Password reset instructions
kk: Құпиясөзді қалпына келтіру нұсқаулары

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
kk: Бұл сіздің PGP кілтіңіздің мерзімі аяқталып жатқанын немесе аяқталғанын білдіретін электрондық хат.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
kk: Сіз оның мерзімін ұзартып, платформадағы кілтті жаңартуыңыз немесе жаңа кілтті жүктеп салуыңыз қажет.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
kk: Жарамды PGP кілті болмаса, жүйе сізге берілген деректерді шифрлай алмайды.

en: Click the link to activate the platform:
kk: Платформаны іске қосу үшін, мына сілтемені басыңыз:

en: Activation
kk: Іске қосу

en: A software update is available.
kk: Бағдарламалық жасақтаманы жаңарту қолжетімді.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
kk: Бұл платформаны жаңартып отыру үшін қауіпсіздікті қамтамасыз етудің жақсы тәжірибесі болып табылады.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
kk: Жаңа нұсқадағы жаңа мүмкіндіктер мен қателерді түзету туралы білу үшін, өзгерістер журналын мына жерден қараңыз: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
kk: Бағдарламалық жасақтаманы жаңарту туралы нұсқаулар алу үшін, мына мекен-жай бойынша құжаттаманы қараңыз: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
kk: Бұл алушы сізге бір немесе бірнеше есептерге қол жеткізуге мүмкіндік бергенін хабарлайтын электрондық хат.

en: New report
kk: Жаңа есеп

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
kk: Жарамдылық мерзімінің ең ерте күні - {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
kk: Оларды жоймас бұрын, тексеруді ұмытпаңыз.

en: Some reports will expire soon
kk: Кейбір есептердің жарамдылық мерзімі жақында аяқталады

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
kk: Бұл сізге ақпар беруші сізді өз есебінің құрметті алушысы ретінде таңдағанын хабарлайтын электрондық хат.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
kk: Сізден ондағы ақпарат пен материалдарға ерекше назар аударуды сұрайды. Есіңізде болсын, ақпар берушілер көбінесе қоғамның мүддесі үшін жоғары жеке тәуекелге барады. Сондықтан, осы есепте ұсынылған материалдар үлкен мәнге ие ретінде есептелуі тиіс.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
kk: Бұл бар есептің жаңартылғанын хабарлауға арналған электрондық хат.

en: Report updated
kk: Есеп жаңартылды

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
kk: Бұл электрондық хат сізге оқылмаған немесе жаңартылған есептерді еске салады.

en: Reminder about unread or updated reports
kk: Оқылмаған немесе жаңартылған есептер туралы ескерту

en: Role: {Role}
kk: Рөл: {Рөл}

en: Password: {Password}
kk: Құпиясөз: {Құпиясөз}
