GlobaLeaks - en to ka translation catalogue (571 entries)

en: Log in
ka: შესვლა

en: Theme customization
ka: თემის მორგება

en: Languages
ka: ენები

en: Text customization
ka: ტექსტის მორგება

en: Advanced
ka: დამატებით

en: Question templates
ka: შეკითხვის შაბლონები

en: Questionnaires
ka: კითხვარები

en: Add new questionnaire
ka: ახალი კითხვარის დამატება

en: Home
ka: მთავარი

en: Changelog
ka: ცვლილებების ჟურნალი

en: License
ka: ლიცენზია

en: Templates
ka: შაბლონები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Anomalies
ka: ანომალიები

en: Preferences
ka: პრიორიტეტები

en: Notifications
ka: შეტყობინებები

en: file unavailable
ka: ფაილი არ არის ხელმისაწვდომი

en: Date
ka: თარიღი

en: Expiration date
ka: ვადის გასვლის თარიღი

en: Last Access
ka: ბოლო შესვლა

en: Files
ka: ფაილები

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Details
ka: დეტალები

en: Platform wizard
ka: პლატფორმის ოსტატი

en: CREDIT CARD
ka: საკრედიტო ბარათი

en: YOUR NAME
ka: თქვენი სახელი

en: Label the report
ka: ანგარიშის დასათაურება

en: Postpone the expiration date
ka: ვადის გასვლის თარიღის გადავადება

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Deselect all
ka: ყველას მონიშვნის გაუქმება

en: Refresh
ka: განახლება

en: Preview
ka: გადახედვა

en: The whistleblower has already read the last update
ka: ინსტრუქტორმა უკვე წაიკითხა უკანასკნელი განახლება

en: The whistleblower has not read the last update yet
ka: ინსტრუქტორს ჯერ არ წაუკითხა უკანასკნელი განახლება

en: Move up
ka: ზემოთ გადატანა

en: Move down
ka: ქვევით გადმოტანა

en: Move left
ka: მარცხნივ გადაადგილება

en: Move right
ka: მარჯვნივ გადაადგილება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Save all
ka: ყველას შენახვა

en: Access control
ka: წვდომის მართვა

en: Number
ka: ნომერი

en: Email
ka: ელფოსტა

en: Regular expression validator
ka: რეგულარული ექსპრესიის ვალიდაცია

en: Minimum number of input characters
ka: შეყვანის სიმბოლოების მინიმალური რაოდენობა

en: Maximum number of input characters
ka: შეყვანის სიმბოლოების მაქსიმალური რაოდენობა

en: Earliest selectable date
ka: ყველაზე ადრე არჩევადი თარიღი

en: Latest selectable date
ka: ყველაზე გვიან არჩევადი თარიღი

en: 0 = auto
ka: 0 = ავტომატური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Attachment
ka: დანართი

en: Attachments
ka: დანართები

en: Change your password
ka: შეცვალეთ თქვენი პაროლი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Motivation
ka: მოტივაცია

en: Status
ka: სტატუსი

en: Request motivation
ka: მოტივაციის მოთხოვნა

en: Reply motivation
ka: მოტივაციის პასუხი

en: Request status
ka: სტატუსის მოთხოვნა

en: Custodian
ka: მეურვის

en: Identity
ka: იდენტობა

en: Access requested
ka: წვდომის მოთხოვნა

en: Request access to the whistleblower's identity
ka: მინსტრუქტორის იდენტობაზე წვდომის მოთხოვნა

en: Please write a motivation
ka: გთხოვთ, დაწერეთ მოტივაცია

en: Reply to the request
ka: მოთხოვნაზე პასუხი

en: Authorized
ka: ავტორიზებული

en: Denied
ka: უარყოფილი

en: Waiting for authorization
ka: ავტორიზაციის მოლოდინი

en: New request
ka: ახალი მოთხოვნა

en: Authorize
ka: ავტორიზაცია

en: Deny
ka: უარყოფა

en: Deny access to the whistleblower's identity
ka: ინსტრუქტორის ვინაობაზე წვდომის მოთხოვნის უარყოფა

en: Authorize access to the whistleblower's identity
ka: ინსტრუქტორის ვინაობაზე წვდომის მოთხოვნის ავტორიზება

en: URL redirects
ka: URL გადამისამართებები

en: Anomaly detection thresholds
ka: ანომალიის გამოვლენის დევნება

en: Available disk space
ka: დისკზე ხელმისაწვდომი ადგილი

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Disable notifications to administrators
ka: ადმინისტრატორებისთვის შეტყობინებების გამორთვა

en: Disable notifications to custodians
ka: მეურვეებისთვის შეტყობინებების გამორთვა

en: Disable notifications to recipients
ka: მიმღებისთვის შეტყობინებების გამორთვა

en: Score
ka: ქულა

en: Trigger question
ka: გამომწვევი შეკითხვა

en: Triggered by score:
ka: გამოწვეული ქულით:

en: Weak
ka: სუსტი

en: Acceptable
ka: მისაღები

en: Strong
ka: ძლიერი

en: Silence email notifications
ka: დაადუმეთ ელფოსტის შეტყობინებები

en: Turn on email notifications
ka: ჩართეთ ელფოსტის შეტყობინებები

en: Input validation
ka: შენატანის ვალიდაცია

en: Email address
ka: ელექტრონული მისამართი

en: Custom
ka: ინდივიდუალური

en: None
ka: არა

en: Regular expression
ka: რეგულარული ექსპრესია

en: Search
ka: ძებნა

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
ka: ეს პერსონალური ტექსტი აღარ არის ნაჩვენები პლატფორმაზე. საწყისი ტექსტი შეიცვალა ან წაიშალა.

en: Audit log
ka: აუდიტის ჟურნალი

en: Stats
ka: სტატისტიკა

en: Activities
ka: საქმიანობა

en: Reports
ka: ანგარიშები

en: Report
ka: წარდგენა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: From
ka: გამომგზავნი

en: Number of downloads
ka: ჩამოტვირთვების რაოდენობა

en: File size not accepted.
ka: ფაილის ზომა არ მიიღება.

en: Maximum file size is:
ka: ფაილის მაქსიმალური ზომაა:

en: Scheduled jobs
ka: დაგეგმილი სამუშაოები

en: Regenerate
ka: ხელახლა გენერირება

en: Display options alphabetically
ka: პარამეტრების ჩვენება ანბანურად

en: Enable email notifications for:
ka: ელექტრონული ფოსტით შეტყობინებების მიღების ჩართვა:

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Remove
ka: წაშლა

en: Use as default
ka: ნაგულისხმევად გამოყენება

en: Collapse
ka: აკეცვა

en: Expand
ka: გაშლა

en: Select
ka: არჩევა

en: Deselect
ka: მონიშვნის გაუქმება

en: Surname
ka: გვარი

en: New
ka: ახალი

en: Opened
ka: გახსნილი

en: Closed
ka: დახურული

en: Placeholder
ka: ჩანაცვლების ტექსტი

en: Print
ka: ბეჭდვა

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: First
ka: პირველი

en: Last
ka: ბოლო

en: Send a test email to your email address.
ka: გააგზავნეთ სატესტო ელწერილი თქვენს ელფოსტის მისამართზე.

en: Block the submission
ka: გაგზავნის დაბლოკვა

en: Skip the recipient account creation.
ka: მიმღების ანგარიშის შექმნის გამოტოვება.

en: Send activation link
ka: აქტივაციის ბმულის გაგზავნა

en: Password reset
ka: პაროლის აღდგენა

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
ka: ერთ ან მეტ მიმღებს ჯერ არ შეუსრულებია პირველი შესვლა. ეს ნიშნავს, რომ ისინი არ მიიღებენ ანგარიშებს.

en: This user has not performed the first login yet.
ka: ამ მომხმარებელს ჯერ არ შეუსრულებია პირველი შესვლა.

en: seconds
ka: წამში

en: This domain name is not available.
ka: დომენის ეს სახელი არ არის ხელმისაწვდომი.

en: Mark as important
ka: მნიშვნელოვნად მონიშვნა

en: Copy to clipboard
ka: შუალედურ დაფაში კოპირება

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
ka: ამ მიმღებს მიეცეს შესაძლებლობა მიანიჭოს მომხმარებელს ანგარიშებზე წვდომის უფლება

en: Grant access
ka: წვდომის დაშვება

en: Revoke access
ka: წვდომის გაუქმება

en: File a report
ka: ანგარიშის დაფაილება

en: Before proceeding, please set a new password.
ka: გაგრძელებამდე, გთხოვთ დააყენოთ ახალი პაროლი.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
ka: გაგრძელებამდე ჩართეთ ორფაქტორიანი ავტორიზაცია.

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Low
ka: დაბალი

en: High
ka: მაღალი

en: megabytes
ka: მეგაბაიტები

en: percentage
ka: პროცენტი

en: Save
ka: შენახვა

en: Type
ka: ტიპი

en: Severity
ka: სიმწვავე

en: Object
ka: ობიექტი

en: Username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Role
ka: როლი

en: Name
ka: სახელი

en: Creation date
ka: შექმნის თარიღი

en: Last access
ka: ბოლო შესვლა

en: Whistleblower's last access
ka: ინსტრუქტორის ბოლო წვდომა

en: Substatuses
ka: ქვესტატუსები

en: Add
ka: დამატება

en: Label
ka: იარლიყი

en: This field is mandatory
ka: ეს ველი სავალდებულოა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Report statuses
ka: სტატუსების ანგარიში

en: Hidden
ka: დაფარული

en: Description
ka: აღწერა

en: Questionnaire
ka: კითხვარი

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: days
ka: დღე

en: Set the value to 0 to disable this feature.
ka: ამ ფუნქციის გამოსართავად მნიშვნელობა დააყენეთ 0-ზე.

en: Show the questionnaire navigation interface
ka: კითხვარის ნავიგაციის ინტერფეისის ჩვენება

en: Allow whistleblowers to select their recipients
ka: ინსტრუქტორზე წვდომის დაშვება აირჩიოს მიმღებები

en: Select all recipients by default
ka: ნაგულისხმევად აირჩიეთ ყველა მიმღები

en: Maximum number of selectable recipients:
ka: მიმღებების არჩევის მაქსიმალური რაოდენობა:

en: Show recipients in alphabetical order
ka: მიმღებების ჩვენება ანბანური წყობით

en: Show recipient details on the status page of the report
ka: მიმღების დეტალების ჩვენება ანგარიშის სტატუსის გვერდზე

en: Enable comments
ka: კომენტარების ჩართვა

en: Allow the whistleblower to write comments
ka: დართეთ ნება ინტრუქტორმა დააკომენტაროს

en: Enable private messages
ka: პირადი შეტყობინებების ჩართვა

en: Allow the whistleblower to send messages
ka: დართთ ნება ინსტრუქტორს გაგზავნოს შეტყობინებები

en: Allow the whistleblower to add attachments
ka: დართეთ ნება ინსტრუქტორს დაამატოს ანგარიშზე დანართები

en: Additional questionnaire
ka: დამატებითი კითხვარი

en: Scoring system options
ka: ქულების დათვლის სისტემის პარამეტრები

en: Threshold
ka: ზღვარი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Software version:
ka: პროგრამული უზრუნველყოფის ვერსია:

en: Restrict access to specific IP addresses
ka: კონკრეტულ IP მისამართებზე წვდომის შეზღუდვა

en: Enabled
ka: ჩართული

en: Allowed IP addresses
ka: ნებადართული IP მისამართები

en: Admin
ka: ადმინი

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Each entry must be separated with a comma.
ka: თითოეული ჩანაწერი უნდა გამოიყოს მძიმით.

en: Example:
ka: მაგალითად:

en: Hostname
ka: მასპინძლის სახელი

en: Organization
ka: ორგანიზაცია

en: Invalid email address
ka: ელფოსტის მისამართი არასწორია

en: City
ka: ქალაქი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Country code
ka: ქვეყნის კოდი

en: Generate
ka: გენერირება

en: Private Key
ka: პირადი კოდი

en: Certificate Signing Request
ka: სერტიფიკატის ხელმოწერის მოთხოვნა

en: Download
ka: ჩამოტვირთვა

en: Certificate
ka: სერტიფიკატი

en: Valid until:
ka: ძალაშია:

en: Issuer:
ka: გამომცემელი:

en: Intermediate Certificates
ka: შუალედური სერტიფიკატები

en: Reset
ka: განახლება

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
ka: პლატფორმა მხარს უჭერს HTTPS პროტოკოლის კონფიგურაციას ამ ინტერფეისის მეშვეობით.

en: Automatic configuration
ka: ავტომატური კონფიგურაცია

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
ka: ავტომატური HTTPS კონფიგურაციის გამოყენება მართავს სერტიფიკატების მოთხოვნის, გააქტიურების და განახლების მთელ პროცესს სერტიფიკაციის ორგანოდან Let's Encrypt.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
ka: პლატფორმა უნდა იყოს მისაწვდომი საჯარო IP მისამართის მეშვეობით, ხოლო არჩეულ საკვანძო კომპიუტერის სახელს უნდა ქონდეს DNS ჩანაწერი ამ მისამართის მითითებით.

en: Proceed
ka: გაგრძელება

en: Manual configuration
ka: მანუალური კონფიგურაცია

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
ka: მანუალური კონფიგურაციის ოსტატი დაგეხმარებათ HTTPS  პროტოკოლის დაყენების პროცესში ალტერნატიული სერტიფიკაციის ორგანოდან.

en: Disabled
ka: გამორთული

en: Auto-renewal
ka: ავტომატური განახლება

en: Tor Onion Service
ka: Tor Onion სერვისი

en: Anonymize outgoing connections
ka: გამავალი კავშირების ანონიმიზაცია

en: Let the platform be reachable without Tor
ka: პლატფორმა ხელმისაწვდომი იყოს Tor-ის გარეშე

en: Roles enabled to use the platform without Tor
ka: როლები, რომლებიც იძლევა პლატფორმის გამოყენების საშუალებას Tor-ის გარეშე

en: Whistleblower
ka: დარღვევების შეტყობინების პორტალი

en: To
ka: მიმღები

en: SMTP email address
ka: SMTP ელ-ფოსტის მისამართი

en: SMTP server address
ka: SMTP სერვერის მისამართი

en: SMTP server port
ka: SMTP სერვერის პორტი

en: Security
ka: უსაფრთხოება

en: Require authentication
ka: საჭიროა ავტორიზაცია

en: Password
ka: პაროლი

en: Number of hours before sending a report expiration alert
ka: საათების რაოდენობა, თუ რამდენი ხნით ადრე უნდა გაიგზავნოს ანგარიშის ვადის ამოწურვის შეხსენება

en: Test the configuration
ka: კონფიგურაციის ტესტირება

en: Reset SMTP configuration
ka: SMTP კონფიგურაციის გადატვირთვა

en: Reset notification templates to default
ka: შაბლონების შეტყობინების გადატვირთვა ნაგულისხმევზე

en: Template
ka: შაბლონი

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Single-line text input
ka: ერთხაზიანი ტექსტუალური შენატანი

en: Multi-line text input
ka: მრავალხაზიანი ტექსტუალური შენატანი

en: Selection box
ka: არჩევის უჯრა

en: Multiple choice input
ka: შენატანის მრავლობითი არჩევანი

en: Checkbox
ka: მოსანიშნი უჯრა

en: Terms of service
ka: მომსახურების პირობები

en: Date range
ka: თარიღის დიაპაზონი

en: Group of questions
ka: შეკითხვების ჯგუფი

en: Row
ka: რიგი

en: Column
ka: სვეტი

en: Width
ka: სიგანე

en: Question group
ka: შეკითხვის ჯგუფი

en: Hint
ka: მინიშნება

en: Mandatory
ka: მოთხოვნილი

en: Accept multiple file uploads
ka: მრავლობითი ფაილების ატვირთვის მიღება

en: Accept multiple answers
ka: მრავლობითი პასუხების მიღება

en: Template override
ka: შაბლონზე გადაწერა

en: Phone number
ka: ტელეფონის ნომერი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Checkbox label
ka: მოსანიშნი უჯრის წარწერა

en: Add multimedia content
ka: მულტიმედიური შიგთავსის დამატება

en: Image
ka: სურათი

en: Audio
ka: აუდიო

en: Video
ka: ვიდეო

en: Trigger conditions
ka: ტრიგერის პირობები

en: Sufficient
ka: საკმარისი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Addition
ka: დამატება

en: Multiplier
ka: მულტიპლიკატორი

en: Questions
ka: შეკითხვები

en: Add new question
ka: ახალი კითხვის დამატება

en: Add question from template
ka: შაბლონიდან კითხვის დამატება

en: Duplicate
ka: დუბლირება

en: Steps
ka: ნაბიჯები

en: Logo
ka: ლოგო

en: Project name
ka: პროექტის სახელი

en: Homepage title
ka: მთავარი გვერდის სათაური

en: Presentation
ka: პრეზენტაცია

en: Question to solicit possible whistleblowers
ka: შესაძლო ინსტრუქტორებთან შუამდგომლობის შეკითხვა

en: Whistleblowing button
ka: ინსტრუქტორის ღილაკი

en: Disclaimer
ka: პასუხისმგებლობის მოხსნა

en: Footer
ka: კოლონტიტული

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Language:
ka: ენა:

en: Add custom text
ka: მორგებული ტექსტის დამატება

en: Custom text
ka: მორგებული ტექსტი

en: Original text
ka: საწყისი ტექსტი

en: Original translation
ka: საწყისი თარგმანი

en: Custom translation
ka: მორგებული თარგმანი

en: Disable submissions
ka: გათიშული წარდგენები

en: Enable encryption
ka: დაშიფვრის ჩართვა

en: Enable administrators to change user passwords
ka: ადმინისტრატორებისთვის მომხმარებლის პაროლების შეცვლის უფლების მინიჭება

en: Administrators authorized to change user passwords:
ka: ადმინისტრატორებს უფლება აქვთ შეცვალონ მომხმარებლის პაროლები:

en: Enable multisite feature
ka: მრავალსაიტიანი ფუნქციის ჩართვა

en: Enable simplified login
ka: გამარტივებული შესვლის ჩართვა

en: Enable search engines indexing
ka: საძიებო სისტემებში ინდექსირების ჩართვა

en: Default questionnaire
ka: ნაგულისხმევი კითხვარი

en: Show contexts in alphabetical order
ka: კონტექსტის ჩვენება ანბანის მიხედვით

en: Size limit for file attachments
ka: დანართებისთვის ზომის ლიმიტი

en: Require two factor authentication
ka: ორფაქტორიანი ავტორიზაციის მოთხოვნა

en: Password change interval
ka: პაროლის შეცვლის ინტერვალი

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
ka: უსაფრთხოების მიზნებისთვის, პაროლის შეცვლა საჭიროა რეგულარული ინტერვალებით.

en: Number of days till notifying unread reports to users
ka: დღეების რაოდენობა მომხმარებლების შეტყობინებამდე წაუკითხავი ანგარიშების შესახებ

en: Disable the privacy panel
ka: კონფიდენციალურობის პანელის გამორთვა

en: Enable custom privacy panel
ka: კონფიდენციალურობის პანელი ჩართვა

en: Custom privacy panel
ka: მორგებული კონფიდენციალურობის პანელი

en: Enable custodian user role
ka: ინსტრუქტორის მომხმარებლის როლის ჩართვა

en: Enable scoring system
ka: ქულების დათვლის სისტემის ჩართვა

en: Logging level
ka: შესვლის დონე

en: Log accesses of internal users
ka: შიდა მომხმარებლების წვდომის ჟურნალი

en: Notify administrators of software problems
ka: ადმინისტრატორების შეტყობინება პროგრამული უზრუნველყოფის პრობლემების შესახებ

en: Notify developers of software problems
ka: დეველოპერების შეტყობინება პროგრამული უზრუნველყოფის პრობლემების შესახებ

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
ka: ამ ფუნქციის გააქტიურებით, თქვენ შეიტანთ წვლილს პლატფორმის განვითარებასა და უსაფრთხოებაში.

en: Reset reports
ka: ანგარიშების გადატვირთვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Case management
ka: საკითხის მენეჯმენტი

en: Network
ka: ქსელი

en: Sites
ka: საიტები

en: Mode:
ka: რეჟიმი:

en: Configure
ka: კონფიგურაცია

en: Subdomain
ka: ქვედომენი

en: Creation date:
ka: შექმნის თარიღი:

en: Root domain used for secondary sites
ka: მეორადი საიტებისთვის გამოყენებული ძირითადი დომენი

en: Use the first site for administrative purposes only
ka: პირველი საიტი გამოიყენეთ მხოლოდ ადმინისტრაციული მიზნებისთვის

en: Allow users to sign up
ka: მომხმარებლებისთვის რეგისტრაციის ნების დართვა

en: Enable terms of service
ka: მომსახურების პირობების ჩართვა

en: Title
ka: სათაური

en: Public name
ka: საჯარო სახელი

en: Send reset link
ka: გადატვირთვის ბმულის გაგზავნა

en: Set password
ka: პაროლის დაყენება

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
ka: არჩეული პაროლი ძალიან სუსტია. სწორი პაროლი უნდა შედგებოდეს მინიმუმ 12 სიმბოლოსგან და შეიცავდეს სხვადასხვა სიმბოლოებს, მათ შორის მინიმუმ ერთი ქვედა რეგისტრის სიმბოლო, ზედა რეგისტრის სიმბოლო, რიცხვი და სპეციალური სიმბოლო.

en: Force password change
ka: პაროლის ცვლილების იძულება

en: The user will be forced to change its password on next login.
ka: მომხმარებელი იძულებული იქნება შეცვალოს თავისი პაროლის შემდეგი შესვლისას.

en: Disable two factor authentication
ka: ორფაქტორიანი ავტორიზაციის გამორთვა

en: Language
ka: ენა

en: Enable email notifications
ka: ელფოსტის შეტყობინებების ჩართვა

en: Details of the PGP key:
ka: PGP გასაღების დეტალები:

en: Fingerprint
ka: თითის ანაბეჭდი

en: Set up encryption by providing a PGP public key
ka: PGP საჯარო გასაღების მიერ უზრუნველყოფილი დაშიფვრის დაყენება

en: Give this admin ability to change user passwords
ka: ადმინისტრატორისთვის მომხმარებლის პაროლების შეცვლის შესაძლებლობის მიცემა

en: Forcefully selected
ka: იძულებით შერჩეული

en: Allow the recipient to delete reports
ka: დართეთ ნება მიმღებს წაშალოს ანგარიშები

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
ka: დართეთ ნება მიმღებს გადაავადოს ანგარიშის ვადის გასვლა

en: Give the user administrative access to the following features:
ka: მომხმარებლისთვის ადმინისტრაციული წვდომის მიცემა შემდეგი ფუნქციებისთვის

en: Request date
ka: თარიღის მოთხოვნა

en: Report date
ka: ანგარიშის თარიღი

en: Authorization
ka: ავტორიზაცია

en: Requests
ka: მოთხოვნები

en: The validation link is either incorrect or has expired.
ka: შემოწმების ბმული არასწორია ან ვადაგასულია.

en: Your new email address has been validated.
ka: თქვენი ახალი ელფოსტის მისამართი დადასტურებულია

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Enter the two factor authentication code
ka: შეიყვანეთ ორფაქტორიანი ავტორიზაციის კოდი

en: Authentication failed
ka: ავთენტიფიკაცია წარუმატებელია

en: The code is either invalid or expired.
ka: კოდი არასწორია ან ვადაგასულია

en: Please select your account:
ka: გთხოვთ, აირჩიოთ თქვენი ანგარიში:

en: Now type your password, then click 'Log in':
ka: ახლა აკრიფეთ თქვენი პაროლი, შემდეგ დააჭირეთ "შესვლა"-ს:

en: Text shown after the user has selected the option.
ka: ტექსტი გამოჩნდება მას შემდეგ, რაც მომხმარებელი აირჩევს ვარიანტს.

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Assign score points
ka: ქულათა რაოდენობის მინიჭება

en: Are you sure?
ka: დარწმუნებული ხარ?

en: Close
ka: დახურვა

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
ka: გთხოვთ გაითვალისწინეთ, რომ ყველა დაკავშირებული მონაცემები სამუდამოდ წაიშლება.

en: Enable two factor authentication
ka: რფაქტორიანი ავტორიზაციის ჩართვა

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
ka: გაგრძელებამდე ყურადღებით წაიკითხეთ დოკუმენტაცია:

en: Account recovery key
ka: ანგარიშის აღდგენის კოდი

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
ka: გააკეთეთ ასლი და შეინახეთ უსაფრთხო ადგილას. ის საჭირო იქნება თქვენი პაროლის დაკარგვის შემთხვევაში თქვენს ანგარიშზე წვდომის აღსადგენად მონაცემების დაკარგვის გარეშე.

en: Enter a name for the copy
ka: შეიყვანეთ სახელი ასლისთვის

en: Request support
ka: მხარდაჭერის მოთხოვნა

en: Thank you.
ka: გმადლობთ.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
ka: ვეცდებით რაც შეიძლება მალე გიპასუხოთ.

en: Submit
ka: წარდგენა

en: The connection is not secure.
ka: კავშირი არ არის დაცული.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
ka: პლატფორმა ჯერ არ არის კონფიგურირებული HTTPS პროტოკოლით კავშირებისთვის და ამიტომ უნდა იყოს გამოყენებული მხოლოდ ტესტირების მიზნებისთვის.

en: Please write a motivation for the reply
ka: გთხოვთ დაწერეთ პასუხისთვის მოტივაცია

en: Send
ka: გაგზავნა

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
ka: დადასტურებით, თქვენ გადაავადებთ ვადის გასვლის თარიღს:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
ka: ეს არის სადემონსტრაციო პლატფორმა, გთხოვთ, არ გამოიყენოთ იგი რეალური წარდგენებისთვის.

en: Install an authenticator app on your phone
ka: დააინსტალირეთ ავტორიზაციის აპი თქვენს ტელეფონზე

en: Scan the QR code with the app
ka: დაასკანირეთ QR კოდი აპის მეშვეობით

en: Error!
ka: შეცდომა!

en: Internal server error
ka: შიდა სერვერის შეცდომა

en: Error on input validation
ka: შეტანის შემოწმების შეცდომა

en: Resource not found
ka: რესურსი ვერ მოიძებნა

en: Forbidden operation
ka: აკრძალული ოპერაცია

en: The specified old password is not valid
ka: მითითებული ძველი პაროლი არ არის სწორი

en: Resource can only be accessed via the Tor network
ka: რესურსზე წვდომა შესაძლებელია მხოლოდ Tor ქსელის მეშვეობით

en: The upload request exceeds the size limit
ka: ატვირთვის მოთხოვნა აღემატება ზომის ლიმიტს

en: Current password
ka: მიმდინარე პაროლი

en: New password
ka: ახალი პაროლი

en: The new password must be different from the current one.
ka: ახალი პაროლი უნდა განსხვავდებოდეს მიმდინარესგან.

en: Type your new password again
ka: შეიტანეთ თქვენი ახალი პაროლი კიდევ ერთხელ

en: The two passwords do not match
ka: პაროლები არ ემთხვევა

en: Validation of email address change in progress.
ka: მიმდინარეობს ელფოსტის მისამართის ცვლილების შემოწმება.

en: Please check your inbox for further instructions.
ka: შემდგომი ინსტრუქციებისთვის შეამოწმეთ თქვენი შემოსული წერილები.

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
ka: დაბეჯითებით გირჩევთ ეწვიოთ ამ საიტს Tor Browser აპის გამოყენებით, რომელიც იცავს თქვენს კონფიდენციალურობას.

en: Download the Tor Browser
ka: ჩამოტვირთეთ Tor Browser

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
ka: ამის შემდეგ, დააკოპირეთ და ჩასვით შემდეგ მისამართზე Tor-ის ბრაუზერში:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
ka: თქვენ უკვე შეავსეთ ანგარიში? შეიყვანეთ თქვენი მიმღები.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
ka: მიმღები არასწორია ან მოხსენება ვადაგასულია.

en: Select a file or drag it here.
ka: აირჩიეთ ფაილი ან გადმოიტანეთ აქ.

en: Size:
ka: ზომა:

en: Uploading files…
ka: ფაილები იტვირთება…

en: Upload completed successfully!
ka: ატვირთვა წარმატებით დასრულდა!

en: Estimated upload time:
ka: ატვირთვის სავარაუდო დრო:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
ka: მიმღებებმა მოითხოვეს, რომ თქვენ შეავსოთ დამატებითი კითხვარი.

en: Fill the additional questionnaire
ka: შეავსეთ დამატებითი კითხვარი

en: From:
ka: ვისგან:

en: To:
ka: ვის:

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Upload date
ka: ატვირთვის თარიღი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Questionnaire answers
ka: კითხვარის პასუხები

en: Step
ka: ნაბიჯი

en: Status:
ka: სტატუსი:

en: Files attached by recipients
ka: მიმღების მიერ ატვირთული ფაილები

en: Upload a file:
ka: ატვირთეთ ფაილი:

en: Welcome!
ka: მოგესალმებით!

en: For the user documentation, visit:
ka: მომხმარებლის დოკუმენტაციისთვის, ეწვიეთ:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
ka: თუ გჭირდებათ ტექნიკური მხარდაჭერა, გაქვთ ზოგადი კითხვები ან ახალი იდეები პროგრამულ უზრუნველყოფასთან დაკავშირებით:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
ka: თუ ქსურთ შეიტანოთ წვლილი პროგრამული უზრუნველყოფის განვითარებაში ან შეატყობინოთ შეცდომის შესახებ, გახსენით საკითხი ჩვენს საბილეთო სისტემაში:

en: Join our chat:
ka: შემოუერთდით ჩვენს სასაუბროს:

en: Follow the project on:
ka: თვალყური ადევნეთ პროექტს:

en: An update is available:
ka: განახლება ხელმისაწვდომია:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
ka: თქვენი პაროლის დავიწყების შემთხვევაში, "ანგარიშის აღდგენის კოდის" მისაღებად, გირჩევთ შეხვიდეთ “პარამეტრების” განყოფილებაში და შეინახოთ იგი უსაფრთხოდ. ეს კოდი საჭირო იქნება პლატფორმაზე და თქვენს მონაცემებზე წვდომის აღსადგენად.

en: The provided recovery key is invalid.
ka: წარდგენილი აღდგენის კოდი არასწორია.

en: The provided reset token is invalid or expired.
ka: წარდგენილი გადატვირთვის ტოკენი არასწორია ან ვადაგასულია.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
ka: პაროლის აღდგენის მოთხოვნისთვის, შეიყვანეთ თქვენი ანგარიშის მომხმარებლის სახელი ან ელფოსტის მისამართი.

en: Enter your email address to request a password reset.
ka: პაროლის აღდგენის მოთხოვნისთვის, შეიყვანეთ თქვენი ელფოსტის მისამართი.

en: Password reset requested.
ka: პაროლის აღდგენა მოთხოვნილია.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
ka: პაროლის აღდგენის პროცედურის დასასრულებლად, შეიყვანეთ თქვენი დაშიფვრის აღდგენის კოდი

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
ka: ინსტრუქტორის ინტენტობაზე წვდომა მოთხოვნილია მეურვესთან.

en: Date of the request
ka: მოთხოვნის თარიღი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Congratulations!
ka: გილოცავთ!

en: You have completed the platform activation.
ka: თქვენ დაასრულეთ პლატფორმის აქტივაცია.

en: Success!
ka: წარმატებულია!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
ka: თქვენი ინსტრუქტორის პლათფორმა თითქმის მზადაა!

en: Check your inbox to activate it.
ka: მის გასააქტიურებლად, შეამოწმეთ თქვენი საფოსტო ყუთი.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
ka: თუ პლატფორმა არ გააქტიურდება 24 საათის განმავლობაში, ის ავტომატურად წაიშლება.

en: Sign up
ka: შექმნა

en: Site
ka: საიტი

en: Confirmation
ka: დადასტურება

en: Invalid confirmation
ka: არასწორი დადასტურება

en: Invalid phone number
ka: არასწორი ტელეფონის ნომერი

en: Address
ka: მისამართი

en: The answer is too short
ka: პასუხი ძალიან მოკლეა

en: The specified input is not valid.
ka: მითითებული შეტანა არ არის სწორი.

en: The specified input is not valid:
ka: მითითებული შეტანა არ არის სწორი:

en: please enter a valid email address.
ka: შეიყვანეთ სწორი ელფოსტის მისამართი.

en: please enter numbers only.
ka: შეიყვანეთ მხოლოდ ციფრები

en: Submissions disabled
ka: წარდგენები გამორთულია

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
ka: თქვენ უკავშირდებით სერვერს ანონიმურობის გარეშე და ეს სერვერი მხარხაჭერილია მხოლოდ ანონიმური წარდგენებისთვის

en: Your report was successful.
ka: შენი ანგარიში წარმატებულია.

en: Remember your receipt for this report.
ka: გახსოვდეს ამ ანგარიშის მიმღები.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
ka: შესასვლელად გამოიყენეთ 16-ციფრიანი მიღების დასტური. ეს მოგცემთ ჩვენ მიერ გამოგზავნილი ნებისმიერი შეტყობინების დათვალიერების და ასევე დამატებითი ინფორმაციის დამატების საშუალებას.

en: View your report
ka: ნახეთ თქვენი ანგარიში

en: Recipient selection
ka: მიმღების შერჩევა

en: Select the recipients of your report:
ka: აირჩიეთ  თქვენი ანგარიშის მიმღებები:

en: Recipients selected:
ka: მიმღებები არჩეულია:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
ka: თქვენ მიაღწიეთ ასარჩევი მიმღებების მაქსიმალურ რიცხვს.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
ka: შემდეგი მიმღებები მიიღბენ თქვენს ანგარიშს და არჩევას ვერ გააუქმებთ:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
ka: ამ ეტაპზე პასუხები შემდეგ კითხვებზე არ არის ან არასწორია:

en: You must select at least one recipient.
ka: თქვენ უნდა აირჩიოთ მინიმუმ ერთი მიმღები.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
ka: ფაილ(ებ)ის ატვირთვის დასრულების ლოდინი.

en: The following steps have errors:
ka: შემდეგი ეტაპები შეიცავენ შეცდომებს:

en: Hide
ka: დამალვა

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
ka: თქვენი დარღვევების შეტყობინების პლატფორმის შექმნაში დაგეხმარებათ შემდეგი ეტაპობრივი პროცედურა.

en: Please choose a configuration profile:
ka: აირჩიეთ კონფიგურაციის პროფილი:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
ka: გახადეთ შესაძლებელი მომხმარებლის პაროლების აღდგენა ამ ადმინისტრატორისთვის.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
ka: თუ გსურთ დაიცვათ მონაცემები დაკარგვისგან სიტუაციაში, როდესაც მიმღებები კარგავენ პაროლებს, გირჩევთ აირჩიოთ ეს ვარიანტი. მეორეს მხრივ, არ გირჩევთ ამ ფუნქციის გამოყენებას, თუ გსურთ სისტემის დაყენება, სადაც მხოლოდ მიმღებებს შეუძლიათ წარდგენებზე წვდომა.

en: Please choose a different username.
ka: აირჩიეთ სხვა მომხმარებლის სახელი.

en: I have read and agree to the terms of the license.
ka: მე წავიკითხე და ვეთანხმები ლიცენზიის პირობებს.

en: You have completed the platform wizard.
ka: თქვენ დაასრულეთ პლატფორმის ოსტატი.

en: Please summarize your report in a few words.
ka: აღწერეთ თქვენი ანგარიში რამდენიმე სიტყვით.

en: Describe your report in detail.
ka: აღწერეთ თქვენი ანგარიში დეტალურად.

en: Do you want to provide your identification information?
ka: გსურთ მიეთითოს თქვენი საიდენტიფიკაციო ინფორმაცია?

en: First name
ka: სახელი

en: Last name
ka: გვარი

en: Alternative contact method
ka: ალტერნატიული საკონტაქტო ხერხი

en: I prefer to be contacted via this platform only
ka: მე მირჩევნია დამიკავშირდნენ მხოლოდ ამ პორტალის მეშვეობით

en: Other
ka: სხვა

en: Dear {RecipientName},
ka: ძვირფასო {RecipientName}

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
ka: თქვენ იღებთ ამ ელფოსტას, რადგან სისტემაში თქვენთვის შეიქმნა მომხმარებლის ანგარიში: {Site}

en: Username: {Username}
ka: მომხმარებლის სახელი: {Username}

en: Activation link: {Url}
ka: აქტივაციის ბმული: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
ka: ანგარიშის გააქტიურების და თქვენი მომხმარებლის პაროლის დაყენების გასაგრძელებლად დააწკაპუნეთ აქტივაციის ბმულს.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
ka: წარმატებული გააქტიურების შემდეგ მოგეცემათ სისტემაზე წვდომის შესაძლებლობა შემდეგი ბმულის მეშვეობით: {LoginUrl}

en: Kind regards,
ka: კეთილი სურვილებით,

en: Account activation
ka: ანგარიშის აქტივაცია

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
ka: თქვენი ინსტრუქტორის პლატფორმა ახლა ხელმისაწვდომია:

en: To log in, visit:
ka: შესასვლელად, ეწვიეთ:

en: Users' credentials:
ka: მომხმარებლის ავტორიზაციის მონაცემები:

en: The platform will be automatically deleted on:
ka: პლატფორმა ავტომატურად წაიშლება:

en: Access instructions
ka: წვდომის ინსტრუქციები

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
ka: აღმოჩენილი ბოლო აქტივობების რიცხვი, ჩანს ჩვეულზე მეტია.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
ka: ეს შეიძლება იყოს თავდასხმის ნიშანი (მაგალითად, ვინმე თქვენი სერვერზე ყალბი ინფორმაციით წვდომას ცდილობს), ან უბრალოდ თქვენს პროექტზე მომატებულია ხილვადობა.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
ka: შეისწავლეთ საკითხი მისი კანონიერების დასადგენად.

en: The activities with unusual stats are:
ka: უჩვეულო აქტივობები სტატისტიკურად შემდეგია:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
ka: სერვერი არ იძლევა გარანტიას, რომ ანგარიში შეინახება, შესაბამისად წარდგენა შეიძლება იყოს გამორთული.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
ka: გთხოვთ გაითვალისწინეთ ტექნიკურ მხარდაჭერასთან კონსულტაცია, რომ სერვერზე მეტი თავისუფალი სივრცე გქონდეთ.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
ka: GlobaLeaks ტექნოლოგია მოიცავს სერვერის სტატუსის შემოწმების კომპონენტს, რომელიც იქნება გაფრთხილება იმ შემთხვევაში თუ რამე მოითხოვს თქვენს ყურადღებას.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
ka: დამატებითი ინფორმაციის მისაღებად შედით ადმინისტრირების ინტერფეისში და გადახედეთ განყოფილებებს "სისტემის სტატისტიკა" და "ანომალიები".

en: Anomaly detected in {NodeName}
ka: ანომალია გამოვლინდა {NodeName}-ში

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
ka: ეს არის ელექტრონული წერილი, რომელიც გაცნობებთ, რომ შემდეგი მომხმარებლების PGP გასაღებს ვადა ეწურება ან უკვე ამოეწურა:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
ka: უმოქმედო PGP გასაღებით, სისტემა ვერ შეძლებს გადაუგზავნის დაშიფრული შეტყობინებები.

en: PGP key expiration alert
ka: PGP გასაღები ვადის გასვლის შეხსენება

en: A new whistleblowing site has been registered.
ka: დარეგისტრირდა ინსტრუქტორის ახალი საიტი.

en: Registration data:
ka: რეგისტრაციის თარიღი:

en: Site: {Url}
ka: საიტი: {Url}

en: Name: {Name}
ka: სახელი: {Name}

en: Email: {Email}
ka: ელფოსტა: {Email}

en: New whistleblowing site registered
ka: დარეგისტრირდა ახალი ინსტრუქტორის საიტი

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
ka: ეს არის სატესტო ელწერილი, გამოგზავნილი ადმინისტრაციული ინტერფეისის პლათფორმიდან.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
ka: ამ ელფოსტის მიღება მიუთითებს იმაზე, რომ სერვერმა შეძლო ავტორიზაციის გავლა SMTP საფოსტო სერვერზე და მასთან ურთიერთქმედება.

en: Test email
ka: სატესტო ელფოსტა

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
ka: ეს არის ელწერილი თქვენს შესატყობინებლად, რომ წარდგენილია მოთხოვნა თქვენი ელფოსტის მისამართის შესაცვლელად შემდეგზე: {NewEmailAddress}.

en: Click the following link to validate this change:
ka: ამ ცვლილების დასადასტურებლად დააწკაპუნეთ შემდეგ ბმულზე:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
ka: თუ არ მოგითხოვნიათ ეს ცვლილება, შეცვალეთ თქვენი პაროლი და დაუკავშირდით თქვენი სისტემის ადმინისტრატორს.

en: Email change request
ka: ელფოსტის შეცვლის მოთხოვნა

en: From: {Author}
ka: ვისგან: {Author}

en: Date: {EventTime}
ka: თარიღი: {EventTime}

en: From: Whistleblower
ka: ავტორი: Whistleblower

en: Date: {SubmissionDate}
ka: თარიღი: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
ka: იარლიყი: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
ka: სტატუსი: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
ka: პლატფორმაზე ჩატვირთული HTTPS სერტიფიკატი მალე ამოიწურება ან უკვე ამოიწურა.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
ka: ვადის გასვლის თარიღი: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
ka: მოქმედი სერტიფიკატის გარეშე, პლატფორმა უსაფრთხოდ იქნება ხელმისაწვდომი მხოლოდ Tor-ის მეშვეობით.

en: Log in to solve the issue.
ka: პრობლემის გადასაჭრელად, შედით სისტემაში.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
ka: HTTPS სერტიფიკატის ვადის ამოწურვის გაფრთხილება

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
ka: დღეისთვის დაგეგმილი HTTPS სერტიფიკატის ავტომატური განახლება ვერ მოხერხდა.

en: The system will keep trying.
ka: სისტემა გააგრძელებს ცდას.

en: Failed HTTPS certificate renewal
ka: HTTPS სერტიფიკატის განახლება წარუმატებელია

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
ka: ეს არის ელწერილი, რომელიც გაცნობებთ, რომ მეუვემ დაადასტურა თქვენი წვდომა ინსტრუქტორის იდენდობაზე ანგარიშისათვის {TipNum}.

en: The report can be accessed at:
ka: ანგარიშზე წვდომა შესაძლებელია:

en: Access to whistleblower's identity authorized
ka: ინსტრუქტორის ინდენტობაზე წვდომა ავტორიზებულია

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
ka: ეს არის ელწერილი შეტყობინებით, რომ მეუვემ უარჰყო თქვენი წვდომა ინტრუქტორის იდენტობაზე ანგარიშისთვის {TipNum}.

en: Access to whistleblower's identity denied
ka: წვდომა ინსტუქტორის იდენტობაზე უარყოფილია

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
ka: ეს არის ელწერილი, რომელიც გაცნობებთ, რომ მიმღებმა მოითხოვა წვდომა ინსტრუქტორის იდენტობისათვის ანგარიშისთვის {TipNum}

en: The request can be accessed at:
ka: მოთხოვნა შეიძლება იყოს ხელმისაწვდომი აქ:

en: New request of access to a whistleblower's identity
ka: ახალი მოთხოვნა ინსტრუქტორის იდენტობაზე წვდომისთვის

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
ka: ეს არის ელწერილი, რომელიც გაცნობებთ, რომ ინსტუქტორმა, ანგარიშისათვის {TipNum} მოგაწოდათ იდენტობა.

en: The whistleblower has provided their identity
ka: ინსტრუქტორმა წარმოადგინა იდენტობა

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
ka: თქვენ იღებთ ამ ელფოსტას, რადგან პაროლის აღდგენა მოთხოვნილია ანგარიშისთვის: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
ka: თუ თქვენ არ გაგიკეთებიათ ეს მოთხოვნა, შეგიძლიათ უგულებელყოთ და წაშალოთ ეს წერილი.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
ka: თქვენ შეგიძლიათ დაადასტუროთ თქვენი მოთხოვნა დაწკაპუნებით შემდეგ ბმულზე:

en: Password reset instructions
ka: პაროლის აღდგენის ინსტრუქციები

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
ka: ეს არის ელწერილი, რომელიც გაცნობებთ, რომ თქვენი PGP გასაღები იწურება და უკვე ამოიწურა.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
ka: თქვენ უნდა გაახანგრძლივოთ მისი ვადა და განაახლოთ გასაღები პლათფორმისათვის ან ატვირთოთ ახალი გასაღები.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
ka: მოქმედი PGP გასაღების გარეშე სისტემა ვერ შეძლებს თქვენთვის მონაცემების დაშიფვრას.

en: Click the link to activate the platform:
ka: პლატფორმის გასააქტიურებლად დააწკაპუნეთ ბმულს:

en: Activation
ka: გააქტიურება

en: A software update is available.
ka: პროგრამული უზრუნველყოფის განახლება ხელმისაწვდომია.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
ka: პლატფორმის განახლება კარგი უსაფრთხოების პრაქტიკაა.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
ka: იმისთვის რო შეიტყოთ ახალ ვერსიაში ახალი მახასიათებლებისა და შეცდომების აღმოსაფხვრის შესახებ, მიმართეთ ცვლილებების ჟურნალს: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
ka: პროგრამული უზრუნველყოფის განახლებების შესახებ ინსტრუქციებისთვის იხილეთ დოკუმენტაცია მისამართზე: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
ka: ეს არის ელწერილი შეტყობინებით, რომ მიმღებმა მოგანიჭათ ერთ ან მეტ ანგარიშზე წვდომა.

en: New report
ka: ახალი ანგარიში

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
ka: ვადის ამოწურვის ყველაზე ადრეული თარიღია {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
ka: არ დაგავიწყდეთ მათი შემოწმება წაშლამდე.

en: Some reports will expire soon
ka: ზოგიერთი ანგარიშის ვადა მალე ამოიწურება

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
ka: ეს არის ელწერილი, რომელიც გაცნობებთ, რომ ინსტუქტორმა მოგნიშნათ თქვენ, როგორც ამ ანგარიშის მიღებისთვის ღირებული მიმღები.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
ka: თქვენ გთხოვენ განსაკუთრებული ყურადღბა გაამახვილოთ მასში შემცველ ინფორმაციასა და მასალებზე. გთხოვთ გაითვალისწინოთ, რომ ინსტრუქტორები ხშირად საზოგადოებრივი ყურადღების მაღალი რისკის ქვეშ არიან. ამიტომ მათ მიერ ამ ანგარიშში მოწოდებული ინფორმაცია მაღალი მნიშვნელობისაა.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
ka: ეს არის ელწერილი შეტყობინებით არსებული ანგარიშის განახლების შესახებ.

en: Report updated
ka: ანგარიში განახლდა

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
ka: ეს ელწერილი შეგახსენებთ წაუკითხავი ან განახლებული ანგარიშების არსებობის შესახებ.

en: Reminder about unread or updated reports
ka: შეხსენება წაუკითხავი ან განახლებული ანგარიშების შესახებ

en: Role: {Role}
ka: როლი: {Role}

en: Password: {Password}
ka: პაროლი: {Password}
