GlobaLeaks - en to hr_HR translation catalogue (582 entries)

en: Log in
hr_HR: Prijava

en: Theme customization
hr_HR: Podešavanje teme

en: Languages
hr_HR: Jezici

en: Text customization
hr_HR: Prilagođavanje teksta

en: Advanced
hr_HR: Napredno

en: Question templates
hr_HR: Predlošci pitanja

en: Questionnaires
hr_HR: Upitnici

en: Add new questionnaire
hr_HR: Dodaj novi upitnik

en: Home
hr_HR: Početna stranica

en: Changelog
hr_HR: Zapisi o promjenama

en: License
hr_HR: Licenca

en: Templates
hr_HR: Predlošci

en: Delete
hr_HR: Obriši

en: Anomalies
hr_HR: Anomalije

en: Preferences
hr_HR: Postavke

en: Notifications
hr_HR: Obavijesti

en: file unavailable
hr_HR: datoteka nije dostupna

en: Date
hr_HR: Datum

en: Expiration date
hr_HR: Datum isteka

en: Last Access
hr_HR: Posljednji pristup

en: Files
hr_HR: Datoteke

en: Comments
hr_HR: Komentari

en: Messages
hr_HR: Poruke

en: Details
hr_HR: Detalji

en: Platform wizard
hr_HR: Čarobnjak za platformu

en: CREDIT CARD
hr_HR: Kreditna kartica

en: YOUR NAME
hr_HR: Vaše ime

en: Label the report
hr_HR: Postavi oznaku na prijavu

en: Postpone the expiration date
hr_HR: Odgodi datum isteka

en: Select all
hr_HR: Odaberi sve

en: Deselect all
hr_HR: Odznači sve

en: Refresh
hr_HR: Osvježi

en: Channel
hr_HR: Kanal

en: Preview
hr_HR: Pretpregled

en: The whistleblower has already read the last update
hr_HR: Zviždač je pročitao posljednju verziju

en: The whistleblower has not read the last update yet
hr_HR: Zviždač još nije pročitao posljednju verziju

en: Move up
hr_HR: Pomakni gore

en: Move down
hr_HR: Pomakni dolje

en: Move left
hr_HR: Pomakni lijevo

en: Move right
hr_HR: Pomakni desno

en: Import
hr_HR: Uvezi

en: Export
hr_HR: Izvezi

en: Save all
hr_HR: Spremi sve

en: Access control
hr_HR: Kontrola pristupa

en: Number
hr_HR: Broj

en: Regular expression validator
hr_HR: Validator regularnih izraza

en: Minimum number of input characters
hr_HR: Minimalan broj znakova za unos

en: Maximum number of input characters
hr_HR: Maksimalan broj znakova za unos

en: Earliest selectable date
hr_HR: Najraniji datum koji se može odabrati

en: Latest selectable date
hr_HR: Najkasniji datum koji se može odabrati

en: 0 = auto
hr_HR: 0 = automatski

en: Yes
hr_HR: Da

en: No
hr_HR: Ne

en: Attachment
hr_HR: Privitak

en: Attachments
hr_HR: Privitci

en: Change your password
hr_HR: Promijenite svoju lozinku

en: User
hr_HR: Korisnik

en: Motivation
hr_HR: Motivacija

en: Request motivation
hr_HR: Motivacija za zahtjev

en: Reply motivation
hr_HR: Motivacija za odgovor

en: Request status
hr_HR: Status zahtjeva

en: Custodian
hr_HR: Skrbnik

en: Identity
hr_HR: Identitet

en: Access requested
hr_HR: Pristup zahtjevan

en: Request access to the whistleblower's identity
hr_HR: Zahtjev pristupa identitetu zviždača

en: Please write a motivation
hr_HR: Molimo Vas da napišete motivaciju

en: Reply to the request
hr_HR: Odgovor na zahtjev

en: Authorized
hr_HR: Autorizirano

en: Denied
hr_HR: Odbijeno

en: Waiting for authorization
hr_HR: Čeka se autorizacija

en: New request
hr_HR: Novi zahtjev

en: Authorize
hr_HR: Autoriziraj

en: Deny
hr_HR: Odbij

en: Deny access to the whistleblower's identity
hr_HR: Odbij pristup identitetu zviždača

en: Authorize access to the whistleblower's identity
hr_HR: Dopusti pristup identitetu zviždača

en: URL redirects
hr_HR: Preusmjeravanja adresa (URL-ova)

en: Anomaly detection thresholds
hr_HR: Pragovi detekcije anomalija

en: Available disk space
hr_HR: Dostupno diskovnog prostora

en: Last update
hr_HR: Posljednje ažuriranje

en: Disable notifications to administrators
hr_HR: Onemogući obavijesti prema administratorima

en: Disable notifications to custodians
hr_HR: Onemogući obavijesti prema skrbnicima

en: Disable notifications to recipients
hr_HR: Onemogući obavijesti prema primateljima

en: Score
hr_HR: Rezultat

en: Trigger question
hr_HR: Pitanje pokretanja

en: Triggered by score:
hr_HR: Pokrenuto rezultatom:

en: Weak
hr_HR: Slaba

en: Acceptable
hr_HR: Prihvatljiva

en: Strong
hr_HR: Snažna

en: Text shown on top of the interface for selecting channels
hr_HR: Tekst prikazan na vrhu sučelja za odabir konteksta

en: Silence email notifications
hr_HR: Utišaj obavijesti emailom

en: Turn on email notifications
hr_HR: Uključi email obavijesti

en: Input validation
hr_HR: Validacija unosa

en: Email address
hr_HR: Email adresa

en: Custom
hr_HR: Prilagođeno

en: None
hr_HR: Ništa

en: Regular expression
hr_HR: Regularni izrazi

en: Search
hr_HR: Traži

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
hr_HR: Ovaj prilagođeni tekst se više ne prikazuje na platformi. Originalni tekst je ili promjenjen ili uklonjen.

en: Audit log
hr_HR: Zapisi o reviziji

en: Stats
hr_HR: Statistika

en: Activities
hr_HR: Aktivnosti

en: Reports
hr_HR: Prijave

en: Report
hr_HR: Prijava

en: Users
hr_HR: Korisnici

en: From
hr_HR: Od

en: Number of downloads
hr_HR: Broj preuzimanja

en: File size not accepted.
hr_HR: Veličina datoteke nije prihvaćena.

en: Maximum file size is:
hr_HR: Maksimalna veličina datoteke je:

en: Scheduled jobs
hr_HR: Zakazani poslovi

en: Regenerate
hr_HR: Regeneriraj

en: Display options alphabetically
hr_HR: Prikaži opcije po abecedi

en: Enable email notifications for:
hr_HR: Omogući email obavijesti za:

en: Disable
hr_HR: Onemogući

en: Remove
hr_HR: Ukloni

en: Use as default
hr_HR: Koristi kao zadano

en: Collapse
hr_HR: Skupi

en: Expand
hr_HR: Raširi

en: Select
hr_HR: Odaberi

en: Deselect
hr_HR: Poništi odabir

en: Surname
hr_HR: Prezime

en: New
hr_HR: Novo

en: Opened
hr_HR: Otvoreno

en: Closed
hr_HR: Zatvoreno

en: Placeholder
hr_HR: Držač mjesta

en: Print
hr_HR: Ispis

en: Previous
hr_HR: Prethodno

en: Next
hr_HR: Sljedeće

en: First
hr_HR: Prvi

en: Last
hr_HR: Posljednji

en: Send a test email to your email address.
hr_HR: Pošaljite testni email na svoju email adresu.

en: Block the submission
hr_HR: Blokiraj predaju

en: Skip the recipient account creation.
hr_HR: Preskoči stvaranje računa primatelja.

en: Send activation link
hr_HR: Pošalji aktivacijsku poveznicu

en: Password reset
hr_HR: Ponovno postavljanje lozinke

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
hr_HR: Jedan ili više primatelja još nije odradio prvu prijavu. To znači da neće primati prijave.

en: This user has not performed the first login yet.
hr_HR: Ovaj korisnik još nije odradio prvu prijavu.

en: seconds
hr_HR: sekundi

en: This domain name is not available.
hr_HR: Ovo ime domene nije dostupno.

en: Mark as important
hr_HR: Označi kao važno

en: Copy to clipboard
hr_HR: Kopiraj u međuspremnik

en: Logout
hr_HR: Odjava

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
hr_HR: Omogući ovom primatelju da daje korisnicima prava pristupa na izvještaje

en: Grant access
hr_HR: Dopusti pristup

en: Revoke access
hr_HR: Opozovi pristup

en: File a report
hr_HR: Podnesite prijavu

en: Before proceeding, please set a new password.
hr_HR: Prije nego nastavite, molimo postavite novu lozinku.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
hr_HR: Prije nastavka, molimo omogućite dvofaktorsku autentikaciju.

en: Enable
hr_HR: Omogući

en: Low
hr_HR: Niska

en: High
hr_HR: Visoka

en: megabytes
hr_HR: megabajta

en: percentage
hr_HR: postotak

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Type
hr_HR: Tip

en: Severity
hr_HR: Ozbiljnost

en: Object
hr_HR: Objekt

en: Username
hr_HR: Korisničko ime

en: Role
hr_HR: Uloga

en: Name
hr_HR: Ime

en: Creation date
hr_HR: Datum stvaranja

en: Last access
hr_HR: Posljednji pristup

en: Whistleblower's last access
hr_HR: Posljednji pristup zviždača

en: Substatuses
hr_HR: Podstatusi

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Label
hr_HR: Oznaka

en: This field is mandatory
hr_HR: Ovo polje je obavezno

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Cancel
hr_HR: Otkaži

en: Report statuses
hr_HR: Statusi prijava

en: Channels
hr_HR: Kanali

en: Hidden
hr_HR: Skriveno

en: Description
hr_HR: Opis

en: Questionnaire
hr_HR: Upitnik

en: Recipients
hr_HR: Primatelji

en: days
hr_HR: dana

en: Set the value to 0 to disable this feature.
hr_HR: Postavite vrijednost na 0 kako bi onemogućili ovu značajku.

en: Show the questionnaire navigation interface
hr_HR: Prikaži sučelje za navigaciju kroz upitnike

en: Allow whistleblowers to select their recipients
hr_HR: Dozvoli zviždačima da odaberu druge primatelje

en: Select all recipients by default
hr_HR: Odaberi sve primatelje kao zadano

en: Maximum number of selectable recipients:
hr_HR: Maksimalan broj primatelja koji se mogu odabrati:

en: Show recipients in alphabetical order
hr_HR: Prikaži primatelje u abecednom slijedu

en: Show recipient details on the status page of the report
hr_HR: Prikaži detalje primatelja na stranici statusa o prijavi

en: Enable comments
hr_HR: Omogući komentare

en: Allow the whistleblower to write comments
hr_HR: Dopusti zviždaču da piše komentare

en: Enable private messages
hr_HR: Omogući privatne poruke

en: Allow the whistleblower to send messages
hr_HR: Dopusti zviždaču da šalje poruke

en: Allow the whistleblower to add attachments
hr_HR: Dopusti zviždaču da doda privitke prijavi

en: Additional questionnaire
hr_HR: Dodatni upitnik

en: Scoring system options
hr_HR: Mogućnosti sustava bodovanja

en: Threshold
hr_HR: Prag

en: Value
hr_HR: Vrijednost

en: Medium
hr_HR: Srednje

en: Software version:
hr_HR: Verzija software-a:

en: Restrict access to specific IP addresses
hr_HR: Ograniči pristup na određene IP adrese

en: Enabled
hr_HR: Omogućeno

en: Allowed IP addresses
hr_HR: Dopuštene IP adrese

en: Admin
hr_HR: Administrator

en: Recipient
hr_HR: Primatelj

en: Each entry must be separated with a comma.
hr_HR: Svaki unos mora biti razdvojen zarezom.

en: Example:
hr_HR: Primjer:

en: Organization
hr_HR: Organizacija

en: Invalid email address
hr_HR: Nevaljana adresa e-pošte

en: City
hr_HR: Grad

en: Country
hr_HR: Država

en: Country code
hr_HR: Kod države

en: Generate
hr_HR: Gneriraj

en: Private Key
hr_HR: Privatni ključ

en: Certificate Signing Request
hr_HR: Zahtjev za potpisivanje certifikata

en: Download
hr_HR: Preuzmi

en: Certificate
hr_HR: Certifikat

en: Valid until:
hr_HR: Vrijedi do:

en: Issuer:
hr_HR: Izdavatelj:

en: Intermediate Certificates
hr_HR: Posrednički certifikati

en: Reset
hr_HR: Ponovno pokreni

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
hr_HR: Platforma podržava konfiguriranje HTTPS-a kroz ovo sučelje.

en: Automatic configuration
hr_HR: Automatska konfiguracija

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
hr_HR: Korištenje automatske HTTPS konfiguracije će odraditi cijeli proces zahtjevanja, omogućivanja i obnavljanja certifikata od Let's Encrypt-ovog autoriteta za certifikate.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
hr_HR: Platformi se mora moći pristupiti preko javne IP adrese i odabrano ime domaćina mora imati odgovarajući DNS zapis koji referencira tu adresu.

en: Proceed
hr_HR: Nastavi

en: Manual configuration
hr_HR: Ručno postavljanje

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
hr_HR: Čarobnjak za ručnu konfiguraciju će Vas voditi kroz postavljanje HTTPS-a od alternativnog autoriteta za certifikate.

en: Disabled
hr_HR: Onemogućeno

en: Auto-renewal
hr_HR: Automatska obnova

en: Anonymize outgoing connections
hr_HR: Anonimiziraj izlazne veze

en: Let the platform be reachable without Tor
hr_HR: Dopustite da platforma bude dostupna bez Tor-a

en: Roles enabled to use the platform without Tor
hr_HR: Uloge koje mogu koristiti platformu bez Tor-a

en: Whistleblower
hr_HR: Zviždač

en: To
hr_HR: Za

en: SMTP email address
hr_HR: SMTP email adresa

en: SMTP server address
hr_HR: SMTP adresa poslužitelja

en: SMTP server port
hr_HR: SMTP port poslužitelja

en: Security
hr_HR: Sigurnost

en: Require authentication
hr_HR: Zahtjevaj autentikaciju

en: Password
hr_HR: Lozinka

en: Number of hours before sending a report expiration alert
hr_HR: Broj sati prije nego se pošalje upozorenje o isteku prijave

en: Test the configuration
hr_HR: Testiraj konfiguraciju

en: Reset SMTP configuration
hr_HR: Ponovno postavi SMTP konfiguraciju

en: Reset notification templates to default
hr_HR: Ponovno postavi predloške obavijesti na zadane vrijednosti

en: Template
hr_HR: Obrazac

en: Question
hr_HR: Pitanje

en: Single-line text input
hr_HR: Unos teksta u jednoj liniji

en: Multi-line text input
hr_HR: Unos teksta u više linija

en: Selection box
hr_HR: Kutija za odabir

en: Multiple choice input
hr_HR: Unos višestrukih izbora

en: Checkbox
hr_HR: Kutija za označavanje

en: Terms of service
hr_HR: Uvjeti korištenja

en: Date range
hr_HR: Raspon datuma

en: Group of questions
hr_HR: Grupa pitanja

en: Row
hr_HR: Red

en: Column
hr_HR: Stupac

en: Width
hr_HR: Širina

en: Question group
hr_HR: Grupa pitanja

en: Hint
hr_HR: Podsjetnik

en: Mandatory
hr_HR: Obavezno

en: Accept multiple file uploads
hr_HR: Prihvati višestruka slanja datoteka

en: Accept multiple answers
hr_HR: Prihvati višestruke odgovore

en: Template override
hr_HR: Prisilna zamjena predloška

en: Phone number
hr_HR: Telefonski broj

en: Text
hr_HR: Tekst

en: Checkbox label
hr_HR: Etiketa kućice za označivanje

en: Add multimedia content
hr_HR: Dodaj multimedijalni sadržaj

en: Image
hr_HR: Slika

en: Text shown upon negative answer
hr_HR: Tekst prikazan za negativan odgovor

en: Trigger conditions
hr_HR: Uvjeti za pokretanje

en: Sufficient
hr_HR: Dovoljno

en: Options
hr_HR: Opcije

en: Addition
hr_HR: Dodatak

en: Multiplier
hr_HR: Multiplikator

en: Questions
hr_HR: Pitanja

en: Add new question
hr_HR: Dodaj novo pitanje

en: Add question from template
hr_HR: Dodaj pitanje iz predloška

en: Duplicate
hr_HR: Duplikat

en: Steps
hr_HR: Koraci

en: Project name
hr_HR: Naziv projekta

en: Homepage title
hr_HR: Naslov naslovne stranice

en: Presentation
hr_HR: Prezentacija

en: Question to solicit possible whistleblowers
hr_HR: Pitanje za prikupljanje mogućih zviždača

en: Whistleblowing button
hr_HR: Gumb zviždanja

en: Disclaimer
hr_HR: Izjava o odricanju

en: Footer
hr_HR: Podnožje

en: Upload
hr_HR: Učitaj

en: Language:
hr_HR: Jezik:

en: Add custom text
hr_HR: Dodaj prilagođeni tekst

en: Custom text
hr_HR: Prilagođeni tekst

en: Original text
hr_HR: Originalni tekst

en: Original translation
hr_HR: Originalni prijevod

en: Custom translation
hr_HR: Prilagođeni prijevod

en: Disable submissions
hr_HR: Onemogući predaje

en: Enable encryption
hr_HR: Omogući enkripciju

en: Enable administrators to change user passwords
hr_HR: Omogući administratorima da promjene korisničke lozinke

en: Administrators authorized to change user passwords:
hr_HR: Administratori autorizirani za promjenu korisničkih lozinki:

en: Enable multisite feature
hr_HR: Omogući multisite značajku

en: Enable simplified login
hr_HR: Omogući pojednostavljenu prijavu

en: Enable search engines indexing
hr_HR: Omogući indeksiranje tražilica

en: Default questionnaire
hr_HR: Zadani upitnik

en: Show contexts in alphabetical order
hr_HR: Prikaži kontekste u abecednom slijedu

en: Size limit for file attachments
hr_HR: Ograničenje veličine privitaka

en: Require two factor authentication
hr_HR: Zahtjevaj dvofaktorsku autentikaciju

en: Password change interval
hr_HR: Interval promjene lozinke

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
hr_HR: Iz sigurnosnih razloga potrebne su promjene lozinke u redovnim intervalima.

en: Number of days till notifying unread reports to users
hr_HR: Koliko dana se korisnike obavještava o nepročitanim prijavama

en: Disable the privacy panel
hr_HR: Onemogući ploču privatnosti

en: Enable custom privacy panel
hr_HR: Omogući prilagođenu ploču privatnosti

en: Custom privacy panel
hr_HR: Prilagođena ploča privatnosti

en: Enable custodian user role
hr_HR: Omogući ulogu skrbnika

en: Enable scoring system
hr_HR: Omogući bodovanje

en: Logging level
hr_HR: Razina zapisa

en: Log accesses of internal users
hr_HR: Zapisuj pristup internih korisnika

en: Notify administrators of software problems
hr_HR: Obavijesti administratore o software-skim problemima

en: Notify developers of software problems
hr_HR: Obavijesti programere o software-skim problemima

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
hr_HR: Omogućivanjem ove značajke doprinosite razvoju i sigurnosti platforme.

en: Reset reports
hr_HR: Ponovno postavi prijave

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Case management
hr_HR: Upravljanje slučajima

en: Network
hr_HR: Mreža

en: Sites
hr_HR: Stranice

en: Mode:
hr_HR: Način rada:

en: Configure
hr_HR: Konfiguriraj

en: Subdomain
hr_HR: Poddomena

en: Creation date:
hr_HR: Datum stvaranja:

en: Root domain used for secondary sites
hr_HR: Korijenska domena korištena za sekundarne stranice

en: Use the first site for administrative purposes only
hr_HR: Koristi prvu stranicu samo za administrativne svrhe

en: Allow users to sign up
hr_HR: Dopusti korisnicima da se prijave

en: Enable terms of service
hr_HR: Omogući uvjete pružanja usluge

en: Title
hr_HR: Naziv

en: Public name
hr_HR: Javno ime

en: Send reset link
hr_HR: Pošalji poveznicu za ponovno postavljanje

en: Set password
hr_HR: Postavi lozinku

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
hr_HR: Odabrana lozinka je preslaba. Ispravna lozinka mora imati bar 12 znakova, uključujući bar jedno malo slovo, veliko slovo, broj i poseban znak.

en: Force password change
hr_HR: Prisili promjenu lozinke

en: The user will be forced to change its password on next login.
hr_HR: Korisnik će biti prisiljen promijeniti lozinku prilikom sljedeće prijave.

en: Disable two factor authentication
hr_HR: Onesposobi dvofaktorsku autentikaciju

en: Language
hr_HR: Jezik

en: Enable email notifications
hr_HR: Omogući email obavijesti

en: Details of the PGP key:
hr_HR: Detalji PGP ključa:

en: Fingerprint
hr_HR: Otisak prsta

en: Set up encryption by providing a PGP public key
hr_HR: Postavite enkripciju pružanjem PGP javnog ključa

en: Give this admin ability to change user passwords
hr_HR: Daj ovom administratoru mogućnost promjene korisničkih lozinki

en: Forcefully selected
hr_HR: Prisilno odabrani

en: Allow the recipient to delete reports
hr_HR: Dozvoli primateljima da brišu prijave

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
hr_HR: Dopusti primatelju da odgodi datum isteka prijave

en: Give the user administrative access to the following features:
hr_HR: Dodijeli korisniku administrativni pristup na sljedeće značajke:

en: Request date
hr_HR: Datum zahtjeva

en: Report date
hr_HR: Datum prijave

en: Authorization
hr_HR: Autorizacija

en: Requests
hr_HR: Zahtjevi

en: The validation link is either incorrect or has expired.
hr_HR: Poveznica za provjeru je neispravna ili je istekla.

en: Your new email address has been validated.
hr_HR: Vaša nova email adresa je ovjerena.

en: Forgot password?
hr_HR: Zaboravili ste lozinku?

en: Enter the two factor authentication code
hr_HR: Unesite dvofaktorski kod

en: Authentication failed
hr_HR: Neuspjela autentikacija

en: The code is either invalid or expired.
hr_HR: Kod je ili netočan ili je istekao.

en: Please select your account:
hr_HR: Molimo odaberite svoj račun:

en: Now type your password, then click 'Log in':
hr_HR: Sad unesite lozinku, zatim stisnite 'Prijava':

en: Text shown after the user has selected the option.
hr_HR: Tekst prikazan nakon što korisnik odabere opciju.

en: Confirm
hr_HR: Potvrdi ekstenziju

en: Assign score points
hr_HR: Dodjeli bodove rezultata

en: Are you sure?
hr_HR: Jeste li sigurni?

en: Close
hr_HR: Zatvori

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
hr_HR: Imajte na umu da će svi povezani podatci biti trajno obrisani.

en: Enable two factor authentication
hr_HR: Omogućite dvofaktorsku autentikaciju

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
hr_HR: Prije nego što nastavite molimo Vas da pažljivo pročitate dokumentaciju na:

en: Account recovery key
hr_HR: Ključ za oporavak računa

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
hr_HR: Napravite kopiju i spremite je na sigurno mjesto. Ukoliko izgubite lozinku kopija će vam neophodna kako biste mogli ponovo pristupiti svom računu bez gubitka podataka.

en: Enter a name for the copy
hr_HR: Unesite ime za kopiju

en: Request support
hr_HR: Zatraži podršku

en: Thank you.
hr_HR: Hvala Vam.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
hr_HR: Javit ćemo se u najkraćem mogućem roku.

en: Submit
hr_HR: Predaj

en: The connection is not secure.
hr_HR: Veza nije sigurna.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
hr_HR: Platforma još uvijek nije konfigurirana za HTTPS veze i stoga bi se trebala koristiti samo za testiranje.

en: Please write a motivation for the reply
hr_HR: Molimo Vas da napišete motiv za odgovor

en: Send
hr_HR: Pošalji

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
hr_HR: Potvrđivanjem odgađate datum isteka na:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
hr_HR: Ovo je probna platforma, molimo Vas da ju ne koristite za stvarne predaje.

en: Install an authenticator app on your phone
hr_HR: Instalirajte autentikacijsku aplikaciju na svoj telefon

en: Scan the QR code with the app
hr_HR: Skenirajte QR kod aplikacijom

en: Error!
hr_HR: Pogreška!

en: Internal server error
hr_HR: Unutarnja greška poslužitelja

en: Error on input validation
hr_HR: Greška na ovjeri unosa

en: Resource not found
hr_HR: Resurs nije pronađen

en: Forbidden operation
hr_HR: Zabranjena radnja

en: The specified old password is not valid
hr_HR: Navedena strara lozinka nije valjana

en: Resource can only be accessed via the Tor network
hr_HR: Resursu se može pristupiti samo preko Tor mreže

en: The upload request exceeds the size limit
hr_HR: Zahtjev za postavljanje premašuje ograničenja veličine

en: Current password
hr_HR: Trenutna lozinka

en: New password
hr_HR: Nova lozinka

en: The new password must be different from the current one.
hr_HR: Nova lozinka mora biti različita od trenutne.

en: Type your new password again
hr_HR: Ponovno upišite svoju novu lozinku

en: The two passwords do not match
hr_HR: Dvije lozinke se ne podudaraju

en: Validation of email address change in progress.
hr_HR: Ovjera email adrese u tijeku.

en: Please check your inbox for further instructions.
hr_HR: Molimo pogledajte svoj sandučić ulazne pošte za daljnje instrukcije.

en: Warning
hr_HR: Upozorenje

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
hr_HR: Savjetujemo Vam da posjetite ovu stranicu koristeći Tor preglednik, aplikaciju koja štiti Vaš identitet.

en: Download the Tor Browser
hr_HR: Preuzmi Tor preglednik

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
hr_HR: Zatim kopirajte sljedeću adresu u Tor preglednik:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
hr_HR: Jeste li već poslali prijavu? Unesite potvrdu.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
hr_HR: Potvrda je nepotpuna ili je rok prijave istekao.

en: Select a file or drag it here.
hr_HR: Izaberite datoteku ili ju dovucite ovdje.

en: Size:
hr_HR: Veličina:

en: Uploading files…
hr_HR: Postavljanje datoteka...

en: Upload completed successfully!
hr_HR: Postavljanje uspješno završeno!

en: Estimated upload time:
hr_HR: Procjenjeno vrijeme postavljanja:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
hr_HR: Primatelji traže da popunite dodatni upitnik.

en: Fill the additional questionnaire
hr_HR: Ispunite dodatni upitnik

en: From:
hr_HR: Od:

en: To:
hr_HR: Za:

en: Filename
hr_HR: Naziv datoteke

en: Upload date
hr_HR: Datum postavljanja

en: File size
hr_HR: Veličina datoteke

en: Questionnaire answers
hr_HR: Odgovori na upitnik

en: Step
hr_HR: Korak

en: Files attached by recipients
hr_HR: Datoteke privijene od strane primatelja

en: Upload a file:
hr_HR: Postavite datoteku:

en: Welcome!
hr_HR: Dobrodošli!

en: For the user documentation, visit:
hr_HR: Za korisničku dokumentaciju posjetite:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
hr_HR: Ako trebate tehničku podršku, imate općenita pitanja ili imate novih ideja za software:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
hr_HR: Ako želite pridonjeti razvoju softwarea ili prijaviti pogrešku, molimo Vas da otvorite slučaj u našem sustavu prijava:

en: Join our chat:
hr_HR: Pridružite se našem razgovoru:

en: Follow the project on:
hr_HR: Pratite projekt na:

en: An update is available:
hr_HR: Ažuriranje je dostupno:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
hr_HR: Predlažemo da odete pod dio "Postavke" kako bi preuzeli svoj "Ključ za oporavak računa" i pohranite ga na sigurno. Ovaj ključ će biti potreban za pristup platformi i Vašim podacima u slučaju da zaboravite svoju lozinku.

en: The provided recovery key is invalid.
hr_HR: Priloženi ključ za oporavak je nevažeći.

en: The provided reset token is invalid or expired.
hr_HR: Predstavljeni token za ponovno postavljanje je neispravan ili je istekao.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
hr_HR: Unesite korisničko ime svog računa ili svoju email adresu kako bi zatražili ponovno postavljanje lozinke.

en: Enter your email address to request a password reset.
hr_HR: Unesite svoju email adresu kako bi zatražili ponovno postavljanje lozinke.

en: Password reset requested.
hr_HR: Ponovno postavljanje lozinke zahtjevano.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
hr_HR: Upišite svoj enkripcijski ključ za oporavak kako bi dovršili proceduru ponovnog postavljanja lozinke

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
hr_HR: Od skrbnika se zahtjevao pristup identitetu zviždača.

en: Date of the request
hr_HR: Datum zahtjeva

en: Show
hr_HR: Pokaži

en: Congratulations!
hr_HR: Čestitamo!

en: You have completed the platform activation.
hr_HR: Završili ste aktivaciju platforme.

en: Success!
hr_HR: Uspjeh!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
hr_HR: Vaša zviždačka platforma je skoro spremna!

en: Check your inbox to activate it.
hr_HR: Provjerite svoj inbox kako biste dovršili aktivaciju.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
hr_HR: Ukoliko platformu ne aktivirate unutar 24 sata, bit će automatski obrisana.

en: Sign up
hr_HR: Prijavite se

en: Site
hr_HR: Stranica

en: Confirmation
hr_HR: Potvrda

en: Invalid confirmation
hr_HR: Neispravna potvrda

en: Invalid phone number
hr_HR: Neispravan telefonski broj

en: Address
hr_HR: Adresa

en: Tax code
hr_HR: Porezni kod

en: The answer is too short
hr_HR: Odgovor je prekratak

en: The specified input is not valid.
hr_HR: Naznačeni unos nije ispravan.

en: The specified input is not valid:
hr_HR: Navedeni unos nije ispravan:

en: please enter a valid email address.
hr_HR: Molimo unesite ispravnu email adresu.

en: please enter numbers only.
hr_HR: Molimo unesite samo brojeve.

en: Submissions disabled
hr_HR: Predaje onemogućene

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
hr_HR: Povezujete se s poslužiteljem bez anonimnosti, a ovaj poslužitelj podržava samo anonimne predaje

en: Your report was successful.
hr_HR: Vaša prijava je uspjela.

en: Remember your receipt for this report.
hr_HR: Zapamtite svoju potvrdu prijave.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
hr_HR: Koristite potvrdu od 16 znakova kako biste se prijavili. Prijava će Vam omogućiti da vidite svaku poruku koja Vam je poslana, kao i dodavanje novih informacija.

en: View your report
hr_HR: Pregledajte svoju prijavu

en: Recipient selection
hr_HR: Odabir primatelja

en: Select the recipients of your report:
hr_HR: Odaberite primatelje svoje prijave:

en: Recipients selected:
hr_HR: Označeni primatelji:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
hr_HR: Dosegnuli ste maksimalni broj primatelja koje se može odabrati.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
hr_HR: Sljedeći primatelji će primiti Vašu prijavu i nije ih moguće odznačiti:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
hr_HR: U ovom koraku odgovori na sljedeća pitanja su ili pogrešni ili nedostaju:

en: You must select at least one recipient.
hr_HR: Morate odabrati bar jednog primatelja.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
hr_HR: Čekam da se završi postavljanje datoteka.

en: The following steps have errors:
hr_HR: Sljedeći koraci imaju greške:

en: Hide
hr_HR: Sakrij

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
hr_HR: Sljedeća procedura će Vas voditi korak po korak kroz stvaranje Vaše zviždačke platforme.

en: Please choose a configuration profile:
hr_HR: Odaberite konfiguracijsku datoteku:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
hr_HR: Omogući ovom administratoru da ponovno postavlja korisničke lozinke.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
hr_HR: Savjetujemo da odaberete ovu opciju ako želite zaštititi podatke od gubitka u situaciji gdje primatelji gube svoje lozinke. U drugu ruku, ne savjetujemo korištenje ove značajke ako želite postaviti sustav gdje samo primatelji mogu pristupiti predajama.

en: Please choose a different username.
hr_HR: Molimo da odaberete drugo korisničko ime.

en: I have read and agree to the terms of the license.
hr_HR: Pročitao/la sam i slažem se s uvjetima licence.

en: You have completed the platform wizard.
hr_HR: Završili ste čarobnjak za platformu.

en: Please summarize your report in a few words.
hr_HR: Opišite svoju prijavu u par riječi.

en: Describe your report in detail.
hr_HR: Opišite svoju predaju detaljno.

en: Where did the facts happen?
hr_HR: Gdje su se činjenice dogodile?

en: When did the facts happen?
hr_HR: Kad su se činjenice dogodile?

en: I'm a victim
hr_HR: Ja sam žrtva

en: I'm involved in the facts
hr_HR: Uključen/a sam u činjenice

en: I witnessed the facts in person
hr_HR: Osobno sam svjedočio/la činjenicama

en: I was personally told by a direct witness
hr_HR: Izravni svjedok mi je osobno rekao

en: It is a rumor I heard
hr_HR: To je glasina koju sam čuo/la

en: How are you involved in the reported facts?
hr_HR: Koja je Vaša uloga u prijavljenim činjenicama?

en: Do you have evidence to support your report?
hr_HR: Imate li dokaze koji podržavaju Vaš izvještaj?

en: Please attach the evidence to support your report.
hr_HR: Molimo Vas da dodate dokaze koji podržavaju Vaš izvještaj.

en: Please describe the evidence in detail.
hr_HR: Molimo detaljno opišite dokaze.

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
hr_HR: Detaljan opis predanih dokaza poboljšava našu mogućnost da procjenimo i istražimo tvrdnje. Molimo Vas da referencirate bitne dijelove videa, slika ili dokumenata koje ste priložili.

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
hr_HR: Jeste li prijavili činjenice drugim organizacijama i/ili pojedincima?

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
hr_HR: Molimo Vas da popišete organizacije i/ili pojedince koje ste obavijestili o ovim činjenicama.

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
hr_HR: Jesu li ove organizacije istražile vaše tvrdnje? Ako jesu, koji je bio ishod?

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
hr_HR: Koji ishod želite postići uz našu podršku?

en: Do you want to provide your identification information?
hr_HR: Želite li pružiti informacije o Vašoj identifikaciji?

en: First name
hr_HR: Ime

en: Last name
hr_HR: Prezime

en: Alternative contact method
hr_HR: Alternativna metoda kontakta

en: I prefer to be contacted via this platform only
hr_HR: Preferiram kontakt samo preko ove platforme

en: Other
hr_HR: Ostalo

en: Dear {RecipientName},
hr_HR: Dragi/a {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
hr_HR: Dobili ste ovaj email jer je za Vas kreiran korisnički račun na sustavu: {Site}

en: Username: {Username}
hr_HR: Korisničko ime: {Username}

en: Activation link: {Url}
hr_HR: Aktivacijska poveznica: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
hr_HR: Molimo Vas da kliknete na aktivacijsku poveznicu kako biste nastavili sa aktivacijom računa i postavljanjem lozinke.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
hr_HR: Nakon uspješne aktivacije bit ćete u mogućnosti pristupiti sustavu putem sljedeće poveznice: {LoginUrl}

en: Kind regards,
hr_HR: S poštovanjem,

en: Account activation
hr_HR: Aktivacija računa

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
hr_HR: Vaša zvičdačka platforma je sad dostupna na:

en: To log in, visit:
hr_HR: Kako bi se prijavili, posjetite:

en: Users' credentials:
hr_HR: Korisničke vjerodajnice:

en: The platform will be automatically deleted on:
hr_HR: Platforma će biti automatski obrisana:

en: Access instructions
hr_HR: Upute za pristup

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
hr_HR: Broje nedavno otkrivenih aktivnosti se čini veći nego inače.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
hr_HR: Ovo bi mogao biti znak napada (primjerice, netko poplavljuje Vaš poslužitelj lažnim informacijama) ili samo skok u broju korisnika zbog povećane vidljivosti Vašeg projekta.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
hr_HR: Pregledajte problem kako bi utvrdili ako je legitiman ili ne.

en: The activities with unusual stats are:
hr_HR: Aktivnosti s neobičnom statiskom su:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
hr_HR: Poslužitelj ne može garantirati da će nove prijave biti pohranjene, stoga su predaje onemogućene.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
hr_HR: Molimo pitajte svoju tehničku podršku da Vam poveća diskovni prostor na poslužitelju.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
hr_HR: GlobaLeaks tehnologija uključuje komponentu provjere stanja poslužitelja koja će Vas upozoriti u slučaju da nešto zahtjeva Vašu pozornost.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
hr_HR: Za više informacija, prijavite se na Administratorsko sučelje i pogledajte odjele "Statistika Sustava" i "Anomalije"

en: Anomaly detected in {NodeName}
hr_HR: Anomalija otkrivena u {NodeName}

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
hr_HR: Ovo je email koji Vas obavještava da će PGP ključ sljedećih korisnika isteći ili je već istekao:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
hr_HR: Bez valjanog PGP ključa, ovaj sustav im neće moći slati enkriptirane obavijesti.

en: PGP key expiration alert
hr_HR: Upozorenje o isteku PGP ključa

en: A new whistleblowing site has been registered.
hr_HR: Nova zviždačka stranica je registrirana.

en: Registration data:
hr_HR: Registracijski podaci:

en: Site: {Url}
hr_HR: Stranica: {Url}

en: Name: {Name}
hr_HR: Ime: {Name}

en: New whistleblowing site registered
hr_HR: Nova zviždačka stranica registrirana

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
hr_HR: Ovo je testni email poslan s administrativnog sučelja platforme.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
hr_HR: Primanje ovog email-a indicira da je poslužitelj mogao autenticirati i interaktirati sa SMTP mail poslužiteljem.

en: Test email
hr_HR: Testiraj email

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
hr_HR: Ovo je email kojim Vas se obaviještava da je poslan zahtjev za promjenom email adrese u {NewEmailAddress}.

en: Click the following link to validate this change:
hr_HR: Kliknite na sljedeću poveznicu da potvrdite promjenu:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
hr_HR: Ako niste tražili ovu promjenu, promjenite svoju lozinku i kontaktirajte administratora sustava.

en: Email change request
hr_HR: Zahtjev promjene email-a

en: From: {Author}
hr_HR: Od: {Author}

en: Date: {EventTime}
hr_HR: Datum: {EventTime}

en: From: Whistleblower
hr_HR: Od: zviždača

en: Date: {SubmissionDate}
hr_HR: Datum: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
hr_HR: Oznaka: {TipLabel}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
hr_HR: HTTPS certifikat učitan na platformu će uskoro isteći ili je već istekao.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
hr_HR: Datum isteka: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
hr_HR: Bez valjanog certifikata platforma će biti sigurno dostupna samo kroz Tor.

en: Log in to solve the issue.
hr_HR: Prijavite se kako bi rješili problem.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
hr_HR: Upozorenje isteka za HTTPS certifikat

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
hr_HR: Automatska obnova HTTPS certifikata zakazana za danas nije uspjela.

en: The system will keep trying.
hr_HR: Sustav će nastaviti pokušavati.

en: Failed HTTPS certificate renewal
hr_HR: Obnova HTTPS certifikata nije uspjela

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
hr_HR: Ovo je email kojim Vas se obaviještava da Vas je skrbnik autorizirao za pristup identitetu zviždača za prijavu {TipNum}.

en: The report can be accessed at:
hr_HR: Prijavi se može pristupiti na:

en: Access to whistleblower's identity authorized
hr_HR: Pristup zviždačevom identitetu autoriziran

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
hr_HR: Ovo je email kojim Vas se obavještava da Vam je skrbnik odbio pristup identitetu zviždača za izvještaj [TipNum].

en: Access to whistleblower's identity denied
hr_HR: Pristup zviždačevom identitetu odbijen

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
hr_HR: Ovo je email kojim Vas se obavještava da je primatelj zatražio pristup identitetu zviždača za prijavu {TipNum}

en: The request can be accessed at:
hr_HR: Zahtjevu se može pristupiti na:

en: New request of access to a whistleblower's identity
hr_HR: Novi zahtjev za pristup zviždačevom identitetu

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
hr_HR: Ovo je email kojim Vas se obavještava da je zviždač prijave {TipNum} pružio svoj identitet.

en: The whistleblower has provided their identity
hr_HR: Zviždač je pružio svoj identitet.

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
hr_HR: Primili ste ovaj email jer je za Vaš račun {Username} zatraženo ponovno postavljanje lozinke

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
hr_HR: Ako niste zatražili tu promjenu, možete sigurno zanemariti i obrisati ovaj email.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
hr_HR: Možete potvrditi svoj zahtjev klikom na slijedeću poveznicu:

en: Password reset instructions
hr_HR: Upute za ponovno postavljanje lozinke

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
hr_HR: Ovo je email koji Vas obavještava da Vaš PGP ključ ističe ili je već istekao.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
hr_HR: Trebali bi ažurirati i produljiti vrijednost ključa prisutnog na platformi, ili postaviti novi ključ.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
hr_HR: Bez važećeg PGP ključa, sustav neće moći enkriptirati Vama pružene podatke.

en: Click the link to activate the platform:
hr_HR: Kliknite poveznicu kako bi aktivirali platformu:

en: Activation
hr_HR: Aktivacija

en: A software update is available.
hr_HR: Ažuriranje software-a je dostupno.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
hr_HR: Dobra je sigurnosna praksa održavati paltformu ažuriranom.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
hr_HR: Kako bi naučili više o novim značajkama i ispravljenim greškama u novoj verziji, pogledajte zapis o promjenama na: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
hr_HR: Za upute o software-skim ažuriranjima, molimo pogledajte dokumentaciju na: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
hr_HR: Ovo je email kojim Vas obavještavamo da vam je primatelj dodijelio pristup na jednu ili više predaja.

en: New report
hr_HR: Nova prijava

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
hr_HR: Najraniji datum isteka je {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
hr_HR: Ne zaboravite provjeriti ih prije brisanja.

en: Some reports will expire soon
hr_HR: Neke prijave će uskoro isteći

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
hr_HR: Ovo je email kojim Vas se obaviještava da Vas je zviždač odabrao kao vrijednog primatelja svoje prijave.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
hr_HR: Od Vas se traži da obratite posebnu pozornost na informacije i materijal sadržan unutra. Imajte na umu da se zviždači često izlažu visokom osobnom riziku u korist javnosti, stoga smatrajte materijal koji se nalazi unutar prijave materijalom od visoke važnosti.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
hr_HR: Ovo je email kojim Vas obavještavamo da je postojeća prijava ažurirana.

en: Report updated
hr_HR: Prijava ažurirana

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
hr_HR: Ovaj email je tu da vas pdosjeti na nepročitane ili ažurirane prijave.

en: Reminder about unread or updated reports
hr_HR: Podsjetnik o nepročitanim ili ažuriranim prijavama

en: Role: {Role}
hr_HR: Uloga: {Role}

en: Password: {Password}
hr_HR: Lozinka: {Password}
