GlobaLeaks - en to fa translation catalogue (597 entries)

en: Log in
fa: ورود

en: Theme customization
fa: سفارشی‌سازی طرح زمینه

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Text customization
fa: سفارشی‌سازی متن

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Question templates
fa: قالب‌های پرسش‌

en: Questionnaires
fa: پرسش‌نامه‌ها

en: Add new questionnaire
fa: افزودن پرسش‌نامهٔ جدید

en: Home
fa: خانه

en: Changelog
fa: گزارش تغییرات

en: License
fa: پروانه

en: Templates
fa: قالب‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Anomalies
fa: ناهنجاری‌ها

en: Preferences
fa: ترجیحات

en: Notifications
fa: آگاه‌سازی‌ها

en: file unavailable
fa: فایل در دسترس نیست

en: Date
fa: تاریخ

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: Last Access
fa: آخرین دسترسی

en: Files
fa: فایل‌ها

en: Comments
fa: نظرها

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Details
fa: جزئیات

en: Platform wizard
fa: دستیار پلتفرم

en: CREDIT CARD
fa: کارت اعتباری

en: YOUR NAME
fa: نام شما

en: Label the report
fa: برچسب زدن گزارش

en: Postpone the expiration date
fa: تعویق زمان انقضا

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Deselect all
fa: لغو انتخاب همه

en: Refresh
fa: تازه کردن

en: Channel
fa: کانال

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: The whistleblower has already read the last update
fa: افشاگر آخرین به‌روزرسانی را خوانده است

en: The whistleblower has not read the last update yet
fa: افشاگر هنوز آخرین به‌روزرسانی را نخوانده است

en: Move up
fa: بالا بردن

en: Move down
fa: پایین آوردن

en: Move left
fa: به چپ بردن

en: Move right
fa: به راست بردن

en: Import
fa: وارد کردن

en: Export
fa: خروجی گرفتن

en: Save all
fa: ذخیرهٔ همه

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Number
fa: عدد

en: Email
fa: ایمیل

en: Regular expression validator
fa: اعتبارسنج عبارت باقاعده

en: Minimum number of input characters
fa: حداقل تعداد نویسه‌های ورودی

en: Maximum number of input characters
fa: حداکثر تعداد نویسه‌های ورودی

en: Earliest selectable date
fa: اولین تاریخ قابل انتخاب

en: Latest selectable date
fa: آخرین تاریخ قابل انتخاب

en: 0 = auto
fa: 0 = خودکار

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Attachment
fa: پیوست

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Change your password
fa: تغییر گذرواژه

en: User
fa: کاربر

en: Motivation
fa: انگیزه

en: Status
fa: وضعیت

en: Request motivation
fa: انگیزهٔ درخواست

en: Reply motivation
fa: انگیزهٔ پاسخ

en: Request status
fa: وضعیت درخواست

en: Custodian
fa: سرپرست

en: Identity
fa: هویت

en: Access requested
fa: درخواست دسترسی ارسال شد

en: Request access to the whistleblower's identity
fa: درخواست دسترسی به هویت افشاگر

en: Please write a motivation
fa: لطفاً انگیزهٔ خود را بنویسید

en: Reply to the request
fa: پاسخ به درخواست

en: Authorized
fa: مجاز

en: Denied
fa: غیرمجاز

en: Waiting for authorization
fa: در حال انتظار برای صدور مجوز

en: New request
fa: درخواست جدید

en: Authorize
fa: مجاز ساختن

en: Deny
fa: غیرمجاز کردن

en: Deny access to the whistleblower's identity
fa: غیرمجاز کردن دسترسی به هویت افشاگر

en: Authorize access to the whistleblower's identity
fa: مجاز ساختن دسترسی به هویت افشاگر

en: URL redirects
fa: تغییر مسیر‌های URL

en: Anomaly detection thresholds
fa: آستانه‌های تشخیص ناهنجاری

en: Available disk space
fa: فضای دیسک در دسترس

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Disable notifications to administrators
fa: غیرفعال کردن ارسال اعلان‌ها به مدیر‌ان

en: Disable notifications to custodians
fa: غیرفعال کردن اعلان‌ها به سرپرست‌ها

en: Disable notifications to recipients
fa: غیرفعال کردن اعلان‌ها به گیرندگان

en: Score
fa: امتیاز

en: Trigger question
fa: پرسش‌های انشعابی

en: Triggered by score:
fa: منشعب شده از طرق امتیاز:

en: Weak
fa: ضعیف

en: Acceptable
fa: قابل قبول

en: Strong
fa: قوی

en: Text shown on top of the interface for selecting channels
fa: متن در بالای رابط برای انتخاب کانال نشان داده شده است

en: Silence email notifications
fa: صامت کردن اعلان‌های ایمیل

en: Turn on email notifications
fa: روشن کردن اعلان‌های ایمیل

en: Input validation
fa: اعتبارسنجی ورودی

en: Email address
fa: نشانی ایمیل

en: Custom
fa: سفارشی

en: None
fa: هیـچ‌کدام

en: Regular expression
fa: عبارت باقاعده

en: Search
fa: جستجو

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
fa: این متن سفارشی دیگر روی پلتفرم نمایش داده نمی‌شود. متن اصلی یا تغییر کرده یا پاک شده است.

en: Audit log
fa: گزارش ممیزی

en: Stats
fa: آمارها

en: Activities
fa: فعالیت‌ها

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Report
fa: گزارش

en: Users
fa: کاربران

en: From
fa: از

en: Number of downloads
fa: تعداد بارگیری‌ها

en: File size not accepted.
fa: حجم فایل قابل قبول نیست.

en: Maximum file size is:
fa: حداکثر حجم فایل:

en: Scheduled jobs
fa: کارهای برنامه‌ریزی شده

en: Regenerate
fa: تولید دوباره

en: Display options alphabetically
fa: نمایش گزینه‌ها به صورت الفبایی

en: Enable email notifications for:
fa: فعال کردن اعلان‌های ایمیل برای:

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Remove
fa: پاک کردن

en: Use as default
fa: استفاده به صورت پیش‌فرض

en: Collapse
fa: بستن

en: Expand
fa: گسترش دادن

en: Select
fa: انتخاب

en: Deselect
fa: لغو انتخاب

en: Surname
fa: نام خانوادگی

en: New
fa: جدید

en: Opened
fa: باز شده

en: Closed
fa: بسته شده

en: Placeholder
fa: نگاه‌دارندهٔ محل (Placeholder)

en: Print
fa: چاپ

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: First
fa: اولین

en: Last
fa: آخرین

en: Send a test email to your email address.
fa: یک ایمیل آزمایشی به نشانی ایمیل خود ارسال کنید.

en: Block the submission
fa: مسدودن کردن ارسال

en: Skip the recipient account creation.
fa: مرحلهٔ ایجاد حساب کاربری گیرنده را رد کنید.

en: Send activation link
fa: ارسال پیوند فعال‌سازی

en: Password reset
fa: بازنشانی گذرواژه

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
fa: یک یا چند گیرنده هنوز اولین ورود خود را انجام نداده‌اند. این یعنی آن‌ها گزارش‌ها را دریافت نخواهند کرد.

en: This user has not performed the first login yet.
fa: این کاربر هنوز اولین ورود را انجام نداده است.

en: seconds
fa: ثانیه

en: This domain name is not available.
fa: این نام دامنه در دسترس نیست.

en: Mark as important
fa: علامت زدن به عنوان مهم

en: Copy to clipboard
fa: کپی به کلیپ‌بورد

en: Logout
fa: خروج

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
fa: به این گیرنده قابلیت اعطای دسترسی کاربری به گزارش‌ها را بدهید

en: Grant access
fa: اعطای دسترسی

en: Revoke access
fa: لغو دسترسی

en: Assigned to
fa: اختصاص یافته به

en: Not provided.
fa: ارائه نشده است.

en: File a report
fa: تشکیل یک گزارش

en: Before proceeding, please set a new password.
fa: قبل از ادامه لطفاً یک گذرواژهٔ جدید تنظیم کنید.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
fa: قبل از ادامه، لطفاً احراز هویت دو عاملی را فعال کنید.

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Low
fa: پایین

en: High
fa: بالا

en: megabytes
fa: مگابایت

en: percentage
fa: درصد

en: Save
fa: ذخیره

en: Type
fa: نوع

en: Severity
fa: شدت

en: Object
fa: موضوع

en: ID
fa: شناسه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Role
fa: نقش

en: Name
fa: نام

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Whistleblower's last access
fa: آخرین دسترسی افشاگر

en: Substatuses
fa: زیروضعیت‌ها

en: Add
fa: افزودن

en: Label
fa: برچسب

en: This field is mandatory
fa: این قسمت اجباری است

en: Edit
fa: ویرایش

en: Cancel
fa: لغو

en: Report statuses
fa: وضعیت‌های گزارش

en: Channels
fa: کانال‌ها

en: Hidden
fa: پنهان

en: Description
fa: توضیح

en: Questionnaire
fa: پرسش‌نامه

en: Recipients
fa: گیرندگان

en: days
fa: روز

en: Set the value to 0 to disable this feature.
fa: برای غیرفعال کردن این قابلیت مقدار را روی 0 تنظیم کنید.

en: Show the questionnaire navigation interface
fa: نمایش رابط پیمایش پرسش‌نامه

en: Allow whistleblowers to select their recipients
fa: اجازهٔ انتخاب گیرندگان خود برای افشاگران

en: Select all recipients by default
fa: انتخاب همهٔ گیرندگان به صورت پیش‌فرض

en: Maximum number of selectable recipients:
fa: حداکثر تعداد گیرندگان قابل انتخاب:

en: Show recipients in alphabetical order
fa: نمایش گیرندگان به ترتیب الفبا

en: Show recipient details on the status page of the report
fa: نمایش جزئیات گیرنده روی صفحهٔ وضعیت گزارش

en: Enable comments
fa: فعال کردن نظرات

en: Allow the whistleblower to write comments
fa: به افشاگر اجازهٔ نوشتن نظرات داده شود

en: Enable private messages
fa: فعال کردن پیام‌های خصوصی

en: Allow the whistleblower to send messages
fa: به افشاگر اجازهٔ ارسال پیام دهید

en: Allow the whistleblower to add attachments
fa: به افشاگر اجازهٔ افزودن پیوست‌ها به گزارش داده شود

en: Additional questionnaire
fa: پرسش‌نامهٔ اضافی

en: Scoring system options
fa: گزینه‌های سامانهٔ امتیازدهی

en: Threshold
fa: آستانه

en: Value
fa: مقدار

en: Medium
fa: متوسط

en: Software version:
fa: نسخهٔ نرم‌افزار:

en: Restrict access to specific IP addresses
fa: محدود کردن دسترسی به نشانی‌های IP خاص

en: Enabled
fa: فعال

en: Allowed IP addresses
fa: نشانی‌های IP مجاز

en: Admin
fa: مدیر

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Each entry must be separated with a comma.
fa: هر ورودی باید با یک ویرگول جدا شود.

en: Example:
fa: نمونه:

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Organization
fa: سازمان

en: Invalid email address
fa: نشانی ایمیل نامعتبر

en: City
fa: شهر

en: Country
fa: کشور

en: Country code
fa: کد کشور

en: Generate
fa: تولید

en: Private Key
fa: کلید خصوصی

en: Certificate Signing Request
fa: درخواست امضای گواهی

en: Download
fa: بارگذاری

en: Certificate
fa: گواهی

en: Valid until:
fa: معتبر تا:

en: Issuer:
fa: صادرکننده:

en: Intermediate Certificates
fa: گواهی‌ها‌ی میانی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
fa: پلتفرم از پیکربندی HTTPS از طریق این رابط پشتیبانی می‌کند.

en: Automatic configuration
fa: پیکربندی خودکار:

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
fa: استفاده از پیکربندی خودکار HTTPS تمام فرایند درخواست، فعال کردن و تمدید گواهی‌ها از مرجع گواهی Let's Encrypt را انجام می‌دهد.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
fa: پلتفرم باید از طریق یک نشانی IP عمومی قابل دسترس باشد و نام میزبان انتخاب شده باید یک رکورد DNS که به آن نشانی ارجاع دارد داشته باشد.

en: Proceed
fa: ادامه

en: Manual configuration
fa: پیکربندی دستی

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
fa: دستیار پیکربندی دستی شما را در نصب HTTPS از یک مرجع صدور گواهی جایگزین راهنمایی خواهد کرد.

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Auto-renewal
fa: تمدید-خودکار

en: Tor Onion Service
fa: خدمات پیازی Tor

en: Anonymize outgoing connections
fa: ناشناس کردن اتصال‌های خروجی

en: Let the platform be reachable without Tor
fa: قابل دسترس بودن پلتفرم بدون نیاز به Tor

en: Roles enabled to use the platform without Tor
fa: نقش‌های فعال شده برای استفادهٔ پلتفرم بدون نیاز به Tor

en: Whistleblower
fa: افشاگر

en: To
fa: به

en: Default mail configuration in use. Please consider using a private mail server.
fa: پیکربندی پیش‌فرض ایمیل در حال استفاده است. لطفا از یک سرور ایمیل خصوصی استفاده کنید.

en: SMTP email address
fa: نشانی ایمیل SMTP

en: SMTP server address
fa: آدرس سرور SMTP

en: SMTP server port
fa: درگاه سرور STMP

en: Security
fa: امنیت

en: Require authentication
fa: درخواست احراز هویت

en: Password
fa: گذرواژه

en: Number of hours before sending a report expiration alert
fa: تعداد ساعات لازم پیش از ارسال یک هشدار انقضای گزارش

en: Test the configuration
fa: آزمایش پیکربندی

en: Reset SMTP configuration
fa: تنظیم مجدد تنظیمات SMTP

en: Reset notification templates to default
fa: بازنشانی قالب‌های اعلان به حالت پیش‌فرض

en: Template
fa: قالب

en: Question
fa: پرسش

en: Single-line text input
fa: ورودی متن یک-خطی

en: Multi-line text input
fa: ورودی متن چند-خطی

en: Selection box
fa: جعبهٔ انتخاب

en: Multiple choice input
fa: ورودی چندگزینه‌ای

en: Checkbox
fa: جعبهٔ انتخاب

en: Terms of service
fa:  شرایط خدمات

en: Date range
fa: محدودهٔ تاریخ

en: Group of questions
fa: گروه پرسش‌ها

en: Row
fa: ردیف

en: Column
fa: ستون

en: Width
fa: عرض

en: Question group
fa: گروه پرسش

en: Hint
fa: راهنمایی

en: Mandatory
fa: لازم

en: Accept multiple file uploads
fa: پذیرفتن بارگذاری‌های متعدد

en: Accept multiple answers
fa: پذیرفتن پاسخ‌های متعدد

en: Template override
fa: لغو قالب

en: Phone number
fa: شماره‌تلفن

en: Text
fa: متن

en: Checkbox label
fa: برچسب جعبهٔ انتخاب

en: Add multimedia content
fa: افزودن محتوای چندرسانه‌ای

en: Image
fa: تصویر

en: Audio
fa: صوت

en: Video
fa: ویدئو

en: Text shown upon negative answer
fa: نمایش متن در هنگام پاسخ منفی

en: Trigger conditions
fa: شرایط انشعاب

en: Sufficient
fa: کافی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Addition
fa: جمع

en: Multiplier
fa: ضرب‌کننده

en: Questions
fa: پرسش‌ها

en: Add new question
fa: افزودن پرسش جدید

en: Add question from template
fa: افزودن پرسش از قالب

en: Duplicate
fa: تکثیر

en: Steps
fa: مراحل

en: Logo
fa: نشان‌واره

en: Project name
fa: نام پروژه

en: Homepage title
fa: عنوان صفحه اصلی

en: Presentation
fa: ارائه

en: Question to solicit possible whistleblowers
fa: پرسش برای جذب افشاگران احتمالی

en: Whistleblowing button
fa: دکمهٔ افشاگری

en: Disclaimer
fa: بیانیهٔ رفع مسئولیت

en: Footer
fa: پانویس

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Language:
fa: زبان:

en: Add custom text
fa: افزودن متن سفارشی

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Original text
fa: متن اصلی

en: Original translation
fa: ترجمهٔ اصلی

en: Custom translation
fa: ترجمهٔ سفارشی

en: Disable submissions
fa: غیرفعال کردن ارسال‌ها

en: Enable encryption
fa: فعال کردن رمزگذاری

en: Enable administrators to change user passwords
fa: اجازه به مدیران برای تغییر گذرواژه‌های کاربران

en: Administrators authorized to change user passwords:
fa: مدیران مجاز به تغییر گذرواژه‌های کاربران:

en: Enable multisite feature
fa: فعال کردن قابلیت چندسایتی

en: Enable simplified login
fa: فعال کردن ورود ساده شده

en: Enable search engines indexing
fa: فعال کردن نمایه‌سازی در موتورهای جستجو

en: Default questionnaire
fa: پرسش‌نامهٔ پیش‌فرض

en: Show contexts in alphabetical order
fa: نمایش زمینه‌ها به ترتیب الفبا

en: Size limit for file attachments
fa: محدودیت حجم برای فایل پیوست‌ها

en: Require two factor authentication
fa: نیاز به احراز هویت دو عاملی

en: Password change interval
fa: بازهٔ تغییر گذرواژه

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
fa: به دلایل امنیتی، تغییر گذرواژه در بازه‌های منظم ضروری است.

en: Number of days till notifying unread reports to users
fa: تعداد روزها تا اطلاع گزارش‌های خوانده نشده به کاربران

en: Disable the privacy panel
fa: غیرفعال کردن پنل حریم خصوصی

en: Enable custom privacy panel
fa: فعال کردن پنل حریم خصوصی سفارشی

en: Custom privacy panel
fa: پنل حریم خصوصی سفارشی

en: Enable custodian user role
fa: فعال کردن نقش کاربر سرپرست

en: Enable scoring system
fa: فعال کردن سامانهٔ امتیازدهی

en: Logging level
fa: سطح ثبت وقایع

en: Log accesses of internal users
fa: ثبت دسترسی‌های کاربران داخلی

en: Notify administrators of software problems
fa: آگاه ساختن مدیران از مشکلات نرم‌افزار‌ی

en: Notify developers of software problems
fa: آگاه ساختن توسعه‌دهندگان از مشکلات نرم‌افزار‌ی

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
fa: با فعال کردن این ویژگی، شما در توسعه و امنیت پلتفرم سهیم خواهید بود.

en: Reset reports
fa: بازنشانی گزارش‌ها

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Case management
fa: مدیریت مورد

en: Network
fa: شبکه

en: Sites
fa: سایت‌ها

en: Mode:
fa: حالت:

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Subdomain
fa: زیردامنه

en: Creation date:
fa: تاریخ ایجاد:

en: Root domain used for secondary sites
fa: دامنهٔ ریشهٔ مورد استفاده برای سایت‌های ثانوی

en: Use the first site for administrative purposes only
fa: از سایت اول فقط برای اهداف مدیریتی استفاده شود

en: Allow users to sign up
fa: اجازهٔ نام‌نویسی به کاربران

en: Enable terms of service
fa: فعال کردن شرایط خدمات

en: Title
fa: عنوان

en: Public name
fa: نام عمومی

en: Send reset link
fa: ارسال پیوند بازنشانی

en: Set password
fa: تنظیم گذرواژه

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
fa: پسورد انتخابی بسیار ضعیف است. یک پسورد معتبر باید حداقل 12 کرکتر داشته باشد؛ بشمول حداقل یک کرکتر با حروف کوچک، یک کرکتر با حروف بزرگ، یک شماره و یک کرکتر خاص.

en: Force password change
fa: اجبار به تغییر گذرواژه

en: The user will be forced to change its password on next login.
fa: کاربر مجبور خواهد شد تا گذرواژهٔ خود را در ورود بعدی تغییر دهد.

en: Disable two factor authentication
fa: غیرفعالسازی احراز هویت دو عاملی

en: Language
fa: زبان

en: Enable email notifications
fa: فعال کردن اعلان‌های ایمیل

en: Details of the PGP key:
fa: جزئیات کلید PGP:

en: Fingerprint
fa: اثرانگشت

en: Set up encryption by providing a PGP public key
fa: راه‌اندازی رمزگذاری از طریق فراهم کردن یک کلید عمومی PGP

en: Give this admin ability to change user passwords
fa: به این مدیر قابلیت تغییر گذرواژه‌های کاربر داده شود

en: Forcefully selected
fa: انتخاب شده به صورت اجباری

en: Allow the recipient to delete reports
fa: به گیرندگان اجازه دهید که گزارش‌ها را حذف کنند

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
fa: به گیرنده اجازه دهید تا تاریخ انقضای گزارش را به تعویق بیاندازد

en: Give the user administrative access to the following features:
fa: به کاربر دسترسی مدیریتی به ویژگی‌های زیر را بدهید:

en: Request date
fa: تاریخ درخواست

en: Report date
fa: تاریخ گزارش

en: Authorization
fa: صدور مجوز

en: Requests
fa: درخواست‌ها

en: The validation link is either incorrect or has expired.
fa: پیوند اعتبارسنجی یا نادرست یا انقضا یافته است.

en: Your new email address has been validated.
fa: نشانی ایمیل جدید شما تأیید شده است.

en: Forgot password?
fa: گذرواژه را فراموش کردید؟

en: Enter the two factor authentication code
fa: کد احراز هویت دو عاملی را وارد کنید

en: Authentication failed
fa: احراز هویت ناموفق بود

en: The code is either invalid or expired.
fa: کد یا نامعتبر یا منقضی شده است.

en: Please select your account:
fa: حساب کاربری خود را انتخاب کنید:

en: Now type your password, then click 'Log in':
fa: حالا گذرواژهٔ خود را تایپ کنید، سپس روی دکمهٔ 'ورود' کلیک کنید:

en: Text shown after the user has selected the option.
fa: متن نمایش داده شده بعد از اینکه کاربر گزینه را انتخاب کرد.

en: Confirm
fa: تأیید

en: Assign score points
fa: تخصیص امتیازها

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Close
fa: بستن

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
fa: لطفاً توجه داشته باشید که تمام داده‌های مرتبط برای همیشه از بین خواهند رفت.

en: Enable two factor authentication
fa: فعال کردن احراز هویت دو عاملی

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
fa: قبل از ادامه، لطفاً مستندات زیر را به دقت مطالعه کنید:

en: Account recovery key
fa: کلید بازیابی حساب کاربری

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
fa: یک کپی تهیه کرده و آن را در مکانی ایمن نگه‌داری نمایید. اگر گذرواژهٔ خود را فراموش کردید، برای بازیابی دسترسی به حساب خود بدون از دست دادن اطلاعات به آن نیاز خواهید داشت.

en: Enter a name for the copy
fa: وارد کردن یک نام برای نسخهٔ کپی

en: Request support
fa: درخواست پشتیبانی

en: Thank you.
fa: متشکریم.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
fa: ما سعی خواهیم کرد در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

en: Submit
fa: ارسال

en: The connection is not secure.
fa: اتصال امن نیست.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
fa: پلتفرم هنوز برای اتصال‌های HTTPS پیکربندی نشده است و بنابراین بهتر است فقط برای اهداف آزمایشی از آن استفاده شود.

en: Please write a motivation for the reply
fa: لطفا انگیزهٔ خود را برای پاسخ بنویسید

en: Send
fa: ارسال

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
fa: با تأیید کردن، شما تاریخ انقضا را عقب خواهید انداخت به:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
fa: این نسخهٔ پلتفرم صرفاً نمایشی است، لطفا از آن برای ارسال‌های واقعی استفاده نکنید.

en: Install an authenticator app on your phone
fa: لطفاً یک برنامه احراز هویت بر روی تلفن خود نصب کنید.

en: Scan the QR code with the app
fa: کد QR را با برنامه اسکن کنید

en: Error!
fa: خطا!

en: Internal server error
fa: خطا‌ی سرور داخلی

en: Error on input validation
fa: خطا در اعتبارسنجی ورودی

en: Resource not found
fa: منبع یافت نشد

en: Forbidden operation
fa: عملیات ممنوع

en: The specified old password is not valid
fa: گذرواژهٔ قدیمی مشخص شده دیگر معتبر نیست

en: Resource can only be accessed via the Tor network
fa: منبع فقط از طریق شبکهٔ Tor قابل دسترس است

en: The upload request exceeds the size limit
fa: درخواست بارگذاری از محدودهٔ حجم مجاز بیشتر است

en: Current password
fa: گذرواژهٔ فعلی

en: New password
fa: گذرواژهٔ جدید

en: The new password must be different from the current one.
fa: گذرواژهٔ جدید باید با گذرواژهٔ فعلی متفاوت باشد.

en: Type your new password again
fa: گذرواژهٔ جدیدتان را دوباره تایپ کنید

en: The two passwords do not match
fa: دو گذرواژه یکی نیستند

en: Validation of email address change in progress.
fa: اعتبارسنجی تغییر نشانی ایمیل در حال انجام است.

en: Please check your inbox for further instructions.
fa: لطفاً صندوق پیام‌های دریافتی خود را برای دستورالعمل‌های بیشتر بررسی کنید.

en: Warning
fa: هشدار

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
fa: به شدت توصیه می‌شود تا برای بازدید از این سایت برنامه‌ٔ موسوم به مرورگر Tor استفاده کنید که از هویت شما محافظت می‌کند.

en: Download the Tor Browser
fa: مرورگر Tor را بارگیری کنید

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
fa: سپس این نشانی را در مرورگر Tor درج کنید:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
fa: آیا از قبل گزارش خود را تشکیل داده‌اید؟ رسید خود را وارد کنید.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
fa: رسید یا نامعتبر است یا گزارش منقضی شده است.

en: Select a file or drag it here.
fa: یک فایل را انتخاب کنید یا به اینجا بکشید.

en: Size:
fa: حجم:

en: Uploading files…
fa: در حال بارگذاری فایل‌ها...

en: Upload completed successfully!
fa: بارگذاری با موفقیت انجام شد!

en: Estimated upload time:
fa: زمان برآورد شده برای بارگذاری:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
fa: گیرندگان از شما درخواست کردند تا یک پرسش‌نامهٔ اضافی را پر کنید.

en: Fill the additional questionnaire
fa: پر کردن پرسش‌نامهٔ اضافی

en: From:
fa: از:

en: To:
fa: به:

en: Filename
fa: نام فایل

en: Upload date
fa: روز بارگذاری

en: File size
fa: حجم فایل

en: Questionnaire answers
fa: پاسخ‌های پرسش‌نامه

en: Step
fa: مرحله

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Files attached by recipients
fa: فایل‌های پیوست شده از سوی گیرندگان

en: Upload a file:
fa: بارگذاری یک فایل:

en: Welcome!
fa: خوش آمدید!

en: For the user documentation, visit:
fa: برای مستندات کاربر، مراجعه کنید به:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
fa: ‌اگر به پشتیبانی فنی نیاز دارید، سؤال‌های عمومی، یا ایده‌های جدیدی برای نرم‌افزار دارید:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
fa: اگر می خواهید در توسعهٔ نرم‌افزار مشارکت داشته باشید یا مشکلی را گزارش کنید، لطفاً یک اشکال در سامانهٔ ردیابی ما باز کنید.

en: Join our chat:
fa: به گفتگو‌ی ما بپیوندید:

en: Follow the project on:
fa: دنبال کردن پروژه در:

en: An update is available:
fa: یک به‌روزرسانی در دسترس است:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
fa: به شما توصیه می‌کنیم برای دریافت "کلید بازیابی حساب کاربری" به بخش "ترجیحات" دسترسی پیدا کنید و آن را در جایی امن ذخیره کنید. این کلید برای بازیابی دسترسی شما به پلتفرم و داده‌های شما در صورتی که گذرواژه را فراموش کردید ضروری است.

en: The provided recovery key is invalid.
fa: کلید بازیابی ارائه شده نامعتبر است.

en: The provided reset token is invalid or expired.
fa: نشانهٔ تنظیم مجدد یا نامعتبر یا منقضی شده است.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
fa: نام کاربری یا نشانی ایمیل خود را برای درخواست بازنشانی گذرواژه وارد کنید.

en: Enter your email address to request a password reset.
fa: ایمیل خود را برای درخواست بازنشانی گذرواژه وارد کنید.

en: Password reset requested.
fa: بازنشانی گذرواژه درخواست شد.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
fa: کلید بازیابی حساب کاربری خود را برای تکمیل روند بازنشانی گذرواژه وارد کنید

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
fa: دسترسی به هویت افشاگر از سرپرست درخواست شده است.

en: Date of the request
fa: تاریخ درخواست

en: Show
fa: نمایش

en: Congratulations!
fa: تبریک!

en: You have completed the platform activation.
fa: شما فعال‌سازی پلتفرم را کامل کردید.

en: Success!
fa: موفقیت!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
fa: پلتفرم افشاگری شما تقریباً آماده است!

en: Check your inbox to activate it.
fa: برای فعال کردن، صندوق ورودی خود را بررسی کنید.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
fa: در صورتی که طی ۲۴ ساعت ساعت فعال نشود پلتفرم به صورت خودکار حذف خواهد شد.

en: Sign up
fa: نام‌نویسی

en: Site
fa: پایگاه

en: Confirmation
fa: تأیید

en: Invalid confirmation
fa: تأیید نامعتبر

en: Invalid phone number
fa: شماره‌تلفن نامعتبر

en: Address
fa: آدرس

en: Fiscal code
fa: کد مالی

en: Tax code
fa: شماره مالیات

en: The answer is too short
fa: پاسخ بسیار کوتاه است

en: The specified input is not valid.
fa: ورودی مشخص شده معتبر نیست.

en: The specified input is not valid:
fa: ورودی مشخص شده معتبر نیست:

en: please enter a valid email address.
fa: لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر وارد کنید.

en: please enter numbers only.
fa: لطفاً فقط اعداد را وارد کنید.

en: Submissions disabled
fa: ارسال‌ها غیرفعال شدند

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
fa: شما در حال اتصال به سرور بدون قابلیت ناشناسی هستید و این سرور فقط از ارسال‌های ناشناس پشتیبانی می‌کند

en: Your report was successful.
fa: گزارش شما موفق بود.

en: Remember your receipt for this report.
fa: رسید خود را برای این گزارش به یاد داشته باشید.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
fa: از رسید ۱۶ رقمی برای وارد شدن استفاده کنید. رسید به شما اجازه می‌دهد تا هر پیامی را که به شما ارسال کردیم مشاهده کنید، و همچنین اطلاعات بیشتری اضافه کنید.

en: View your report
fa: گزارش خود را ببینید

en: Recipient selection
fa: انتخاب گیرنده

en: Select the recipients of your report:
fa: گیرندگان گزارش خود را انتخاب کنید:

en: Recipients selected:
fa: گیرنده‌های انتخاب شده:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
fa: شما به حداکثر تعداد گیرندگان قابل انتخاب رسیده‌اید.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
fa: گیرندگان زیر گزارش شما را دریافت خواهند کرد و انتخاب آن‌ها نمی‌تواند حذف شود:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
fa: در این مرحله پاسخ‌ها به سؤالات زیر یا گم شده یا نامعتبر هستند:

en: You must select at least one recipient.
fa: شما باید حداقل یک گیرنده را انتخاب کنید.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
fa: در حال انتظار برای تمام شدن بارگذاری فایل‌(ها).

en: The following steps have errors:
fa: مراحل زیر دارای خطا هستند:

en: Hide
fa: پنهان کردن

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
fa: رویهٔ مرحله-به-مرحله زیر به شما در ایجاد پلتفرم افشاگری‌تان کمک خواهد کرد.

en: Please choose a configuration profile:
fa: لطفاً یک پروفایل پیکربندی انتخاب کنید:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
fa: به این مدیر اجازه دهید تا گذرواژه‌های کاربران را بازنشانی کند.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
fa: در صورتی که می‌خواهید از داده‌ها در شرایطی که گیرندگان گذرواژه‌های خود را گم می‌کنند حفاظت کنید، به شما انتخاب این گزینه را توصیه می‌کنیم. از طرف دیگر، اگر می‌خواهید سامانه‌ای راه‌اندازی کنید که در آن فقط گیرندگان قادر به دسترسی به ارسال‌ها باشند ما استفاده از این قابلیت را توصیه نمی‌کنیم.

en: Please choose a different username.
fa: لطفاً یک نام کاربری متفاوت انتخاب کنید.

en: I have read and agree to the terms of the license.
fa: من شرایط گواهی‌نامه را خوانده‌ام و با آن موافقم.

en: You have completed the platform wizard.
fa: شما مراحل دستیار پلتفرم را کامل کردید.

en: Please summarize your report in a few words.
fa: گزارش خود را با چند کلمه توصیف کنید.

en: Describe your report in detail.
fa: گزارش خود را با جزئیات شرح دهید.

en: Where did the facts happen?
fa: حقایق کجا رخ دادند؟

en: When did the facts happen?
fa: حقایق چه زمانی رخ دادند؟

en: I'm a victim
fa: من یک قربانی‌ام

en: I'm involved in the facts
fa: من درگیر حقایق هستم

en: I witnessed the facts in person
fa: من شخصا شاهد حقایق بودم

en: I was personally told by a direct witness
fa: من شخصا از یک شاهد مستقیم شنیدم

en: It is a rumor I heard
fa: شایعه‌ای است که شنیدم

en: How are you involved in the reported facts?
fa: چگونه درگیر حقایق گزارش‌شده هستید؟

en: Do you have evidence to support your report?
fa: آیا مدرکی برای پشتیبانی از گزارش خود دارید؟

en: Please attach the evidence to support your report.
fa: لطفا شواهد را برای پشتیبانی گزارش خود پیوست کنید.

en: Please describe the evidence in detail.
fa: لطفا شواهد را با جزئیات توصیف کنید.

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
fa: شرح کامل شواهد ارائه شده توانایی ما را برای ارزیابی ادعاها و تحقیق افزایش می‌دهد. لطفا توجه داشته باشید که بخش قابل توجهی از ویدیوها، تصاویر یا اسناد ارسال شده را ارجاع دهید.

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
fa: آیا حقایق را به سازمان ها و یا افراد دیگر گزارش کرده‌اید؟

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
fa: لطفا سازمان‌ها و یا افرادی را که در مورد این حقایق اطلاع داده‌اید فهرست کنید.

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
fa: آیا این سازمان‌ها ادعاهای شما را بررسی کرده‌اند؟ اگر چنین است، نتیجه چه بوده است؟

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
fa: نتیجه‌ای که می خواهید با حمایت ما به دست آورید چیست؟

en: Do you want to provide your identification information?
fa: آیا می‌خواهید اطلاعات شناسایی هویت خود را ارائه دهید؟

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Alternative contact method
fa: روش تماس جایگزین

en: I prefer to be contacted via this platform only
fa: من ترجیح می‌دهم که تنها از طریق این پلتفرم با من تماس گرفته شود

en: Other
fa: دیگر

en: Dear {RecipientName},
fa: {RecipientName} عزیز،

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
fa: شما این ایمیل را دریافت کرده‌اید چون یک حساب کاربری برای شما بر روی سامانه ساخته شده است: {Site}

en: Username: {Username}
fa: نام کاربری: {Username}

en: Activation link: {Url}
fa: پیوند فعال‌سازی: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
fa: لطفاً برای ادامهٔ فعال‌سازی حساب کاربری و تنظیم گذرواژهٔ خود روی پیوند فعال‌سازی کلیک کنید.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
fa: بعد از فعال‌سازی، قادر به دسترسی به سامانه از طریق پیوند زیر خواهید بود: {LoginUrl}

en: Kind regards,
fa: با احترام،

en: Account activation
fa: فعال‌سازی حساب

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
fa: پلتفرم افشاگری شما هم‌اکنون در نشانی زیر قابل دسترس است:

en: To log in, visit:
fa: برای ورود، مراجعه کنید به:

en: Users' credentials:
fa: اعتبارنامه‌های کاربران:

en: The platform will be automatically deleted on:
fa: پلتفرم به صورت خودکار در این تاریخ حذف خواهد شد:

en: Access instructions
fa: دستورالعمل‌های دسترسی

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
fa: تعداد فعالیت‌های اخیر شناسایی شده بیشتر از حد معمول است.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
fa: این می‌تواند نشانی از یک حمله (برای مثال، شخصی سعی دارد تا سرور شما را با اطلاعات جعلی غرق کند) یا تنها ازدیاد استفاده به علت افزایش دیدرسی پروژهٔ شما باشد.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
fa: اشکال را برای مشخص کردن مشروع بودن یا نبودن آن ارزیابی کنید.

en: The activities with unusual stats are:
fa: فعالیت‌ها با آمار غیرعادی:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
fa: سرور نمی‌تواند تضمین کند که یک گزارش جدید می‌تواند ذخیره شود، بنابراین ارسال‌ها غیرفعال شد‌ه‌اند.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
fa: لطفاً از پشتیبانی فنی خود بخواهید تا فضای دیسک بیشتری روی سرور ایجاد کند.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
fa: فناوری GlobaLeaks شامل یک مؤلفهٔ بررسی‌کنندهٔ وضعیت سرور است که در صورتی که چیزی نیاز به توجه شما داشته باشد به شما هشدار می‌دهد.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
fa: برای اطلاعات بیشتر، وارد رابط مدیریت شوید و به بخش‌های "آمارهای سامانه" و "ناهنجاری‌ها" نگاه کنید.

en: Anomaly detected in {NodeName}
fa: ناهنجاری در {NodeName} شناسایی شد

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
fa: این ایمیل به شما اطلاع می‌دهد که کلید PGP کاربران زیر در حال انقضاست یا از پیش منقضی شده است:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
fa: بدون یک کلید PGP معتبر، سامانه نمی‌تواند به آن‌ها اعلان‌های رمزگذاری شده ارسال کند.

en: PGP key expiration alert
fa: هشدار انقضای کلید PGP

en: A new whistleblowing site has been registered.
fa: یک سایت افشاگری جدید ثبت شده است.

en: Registration data:
fa: داده‌ها‌ی ثبت‌:

en: Site: {Url}
fa: سایت: {Url}

en: Name: {Name}
fa: نام: {Name}

en: Email: {Email}
fa: ایمیل: {Email}

en: New whistleblowing site registered
fa: سایت افشاگری جدید ثبت شد

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
fa: این یک ایمیل آزمایشی ارسالی از رابط مدیریتی سایت است.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
fa: دریافت این ایمیل نشان می‌دهد که سرور قادر به احراز هویت و تعامل با سرور ایمیل SMPT بود.

en: Test email
fa: ایمیل آزمایشی

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
fa: این ایمیل به شما اطلاع می‌دهد که یک درخواست برای تغییر آدرس ایمیل شما به {NewEmailAddress} صورت گرفته است.

en: Click the following link to validate this change:
fa: برای تأیید اعتبار این تغییر روی پیوند زیر کلیک کنید:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
fa: اگر شما درخواست این تغییر را ندادید، گذرواژهٔ خود را تغییر دهید و با مدیر سیستم خود ارتباط برقرار کنید.

en: Email change request
fa: درخواست تغییر ایمیل

en: From: {Author}
fa: از: {Author}

en: Date: {EventTime}
fa: تاریخ: {EventTime}

en: From: Whistleblower
fa: از: افشاگر

en: Date: {SubmissionDate}
fa: تاریخ: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
fa: برچسب: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
fa: وضعیت: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
fa: گواهی HTTPS بارگذاری شده روی پلتفرم در آستانهٔ انقضا، یا از پیش انقضا یافته است.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
fa: تاریخ انفضا: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
fa: بدون یک گواهی معتبر، پلتفرم فقط از طریق امن و از راه Tor قابل دسترس خواهد بود.

en: Log in to solve the issue.
fa: برای حل مشکل وارد شوید.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
fa: هشدار انقضا برای گواهی HTTPS

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
fa: تمدید خودکار گواهی HTTPS برنامه‌ریزی شده برای امروز ناموفق بود.

en: The system will keep trying.
fa: سامانه به تلاش خود ادامه خواهد داد.

en: Failed HTTPS certificate renewal
fa: تمدید گواهی HTTPS ناموفق

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
fa: این ایمیل به شما اطلاع می‌دهد که یک سرپرست دسترسی شما به هویت افشاگری را برای گزارش {TipNum} مجاز ساخته است.

en: The report can be accessed at:
fa: گزارش در پایین قابل دسترس است:

en: Access to whistleblower's identity authorized
fa: دسترسی به هویت افشاگر مجاز گردید

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
fa: این ایمیل به شما اطلاع می‌دهد که یک سرپرست دسترسی شما به هویت افشاگری را برای گزارش {TipNum} رد کرده است.

en: Access to whistleblower's identity denied
fa: دسترسی به هویت افشاگر رد شد.

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
fa: این ایمیل به شما اطلاع می‌دهد که گیرنده خواستار دسترسی به هویت افشاگر برای گزارش {TipNum} شده است.

en: The request can be accessed at:
fa: درخواست در اینجا قابل دسترس است:

en: New request of access to a whistleblower's identity
fa: درخواست جدید برای دسترسی به هویت یک افشاگر

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
fa: این ایمیل به شما اطلاع می‌دهد که افشاگر گزارش {TipNum} هویت خود را ارائه کرده است.

en: The whistleblower has provided their identity
fa: افشاگر، هویت خود را ارائه کرده است

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
fa: شما این ایمیل را دریافت کرده‌اید زیرا بازنشانی گذرواژه برای حساب {Username}، درخواست شده است.

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
fa: اگر شما این درخواست را انجام نداده‌اید، می‌توانید با آسودگی از این ایمیل چشم پوشی کرده و آن را حذف کنید.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
fa: شما می‌توانید درخواست خود را با کلیک بر روی پیوند زیر تأیید کنید:

en: Password reset instructions
fa: دستورالعمل‌های تنظیم مجدد گذرواژه

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
fa: این ایمیل به شما اطلاع می‌دهد که کلید PGP شما در حال انقضا یا از پیش منقضی شده است.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
fa: شما باید اعتبار آن را تمدید کنید و کلید حاضر در پلتفرم را به‌روزرسانی کنید، یا یک کلید جدید بارگذاری کنید.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
fa: بدون یک کلید PGP معتبر، سامانه قادر نخواهد بود داده‌های ارائه شده به شما را رمزگذاری کند.

en: Click the link to activate the platform:
fa: برای فعال کردن پلتفرم بر روی پیوند کلیک کنید:

en: Activation
fa: فعال‌سازی

en: A software update is available.
fa: یک به‌روزرسانی نرم‌افزار در دسترس است.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
fa: از لحاظ امنیتی کار خوبی است که پلتفرم را به‌روز نگه دارید.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
fa: برای یادگیری بیشتر دربارهٔ قابلیت‌های جدید و رفع اشکالات در نسخهٔ جدید تغییرات را در اینجا ببینید: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
fa: برای دستورالعمل به‌روز‌رسانی نرم‌افزار، لطفاً به مستندات مراجعه کنید: {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
fa: این ایمیل به شما اطلاع می‌دهد که یک گیرنده دسترسی به یک یا چند گزارش را به شما اعطا کرده است.

en: New report
fa: گزارش جدید

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
fa: اولین تاریخ انقضا {EarliestExpirationDate} است.

en: Please remember to check them before they are deleted.
fa: لطفاً به خاطر داشته باشید تا آن‌ها را پیش از آنکه حذف شوند بررسی نمایید.

en: Some reports will expire soon
fa: برخی گزارش‌ها به زودی منقضی خواهند شد

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
fa: این ایمیل به شما اطلاع می‌دهد که یک افشاگر شما را به عنوان یک گیرندهٔ ارزشمند گزارش خود انتخاب کرده است.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
fa: از شما خواسته می شود تا توجه خاصی به اطلاعات و موارد درون آن داشته باشید. لطفاً به خاطر داشته باشید که افشاگران خود را در معرض ریسک‌های شخصی بالایی به منظور منفعت جامعه قرار می‌دهند. بنابراین تأمین شده در این گزارش از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
fa: این ایمیل به شما اطلاع می‌دهد که یک گزارش موجود به‌روزرسانی شده است.

en: Report updated
fa: گزارش به‌روزرسانی شد

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
fa: این ایمیل وجود گزارش‌های خوانده نشده یا به‌روزرسانی شده را به شما یادآوری می‌کند.

en: Reminder about unread or updated reports
fa: یادآور در مورد گزارش‌های خوانده نشده یا به‌روزرسانی شده

en: Role: {Role}
fa: نقش: {Role}

en: Password: {Password}
fa: گذرواژه: {Password}
