GlobaLeaks - en to gl translation catalogue (433 entries)

en: Log in
gl: Acceder

en: Theme customization
gl: Personalización do tema

en: Languages
gl: Linguas

en: Text customization
gl: Personalización de texto

en: Advanced
gl: Avanzados

en: Question templates
gl: Modelos de preguntas

en: Questionnaires
gl: Cuestionarios

en: Add new questionnaire
gl: Engade un novo cuestionario

en: Home
gl: Inicio

en: License
gl: Licenza

en: Templates
gl: Modelos

en: Delete
gl: Eliminar

en: Anomalies
gl: Anomalías

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Notifications
gl: Notificacións

en: file unavailable
gl: ficheiro non dispoñible

en: Date
gl: Data

en: Expiration date
gl: Data de caducidade

en: Last Access
gl: Último acceso

en: Files
gl: Arquivos

en: Comments
gl: Comentarios

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Details
gl: Detalles

en: Platform wizard
gl: Asistente de plataforma

en: CREDIT CARD
gl: TARXETA DE CRÉDITO

en: YOUR NAME
gl: O TEU NOME

en: Label the report
gl: Etiqueta a presentación

en: Postpone the expiration date
gl: Pospoñer a data de caducidade

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Deselect all
gl: Cancelar todos

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Preview
gl: Vista previa

en: The whistleblower has already read the last update
gl: O denunciante proporcionou a súa identidade

en: The whistleblower has not read the last update yet
gl: O denunciante proporcionou a súa identidade

en: Move up
gl: Subir

en: Move down
gl: Baixar

en: Move left
gl: Mover á esquerda

en: Move right
gl: Mover á dereita

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save all
gl: Gardar todo

en: Number
gl: Número

en: Email
gl: Enderezo electrónico

en: Regular expression validator
gl: Validador de expresións frecuentes

en: Minimum number of input characters
gl: Número mínimo de caracteres de entrada

en: Maximum number of input characters
gl: Número máximo de caracteres de entrada

en: Earliest selectable date
gl: Data máis inmediata seleccionable

en: Latest selectable date
gl: Última data seleccionable

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Attachment
gl: Anexo

en: Attachments
gl: Anexos

en: Change your password
gl: Cambia o teu contrasinal

en: User
gl: Usuario

en: Motivation
gl: Motivo

en: Status
gl: Estado

en: Request motivation
gl: Motivo da solicitude

en: Reply motivation
gl: Resposta á solicitude

en: Request status
gl: Estado de solicitude

en: Custodian
gl: Custodio

en: Identity
gl: Identidade

en: Access requested
gl: Acceso solicitado

en: Request access to the whistleblower's identity
gl: Solicitar acceso á identidade do denunciante

en: Please write a motivation
gl: Por favor, escriba o motivo

en: Reply to the request
gl: Responder á solicitude

en: Authorized
gl: Autorizado

en: Denied
gl: Denegado

en: Waiting for authorization
gl: Agardando autorización

en: New request
gl: Nova solicitude

en: Authorize
gl: Autorizar

en: Deny
gl: Denegar

en: Deny access to the whistleblower's identity
gl: Negar o acceso á identidade do denunciante

en: Authorize access to the whistleblower's identity
gl: Autoriza o acceso á identidade do denunciante

en: Anomaly detection thresholds
gl: Portal de detección de anomalías

en: Available disk space
gl: Espazo en disco dispoñible

en: Last update
gl: Última actualización

en: Disable notifications to administrators
gl: Deshabilita as notificacións aos administradores

en: Disable notifications to custodians
gl: Deshabilita as notificacións aos custodios

en: Disable notifications to recipients
gl: Deshabilita as notificacións aos destinatarios

en: Score
gl: Puntuación

en: Trigger question
gl: Pregunta do disparador

en: Weak
gl: Débil

en: Acceptable
gl: Aceptable

en: Strong
gl: Forte

en: Silence email notifications
gl: Silenciar as notificacións do correo electrónico

en: Turn on email notifications
gl: Activar as notificacións do correo electrónico

en: Input validation
gl: Validación de entrada

en: Email address
gl: Enderezo electrónico

en: Custom
gl: Personalizado

en: None
gl: Nada

en: Regular expression
gl: Expresión habitual

en: Search
gl: Busca

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
gl: Este texto personalizado xa non se mostra na plataforma. O texto orixinal cambiou ou eliminouse.

en: Stats
gl: Estatísticas

en: Activities
gl: Actividades

en: Users
gl: Usuarios

en: From
gl: De

en: Number of downloads
gl: Número de descargas

en: File size not accepted.
gl: Tamaño de ficheiro non aceptado.

en: Maximum file size is:
gl: O tamaño máximo do ficheiro é:

en: Scheduled jobs
gl: Traballos programados

en: Regenerate
gl: Rexenerar

en: Display options alphabetically
gl: Mostrar opcións alfabéticamente

en: Enable email notifications for:
gl: Habilitar as notificacións de correo electrónico para:

en: Disable
gl: Desactivar

en: Remove
gl: Quitar

en: Use as default
gl: Use como predeterminado

en: Collapse
gl: Colapso

en: Expand
gl: Expandir

en: Select
gl: Seleccionar

en: Surname
gl: Apelido

en: New
gl: Novo

en: Closed
gl: Pechado

en: Next
gl: Seguinte

en: seconds
gl: segundos

en: Copy to clipboard
gl: Copiar o portapapeis

en: Logout
gl: Saír

en: Revoke access
gl: Revogar acceso

en: Before proceeding, please set a new password.
gl: Antes de continuar, estableza un novo contrasinal.

en: Enable
gl: Activar

en: High
gl: Alto

en: Save
gl: Gardar

en: Type
gl: Tipo

en: Username
gl: Nome de usuario

en: Role
gl: Rol

en: Name
gl: Nome

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Last access
gl: Último acceso

en: Substatuses
gl: Sub-estados

en: Add
gl: Engadir

en: Label
gl: Etiqueta

en: This field is mandatory
gl: Este campo é obrigatorio

en: Edit
gl: Editar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Hidden
gl: Oculto

en: Description
gl: Descrición

en: Questionnaire
gl: Cuestionario

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: days
gl: días

en: Set the value to 0 to disable this feature.
gl: Establece o valor en 0 para desactivar esta función.

en: Show the questionnaire navigation interface
gl: Mostrar a interface de navegación do cuestionario

en: Allow whistleblowers to select their recipients
gl: Permitir que os denunciantes seleccionen aos seus destinatarios

en: Select all recipients by default
gl: Seleccione todos os destinatarios por defecto

en: Maximum number of selectable recipients:
gl: Número máximo de destinatarios seleccionables:

en: Show recipients in alphabetical order
gl: Mostrar os destinatarios en orde alfabética

en: Enable comments
gl: Activar comentarios

en: Allow the whistleblower to write comments
gl: Permitir ao denunciante escribir comentarios

en: Enable private messages
gl: Habilitar mensaxes privadas

en: Allow the whistleblower to send messages
gl: Permitir que o denunciante envíe mensaxes

en: Allow the whistleblower to add attachments
gl: Permitir que o denunciante engada anexos ao envío

en: Additional questionnaire
gl: Cuestionario adicional

en: Threshold
gl: Límite

en: Value
gl: Valor

en: Medium
gl: Medio

en: Software version:
gl: Versión de software:

en: Restrict access to specific IP addresses
gl: Restrinxir o acceso a enderezos IP específicos

en: Enabled
gl: Activado

en: Recipient
gl: Destinatario

en: Each entry must be separated with a comma.
gl: Cada entrada debe estar separada cunha coma.

en: Example:
gl: Exemplo:

en: Hostname
gl: Nome do servidor

en: Organization
gl: Organización

en: Invalid email address
gl: Enderezo de correo electrónico non válido

en: City
gl: Cidade

en: Country
gl: País

en: Country code
gl: Código do país

en: Generate
gl: Xerar

en: Private Key
gl: Clave privada

en: Certificate Signing Request
gl: Solicitude de sinatura do certificado

en: Download
gl: Descargar

en: Certificate
gl: Certificado

en: Valid until:
gl: Válido ata:

en: Issuer:
gl: Emisor:

en: Intermediate Certificates
gl: Certificados intermedios

en: Reset
gl: Restablecer

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
gl: A plataforma soporta a configuración de HTTPS a través desta interface.

en: Automatic configuration
gl: Configuración automática

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
gl: Usando a configuración HTTPS automática manexará todo o proceso de solicitude, habilitando e renovando os certificados de Let's Crypt Autoridade de Certificación.

en: Proceed
gl: Proceder

en: Manual configuration
gl: Configuración manual

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
gl: O asistente de configuración manual guiaralle a través da configuración de HTTPS a partir dunha Autoridade de Certificación alternativa.

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Auto-renewal
gl: Renovación automática

en: Tor Onion Service
gl: Servizo de Tor Onion

en: Anonymize outgoing connections
gl: Anonimizar conexións saíntes

en: Let the platform be reachable without Tor
gl: Deixa que a plataforma sexa accesible sen Tor

en: Roles enabled to use the platform without Tor
gl: Roles habilitados para usar a plataforma sen Tor

en: Whistleblower
gl: Denunciante

en: To
gl: Para

en: SMTP email address
gl: Enderezo de correo electrónico SMTP

en: SMTP server address
gl: Enderezo do servidor SMTP

en: SMTP server port
gl: Porto do servidor SMTP

en: Security
gl: Seguridade

en: Require authentication
gl: Requirir autenticación

en: Password
gl: Contrasinal

en: Test the configuration
gl: Proba a configuración

en: Reset notification templates to default
gl: Restabelecer os modelos de notificación por defecto

en: Template
gl: Modelo

en: Question
gl: Pregunta

en: Single-line text input
gl: Entrada de texto dunha liña

en: Multi-line text input
gl: Entrada de texto de varias liñas

en: Selection box
gl: Caixa de selección

en: Checkbox
gl: Caixa de verificación

en: Terms of service
gl: Condicións de servicio

en: Group of questions
gl: Grupo de preguntas

en: Row
gl: Fila

en: Column
gl: Columna

en: Width
gl: Ancho

en: Question group
gl: Grupo de preguntas

en: Hint
gl: Suxestión

en: Mandatory
gl: Requerido

en: Accept multiple file uploads
gl: Aceptar varias subidas de ficheiros

en: Accept multiple answers
gl: Aceptar respostas múltiples

en: Template override
gl: Substitución de modelo

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Text
gl: Texto

en: Checkbox label
gl: Etiqueta da caixa de verificación

en: Text shown upon negative answer
gl: Texto amosado na resposta negativa

en: Options
gl: Opcións

en: Addition
gl: Adición

en: Multiplier
gl: Multiplicador

en: Questions
gl: Preguntas

en: Add new question
gl: Engadir unha nova pregunta

en: Add question from template
gl: Engadir unha pregunta do modelo

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Steps
gl: Pasos

en: Project name
gl: Nome do proxecto

en: Homepage title
gl: Título da páxina de inicio

en: Presentation
gl: Presentación

en: Question to solicit possible whistleblowers
gl: Pregunta para solicitar posibles denuncias

en: Whistleblowing button
gl: Botón de denuncia

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Upload
gl: Cargar

en: Language:
gl: Lingua:

en: Add custom text
gl: Engadir texto personalizado

en: Custom text
gl: Texto personalizado

en: Original text
gl: Texto orixinal

en: Original translation
gl: Tradución orixinal

en: Custom translation
gl: Tradución personalizada

en: Disable submissions
gl: Deshabilita envíos

en: Enable encryption
gl: Activar cifrado

en: Enable multisite feature
gl: Habilitar características de multisite

en: Enable simplified login
gl: Activar o inicio de sesión simplificado

en: Enable search engines indexing
gl: Activar a indexación dos motores de busca

en: Default questionnaire
gl: Cuestionario predeterminado

en: Show contexts in alphabetical order
gl: Mostrar contextos por orde alfabética

en: Size limit for file attachments
gl: Límite de tamaño para ficheiros anexados

en: Password change interval
gl: Intervalo de cambio de contrasinal

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
gl: Por razóns de seguridade, os cambios de contrasinal son necesarios a intervalos regulares.

en: Disable the privacy panel
gl: Desactivar o panel de privacidade

en: Enable custom privacy panel
gl: Habilita o panel de privacidade personalizado

en: Custom privacy panel
gl: Panel de privacidade personalizado

en: Enable scoring system
gl: Habilita o sistema de puntuación

en: Logging level
gl: Nivel de rexistro

en: Log accesses of internal users
gl: Rexistro de accesos a usuarios internos

en: Notify administrators of software problems
gl: Notificar aos administradores problemas de software

en: Notify developers of software problems
gl: Notificar aos programadores problemas de software

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
gl: Ao activar esta función, contribuirá ao desenvolvemento e a seguridade da plataforma.

en: Settings
gl: Axustes

en: Case management
gl: Xestión de casos

en: Network
gl: Rede

en: Sites
gl: Sitios

en: Mode:
gl: Modo:

en: Configure
gl: Configurar

en: Root domain used for secondary sites
gl: Dominio raíz usado para sitios secundarios

en: Allow users to sign up
gl: Permitir aos usuarios rexistrarse

en: Enable terms of service
gl: Habilitar os termos do servizo

en: Title
gl: Título

en: Set password
gl: Establecer contrasinal

en: Force password change
gl: Forzar o cambio de contrasinal

en: The user will be forced to change its password on next login.
gl: O usuario verase obrigado a cambiar o seu contrasinal o próximo inicio de sesión.

en: Language
gl: Lingua

en: Enable email notifications
gl: Habilitar as notificacións por correo electrónico

en: Details of the PGP key:
gl: Detalles da clave PGP:

en: Fingerprint
gl: Impresión dixital

en: Set up encryption by providing a PGP public key
gl: Configure o cifrado proporcionando unha clave pública PGP

en: Forcefully selected
gl: Seleccionado á forza

en: Request date
gl: Data de solicitude

en: Authorization
gl: Autorización

en: The validation link is either incorrect or has expired.
gl: A ligazón de validación é incorrecta ou caducou.

en: Your new email address has been validated.
gl: A túa nova dirección de correo electrónico foi validada.

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Authentication failed
gl: Fallou a autenticación

en: The code is either invalid or expired.
gl: O código non é válido ou caducou.

en: Please select your account:
gl: Selecciona a túa conta:

en: Now type your password, then click 'Log in':
gl: Agora escriba o seu contrasinal e prema en "Iniciar sesión":

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Assign score points
gl: Asignar puntos

en: Are you sure?
gl: Estás seguro?

en: Close
gl: Pechar

en: Enable two factor authentication
gl: Activar a autenticación de dous factores

en: Enter a name for the copy
gl: Introduce un nome para a copia

en: Submit
gl: Enviar

en: The connection is not secure.
gl: A conexión non é segura.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
gl: A plataforma aínda non está configurada para conexións HTTPS e debería polo tanto, só se pode empregar para probas.

en: Please write a motivation for the reply
gl: Por favor, escriba unha motivación para a resposta

en: Send
gl: Enviar

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
gl: Ao confirmar, adiarás a data de caducidade a:

en: Error!
gl: Erro!

en: Internal server error
gl: Error interno do servidor

en: Error on input validation
gl: Erro na validación de entrada

en: Resource not found
gl: Non se atopou o recurso

en: Forbidden operation
gl: Operación prohibida

en: The specified old password is not valid
gl: O contrasinal anterior especificado non é válido

en: Resource can only be accessed via the Tor network
gl: Só se pode acceder ao recurso a través da rede Tor

en: The upload request exceeds the size limit
gl: A solicitude de carga supera o límite de tamaño

en: Current password
gl: Contrasinal actual

en: New password
gl: Novo contrasinal

en: The new password must be different from the current one.
gl: O novo contrasinal debe ser diferente do actual.

en: Type your new password again
gl: Escriba outra vez o novo contrasinal

en: The two passwords do not match
gl: Os dous contrasinais non coinciden

en: Validation of email address change in progress.
gl: Validación da modificación do enderezo de correo electrónico en progreso.

en: Please check your inbox for further instructions.
gl: Comproba a túa caixa de entrada para obter máis instrucións.

en: Warning
gl: Aviso

en: Download the Tor Browser
gl: Descarga o navegador Tor

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
gl: A continuación, copie e pegue o seguinte enderezo no navegador Tor:

en: Size:
gl: Tamaño:

en: Uploading files…
gl: Cargando ficheiros ...

en: Upload completed successfully!
gl: A carga completause con éxito!

en: Estimated upload time:
gl: Tempo estimado de carga:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
gl: Os destinatarios pediron que complete un cuestionario adicional.

en: Fill the additional questionnaire
gl: Encha o cuestionario adicional

en: From:
gl: De:

en: To:
gl: Para:

en: Filename
gl: Nome de arquivo

en: Upload date
gl: Data de carga

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Questionnaire answers
gl: Respostas do cuestionario

en: Step
gl: Paso

en: Status:
gl: Estado

en: Files attached by recipients
gl: Arquivos adxuntos por destinatarios

en: Upload a file:
gl: Carga un ficheiro:

en: Welcome!
gl: Benvido!

en: For the user documentation, visit:
gl: Para a documentación do usuario, visite:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
gl: Se precisa asistencia técnica, ten preguntas xerais ou ten novas ideas para o software:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
gl: Se desexa contribuír ao desenvolvemento de software ou informe dun erro, por favor abre un problema no noso sistema de xestión de incidentes:

en: Follow the project on:
gl: Segue o proxecto en:

en: An update is available:
gl: Hai unha actualización dispoñible:

en: The provided reset token is invalid or expired.
gl: O token de restablecemento proporcionado non é válido ou caducou.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
gl: Introduce o nome de usuario ou o enderezo de correo electrónico da túa conta para solicitar un restablecemento de contrasinal.

en: Password reset requested.
gl: Restablecemento do contrasinal solicitado.

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
gl: Foi requerido o acceso á identidade do denunciante para o custodio

en: Date of the request
gl: Data da solicitude

en: Show
gl: Amosar

en: Congratulations!
gl: Parabéns!

en: You have completed the platform activation.
gl: Completaches a activación da plataforma.

en: Success!
gl: Éxito!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
gl: A túa plataforma de denuncias está case lista!

en: Sign up
gl: Rexistrarse

en: Site
gl: SItio

en: Invalid phone number
gl: Número de teléfono non válido

en: Address
gl: Enderezo

en: The specified input is not valid:
gl: A entrada especificada non é válida:

en: please enter a valid email address.
gl: introduce un enderezo electrónico válido.

en: please enter numbers only.
gl: Por favor, introduce só números.

en: Submissions disabled
gl: Envíos desactivados

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
gl: Estás conectado ao servidor sen anonimato e este servidor admite
    só envíos anónimos

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
gl: Use o recibo de 16 díxitos para iniciar sesión. Permitirá ver todas as mensaxes que enviamos e tamén engadir información adicional.

en: Recipient selection
gl: Selección de destinatarios

en: Recipients selected:
gl: Destinatarios seleccionados:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
gl: Neste paso as respostas para as seguintes preguntas están perdidas ou invalidadas

en: You must select at least one recipient.
gl: Debe seleccionar polo menos un destinatario.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
gl: Esperando que o ficheiro (s) finalice a carga.

en: The following steps have errors:
gl: Os seguintes pasos teñen erros:

en: Hide
gl: Agochar

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
gl: O seguinte procedemento paso a paso o guiará a través da creación da súa plataforma de denuncias.

en: Please choose a configuration profile:
gl: Escolle un perfil de configuración:

en: You have completed the platform wizard.
gl: Completou o asistente de plataforma.

en: Do you want to provide your identification information?
gl: Desexa proporcionar a súa información de identificación?

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelido

en: Other
gl: Outra

en: Dear {RecipientName},
gl: Estimado {RecipientName},

en: Username: {Username}
gl: Nome de usuario: {Username}

en: Kind regards,
gl: Saúdos,

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
gl: A túa plataforma de denuncias agora está dispoñible en:

en: To log in, visit:
gl: Para iniciar sesión, visita:

en: Users' credentials:
gl: Credenciales dos usuarios:

en: The platform will be automatically deleted on:
gl: A plataforma eliminarase automaticamente en:

en: Access instructions
gl: Instrucións de acceso

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
gl: O número de actividades detectadas recentemente parece ser superior ao habitual.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
gl: Isto podería ser un sinal de ataque (por exemplo, alguén inundando o servidor) con información falsa) ou só un uso de pico debido a un aumento da visibilidade do seu proxecto.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
gl: Examine o problema para determinar se é lexítimo ou non.

en: The activities with unusual stats are:
gl: As actividades con estatísticas pouco comúns son:

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
gl: Por favor, solicite ao seu soporte técnico crear máis espazo en disco no servidor.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
gl: A tecnoloxía GlobaLeaks inclúe un compoñente de verificación de estado do servidor que lle avisará no caso de que algo requira a súa atención.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
gl: Para obter máis información, inicie sesión na interface de administración e mire as seccións "Estatísticas do sistema" e "Anomalías"

en: Anomaly detected in {NodeName}
gl: Anomalía detectada en {NodeName}

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
gl: Este é un correo electrónico para informarte de que a chave PGP dos seguintes usuarios vai caducar ou xa caducou:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
gl: Sen unha chave PGP válida, o sistema non poderá enviarlle notificacións cifradas.

en: PGP key expiration alert
gl: Alerta de caducidade da chave PGP

en: A new whistleblowing site has been registered.
gl: Engadiuse un novo sitio de denuncias.

en: Registration data:
gl: Datos de rexistro:

en: Name: {Name}
gl: Nome: {Name}

en: Email: {Email}
gl: Enderezo electrónico: {Email}

en: New whistleblowing site registered
gl: Novo sitio de denuncias rexistrado

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
gl: Este é un correo electrónico de proba enviado desde a interface administrativa da plataforma.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
gl: A recepción deste correo electrónico indica que o servidor foi capaz de autenticarse e interactuar co servidor de correo SMTP.

en: Test email
gl: Probar enderezo electrónico

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
gl: Este é un correo electrónico para notificarlle que se fixo unha solicitude para cambiar o seu enderezo de correo electrónico a {NewEmailAddress}.

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
gl: Se non solicitou este cambio, modifique o seu contrasinal e contacte co seu administrador do sistema.

en: Email change request
gl: Solicitude de cambio de enderezo electrónico

en: Date: {EventTime}
gl: Data: {EventTime}

en: From: Whistleblower
gl: De: Denunciante

en: Date: {SubmissionDate}
gl: Data: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
gl: Etiqueta: {TipLabel}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
gl: O certificado HTTPS cargado na plataforma está a piques de ou xa caducou.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
gl: Data de caducidade: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
gl: Sen un certificado válido, a plataforma só será accesible de forma segura a través de Tor.

en: Log in to solve the issue.
gl: Inicia sesión para resolver o problema.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
gl: Alerta de caducidade do certificado HTTPS

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
gl: A renovación automática do certificado HTTPS programada para hoxe fallou.

en: The system will keep trying.
gl: O sistema seguirá intentando.

en: Failed HTTPS certificate renewal
gl: Non se puido renovar o certificado HTTPS

en: Access to whistleblower's identity authorized
gl: Acceso autorizado á identidade do denunciante

en: Access to whistleblower's identity denied
gl: Acceso denegado á identidade do denunciante

en: New request of access to a whistleblower's identity
gl: Nova solicitude de acceso á identidade dun denunciante

en: The whistleblower has provided their identity
gl: O denunciante proporcionou a súa identidade

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
gl: Se non fixeches esta solicitude, podes ignorar e eliminar este correo.

en: Password reset instructions
gl: Instrucións de restablecemento de contrasinal

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
gl: Este é un correo electrónico para informarlle de que a clave PGP está próxima a caducar ou xa caducou.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
gl: Debería ampliar a súa validez e actualizar a chave presente na plataforma ou cargar unha nova chave.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
gl: Sen unha clave PGP válida, o sistema non poderá cifrar os datos proporcionados a vostede.

en: Click the link to activate the platform:
gl: Faga clic na ligazón para activar a plataforma:

en: Activation
gl: Activación

en: A software update is available.
gl: Hai dispoñible unha actualización de software.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
gl: É boa práctica de seguridade manter actualizada a plataforma.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
gl: Para obter información sobre as novas funcións e as correccións de erros na nova versión consulte o rexistro de cambios en: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
gl: Para obter instrucións sobre actualizacións de software, consulte a documentación en: {UpdateGuideUrl}

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
gl: A data de caducidade máis próxima é {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
gl: Por favor, lembre verificalos antes de que se eliminen.

en: Role: {Role}
gl: Rol: {Role}

en: Password: {Password}
gl: Contrasinal: {Password}
