GlobaLeaks - en to cs translation catalogue (584 entries)

en: Log in
cs: Přihlášení

en: Theme customization
cs: Úprava tématu

en: Languages
cs: Jazyky

en: Text customization
cs: Přizpůsobení textů

en: Advanced
cs: Rozšířené

en: Question templates
cs: Šablony dotazů

en: Questionnaires
cs: Dotazníky

en: Add new questionnaire
cs: Přidat nový dotazník

en: Home
cs: Domů

en: Changelog
cs: Přehled změn

en: License
cs: Licence

en: Templates
cs: Šablony

en: Delete
cs: Smazat

en: Anomalies
cs: Anomálie

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Notifications
cs: Oznámení

en: file unavailable
cs: Soubor nedostupný

en: Date
cs: Datum

en: Expiration date
cs: Datum vypršení platnosti

en: Last Access
cs: Poslední přístup

en: Files
cs: Soubory

en: Comments
cs: Komentáře

en: Messages
cs: Zprávy

en: Details
cs: Detaily

en: Platform wizard
cs: Průvodce platformou

en: CREDIT CARD
cs: Kreditní karta

en: YOUR NAME
cs: Vaše jméno

en: Label the report
cs: Označte oznámení štítkem

en: Postpone the expiration date
cs: Odložit datum vypršení

en: Select all
cs: Označit vše

en: Deselect all
cs: Odznačit vše

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Channel
cs: Kanál

en: Preview
cs: Náhled

en: The whistleblower has already read the last update
cs: Oznamovatel si přečetl poslední aktualizaci.

en: The whistleblower has not read the last update yet
cs: Oznamovatel ještě nečetl poslední aktualizaci.

en: Move up
cs: Přesun nahoru

en: Move down
cs: Přesun dolů

en: Move left
cs: Přesun vlevo

en: Move right
cs: Přesun vpravo

en: Save all
cs: Uložit vše

en: Access control
cs: Řízení přístupu

en: Number
cs: Číslo

en: Regular expression validator
cs: Validátor regulárních výrazů

en: Minimum number of input characters
cs: Minimální počet vstupních znaků

en: Maximum number of input characters
cs: Maximální počet vstupních znaků

en: Earliest selectable date
cs: Nejdřívější zvolitelné datum

en: Latest selectable date
cs: Nejpozdější zvolitelné datum

en: 0 = auto
cs: 0 = automaticky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Attachment
cs: Příloha

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Change your password
cs: Změnit heslo

en: User
cs: Uživatel

en: Motivation
cs: Motivace

en: Status
cs: Stav

en: Request motivation
cs: Motivace žádosti

en: Reply motivation
cs: Zodpovědět motivaci

en: Request status
cs: Stav požadavku

en: Custodian
cs: Správce

en: Identity
cs: Identita

en: Access requested
cs: Požádáno o přístup

en: Request access to the whistleblower's identity
cs: Požádát o přístup k identitě oznamovatele

en: Please write a motivation
cs: Prosím vyplňte motivaci

en: Reply to the request
cs: Odpovědět na požadavek

en: Authorized
cs: Autorizovaný

en: Denied
cs: Zamítnutý

en: Waiting for authorization
cs: Čeká na autorizaci

en: New request
cs: Nový požadavek

en: Authorize
cs: Autorizovat

en: Deny
cs: Zamítnout

en: Deny access to the whistleblower's identity
cs: Zamítnout přístup k identitě oznamovatelů

en: Authorize access to the whistleblower's identity
cs: Povolit přístup k identitě oznamovatelů

en: URL redirects
cs: přesměrování URL

en: Anomaly detection thresholds
cs: Prahové hodnoty detekce anomálií

en: Available disk space
cs: Volné místo na disku

en: Last update
cs: Poslední aktualizace

en: Disable notifications to administrators
cs: Vypnout notifikace administrátorům

en: Disable notifications to custodians
cs: Vypnout notifikace správcům

en: Disable notifications to recipients
cs: Vypnout notifikace příjemcům

en: Score
cs: Skóre

en: Trigger question
cs: Spouštěcí otázka

en: Triggered by score:
cs: Spuštěno skórem

en: Weak
cs: Slabý

en: Acceptable
cs: Akceptovatelný

en: Strong
cs: Silný

en: Text shown on top of the interface for selecting channels
cs: Text zobrazený v horní části rozhraní pro výběr kanálů

en: Silence email notifications
cs: Tiché emailové notifikace

en: Turn on email notifications
cs: Zapnout emailové notifikace

en: Input validation
cs: Kontrola vstupu

en: Email address
cs: Emailová adresa

en: Custom
cs: Vlastní

en: None
cs: Nic

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Search
cs: Hledat

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
cs: Tento upravený text se nadále v rozhraní nezobrazuje. Původní text byl změněn nebo přesunut.

en: Stats
cs: Statistiky

en: Activities
cs: Aktivity

en: Reports
cs: Reporty

en: Report
cs: Oznámení

en: Users
cs: Uživatelé

en: From
cs: Od

en: Number of downloads
cs: Počet stažení

en: File size not accepted.
cs: Velikost souboru není akceptována.

en: Maximum file size is:
cs: Maximální velikost souboru je:

en: Scheduled jobs
cs: Plánované úlohy

en: Regenerate
cs: Obnovit

en: Display options alphabetically
cs: Zobrazit v abecedním pořadí

en: Enable email notifications for:
cs: Povolit emailové notifikace pro:

en: Disable
cs: Zakázat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Use as default
cs: Použít jako výchozí

en: Collapse
cs: Sbalit

en: Expand
cs: Rozbalit

en: Select
cs: Vyberte

en: Deselect
cs: Odznačit

en: Surname
cs: Příjmení

en: New
cs: Nové

en: Opened
cs: Otevřeno

en: Closed
cs: Zavřít

en: Placeholder
cs: Zástupce

en: Print
cs: Tisk

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: First
cs: První

en: Last
cs: Poslední

en: Send a test email to your email address.
cs: Poslat testovací email na Vaši emailovou adresu.

en: Block the submission
cs: Zablokujte oznámení

en: Skip the recipient account creation.
cs: Přeskočit vytvoření účtu příjemce.

en: Send activation link
cs: Odeslat odkaz k aktivaci

en: Password reset
cs: Resetovat heslo

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
cs: Jeden nebo více příjemců dosud neprovedli první přihlášení. To znamená, že nebudou dostávat zprávy.

en: This user has not performed the first login yet.
cs: Tento uživatel dosud neprovedl první přihlášení.

en: seconds
cs: sekund

en: This domain name is not available.
cs: Tento název domény není k dispozici.

en: Mark as important
cs: Označit jako důležité

en: Copy to clipboard
cs: Kopírovat do schránky

en: Logout
cs: Odhlášení

en: Give this recipient ability to grant user access to reports
cs: Přidat tomuto příjemci schopnost nastavit přístup k reportům

en: Grant access
cs: Poskytnout přístup

en: Revoke access
cs: Odvolat přístup

en: Assigned to
cs: Přiřazeno k

en: Not provided.
cs: Není k dispozici.

en: File a report
cs: Podat oznámení

en: Select a reporting channel:
cs: Vyberte kanál hlášení:

en: Before proceeding, please set a new password.
cs: Než budete pokračovat, nastavte prosím nové heslo.

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
cs: Před pokračováním povolte dvoufaktorové ověření.

en: Enable
cs: Povoleno

en: Low
cs: Nízký

en: High
cs: Vysoká

en: megabytes
cs: MB

en: percentage
cs: procenta

en: Save
cs: Uložit

en: Type
cs: Typ

en: Severity
cs: Závažnost

en: Object
cs: Objekt

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Name
cs: Jméno

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Whistleblower's last access
cs: Poslední přístup oznamovatele

en: Substatuses
cs: Podstav

en: Add
cs: Přidat

en: Label
cs: Štítek

en: This field is mandatory
cs: Toto pole je povinné

en: Edit
cs: Editovat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Report statuses
cs: Stav oznámení

en: Channels
cs: Kanály

en: Hidden
cs: Skrytý

en: Description
cs: Popis

en: Questionnaire
cs: Dotazník

en: Recipients
cs: Příjemci

en: days
cs: dnů

en: Set the value to 0 to disable this feature.
cs: Nastavte hodnotu na 0, chcete-li tuto funkci zakázat.

en: Show the questionnaire navigation interface
cs: Zobrazit navigační rozhraní dotazníku

en: Allow whistleblowers to select their recipients
cs: Povolit oznamovatelům zvolit příjemce

en: Select all recipients by default
cs: Vyberte standardně všechny příjemce

en: Maximum number of selectable recipients:
cs: Maximální počet zvolitelných příjemců

en: Show recipients in alphabetical order
cs: Ukázat příjemce v abecedním pořadí

en: Show recipient details on the status page of the report
cs: Zobrazit detaily o příjemcích na stránce o stavu oznámení

en: Enable comments
cs: Povolit komentáře

en: Allow the whistleblower to write comments
cs: Povolit oznamovateli psát komentáře

en: Enable private messages
cs: Povolit soukromé zprávy

en: Allow the whistleblower to send messages
cs: Povolit oznamovateli posílat zprávy

en: Allow the whistleblower to add attachments
cs: Povolit oznamovateli přidat přílohy k oznámení

en: Additional questionnaire
cs: Dodatečný dotazník

en: Scoring system options
cs: Možnosti bodování systému

en: Threshold
cs: Práh

en: Value
cs: Hodnota

en: Medium
cs: Střední

en: Software version:
cs: Verze software:

en: Restrict access to specific IP addresses
cs: Omezit přístup k určitým IP adresám

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Allowed IP addresses
cs: Povolené IP adresy

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Each entry must be separated with a comma.
cs: Každá položka musí být oddělena čárkou.

en: Example:
cs: Příklad:

en: Hostname
cs: Hostitelské jméno

en: Organization
cs: Organizace

en: Invalid email address
cs: Neplatná emailová adresa

en: City
cs: Město

en: Country
cs: Země

en: Country code
cs: Kód země

en: Generate
cs: Generovat

en: Private Key
cs: Privátní klíč

en: Certificate Signing Request
cs: Požadavek na podpis certifikátu

en: Download
cs: Stáhnout

en: Certificate
cs: Certifikát

en: Valid until:
cs: Platný do:

en: Issuer:
cs: Vydavatel:

en: Intermediate Certificates
cs: Podřízený certifikát.

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
cs: Platforma podporuje konfiguraci HTTPS prostřednictvím tohoto rozhraní.

en: Automatic configuration
cs: Automatická konfigurace

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
cs: Použití automatické konfigurace HTTPS zajistí celý proces vyžádání, povolení a obnovení certifikátů od certifikační autority Let's Encrypt.

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
cs: Platforma musí být dosažitelná prostřednictvím veřejné IP adresy a zvolený název hostitele musí mít odpovídající záznam DNS, který odkazuje na tuto adresu.

en: Proceed
cs: Provést

en: Manual configuration
cs: Manuální konfigurace

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
cs: Průvodce manuální konfigurací vás provede nastavením HTTPS od alternativní certifikační autority.

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Auto-renewal
cs: Automatické obnovení

en: Tor Onion Service
cs: Služba Tor Onion

en: Anonymize outgoing connections
cs: Anonymizace odchozích spojení

en: Let the platform be reachable without Tor
cs: Povolit dostupnost bez Tor.

en: Roles enabled to use the platform without Tor
cs: Role povolené používat platformu bez nástroje Tor

en: Whistleblower
cs: Oznamovatel

en: To
cs: Do

en: Default mail configuration in use. Please consider using a private mail server.
cs: Používá se výchozí konfigurace poštovního serveru. Zvažte prosím použití vlastního poštovního serveru.

en: SMTP email address
cs: Emailová adresa pro SMTP server

en: SMTP server address
cs: Adresy serverů SMTP

en: SMTP server port
cs: Port serveru SMTP

en: Security
cs: Zabezpečení

en: Require authentication
cs: Vyžadovat ověření

en: Password
cs: Heslo

en: Number of hours before sending a report expiration alert
cs: Počet hodin před odesláním upozornění na expiraci

en: Test the configuration
cs: Testovat konfiguraci

en: Reset SMTP configuration
cs: Resetujte SMTP configuration

en: Reset notification templates to default
cs: Obnovit šablony notifikací na výchozí hodnoty

en: Template
cs: Šablona

en: Question
cs: Otázka

en: Single-line text input
cs: Jednořádkový vstup

en: Multi-line text input
cs: Víceřádkový vstup

en: Selection box
cs: Výběr možností

en: Multiple choice input
cs: Vstup jako výběr možností

en: Terms of service
cs: Podmínky užívání služby

en: Date range
cs: Časové období

en: Group of questions
cs: Skupina otázek

en: Row
cs: Řádka

en: Column
cs: Sloupec

en: Width
cs: Šířka

en: Question group
cs: Skupina otázek

en: Hint
cs: Nápověda

en: Mandatory
cs: Povinné

en: Accept multiple file uploads
cs: Akceptován příjem více souborů

en: Accept multiple answers
cs: Povolit více odpovědí

en: Template override
cs: Přepsání šablony

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Checkbox label
cs: Zaškrtávací políčko

en: Add multimedia content
cs: Přidat multimediální obsah

en: Image
cs: Obrázek

en: Text shown upon negative answer
cs: Text zobrazený při záporné odpovědi

en: Trigger conditions
cs: Podmínky spuštění

en: Sufficient
cs: Dostatečný

en: Options
cs: Volby

en: Addition
cs: Přidání

en: Multiplier
cs: Násobitel

en: Questions
cs: Dotazy

en: Add new question
cs: Přidat novou otázku

en: Add question from template
cs: Přidat otázku dle šablony

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Steps
cs: Kroky

en: Project name
cs: Jméno iniciativy

en: Homepage title
cs: Název domovské stránky

en: Presentation
cs: Prezentace

en: Question to solicit possible whistleblowers
cs: Otázky pro získávání možných oznamovatelů

en: Whistleblowing button
cs: Tlačítko zapískání oznamovatele.

en: Disclaimer
cs: Odmítnutí odpovědnosti

en: Footer
cs: Patička

en: Upload
cs: Načíst

en: Language:
cs: Jazyk:

en: Add custom text
cs: Přidat vlastní text

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Original text
cs: Originální text

en: Original translation
cs: Originální překlad

en: Custom translation
cs: Vlastní překlad

en: Disable submissions
cs: Zakázat podání oznámení

en: Enable encryption
cs: Povolit šifrování

en: Enable administrators to change user passwords
cs: Umožněte správcům měnit hesla uživatelů

en: Administrators authorized to change user passwords:
cs: Správci mají oprávnění ke změně uživatelských hesel:

en: Enable multisite feature
cs: Povolit funkci multisite

en: Enable simplified login
cs: Povolit zjednodušené přihlášení

en: Enable search engines indexing
cs: Povolit vyhledávačům indexování.

en: Default questionnaire
cs: Výchozí dotazník

en: Show contexts in alphabetical order
cs: Ukázat kontexty v abecedním pořadí

en: Size limit for file attachments
cs: Limit velikosti pro přílohy

en: Require two factor authentication
cs: Vyžaduje dvoufaktorové ověření

en: Password change interval
cs: Interval změny hesla

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
cs: Z bezpečnostních důvodů jsou v pravidelných intervalech vyžadovány změny hesla.

en: Number of days till notifying unread reports to users
cs: Počet dní do oznámení nepřečtených zpráv uživatelům

en: Disable the privacy panel
cs: Zakázat panel o ochraně osobních údajů.

en: Enable custom privacy panel
cs: Povolit vlastní panel soukromí

en: Custom privacy panel
cs: Vlastní panel soukromí

en: Enable custodian user role
cs: Povolit roli depozitáře

en: Enable scoring system
cs: Aktivovat systém hodnocení

en: Logging level
cs: Přihlašovací úroveň

en: Log accesses of internal users
cs: Přístupy interních uživatelů

en: Notify administrators of software problems
cs: Notifikovat administrátory o problémech se softwarem

en: Notify developers of software problems
cs: Notifikovat vývojáře ohledně problémů se softwarem

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
cs: Povolením této volby budete přispívat k vývoji a zabezpečení této platformy.

en: Reset reports
cs: Resetujte podání oznámení

en: Settings
cs: Nastavení

en: Case management
cs: Správa oznámení

en: Network
cs: Síť

en: Sites
cs: Stránky

en: Mode:
cs: Režim

en: Configure
cs: Nastavení

en: Subdomain
cs: Podstránky

en: Creation date:
cs: Datum vytvoření:

en: Root domain used for secondary sites
cs: Kořenová doména pro sekundární stránky

en: Use the first site for administrative purposes only
cs: První stránku použijte pouze pro administrativní účely

en: Allow users to sign up
cs: Povolit uživatelům registraci

en: Enable terms of service
cs: Aktivovat smluvní podmínky

en: Title
cs: Název

en: Public name
cs: Veřejné jméno

en: Send reset link
cs: Odeslat resetovací odkaz

en: Set password
cs: Nastavit heslo

en: The chosen password is too weak. A valid password should be at least 12 characters long and contain a variety of characters including at least a lowercase character, a capital character, a number and a special character.
cs: Zvolené heslo je příliš slabé. Heslo by mělo mít alespoň 12 znaků a mělo by obsahovat malé písmeno, velké písmeno, číslo a zvláštní znak.

en: Force password change
cs: Vynutit změnu hesla

en: The user will be forced to change its password on next login.
cs: Uživatel bude bude muset po prvním přihlášení změnit heslo.

en: Disable two factor authentication
cs: Zakázat dvoufaktorové ověřování

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable email notifications
cs: Povolit emailová upozornění

en: Details of the PGP key:
cs: Detaily PGP klíče:

en: Fingerprint
cs: Otisk klíče

en: Set up encryption by providing a PGP public key
cs: Nastavte šifrování poskytnutím veřejné části PGP klíče.

en: Give this admin ability to change user passwords
cs: Umožněte tomuto administrátorovi měnit uživatelská hesla

en: Forcefully selected
cs: Nastaveno administrátorem

en: Allow the recipient to delete reports
cs: Povolit příjemcům smazat oznámení

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
cs: Povolit příjemci odložit datum expirace oznámení

en: Give the user administrative access to the following features:
cs: Poskytněte uživateli administrativní přístup k následujícím funkcím:

en: Request date
cs: Datum požadavku

en: Report date
cs: Datum podání oznámení

en: Authorization
cs: Autorizace

en: Requests
cs: Požadavky

en: The validation link is either incorrect or has expired.
cs: Odkaz k ověření je buď nesprávný nebo vypršel.

en: Your new email address has been validated.
cs: Vaše nová e-mailová adresa byla ověřena.

en: Forgot password?
cs: Zapoměl(a) jste heslo?

en: Enter the two factor authentication code
cs: Zadejte dvoufaktorový ověřovací kód

en: Authentication failed
cs: Chyba ověření

en: The code is either invalid or expired.
cs: Kód je neplatný nebo vypršel.

en: Please select your account:
cs: Vyberte, prosím, váš účet

en: Now type your password, then click 'Log in':
cs: Nyní vepište své heslo, poté stiskněte "Přihlásit":

en: Text shown after the user has selected the option.
cs: Text bude zobrazen poté, co uživatel vybral jednu z možností.

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Assign score points
cs: Přidělit bodové skóre

en: Are you sure?
cs: Jste si jistý?

en: Close
cs: Zavřít

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
cs: Vezměte prosím na vědomí, že všechna související data budou navždy smazána.

en: Enable two factor authentication
cs: Povolit dvoufaktorové ověřování

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
cs: Než budete pokračovat, přečtěte si pozorně dokumentaci na adrese:

en: Account recovery key
cs: Klíč pro obnovení účtu

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
cs: Vytvořte kopii a uložte ji na bezpečném místě. Pokud ztratíte heslo, budete moci obnovit přístup ke svému účtu bez ztráty dat.

en: Enter a name for the copy
cs: Zadejte název kopie

en: Request support
cs: Požádat podporu

en: Thank you.
cs: Děkujeme Vám.

en: We will try to get back to you as soon as possible.
cs: Pokusíme se vrátit se k Vám co nejdříve.

en: Submit
cs: Odeslat

en: The connection is not secure.
cs: Spojení není bezpečné.

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
cs: Platforma stále není nakonfigurována pro připojení via HTTPS a měla by být použita pouze pro účely testování.

en: Please write a motivation for the reply
cs: Prosím, napište zdůvodnění odpovědi.

en: Send
cs: Odeslat

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
cs: Potvrzením odložíte datum expirace do:

en: By confirming, you will set a remainder on date:
cs: Potvrzením nastavíte zbývající datum:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
cs: Toto je demo platforma, nepoužívejte ji prosím pro skutečné podání oznámení.

en: Install an authenticator app on your phone
cs: Nainstalujte si do telefonu ověřovací aplikaci

en: Scan the QR code with the app
cs: Naskenujte QR kód pomocí aplikace

en: Error!
cs: Chyba!

en: Internal server error
cs: Interní chyba serveru

en: Error on input validation
cs: Chyba při kontrole vstupu

en: Resource not found
cs: Zdroj nenalezen

en: Forbidden operation
cs: Provedení nepovoleno

en: The specified old password is not valid
cs: Zadané heslo není správné

en: Resource can only be accessed via the Tor network
cs: Zdroj může být přístupný pouze uvnitř sítě Tor

en: The upload request exceeds the size limit
cs: Požadavek na upload přesahuje povolenou velikost.

en: Current password
cs: Současné heslo

en: New password
cs: Nové heslo

en: The new password must be different from the current one.
cs: Nové heslo musí být rozdílné od stávajícího.

en: Type your new password again
cs: Zadejte své nové heslo

en: The two passwords do not match
cs: Hesla nejsou shodná

en: Validation of email address change in progress.
cs: Ověření změny e-mailové adresy probíhá.

en: Please check your inbox for further instructions.
cs: Prosím, zkontrolujte doručenou poštu pro další postup.

en: Warning
cs: Varování

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
cs: Důrazně doporučujme k návštěvě těchto stránek použít desktopovou aplikaci s názvem Tor Browser, která chrání vaši identitu.

en: Download the Tor Browser
cs: Stáhnout prohlížeč Tor

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
cs: Pak zkopírujte a vložte následující adresy do Tor prohlížeče:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
cs: Už jste podal oznámení? Zadejte své potvrzení.

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
cs: Příjemce je buď neplatný nebo platnost oznámení vypršela.

en: Select a file or drag it here.
cs: Vyberte soubor nebo jej sem přetáhněte.

en: Size:
cs: Velikost:

en: Uploading files…
cs: Nahrávám soubory...

en: Upload completed successfully!
cs: Nahrání úspěšně proběhlo!

en: Estimated upload time:
cs: Odhadovaná doba nahravání:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
cs: Příjemci požadují, abyste vyplnili dodatečný dotazník.

en: Fill the additional questionnaire
cs: Vyplňte dodatečný dotazník

en: From:
cs: Od:

en: To:
cs: Do:

en: Filename
cs: Jméno souboru

en: Upload date
cs: Datum uploadu

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Questionnaire answers
cs: Odpovědi z dotazníků

en: Step
cs: Krok

en: Status:
cs: Stav

en: Files attached by recipients
cs: Přílohy od příjemců

en: Upload a file:
cs: Nahrání souboru:

en: Welcome!
cs: Vítejte!

en: For the user documentation, visit:
cs: Pro uživatelskou dokumentaci navštivte:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
cs: Pokud potřebujete technickou podporu, máte obecné dotazy nebo máte nové nápady pro software:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
cs: Pokud chcete přispět k vývoji software nebo nahlásit chybu, založte, prosím, hlášení v našem ticket systému:

en: Join our chat:
cs: Připojte se k našemu chatu:

en: Follow the project on:
cs: Sledujte projekt na:

en: An update is available:
cs: Je dostupná aktualizace:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
cs: Doporučujeme jít do sekce „Předvolby“, abyste získali „Klíč pro obnovení účtu“ a bezpečně jej uložili. Tento klíč bude nezbytný pro obnovení přístupu k platformě a k vašim údajům v případě, že své heslo zapomenete.

en: The provided recovery key is invalid.
cs: Zadaný obnovovací klíč je neplatný.

en: The provided reset token is invalid or expired.
cs: Zaslaný reset token je neplatný nebo vypršela jeho platnost.

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
cs: Zadejte uživatelské jméno účtu nebo e-mailovou adresu a požádejte o obnovení hesla.

en: Enter your email address to request a password reset.
cs: Zadejte svou e-mailovou adresu pro reset hesla.

en: Password reset requested.
cs: Požadováno obnovení hesla.

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
cs: Zadejte klíč pro obnovení šifrování a dokončete postup pro resetování hesla

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
cs: Správce byl požádán o přístup k identitě oznamovatele

en: Date of the request
cs: Datum požadavku

en: Show
cs: Ukázat

en: Congratulations!
cs: Gratulujeme!

en: You have completed the platform activation.
cs: Právě jste dokončili aktivaci platformy.

en: Success!
cs: Výborně!

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
cs: Vaše whistleblowingová platforma je téměř hotova!

en: Check your inbox to activate it.
cs: Zkontrolujte svou doručenou poštu pro aktivaci.

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
cs: Pokud nedojde k aktivaci do 24 hodin, bude platforma automaticky odstraněna.

en: Sign up
cs: Registrovat se

en: Site
cs: Stránky

en: Confirmation
cs: Potvrzení

en: Invalid confirmation
cs: Neplatné potvrzení

en: Invalid phone number
cs: Neplatné telefonní číslo

en: Address
cs: Adresa

en: Fiscal code
cs: Daňový kód

en: Tax code
cs: DIČ

en: The answer is too short
cs: Odpověď je příliš krátká.

en: The specified input is not valid.
cs: Zadaný vstup není platný.

en: The specified input is not valid:
cs: Zadaný vstup je neplatný:

en: please enter a valid email address.
cs: Prosím vložte platnou emailovou adresu.

en: please enter numbers only.
cs: Vkládejte prosím pouze čísla.

en: Submissions disabled
cs: Podání oznámení zakázána

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
cs: Připojujete se k serveru neanonymně. Tento server podporuje pouze anonymní oznámení.

en: Your report was successful.
cs: Podání Vašeho oznámení proběhlo úspěšně.

en: Remember your receipt for this report.
cs: Zapamatujte si potvrzení o tomto oznámení.

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
cs: Použijte 16. místný kód k přihlášení. Umožní vám zobrazit všechny zprávy, které jsme vám poslali, a také přidat další informace.

en: View your report
cs: Zobrazit Vaše oznámení

en: Recipient selection
cs: Výběr příjemce

en: Select the recipients of your report:
cs: Vyberte příjemce zprávy:

en: Recipients selected:
cs: Vybraní příjemci:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
cs: Dosáhli jste maximálního počtu volitelných příjemců.

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
cs: Následující příjemci obdrží vaše oznámení nebylo možné zrušit jejich výběr:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
cs: V tomto kroku jsou odpovědi na následující otázky buď chybějící nebo neplatné:

en: You must select at least one recipient.
cs: Musíte vybrat alespoň jednoho příjemce.

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
cs: Čekáme na dokončení nahrávání souborů.

en: The following steps have errors:
cs: Následující kroky jsou chybné:

en: Hide
cs: Skrýt

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
cs: Následující popis jednotlivých kroků vás provede vytvořením vaší whistleblowingové platformy.

en: Please choose a configuration profile:
cs: Prosím zvolte profil konfigurace:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
cs: Umožněte tomuto administrátorovi resetovat uživatelská hesla.

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
cs: Doporučujeme vybrat tuto možnost, pokud chcete chránit data před ztrátou v situaci, kdy příjemci ztratí svá hesla. Ale nedoporučujeme použít tuto funkci, pokud chcete nastavit systém, kde mají přístup k oznámením pouze příjemci.

en: Please choose a different username.
cs: Zvolte prosím jiné uživatelské jméno.

en: I have read and agree to the terms of the license.
cs: Přečetl/-a jsem si podmínky licence a souhlasím s nimi.

en: You have completed the platform wizard.
cs: Právě jste dokončili průvodce základním nastavením.

en: Please summarize your report in a few words.
cs: Popište své oznámení několika slovy.

en: Describe your report in detail.
cs: Podrobně popište své oznámení.

en: Where did the facts happen?
cs: Kde se to stalo?

en: When did the facts happen?
cs: Kdy se to stalo?

en: I'm a victim
cs: Jsem oběť

en: I'm involved in the facts
cs: Jsem zapletený do faktů

en: I witnessed the facts in person
cs: Byl jsem svědkem

en: I was personally told by a direct witness
cs: Osobně mi to řekl svědek

en: It is a rumor I heard
cs: Je to fáma, kterou jsem slyšel

en: How are you involved in the reported facts?
cs: Jak jste zapojeni do uváděného oznámení?

en: Do you have evidence to support your report?
cs: Máte důkazy na podporu svého oznámení?

en: Please attach the evidence to support your report.
cs: Nahrajte soubory na podporu Vašeho oznámení.

en: Please describe the evidence in detail.
cs: Popiště Vaše oznámení do detailu.

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
cs: Důkladný popis předložených důkazů zvyšuje naši schopnost vyhodnotit nároky a prošetřit. Dávejte pozor, abyste odkazovali na významné části všech odeslaných videí, obrázků nebo dokumentů.

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
cs: Nahlásili jste skutečnosti jiným organizacím a/nebo osobám?

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
cs: Uveďte prosím organizace a/nebo osoby, které jste o těchto skutečnostech informovali.

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
cs: Prošetřily tyto organizace vaše tvrzení? Pokud ano, jaký byl výsledek?

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
cs: Jakého výsledku chcete s naší podporou dosáhnout?

en: Do you want to provide your identification information?
cs: Chcete poskytnout informace o Vaší identitě?

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Alternative contact method
cs: Alternativní kontakt

en: I prefer to be contacted via this platform only
cs: Preferuji být kontaktován pouze prostřednictvím této platformy

en: Other
cs: Další

en: Dear {RecipientName},
cs: Vážený/á {RecipientName},

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
cs: Tento e-mail jste obdrželi, protože pro vás byl v systému vytvořen uživatelský účet: {Site}

en: Username: {Username}
cs: Uživatelské jméno: {Username}

en: Activation link: {Url}
cs: Aktivační odkaz: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
cs: Klikněte na aktivační odkaz, abyste pokračovali k aktivaci účtu a nastavili své uživatelské heslo.

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
cs: Po úspěšné aktivaci budete mít přístup do systému pomocí následujícího odkazu: {LoginUrl}

en: Kind regards,
cs: S poděkováním,

en: Account activation
cs: Aktivace účtu

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
cs: Vaše whistleblowingová platforma je dostupná na:

en: To log in, visit:
cs: Za účelem přihlášení navštivte:

en: Users' credentials:
cs: Pověření uživatele

en: The platform will be automatically deleted on:
cs: Platforma bude automaticky smazána:

en: Access instructions
cs: Přístupové pokyny

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
cs: Byl detekován vyšší počet aktivit než je obvyklé.

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
cs: Toto může být projevem probíhajícího útoku (například někdo se snaží zaplavit Váš server zbytečnými informacemi) nebo může jít o pouhý nárůst popularity Vašeho webu.

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
cs: Prozkoumat hlášení za účelem zjištění zda je legitimní.

en: The activities with unusual stats are:
cs: Aktivity s neobvyklou statistikou:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
cs: Server nemohl zajistit uložení nového oznámení. Příjem dalších oznámení je proto zastaven.

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
cs: Prosím požádejte vaši technickou podporu o rozšíření dostupného prostoru na disku.

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
cs: Globaleaks technologie zajišťuje serverovou kontrolu stavu jednotlivých komponent a upozorní Vás na případné situace, které vyžadují vaši zvýšenou pozornost.

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
cs: Pro více informací se přihlašte do administrátorského rozhraní a projděte sekci "Systémové statistiky" a "Anomálie".

en: Anomaly detected in {NodeName}
cs: Anomálie detekována na uzlu {NodeName}.

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
cs: Toto je e-mailové upozornění, že platnost PGP klíče těchto uživatelů vypršela nebo zanedlouho vyprší:

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
cs: Bez platného PGP certifikátu jim systém nebude schopný poslat šifrovaná upozornění.

en: PGP key expiration alert
cs: Upozornění na vypršení platnosti PGP certifikátu.

en: A new whistleblowing site has been registered.
cs: Bylo zaregistrována nová whistleblowingová stránka.

en: Registration data:
cs: Registrační údaje

en: Site: {Url}
cs: Stránka: {Url}

en: Name: {Name}
cs: Jméno: {Name}

en: New whistleblowing site registered
cs: Nová whistleblowingová stránka registrována.

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
cs: Toto je testovací email zaslaný z administrativního rozhraní.

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
cs: Přijetí tohoto emailu značí, že server se byl schopen přihlásit na SMTP server a úspěšně s ním komunikovat.

en: Test email
cs: Testovací email

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
cs: Tento email je upozornění, že byla podána žádost o změnu vaší e-mailové adresy na {NewEmailAddress}.

en: Click the following link to validate this change:
cs: Klepnutím na následující odkaz potvrdíte tuto změnu:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
cs: Pokud jste o tuto změnu nežádali, změňte heslo a obraťte se na správce systému.

en: Email change request
cs: Žádost o změnu e-mailu

en: From: {Author}
cs: Od: {Author}

en: Date: {EventTime}
cs: Datum: {EventTime}

en: From: Whistleblower
cs: Od: Oznamovatel

en: Date: {SubmissionDate}
cs: Datum: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
cs: Štítek: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
cs: Stav: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
cs: Certifikát HTTPS načtený na platformě brzy vyprší nebo již vypršel.

en: Expiration date: {ExpirationDate}
cs: Doba expirace: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
cs: Bez platného certifikátu bude platforma bezpečně přístupná pouze prostřednictvím služby Tor.

en: Log in to solve the issue.
cs: Přihlaste se pro vyřešení problému.

en: Expiration alert for HTTPS certificate
cs: Výstraha ohledně vypršení platnosti certifikátu HTTPS

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
cs: Automatické obnovení certifikátu HTTPS naplánované pro dnešek právě selhalo.

en: The system will keep trying.
cs: Systém to bude i nadále zkoušet.

en: Failed HTTPS certificate renewal
cs: Selhalo obnovení certifikátu HTTPS

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
cs: Toto je e-mailové upozornění, že správce Vám povolil přístup k identitě oznamovatele oznámení {TipNum}.

en: The report can be accessed at:
cs: Oznámení je dostupné na adrese:

en: Access to whistleblower's identity authorized
cs: Přístup k identitě oznamovatele schválen

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
cs: Toto je e-mailové upozornění, že správce Vám zamítl přístup k identitě oznamovatele oznámení {TipNum}.

en: Access to whistleblower's identity denied
cs: Přístup k identitě oznamovatele zamítnut

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
cs: Toto je emailové upozornění, že příjemce požaduje přístup k identitě oznamovatele oznámení {TipNum}.

en: The request can be accessed at:
cs: Oznámení je dostupné na adrese:

en: New request of access to a whistleblower's identity
cs: Nový požadavek na přístup k identitě oznamovatele

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
cs: Toto je e-mailové upozornění, že oznamovatel oznámení {TipNum} poskytl svou identitu.

en: The whistleblower has provided their identity
cs: Oznamovatel poskytl svou identitu

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
cs: Tento e-mail jste obdrželi, protože bylo požadováno resetování hesla pro účet: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
cs: Pokud jste tuto žádost neučinili, můžete tento e-mail ignorovat a smazat.

en: You can confirm your request by clicking the following link:
cs: Požadavek můžete potvrdit kliknutím na následující odkaz:

en: Password reset instructions
cs: Pokyny pro obnovení hesla

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
cs: Touto zprávou Vás chceme upozornit, že Vašemu certifikátu vypršela či zanedlouho vyprší platnost.

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
cs: Měli byste prodloužit jeho platnost a aktualizovat současný klíč nebo nahrát klíč nový.

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
cs: Bez poskytnutí validního PGP klíče nebude systém schopen data s vámi sdílená zašifrovat.

en: Click the link to activate the platform:
cs: Pro dokončení aktivace platformy klikněte na odkaz:

en: Activation
cs: Aktivace

en: A software update is available.
cs: Je k dispozici aktualizace softwaru.

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
cs: Doporučeným bezpečnostním postupem je udržovat platformu aktualizovanou na poslední dostupnou verzi.

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
cs: Pro informace o nových vlastnostech a opravách v nové verzi, zkontrolujte seznam změn na: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
cs: Pro instrukce ohledně postupu aktualizace, nahlédněte, prosím, do dokumentace na {UpdateGuideUrl}

en: This is an email to notify you that a recipient has granted you access to one or more reports.
cs: Toto je e-mailové upozornění, že správce Vám zpřístupnil jeden nebo více reportů.

en: New report
cs: Nové oznámení

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
cs: Nejbližší den vypršení je {EarliestExpirationDate}.

en: Please remember to check them before they are deleted.
cs: Pamatujte na jejich kontrolu před smazáním

en: Some reports will expire soon
cs: Doba uložení některých oznámení brzy vyprší

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
cs: Toto je emailové upozornění, že oznamovatel vás vybral jako příjemce oznámení.

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
cs: Prosím, věnujte zvláštní pozornost obsaženým informacím a materiálům. Mějte na paměti, že oznamovatelé se často vystavují  obrovským osobním rizikům. Informacím poskytnutým v rámci tohoto oznámení by proto měla být věnována vysoká důležitost.

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
cs: Toto je e-mailové upozornění o aktualizaci u existujícího oznámení.

en: Report updated
cs: Oznámení bylo aktualizováno

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
cs: Toto je e-mailové upozornění na přítomnost nepřečtených nebo aktualizovaných oznámení.

en: Reminder about unread or updated reports
cs: Připomínka o nepřečtených nebo aktualizovaných oznámení

en: Password: {Password}
cs: Heslo: {Password}
