GlobaLeaks - en to et translation catalogue (543 entries)

en: Log in
et: Logi sisse

en: Theme customization
et: Teema kohandamine

en: Languages
et: Keeled

en: Text customization
et: Teksti kohandamine

en: Advanced
et: Peenhäälestus

en: Question templates
et: Küsimuste mallid

en: Questionnaires
et: Ankeedid

en: Add new questionnaire
et: Lisa uus ankeet

en: Home
et: Avaleht

en: Changelog
et: Muutelugu

en: License
et: Litsents

en: Templates
et: Mallid

en: Delete
et: Kustuta

en: Anomalies
et: Anomaaliad

en: Preferences
et: Eelistused

en: file unavailable
et: fail kättesaamatu

en: Date
et: Kuupäev

en: Expiration date
et: Aegumiskuupäev

en: Last Access
et: Viimane sisselogimine

en: Files
et: Failid

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Messages
et: Sõnumid

en: Details
et: Üksikasjad

en: Platform wizard
et: Platvormi viisard

en: CREDIT CARD
et: KREDIITKAART

en: YOUR NAME
et: TEIE NIMI

en: Label the report
et: Teate silt

en: Postpone the expiration date
et: Lükka aegumiskuupäeva edasi

en: Select all
et: Vali kõik

en: Deselect all
et: Tühista kõik valikud

en: Refresh
et: Värskenda

en: Preview
et: Eelvaade

en: The whistleblower has already read the last update
et: Vihjeandja on viimast teavitust juba lugenud

en: The whistleblower has not read the last update yet
et: Vihjeandja ei ole veel viimast teavitust lugenud

en: Move up
et: Üles

en: Move down
et: Alla

en: Move left
et: Vasakule

en: Move right
et: Paremale

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save all
et: Salvesta kõik

en: Access control
et: Pääsu reguleerimine

en: Email
et: E-post

en: Regular expression validator
et: Regulaaravaldise validaator

en: Minimum number of input characters
et: Sisestatavate märkide arvu alampiir

en: Maximum number of input characters
et: Sisestatavate märkide arvu ülempiir

en: Earliest selectable date
et: Varaseim valitav kuupäev

en: Latest selectable date
et: Hiliseim valitav kuupäev

en: 0 = auto
et: 0 = automaatne

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Attachment
et: Manus

en: Attachments
et: Manused

en: Change your password
et: Vaheta parooli

en: User
et: Kasutaja

en: Motivation
et: Motivatsioon

en: Status
et: Staatus

en: Request motivation
et: Küsi motivatsiooni

en: Reply motivation
et: Esita motivatsioon

en: Request status
et: Küsi staatust

en: Custodian
et: Hoidja

en: Identity
et: Isikuandmed

en: Access requested
et: Taotleti juurdepääsu

en: Request access to the whistleblower's identity
et: Taotle juurdepääsu vihjeandja isikuandmetele

en: Please write a motivation
et: Kirjutage motivatsioon

en: Reply to the request
et: Vasta päringule

en: Authorized
et: Lubatud

en: Denied
et: Keelatud

en: Waiting for authorization
et: Loa ootamine

en: New request
et: Uus taotlus

en: Authorize
et: Luba

en: Deny
et: Keela

en: Deny access to the whistleblower's identity
et: Keela juurdepääs vihjeandja isikuandmetele

en: Authorize access to the whistleblower's identity
et: Luba juurdepääs vihjeandja isikuandmetele

en: URL redirects
et: URL-i ümbersuunamised

en: Anomaly detection thresholds
et: Anomaalia tuvastamise läved

en: Available disk space
et: Vaba kettaruum

en: Last update
et: Viimane värskendus

en: Disable notifications to administrators
et: Keela teavitused administraatoritele

en: Disable notifications to custodians
et: Keela teavitused hoidjatele

en: Disable notifications to recipients
et: Keela teavitused saajatele

en: Score
et: Skoor

en: Trigger question
et: Käivitusküsimus

en: Triggered by score:
et: Käivitusskoor:

en: Weak
et: Nõrk

en: Acceptable
et: Rahuldav

en: Strong
et: Tugev

en: Silence email notifications
et: Vaigista meiliteavitused

en: Turn on email notifications
et: Lülita meiliteavitused sisse

en: Input validation
et: Sisestuse kontroll

en: Email address
et: Meiliaadress

en: Custom
et: Kohandatud

en: None
et: Puudub

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Search
et: Otsing

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
et: Seda kohandatud teksti enam platvormis ei kuvata. Algne tekst on muudetud või eemaldatud.

en: Audit log
et: Revisjonilogi

en: Stats
et: Statistika

en: Activities
et: Tegevused

en: Reports
et: Teated

en: Report
et: Teate

en: Users
et: Kasutajad

en: From
et: Alates

en: Number of downloads
et: Allalaadimiste arv

en: File size not accepted.
et: Faili mahtu ei aktsepteeritud.

en: Maximum file size is:
et: Failimahu ülempiir on:

en: Scheduled jobs
et: Plaanilised tööd

en: Regenerate
et: Taasta

en: Display options alphabetically
et: Kuva suvandid tähestiku järjekorras

en: Enable email notifications for:
et: Meiliteavituste lubamine:

en: Disable
et: Keela

en: Remove
et: Eemalda

en: Use as default
et: Kasuta vaikimisi

en: Collapse
et: Ahenda

en: Expand
et: Laienda

en: Select
et: Vali

en: Surname
et: Perekonnanimi

en: New
et: Uus

en: Opened
et: Avatud

en: Closed
et: Suletud

en: Placeholder
et: Kohatäide

en: Print
et: Prindi

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Edasi

en: First
et: Esimene

en: Last
et: Viimane

en: Send a test email to your email address.
et: Testmeili saatmine oma meiliaadressile.

en: Block the submission
et: Blokeeri teabeesitus

en: Skip the recipient account creation.
et: Jäta saaja konto loomine vahele.

en: Send activation link
et: Saada aktiveerimislink

en: Password reset
et: Parooli lähtestamine

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
et: Üks või mitu saajat ei ole veel esimest sisselogimist teinud. See tähendab, et nad ei saa teateid.

en: This user has not performed the first login yet.
et: See kasutaja ei ole veel esimest sisselogimist teinud.

en: seconds
et: sekundit

en: This domain name is not available.
et: See domeeninimi pole saadaval.

en: Logout
et: Logi välja

en: Before proceeding, please set a new password.
et: Enne jätkamist seadistage uus parool.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
et: Enne jätkamist lubage kaheastmeline autentimine.

en: Enable
et: Luba

en: Low
et: Madal

en: High
et: Kõrge

en: megabytes
et: megabaiti

en: percentage
et: protsenti

en: Save
et: Salvesta

en: Type
et: Tüüp

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Role
et: Roll

en: Name
et: Nimi

en: Creation date
et: Loomise kuupäev:

en: Last access
et: Viimane sisselogimine

en: Whistleblower's last access
et: Vihjeandja viimane sisselogimine

en: Substatuses
et: Alamstaatused

en: Add
et: Lisa

en: Label
et: Silt

en: This field is mandatory
et: See väli on kohustuslik

en: Edit
et: Muuda

en: Cancel
et: Tühista

en: Report statuses
et: Teadete staatused

en: Hidden
et: Peidetud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Questionnaire
et: Ankeet

en: Recipients
et: Saajad

en: days
et: päeva

en: Set the value to 0 to disable this feature.
et: Selle funktsiooni väljalülitamiseks määrake väärtuseks 0.

en: Show the questionnaire navigation interface
et: Näita ankeedi navigeerimisliidest

en: Allow whistleblowers to select their recipients
et: Luba vihjeandjatel saajaid valida

en: Select all recipients by default
et: Vali vaikimisi kõik saajad

en: Maximum number of selectable recipients:
et: Valitavate saajate arvu ülempiir:

en: Show recipients in alphabetical order
et: Näita saajaid tähestiku järjekorras

en: Show recipient details on the status page of the report
et: Näita saajate üksikasju teate staatuselehel

en: Enable comments
et: Luba kommentaarid

en: Allow the whistleblower to write comments
et: Luba vihjeandjal kommentaare kirjutada

en: Enable private messages
et: Luba privaatsõnumid

en: Allow the whistleblower to send messages
et: Luba vihjeandjal sõnumeid saata

en: Allow the whistleblower to add attachments
et: Luba vihjeandjal teatele manuseid lisada

en: Additional questionnaire
et: Täiendav ankeet

en: Scoring system options
et: Punktisüsteemi suvandid

en: Threshold
et: Lävi

en: Value
et: Väärtus

en: Medium
et: Vahend

en: Software version:
et: Tarkvara versioon:

en: Restrict access to specific IP addresses
et: Anna juurdepääsuõigus ainult kindlatele IP-aadressidele

en: Enabled
et: Lubatud

en: Allowed IP addresses
et: Lubatud IP-aadressid

en: Admin
et: Administraator

en: Recipient
et: Saaja

en: Each entry must be separated with a comma.
et: Kõik kirjed peavad olema komaga eraldatud

en: Example:
et: Näide:

en: Hostname
et: Hostinimi

en: Organization
et: Organisatsioon

en: Invalid email address
et: Vigane meiliaadress

en: City
et: Linn

en: Country
et: Maa

en: Country code
et: Riigikood

en: Generate
et: Genereeri

en: Private Key
et: Privaatvõti

en: Certificate Signing Request
et: Sertifikaadi allkirjastamise taotlus

en: Download
et: Laadi alla

en: Certificate
et: Sertifikaat

en: Valid until:
et: Kehtiv kuni:

en: Issuer:
et: Väljaandja:

en: Intermediate Certificates
et: Vahesertifikaat:

en: Reset
et: Lähtesta

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
et: Platvorm toetab HTTPS-i seadistamist selle liidese kaudu.

en: Automatic configuration
et: Automaatne seadistamine

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
et: HTTPS-i automaatse seadistamise korral toimub sertimisasutuse Let’s Encrypt sertifikaatide taotlemine, aktiveerimine ja uuendamine automaatselt.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
et: Platvorm peab olema avaliku IP-aadressi kaudu kättesaadav ning valitud hostinimel peab olema sellele aadressile viitav vastav DNS-i kirje.

en: Proceed
et: Jätka

en: Manual configuration
et: Manuaalne seadistamine

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
et: Manuaalse seadistamise viisard juhatab teid läbi alternatiivse sertimisasutuse HTTPS-i seadistamise protsessi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Auto-renewal
et: Automaatne uuendamine

en: Tor Onion Service
et: Teenus Tor Onion

en: Anonymize outgoing connections
et: Väljuvate ühenduste anonüümimine

en: Let the platform be reachable without Tor
et: Luba juurdepääsu platvormile ilma Tor-ita

en: Roles enabled to use the platform without Tor
et: Ilma Tor-ita platvormi kasutamiseks aktiveeritud rollid

en: Whistleblower
et: Vihjeandja

en: To
et: Saaja

en: SMTP email address
et: SMTP meiliaadress

en: SMTP server address
et: SMTP serveri aadress

en: SMTP server port
et: SMTP serveri port

en: Security
et: Turvalisus

en: Require authentication
et: Autentimine nõutav

en: Password
et: Parool

en: Number of hours before sending a report expiration alert
et: Tundide arv teate aegumisteatise saatmiseni

en: Test the configuration
et: Seadete test

en: Reset SMTP configuration
et: Lähtesta SMTP seaded

en: Reset notification templates to default
et: Lähtesta teavituste mallid vaikeseadistusele

en: Template
et: Mall

en: Question
et: Küsimus

en: Single-line text input
et: Teksti sisestus ühel real

en: Multi-line text input
et: Teksti sisestus mitmel real

en: Selection box
et: Valikukast

en: Multiple choice input
et: Valikvastused

en: Checkbox
et: Märkeruut

en: Terms of service
et: Teenusetingimused

en: Date range
et: Kuupäevade vahemik

en: Group of questions
et: Küsimuste rühm

en: Row
et: Rida

en: Column
et: Veerg

en: Width
et: Laius

en: Question group
et: Küsimuste rühm

en: Hint
et: Vihje

en: Mandatory
et: Nõutav

en: Accept multiple file uploads
et: Luba üles laadida mitu faili

en: Accept multiple answers
et: Luba mitu vastust

en: Template override
et: Malli ülekirjutamine

en: Phone number
et: Telefoninumber

en: Text
et: Tekst

en: Checkbox label
et: Märkeruudu silt

en: Add multimedia content
et: Lisa multimeediasisu

en: Image
et: Pilt

en: Audio
et: Heli

en: Text shown upon negative answer
et: Eitava vastuse korral näidatav tekst

en: Trigger conditions
et: Käivitustingimused

en: Sufficient
et: Piisav

en: Options
et: Suvandid

en: Addition
et: Lisamine

en: Multiplier
et: Kordisti

en: Questions
et: Küsimused

en: Add new question
et: Lisa uus küsimus

en: Add question from template
et: Lisa küsimus mallilt

en: Duplicate
et: Tee koopia

en: Steps
et: Etapid

en: Project name
et: Projekti nimi

en: Homepage title
et: Kodulehe pealkiri

en: Presentation
et: Esitlus

en: Question to solicit possible whistleblowers
et: Küsimus võimalike vihjeandjate leidmiseks

en: Whistleblowing button
et: Vihjeandmise nupp

en: Footer
et: Jalus

en: Upload
et: Laadi üles

en: Language:
et: Keel:

en: Add custom text
et: Lisa kohandatud tekst

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Original text
et: Algne tekst

en: Original translation
et: Algne tõlge

en: Custom translation
et: Kohandatud tõlge

en: Disable submissions
et: Keela teabeesitused

en: Enable encryption
et: Luba krüptimine

en: Enable administrators to change user passwords
et: Luba administraatoritel kasutajate paroole muuta.

en: Administrators authorized to change user passwords:
et: Kasutajate paroolide muutmise õigust omavad administraatorid:

en: Enable multisite feature
et: Luba mitme saidi funktsioon

en: Enable search engines indexing
et: Luba indekseerimine otsimootorite jaoks

en: Default questionnaire
et: Standardankeet

en: Show contexts in alphabetical order
et: Näita kontekste tähestiku järjekorras

en: Size limit for file attachments
et: Manusfailide mahupiirang

en: Require two factor authentication
et: Küsi kaheastmelist autentimist

en: Password change interval
et: Paroolivahetuse ajavahemik

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
et: Turvakaalutlustel nõutakse regulaarsete ajavahemike järel parooli vahetamist.

en: Disable the privacy panel
et: Keela andmekaitsepaneel

en: Enable custom privacy panel
et: Luba kohandatud andmekaitsepaneel

en: Custom privacy panel
et: Kohandatud andmekaitsepaneel

en: Enable custodian user role
et: Luba hoidja kasutajaroll

en: Enable scoring system
et: Luba punktisüsteem

en: Logging level
et: Registreerimistase

en: Log accesses of internal users
et: Registreeri sisemiste kasutajate kasutuskorrad

en: Notify administrators of software problems
et: Teavita administraatoreid tarkvaraprobleemidest

en: Notify developers of software problems
et: Teavita arendajaid tarkvaraprobleemidest

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
et: Selle funktsiooni lubamisega toetate platvormi arendamist ja turvalisust.

en: Reset reports
et: Lähtesta teated

en: Settings
et: Seaded

en: Case management
et: Juhtumihaldus

en: Network
et: Võrk

en: Sites
et: Saidid

en: Mode:
et: Režiim:

en: Configure
et: Seadista

en: Subdomain
et: Alamdomeen

en: Creation date:
et: Loomise kuupäev:

en: Root domain used for secondary sites
et: Varusaitide puhul kasutatav juurdomeen

en: Use the first site for administrative purposes only
et: Kasuta esimest saiti ainult administreerimiseks

en: Allow users to sign up
et: Luba kasutajate registreerumine

en: Enable terms of service
et: Luba teenusetingimused

en: Title
et: Pealkiri

en: Public name
et: Avalik nimi

en: Send reset link
et: Saada lähtestamislink

en: Set password
et: Määra parool

en: Force password change
et: Kohustuslik paroolivahetus

en: The user will be forced to change its password on next login.
et: Kasutaja peab järgmisel sisselogimisel parooli vahetama.

en: Disable two factor authentication
et: Keela kaheastmeline autentimine

en: Language
et: Keel

en: Enable email notifications
et: Luba meiliteavitused

en: Details of the PGP key:
et: PGP võtme üksikasjad:

en: Fingerprint
et: Sõrmejälg

en: Set up encryption by providing a PGP public key
et: Krüptimise seadistamine PGP avaliku võtmega

en: Give this admin ability to change user passwords
et: Anna sellele administraatorile õigus muuta kasutajate paroole

en: Forcefully selected
et: Valitud sundkorras

en: Allow the recipient to delete reports
et: Luba saajal teateid kustutada

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
et: Luba saajal teate aegumiskuupäeva edasi lükata

en: Request date
et: Taotluse kuupäev

en: Report date
et: Teate kuupäev

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: The validation link is either incorrect or has expired.
et: Valideerimislink on vale või aegunud.

en: Your new email address has been validated.
et: Teie uus meiliaadress on valideeritud.

en: Forgot password?
et: Parool ununes?

en: Enter the two factor authentication code
et: Sisestage kaheastmelise autentimise kood

en: Authentication failed
et: Autentimine nurjus

en: The code is either invalid or expired.
et: Kood on vale või aegunud.

en: Please select your account:
et: Valige oma konto:

en: Now type your password, then click 'Log in':
et: Sisestage parool ja seejärel vajutage sisselogimisnuppu:

en: Text shown after the user has selected the option.
et: Tekst, mis kuvatakse pärast seda, kui kasutaja on suvandi valinud.

en: Confirm
et: Kinnita

en: Assign score points
et: Punktide andmine

en: Are you sure?
et: Kas olete kindel?

en: Close
et: Sulge

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
et: Võtke arvesse, et kõik seotud andmed kustutatakse jäädavalt.

en: Enable two factor authentication
et: Luba kaheastmeline autentimine

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
et: Enne jätkamist lugege hoolikalt dokumente aadressil:

en: Account recovery key
et: Konto taastamise võti

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
et: Tehke sellest koopia ja hoidke seda kindlas kohas. Seda läheb vaja parooli kaotamise korral, et saaksite juurdepääsu kontole taastada ilma andmeid kaotamata.

en: Enter a name for the copy
et: Sisestage koopia nimi

en: Thank you.
et: Täname.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
et: Püüame teiega esimesel võimalusel ühendust võtta.

en: Submit
et: Esita

en: The connection is not secure.
et: Ühendus ei ole turvaline.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
et: Platvorm ei ole veel seadistatud HTTPS-ühenduste jaoks ja seega tuleks seda kasutada ainult testimise eesmärgil.

en: Please write a motivation for the reply
et: Kirjutage vastuse kohta motivatsioon

en: Send
et: Saada

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
et: Kinnitades lükkate aegumise edasi kuupäevale:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
et: See on demoplatvorm, ärge kasutage seda tegelike teabeesituste jaoks.

en: Install an authenticator app on your phone
et: Installige oma telefoni autentimisrakendus

en: Scan the QR code with the app
et: Skannige rakendusega QR-kood

en: Error!
et: Tõrge!

en: Internal server error
et: Sisemine serveritõrge

en: Error on input validation
et: Tõrge sisestuse kontrollimisel

en: Resource not found
et: Ressurssi ei leitud

en: Forbidden operation
et: Keelatud toiming

en: The specified old password is not valid
et: Sisestatud vana parool ei kehti

en: Resource can only be accessed via the Tor network
et: Ressursile pääseb ligi ainult Tor-i võrgu kaudu

en: The upload request exceeds the size limit
et: Üleslaadimistaotlus ületab mahupiirangut

en: Current password
et: Senine parool

en: New password
et: Uus parool

en: The new password must be different from the current one.
et: Uus parool peab senisest paroolist erinema.

en: Type your new password again
et: Korrake uut parooli

en: The two passwords do not match
et: Paroolid ei ühti

en: Validation of email address change in progress.
et: Meiliaadressi vahetust valideeritakse.

en: Please check your inbox for further instructions.
et: Täpsemate juhiste saamiseks vaadake oma sisendkausta.

en: Warning
et: Hoiatus

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
et: Soovitame tungivalt kasutada selle saidi külastamiseks ainult rakendust Tor Browser, mis kaitseb teie isikuandmeid.

en: Download the Tor Browser
et: Laadige alla Tor Browser

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
et: Seejärel kopeerige ja kleepige Tor Browserisse järgmine aadress:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
et: Kas olete teate juba esitanud? Sisestage kättesaamiskood.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
et: Kättesaamiskood on kehtetu või teade on aegunud.

en: Select a file or drag it here.
et: Valige fail või lohistage see siia.

en: Size:
et: Maht:

en: Uploading files…
et: Failide üleslaadimine...

en: Upload completed successfully!
et: Üleslaadimine õnnestus!

en: Estimated upload time:
et: Hinnanguline üleslaadimisaeg:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
et: Saajad on soovinud, et täidaksite täiendava ankeedi.

en: Fill the additional questionnaire
et: Täiendavat ankeeti täitma

en: From:
et: Saatja:

en: To:
et: Saaja:

en: Filename
et: Failinimi

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: File size
et: Failimaht

en: Questionnaire answers
et: Ankeetide vastused

en: Step
et: Etapp

en: Status:
et: Staatus:

en: Files attached by recipients
et: Saajate lisatud failid

en: Upload a file:
et: Faili üleslaadimine:

en: Welcome!
et: Tere tulemast!

en: For the user documentation, visit:
et: Kasutaja dokumendid leiate aadressilt:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
et: Kui vajate tehnilist tuge, teil on üldisi küsimusi või uusi ideid tarkvara arendamiseks:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
et: Kui soovite kaasa aidata tarkvara arendamisele või teatada programmiveast, avage meie piletisüsteemis probleemikirje:

en: Join our chat:
et: Liituge meie vestlusega:

en: Follow the project on:
et: Jälgige projekti:

en: An update is available:
et: Värskendus on saadaval:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
et: Soovitame hankida jaotisest „Eelistused“ konto taastamise võtme ja säilitada seda turvalises kohas. Seda võtit vajate parooli unustamise korral, et taastada juurdepääsu platvormile ja oma andmetele.

en: The provided recovery key is invalid.
et: Sisestatud taastevõti ei kehti.

en: The provided reset token is invalid or expired.
et: Sisestatud lähtestamistõend on kehtetu või aegunud.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
et: Parooli lähtestamise taotlemiseks sisestage oma konto kasutajanimi või meiliaadress.

en: Enter your email address to request a password reset.
et: Parooli lähtestamise taotlemiseks sisestage oma meiliaadress.

en: Password reset requested.
et: Parooli lähtestamise taotlus esitatud.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
et: Parooli lähtestamise lõpuleviimiseks sisestage krüpteeringu taastevõti.

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
et: Hoidja jaoks on taotletud juurdepääsu vihjeandja isikuandmetele.

en: Date of the request
et: Taotluse kuupäev

en: Show
et: Näita

en: Congratulations!
et: Õnnitleme!

en: You have completed the platform activation.
et: Platvormi aktiveerimine on lõpule viidud.

en: Success!
et: Õnnestus!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
et: Teie vihjeandmise platvorm on peaaegu valmis.

en: Check your inbox to activate it.
et: Selle aktiveerimiseks vaadake oma sisendkausta.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
et: Kui platvormi 24 tunni jooksul ei aktiveerita, kustutatakse see automaatselt.

en: Sign up
et: Registreeru

en: Site
et: Leht

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Invalid confirmation
et: Kehtetu kinnitus

en: Invalid phone number
et: Vigane telefoninumber

en: Address
et: Aadress

en: Tax code
et: Maksukood

en: The answer is too short
et: Vastus on liiga lühike

en: The specified input is not valid.
et: See sisestus on vigane.

en: The specified input is not valid:
et: See sisestus on vigane:

en: please enter a valid email address.
et: sisestage kehtiv meiliaadress.

en: please enter numbers only.
et: sisestage ainult numbreid.

en: Submissions disabled
et: Teabeesitused keelatud

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
et: Teie ühendus serveriga ei ole anonüümne ja see server toetab ainult anonüümseid teabeesitusi.

en: Your report was successful.
et: Teie teade on esitatud.

en: Remember your receipt for this report.
et: Pidage meeles selle teate kättesaamiskood.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
et: Kasutage 16-kohalist kättesaamiskoodi sisselogimiseks. See võimaldab vaadata teateid, mille oleme teile saatnud, ja lisada täiendavat teavet.

en: View your report
et: Vaadake oma teadet

en: Recipient selection
et: Saaja valimine

en: Recipients selected:
et: Valitud saajad:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
et: Valitavate saajate arvu ülempiir on täis.

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
et: Sellel etapil vastused järgmistele küsimustele puuduvad või on vigased:

en: You must select at least one recipient.
et: Peate valima vähemalt ühe saaja.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
et: Oodake, kuni fail(id) on üles laaditud.

en: The following steps have errors:
et: Järgmised etapid sisaldavad vigu:

en: Hide
et: Peida

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
et: Järgnev sammsammuline juhend aitab teil luua oma vihjeandmise platvormi.

en: Please choose a configuration profile:
et: Valige seadistusprofiil:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
et: Võimalda sellel administraatoril kasutajate paroole lähtestada.

en: Please choose a different username.
et: Valige teine kasutajanimi.

en: I have read and agree to the terms of the license.
et: Olen lugenud litsentsitingimusi ja nõustun nendega.

en: You have completed the platform wizard.
et: Olete platvormi viisardi läbinud.

en: Please summarize your report in a few words.
et: Kirjeldage oma teadet mõne sõnaga.

en: Describe your report in detail.
et: Kirjeldage oma teadet üksikasjalikult.

en: Do you want to provide your identification information?
et: Kas soovite esitada oma isikuandmeid?

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Other
et: Muu

en: Dear {RecipientName},
et: Austatud {RecipientName}!

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
et: Saatsime teile selle meili, sest teile on loodud kasutajakonto süsteemis: {Site}

en: Username: {Username}
et: Kasutajanimi: {Username}

en: Activation link: {Url}
et: Aktiveerimislink: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
et: Konto aktiveerimiseks ja oma parooli valimiseks vajutage aktiveerimislinki.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
et: Pärast aktiveerimist saate süsteemi sisse logida järgmise lingi kaudu: {LoginUrl}

en: Kind regards,
et: Lugupidamisega

en: Account activation
et: Konto aktiveerimine

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
et: Teie vihjeandmise platvorm on nüüd ligipääsetav aadressil:

en: To log in, visit:
et: Sisselogimiseks külastage:

en: Users' credentials:
et: Kasutajate identimisteave:

en: The platform will be automatically deleted on:
et: Platvorm kustutatakse automaatselt järgmisel kuupäeval:

en: Access instructions
et: Ligipääsujuhised

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
et: Hiljuti tuvastatud tegevuste arv näib olevat tavapärasest suurem.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
et: See võib osutada ründele (näiteks keegi tulvab süsteemi üle võltsteabega) või lihtsalt intensiivsemale kasutusele, mis on tingitud teie projekti suuremast nähtavusest.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
et: Uurige asja, et teha kindlaks, kas see on seletatav või mitte.

en: The activities with unusual stats are:
et: Ebatavaliste statistiliste näitajatega tegevused on järgmised:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
et: Server ei saa tagada uue teate salvestamist, seetõttu on teabeesitused välja lülitatud.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
et: Kaaluge võimalust paluda oma tehnilisel toel luua serveris rohkem kettaruumi.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
et: GlobaLeaksi tehnoloogia sisaldab serveri staatuse kontrollimise komponenti, mis annab teada, kui miski vajab teie tähelepanu.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
et: Lisateabe saamiseks logige sisse administraatori liidesesse ja vaadake jaotisi "System Stats" ja "Anomalies".

en: Anomaly detected in {NodeName}
et: Sõlmes {NodeName} tuvastati anomaalia

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
et: Käesoleva meiliga teatame, et järgmiste kasutajate PGP võti on aegumas või juba aegunud:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
et: Ilma kehtiva PGP võtmeta ei saa süsteem neile krüptitud teavitusi saata.

en: PGP key expiration alert
et: PGP võtme aegumise hoiatus

en: A new whistleblowing site has been registered.
et: Uus vihjeandmise sait on registreeritud.

en: Registration data:
et: Registreerimisandmed:

en: Site: {Url}
et: Sait: {Url}

en: Name: {Name}
et: Nimi: {Name}

en: Email: {Email}
et: Meiliaadress: {Email}

en: New whistleblowing site registered
et: Uus vihjeandmise sait registreeritud

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
et: See on platvormi administreerimisliidesest saadetud testmeil.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
et: Selle meili kättesaamine näitab, et server suutis SMTP meiliserveri autentida ja sellega andmeid vahetada.

en: Test email
et: Testmeil

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
et: Käesoleva meiliga teatame, et on esitatud taotlus määrata teie uueks meiliaadressiks {NewEmailAddress}.

en: Click the following link to validate this change:
et: Selle muudatuse kinnitamiseks vajutage järgmist linki:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
et: Kui teie seda muudatust ei taotlenud, vahetage parool ja võtke ühendust oma süsteemiadministraatoriga.

en: Email change request
et: Meiliaadressi muutmise taotlus

en: From: {Author}
et: Saatja: {Author}

en: Date: {EventTime}
et: Kuupäev: {EventTime}

en: From: Whistleblower
et: Saatja: vihjeandja

en: Date: {SubmissionDate}
et: Kuupäev: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
et: Silt: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
et: Staatus: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
et: Platvormi laaditud HTTPS-i sertifikaat on aegumas või juba aegunud.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
et: Aegumiskuupäev: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
et: Ilma kehtiva sertifikaadita on turvaline ligipääs platvormile tagatud ainult Tor-i kaudu.

en: Log in to solve the issue.
et: Probleemi lahendamiseks logige sisse.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
et: HTTPS-i sertifikaadi aegumise hoiatus

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
et: Tänaseks plaaninud HTTPS-i sertifikaadi automaatne uuendamine nurjus.

en: The system will keep trying.
et: Süsteem jätab üritamist.

en: Failed HTTPS certificate renewal
et: Nurjunud HTTPS-i sertifikaadi uuendamine

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
et: Käesoleva meiliga teatame, et hoidja on andnud teile õiguse vaadata teate {TipNum} vihjeandja isikuandmeid.

en: The report can be accessed at:
et: Teadet saab vaadata järgmisel aadressil:

en: Access to whistleblower's identity authorized
et: Vihjeandja isikuandmete vaatamise õigus antud

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
et: Käesoleva meiliga teatame, et hoidja ei andnud teile õigust vaadata teate {TipNum} vihjeandja isikuandmeid.

en: Access to whistleblower's identity denied
et: Vihjeandja isikuandmete vaatamise õigust ei antud

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
et: Käesoleva meiliga teatame, et saaja on taotlenud juurdepääsu teate {TipNum} vihjeandja isikuandmetele.

en: The request can be accessed at:
et: Taotlust saab vaadata järgmisel aadressil:

en: New request of access to a whistleblower's identity
et: Uus taotlus vihjeandja isikuandmete nägemiseks

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
et: Käesoleva meiliga teatame, et teate {TipNum} esitanud vihjeandja on esitanud oma isikuandmed.

en: The whistleblower has provided their identity
et: Vihjeandja on esitanud oma isikuandmed

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
et: Saatsime teile selle meili, sest on esitatud konto {Username} parooli muutmise taotlus.

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
et: Kui teie seda taotlust ei esitanud, võite käesolevat meili julgesti ignoreerida ja selle kustutada.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
et: Taotluse kinnitamiseks vajutage järgmist linki:

en: Password reset instructions
et: Parooli lähtestamise juhised

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
et: Käesoleva meiliga teatame, et teie PGP võti on aegumas või juba aegunud.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
et: Peaksite selle kehtivust pikendama ja uuendama platvormis olevat võtit või laadima üles uue võtme.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
et: Ilma kehtiva PGP võtmeta ei saa süsteem teile esitatavaid andmeid krüptida.

en: Click the link to activate the platform:
et: Platvormi aktiveerimiseks vajutage linki:

en: Activation
et: Aktiveerimine

en: A software update is available.
et: Saadaval on tarkvaravärskendus.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
et: Turvalisuse tagamiseks on mõistlik hoida platvormi ajakohasena.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
et: Uue versiooni uute funktsioonide ja veaparanduste kohta saate teavet muuteloost: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
et: Tarkvara värskendamise juhised on esitatud järgmisel aadressil asuvates dokumentides: {UpdateGuideUrl}

en: New report
et: Uus teade

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
et: Varaseim aegumiskuupäev on {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
et: Ärge unustage nendega tutvuda enne nende kustutamist.

en: Some reports will expire soon
et: Mõned teated aeguvad varsti

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
et: Käesoleva meiliga teatame, et vihjeandja on valinud teid oma teate saajaks.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
et: Teil palutakse pöörata selles sisalduvale teabele ja materjalidele erilist tähelepanu. Pidage meeles, et vihjeandjad seavad ennast üldiste huvide nimel sageli suurde isiklikku ohtu. Seetõttu tuleks teates sisalduvaid materjale käsitada väga olulisena.

en: Role: {Role}
et: Roll: {Role}

en: Password: {Password}
et: Parool: {Password}
