GlobaLeaks - en to bo translation catalogue (573 entries)

en: Log in
bo: ནང་འཛུལ།

en: Theme customization
bo: རང་བཟོས་དཔེ་སྒྲོམ།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས།

en: Text customization
bo: རང་བཟོས་ཡི་གེ།

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ།

en: Question templates
bo: དྲི་བའི་མ་དཔེ།

en: Questionnaires
bo: དྲི་ཚན།

en: Add new questionnaire
bo: དྲི་ཚན་གསར་པ་སྣོན།

en: Home
bo: མདུན་ངོས།

en: Changelog
bo: ཐོ་འགོད་བསྒྱུར་བ།

en: License
bo: ཆོག་མཆན་ལག་ཁྱེར།

en: Templates
bo: མ་དཔེ།

en: Delete
bo: སུབ།

en: Anomalies
bo: སྤྱིི་འགྲེ་མིན་པ།

en: Preferences
bo: གདམ་ག

en: Notifications
bo: བརྡ་ཐོ།

en: file unavailable
bo: ཡིག་ཆ་མིན་འདུག

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས།

en: Expiration date
bo: དུས་ཡོལ་ཚེས་གྲངས།

en: Last Access
bo: ལྟ་སྤྱོད་མཐའ་མ།

en: Files
bo: ཡིག་ཆ།

en: Comments
bo: མཆན།

en: Messages
bo: འཕྲིན་ཐུང་།

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ།

en: Platform wizard
bo: གླེང་སྟེགས་ཝི་ཛཌ།

en: CREDIT CARD
bo: བུན་བྱང་།

en: YOUR NAME
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང་།

en: Label the report
bo: སྙན་ཐོ་རྟགས་རྒྱག

en: Postpone the expiration date
bo: དུས་ཡོལ་ཚེས་གྲངས་ཕྱི་བཤོལ་བྱ།

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས།

en: Deselect all
bo: ཆ་ཚང་མི་འདེམས།

en: Refresh
bo: གསར་འདོན།

en: Preview
bo: སྔོན་བལྟ།

en: The whistleblower has already read the last update
bo: གསང་སྒྲོག་པ་ཡིས་གསར་སྒྱུར་མཐའ་མ་དེ་ཀློག་ཟིན་འདུག

en: The whistleblower has not read the last update yet
bo: གསང་སྒྲོག་པ་ཡིས་གསར་སྒྱུར་མཐའ་མ་དེ་ད་དུང་ཀློག་མི་འདུག

en: Move up
bo: ཡར་སྤོ།

en: Move down
bo: མར་སྤོ།

en: Move left
bo: གཡོན་སྤོ།

en: Move right
bo: གཡས་སྤོ།

en: Import
bo: ནང་འདྲེན།

en: Export
bo: ཕྱི་འདྲེན།

en: Save all
bo: ཆ་ཚང་ཉར་ཚགས་བྱ།

en: Access control
bo: ལྟ་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན།

en: Number
bo: ཨང་གྲངས།

en: Email
bo: གློག་འཕྲིན།

en: Regular expression validator
bo: རྒྱུན་གཏན་བརྗོད་ཚུལ་འཐད་ལྡན་ཡོ་ཆས།

en: Minimum number of input characters
bo: ནང་འཇུག་ཡིག་འབྲུ་ཡི་ཉུང་མཐའི་ཨང་གྲངས།

en: Maximum number of input characters
bo: ནང་འཇུག་ཡིག་འབྲུ་ཡི་མང་མཐའི་ཨང་གྲངས།

en: Earliest selectable date
bo: འདེམས་ཐུབ་པའི་ཚེས་གྲངས་སྔ་ཤོས།

en: Latest selectable date
bo: འདེམས་ཐུབ་པའི་ཚེས་གྲངས་གསར་ཤོས།

en: 0 = auto
bo: 0 = རང་འགུལ།

en: Yes
bo: ཡིན།

en: No
bo: མིན།

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན།

en: Attachments
bo: ཟུར་སྣོན།

en: Change your password
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གསང་ཡིག་བརྗེ་སྒྱུར་བྱ།

en: User
bo: སྤྱོད་པ་པོ།

en: Motivation
bo: ཀུན་སློང་།

en: Status
bo: གནས་བབ།

en: Request motivation
bo: ཀུན་སློང་རེ་ཞུ་བྱ།

en: Reply motivation
bo: ཀུན་སློང་ལན་འདེབས།

en: Request status
bo: གནས་བབ་རེ་ཞུ་བྱ།

en: Custodian
bo: བདག་གཉེར།

en: Identity
bo: ངོ་བོ།

en: Access requested
bo: ལྟ་སྤྱོད་རེ་ཞུ་ཟིན།

en: Request access to the whistleblower's identity
bo: གསང་སྒྲོག་པའི་ངོ་བོའི་ཆེད་ལྟ་སྤྱོད་རེ་ཞུ་བྱ།

en: Please write a motivation
bo: ཀུན་སློང་ཞིག་འབྲི་རོགས་གནང་།

en: Reply to the request
bo: རེ་ཞུར་ལན་འདེབས་བྱ།

en: Authorized
bo: བཀའ་འཁྲོལ་ཟིན།

en: Denied
bo: ཁས་ལེན་བྱས་མེད།

en: Waiting for authorization
bo: བཀའ་འཁྲོལ་ཆེད་སྒུག་བཞིན་པ།

en: New request
bo: རེ་ཞུ་གསར་པ།

en: Authorize
bo: བཀའ་འཁྲོལ་བྱ།

en: Deny
bo: ཁས་ལེན་མི་བྱ།

en: Deny access to the whistleblower's identity
bo: གསང་སྒྲོག་པའི་ངོ་བོའི་ཆེད་ལྟ་སྤྱོད་ཁས་ལེན་མི་བྱ།

en: Authorize access to the whistleblower's identity
bo: གསང་སྒྲོག་པའི་ངོ་བོའི་ཆེད་ལྟ་སྤྱོད་བཀའ་འཁྲོལ་བྱ།

en: URL redirects
bo: URL བརྒྱུད་སྟོན།

en: Anomaly detection thresholds
bo: སྤྱི་འགྲེ་མིན་པ་རྩད་གཅོད་ཐུབ་མཚམས།

en: Available disk space
bo: ཐོབ་རུང་སྡུད་སྡེར་སྟོང་ཆ།

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་མཐའ་མ།

en: Disable notifications to administrators
bo: འཛིན་སྐྱོང་བ་རྣམས་ལ་བརྡ་ཐོ་དག་ནུས་འཇོམས་བཟོ།

en: Disable notifications to custodians
bo: བདག་གཉེར་བ་རྣམས་ལ་བརྡ་ཐོ་དག་ནུས་འཇོམས་བཟོ།

en: Disable notifications to recipients
bo: འབྱོར་ཡུལ་རྣམས་ལ་བརྡ་ཐོ་དག་ནུས་འཇོམས་བཟོ།

en: Score
bo: ཐོབ་ཨང་།

en: Trigger question
bo: དོགས་ཟོན་དྲི་བ།

en: Triggered by score:
bo: ཐོབ་ཨང་སྒོ་ནས་དོགས་ཟོན་ཟིན།:

en: Weak
bo: ཞན་པོ།

en: Acceptable
bo: རན་པོ།

en: Strong
bo: ལེགས།

en: Silence email notifications
bo: གློག་འཕྲིན་བརྡ་ཐོ་སྒྲ་མེད་བཟོ།

en: Turn on email notifications
bo: གློག་འཕྲིན་བརྡ་ཐོ་སྤར།

en: Input validation
bo: ནང་འཇུག་འཐད་ལྡན་བྱ།

en: Email address
bo: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་།

en: Custom
bo: རང་བཟོ།

en: None
bo: གང་ཡང་མེད།

en: Regular expression
bo: རྒྱུན་གཏན་བརྗོད་ཚུལ།

en: Search
bo: འཚོལ།

en: This custom text is no longer displayed on the platform. The original text has either changed or been removed.
bo: རང་བཟོའི་ཡི་གེ་འདི་གླེང་སྟེགས་སྟེང་ད་དུང་འཆར་གྱི་མི་འདུག ཡི་གེ་ངོ་མ་དེ་སྒྱུར་བཅོས་ཕྱིན་པའམ་ཕྱིར་འདོན་བྱས་འདུག

en: Audit log
bo: རྩིས་ཞིབ་ཐོ་གཞུང་།

en: Stats
bo: རྣམ་གྲངས་རིག་པ།

en: Activities
bo: བྱེད་སྒོ།

en: Reports
bo: སྙན་ཐོ།

en: Users
bo: སྤྱོད་པ་པོ།

en: From
bo: ནས།

en: Number of downloads
bo: ཕབ་ལེན་གྲངས་ཐོ།

en: File size not accepted.
bo: ཡིག་ཆའི་ཆ་ཚད་ཁས་ལེན་མི་འདུག

en: Maximum file size is:
bo: ཡིག་ཆའི་ཆ་ཚད་མང་མཐའ་ནི།:

en: Scheduled jobs
bo: འཆར་འགོད་ཟིན་པའི་ལས་ཀ།

en: Regenerate
bo: བསྐྱར་འདོན།

en: Display options alphabetically
bo: གདམ་ག་རྣམས་ཀ་མད་སྒོ་ནས་འགྲེམས་སྟོན་བྱ།

en: Enable email notifications for:
bo: འདི་དག་ཆེད་གློག་འཕྲིན་བརྡ་ཐོ་ནུས་ལྡན་བཟོ།:

en: Disable
bo: ནུས་འཇོམས་བྱ།

en: Remove
bo: ཕྱིར་འདོན།

en: Use as default
bo: རང་སོར་ཡོད་པའི་ཚུལ་དུ་བེད་སྤྱོད་བྱ།

en: Collapse
bo: རྡིབ།

en: Expand
bo: རྒྱ་བསྐྱེད།

en: Select
bo: འདེམས།

en: Surname
bo: ཁྱིམ་མིང་།

en: New
bo: གསར་པ།

en: Opened
bo: སྒོ་ཕྱེ་ཟིན།

en: Closed
bo: སྒོ་རྒྱབ་ཟིན།

en: Placeholder
bo: ས་ཆ་འཛིན་མཁན།

en: Print
bo: པར་སྐྲུན།

en: Previous
bo: སྔ་མ།

en: Next
bo: རྗེས་མ།

en: First
bo: ཐོག་མ།

en: Last
bo: མཐའ་མ།

en: Send a test email to your email address.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ལ་ཚོད་ལྟའི་གློག་འཕྲིན་ཞིག་གཏོང་།

en: Block the submission
bo: ཞུ་འབུལ་བཀག་འགོག་བྱ།

en: Skip the recipient account creation.
bo: འབྱོར་ཡུལ་ཐོ་ཁོངས་བཟོ་བསྐྲུན་དེ་སྐྱུར།

en: Send activation link
bo: ནུས་ལྡན་བཟོ་རྒྱུའི་མཐུད་ཁ་གཏོང་།

en: Password reset
bo: གསང་ཡིག་བསྐྱར་སྒྲིག

en: One or more recipients have not performed the first login yet. This means they won't be receiving reports.
bo: འབྱོར་ཡུལ་གཅིག་གམ་མང་བ་ཡིས་ད་དུང་ཡང་ནང་འཛུལ་ཐོག་མ་དེ་ལག་བསྟར་བྱེད་མི་འདུག འདིའི་དོན་ནི། ཁོང་ཚོར་སྙན་ཞུ་མི་འབྱོར་བ་ཡིན།

en: This user has not performed the first login yet.
bo: སྤྱོད་པ་པོ་འདི་ཡིས་ད་དུང་ཡང་ནང་འཛུལ་ཐོག་མ་དེ་ལག་བསྟར་བྱེད་མི་འདུག

en: seconds
bo: སྐར་ཆ།

en: This domain name is not available.
bo: དྲ་རྒྱའི་ཁ་བྱང་འདི་ཐོབ་རུང་མི་འདུག

en: Mark as important
bo: གལ་ཆེ་ཡིན་ན་རྟགས་རྒྱབས།

en: Logout
bo: ཕྱིར་ཐོན།

en: File a report
bo: སྙན་ཞུ་ཞིག་ཞུ་གཏུག་བྱ།

en: Before proceeding, please set a new password.
bo: འགོ་འཛུགས་མ་བྱེད་གོང་། གསང་ཡིག་གསར་པ་ཞིག་སྒྲིག་བཀོད་གནང་རོགས།

en: Before proceeding, please enable the two factor authentication.
bo: འགོ་འཛུགས་མ་བྱེད་གོང་། རིམ་པ་གཉིས་བཀའ་འཁྲོལ་ནུས་ལྡན་བཟོ་རོགས་གནང་།

en: Enable
bo: ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Low
bo: དམའ་པོ།

en: High
bo: མཐོ་པོ།

en: megabytes
bo: མེ་ག་བ་ཡེཊ།

en: percentage
bo: བརྒྱ་ཆ།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས།

en: Type
bo: རིགས།

en: Severity
bo: ཚབས་ཆེ།

en: Object
bo: བྱ་ཡུལ།

en: ID
bo: ངོ་སྤྲོད་མིང་བྱང་།

en: Username
bo: སྤྱོད་པ་པོའི་མིང་།

en: Role
bo: ལས་འགན།

en: Name
bo: མིང་།

en: Creation date
bo: བཟོ་བསྐྲུན་ཚེས་གྲངས།

en: Last access
bo: ལྟ་སྤྱོད་མཐའ་མ།

en: Whistleblower's last access
bo: གསང་སྒྲོག་པའི་ལྟ་སྤྱོད་མཐའ་མ།

en: Substatuses
bo: གནས་བབ་གཞན།

en: Add
bo: སྣོན།

en: Label
bo: མིང་བྱང་།

en: This field is mandatory
bo: ཁ་སྐོང་འདི་ངེས་པར་དུ་འགེང་དགོས།

en: Edit
bo: བཟོ་སྒྲིག

en: Cancel
bo: བརྩི་མེད།

en: Report statuses
bo: སྙན་ཐོའི་གནས་བབ།

en: Hidden
bo: སྦས་པ།

en: Description
bo: འགྲེལ་བཤད།

en: Questionnaire
bo: དྲི་ཚན།

en: Recipients
bo: འབྱོར་ཡུལ།

en: days
bo: ཉིན།

en: Set the value to 0 to disable this feature.
bo: ཁྱད་ཆོས་འདི་ནུས་འཇོམས་བཟོ་བར་རིན་ཐང་དེ་ 0 སྟེང་སྒྲིག་བཀོད་བྱ།

en: Show the questionnaire navigation interface
bo: དྲི་ཚན་བརྡ་སྟོན་མཐུད་ཁ་སྟོན།

en: Allow whistleblowers to select their recipients
bo: གསང་སྒྲོག་པ་ལ་སོ་སོའི་འབྱོར་ཡུལ་འདེམས་སུ་འཇུག

en: Select all recipients by default
bo: འབྱོར་ཡུལ་ཆ་ཚང་ཐོག་མ་ནས་ཡོད་པའི་སྒོ་ནས་འདེམས།

en: Maximum number of selectable recipients:
bo: འདེམས་རུང་བའི་འབྱོར་ཡུལ་གྱི་མང་མཐའི་གྲངས་ཚད།:

en: Show recipients in alphabetical order
bo: འབྱོར་ཡུལ་རྣམས་ཀ་མད་སྒོ་ནས་སྟོན།

en: Show recipient details on the status page of the report
bo: འབྱོར་ཡུལ་གྱི་ཞིབ་ཕྲ་རྣམས་སྙན་ཐོའི་གནས་བབ་ཤོག་ངོས་སྟེང་སྟོན།

en: Enable comments
bo: མཆན་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Allow the whistleblower to write comments
bo: གསང་སྒྲོག་པ་ལ་མཆན་འབྲི་རུ་འཇུག

en: Enable private messages
bo: སྒེར་གྱི་འཕྲིན་ཐུང་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Allow the whistleblower to send messages
bo: གསང་སྒྲོག་པ་ལ་འཕྲིན་ཐུང་གཏོང་དུ་འཇུག

en: Allow the whistleblower to add attachments
bo: གསང་སྒྲོག་པ་ལ་སྙན་ཐོའི་སྟེང་ཟུར་སྣོན་སྣོན་དུ་འཇུག

en: Additional questionnaire
bo: དྲི་ཚན་འཕར་མ།

en: Scoring system options
bo: ཨང་ཐོབ་མ་ལག་གདམ་ག

en: Threshold
bo: འགོ་འཛུགས་མཚམས།

en: Value
bo: རིན་ཐང་།

en: Medium
bo: འབྲིང་།

en: Software version:
bo: མཉེན་ཆས་རིམ་པ།:

en: Restrict access to specific IP addresses
bo: དམིགས་བཀར་ IP ཁ་བྱང་དག་ལ་ལྟ་སྤྱོད་དམ་བསྒྲགས་བྱ།

en: Enabled
bo: ནུས་ལྡན་ཟིན།

en: Allowed IP addresses
bo: ལྟ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ IP ཁ་བྱང་དག

en: Admin
bo: འཛིན་སྐྱོང་།

en: Recipient
bo: འབྱོར་ཡུལ།

en: Each entry must be separated with a comma.
bo: ཐོ་འགོད་རེ་རེ་ངེས་པར་དུ་ཀོ་མ་ཞིག་གིས་དབྱེ་བ་འབྱེད་དགོས།

en: Example:
bo: དཔེར་ན།:

en: Hostname
bo: མགྲོན་བདག་མིང་།

en: Organization
bo: ཚོགས་པ།

en: Invalid email address
bo: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་མི་འཐད།

en: City
bo: གྲོང་ཁྱེར།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Country code
bo: རྒྱལ་ཁབ་གསང་རྟགས།

en: Generate
bo: འདོན་སྤེལ་བྱ།

en: Private Key
bo: སྒེར་གྱི་མཐེབ།

en: Certificate Signing Request
bo: ལག་འཁྱེར་སྟེང་མིང་རྟགས་རྒྱག་པའི་རེ་ཞུ།

en: Download
bo: ཕབ་ལེན།

en: Certificate
bo: ལག་འཁྱེར།

en: Valid until:
bo: ནུས་ལྡན་དུས་མཚམས།:

en: Issuer:
bo: འགྲེམས་སྤེལ་བ།:

en: Intermediate Certificates
bo: ལག་འཁྱེར་བར་མ།

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག་བྱ།

en: The platform supports the configuration of HTTPS through this interface.
bo: གླེང་སྟེགས་ཀྱིས་མཐུད་ཁ་འདི་བརྒྱུད་ནས་ HTTPS ཡི་སྡེབ་སྒྲིག་རམ་འདེགས་བྱེད་ཀྱི་འདུག

en: Automatic configuration
bo: རང་འགུལ་སྡེབ་སྒྲིག

en: Using automatic HTTPS configuration will handle the entire process of requesting, enabling and renewing certificates from the Let's Encrypt Certificate Authority.
bo: རང་འགུལ་ HTTPS སྡེབ་སྒྲིག་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པ་ཡིས་ Let's Encrypt ལག་འཁྱེར་དབང་ཚད་པ་ནས་ལག་འཁྱེར་རེ་ཞུ་དང་། ནུས་ལྡན་བཟོ་བ། བསྐྱར་བཟོ་བཅས་ཀྱི་རྒྱུད་རིམ་ཆ་ཚང་ལག་ལེན་བྱེད་ཀྱི་རེད།

en: The platform must be reachable through a public IP address and the selected hostname must have a DNS record referencing that address.
bo: གླེང་སྟེགས་དེ་ངེས་པར་དུ་སྤྱི་སྤྱོད་ IP ཁ་བྱང་ཞིག་བརྒྱུད་ནས་སྙོབས་རུང་བ་དང་། འདེམས་ཟིན་པའི་གཙོ་མིང་ལ་ངེས་པར་དུ་ཁ་བྱང་དེ་འབྲེལ་སྦྱོར་བྱེད་པ་དང་དེ་མཚུངས་ DNS ཟིན་ཐོ་ཞིག་ལྡན་དགོས།

en: Proceed
bo: མུ་མཐུད།

en: Manual configuration
bo: ལག་བཟོའི་སྡེབ་སྒྲིག

en: The manual configuration wizard will guide you through the setup of HTTPS from an alternative Certificate Authority.
bo: ལག་བཟོའི་སྡེབ་སྒྲིག་ཝི་ཛཌ་ཡིས་ཁྱེད་ལ་ལག་འཁྱེར་དབང་ཚད་པ་གཞན་ཞིག་ནས་ HTTPS ཡི་སྒྲིག་བཀོད་བརྒྱུད་ནས་ལམ་སྟོན་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Disabled
bo: ནུས་འཇོམས་ཟིན།

en: Auto-renewal
bo: རང་འགུལ་བསྐྱར་བཟོ།

en: Tor Onion Service
bo: Tor Onion ཞབས་ཞུ།

en: Anonymize outgoing connections
bo: ཕྱིར་བསྐྱོད་སྦྲེལ་མཐུད་རྣམས་མིང་མེད་བཟོ།

en: Let the platform be reachable without Tor
bo: གླེང་སྟེགས་དེ་ Tor མེད་པའི་སྒོ་ནས་སྙོབས་རུང་ཡོད་པ་བཟོ།

en: Roles enabled to use the platform without Tor
bo: Tor མེད་པའི་སྒོ་ནས་གླེང་སྟེགས་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པར་ནུས་ལྡན་ཟིན་པའི་ལས་འགན་དག

en: Whistleblower
bo: གསང་སྒྲོག་པ།

en: To
bo: ལ།

en: SMTP email address
bo: SMTP གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་།

en: SMTP server address
bo: SMTP ཞབས་ཞུའི་ཡོ་ཆས་ཁ་བྱང་།

en: SMTP server port
bo: SMTP ཞབས་ཞུའི་ཡོ་ཆས་མཐུད་སྣེ།

en: Security
bo: ཉེན་སྲུང་།

en: Require authentication
bo: བཀའ་འཁྲོལ་ལྡན་དགོས།

en: Password
bo: གསང་ཡིག

en: Number of hours before sending a report expiration alert
bo: སྙན་ཐོའི་དུས་ཡོལ་ཉེན་བརྡ་མ་གཏོང་གོང་གི་ཆུ་ཚོད་གྲངས་ཚད།

en: Test the configuration
bo: སྡེབ་སྒྲིག་ཚོད་ལྟ་བྱ།

en: Reset SMTP configuration
bo: SMTP སྡེབ་སྒྲིག་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱ།

en: Reset notification templates to default
bo: བརྡ་ཐོ་མ་དཔེ་དག་ཐོག་མ་ནས་ཡོད་པའི་སྟེང་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱ།

en: Template
bo: མ་དཔེ།

en: Question
bo: དྲི་བ།

en: Single-line text input
bo: ཡིག་ཕྲེང་གཅིག་ཅན་ཡི་གེ་ནང་འཇུག

en: Multi-line text input
bo: ཡིག་ཕྲེང་སྣ་མང་ཡི་གེ་ནང་འཇུག

en: Selection box
bo: འདེམས་སྒྲུག་སྒམ།

en: Multiple choice input
bo: གདམ་ག་སྣ་མང་ནང་འཇུག

en: Checkbox
bo: ཞིབ་བཤེར་སྒམ།

en: Terms of service
bo: ཞབས་ཞུའི་རྒྱས་གཅད།

en: Date range
bo: ཚེས་གྲངས་རིམ་པ།

en: Group of questions
bo: དྲི་བའི་སྡེ་ཁག

en: Row
bo: འཕྲེད་བསྟར།

en: Column
bo: གཞུང་བསྟར།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད།

en: Question group
bo: དྲི་བའི་སྡེ་ཚན།

en: Hint
bo: བརྡ་སྟོན།

en: Mandatory
bo: ལྡན་དགོས།

en: Accept multiple file uploads
bo: ཡིག་ཆ་སྣ་མང་ཡར་འཇུག་ཁས་ལེན་བྱ།

en: Accept multiple answers
bo: ལན་འདེབས་སྣ་མང་ཁས་ལེན་བྱ།

en: Template override
bo: མ་དཔེ་ཟུར་འཇུག

en: Phone number
bo: ཁ་པར་ཨང་གྲངས།

en: Text
bo: ཡི་གེ།

en: Checkbox label
bo: ཞིབ་བཤེར་སྒམ་མིང་བྱང་།

en: Add multimedia content
bo: སྒྲ་སྙན་ནང་དོན་སྣོན།

en: Image
bo: སྣང་བརྙན།

en: Audio
bo: སྒྲ།

en: Video
bo: བརྙན།

en: Text shown upon negative answer
bo: ལན་འདེབས་ནོར་བའི་ཐོག་ཡི་གེ་སྟོན་པ།

en: Trigger conditions
bo: དོགས་ཟོན་ཆ་རྐྱེན།

en: Sufficient
bo: འདང་ངེས།

en: Options
bo: གདམ་ག

en: Addition
bo: སྡོམ་རྩིས།

en: Multiplier
bo: སྒྱུར་མཁན།

en: Questions
bo: དྲི་བ།

en: Add new question
bo: དྲི་བ་གསར་པ་སྣོན།

en: Add question from template
bo: མ་དཔེ་ནས་དྲི་བ་སྣོན།

en: Duplicate
bo: འདྲ་བཤུས།

en: Steps
bo: གོམ་པ།

en: Logo
bo: ལས་རྟགས།

en: Project name
bo: ལས་འཆར་མིང་།

en: Homepage title
bo: མདུན་ངོས་འགོ་བརྗོད།

en: Presentation
bo: སྤྱན་བསྟར།

en: Question to solicit possible whistleblowers
bo: ཐོབ་རུང་གསང་སྒྲོག་པ་རྟོགས་ཆེད་དྲི་བ།

en: Whistleblowing button
bo: གསང་སྒྲོག་གི་མཐེབ།

en: Footer
bo: ཞབས་མཆན།

en: Upload
bo: ཡར་འཇུག

en: Language:
bo: སྐད་ཡིག:

en: Add custom text
bo: རང་བཟོའི་ཡི་གེ་སྣོན།

en: Custom text
bo: རང་བཟོའི་ཡི་གེ།

en: Original text
bo: ཡི་གེ་ངོ་མ།

en: Original translation
bo: ཡིག་སྒྱུར་ངོ་མ།

en: Custom translation
bo: རང་བཟོའི་ཡིག་སྒྱུར།

en: Disable submissions
bo: ཞུ་འབུལ་ནུས་འཇོམས་བྱ།

en: Enable encryption
bo: གསང་སྡོམ་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Enable administrators to change user passwords
bo: འཛིན་སྐྱོང་པར་སྤྱོད་པ་པོའི་གསང་ཡིག་བརྗེ་སྒྱུར་བྱེད་རྒྱུ་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Administrators authorized to change user passwords:
bo: འཛིན་སྐྱོང་པར་སྤྱོད་པ་པོའི་གསང་ཡིག་བརྗེ་སྒྱུར་བྱེད་རྒྱུའི་བཀའ་འཁྲོལ་ཟིན།:

en: Enable multisite feature
bo: དྲ་ཚིགས་སྣ་མང་ཁྱད་ཆོས་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Enable simplified login
bo: སྟབས་བདེའི་ནང་འཛུལ་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Enable search engines indexing
bo: འཚོལ་ཞིབ་ཨིན་ཇེན་གྱི་དཀར་ཆག་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Default questionnaire
bo: རང་སོར་ནས་ཡོད་པའི་དྲི་ཚན།

en: Show contexts in alphabetical order
bo: འབྲེལ་ཆགས་རྣམས་ཀ་མད་སྒོ་ནས་སྟོན།

en: Size limit for file attachments
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆའི་ཚད་མཚམས།

en: Require two factor authentication
bo: རིམ་པ་གཉིས་བཀའ་འཁྲོལ་ལྡན་དགོས།

en: Password change interval
bo: གསང་ཡིག་བརྗེ་སྒྱུར་བར་མཚམས།

en: For security reasons, password changes are required at regular intervals.
bo: ཉེན་སྲུང་རྒྱ་མཚན་ཆེད། རྒྱུན་གཏན་དུས་མཚམས་ཐོག་གསང་ཡིག་རྣམས་བརྗེ་སྒྱུར་བྱེད་དགོས་པ་ཡིན།

en: Number of days till notifying unread reports to users
bo: སྤྱོད་པ་པོ་ལ་སྙན་ཞུ་མ་ཀློག་པའི་བརྡ་ཐོ་མ་གཏོང་བར་གྱི་ཉིན་གྲངས།

en: Disable the privacy panel
bo: གསང་རྒྱའི་སྟེགས་བུ་ནུས་འཇོམས་བྱ།

en: Enable custom privacy panel
bo: རང་བཟོ་གསང་རྒྱའི་སྟེགས་བུ་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Custom privacy panel
bo: རང་བཟོ་གསང་རྒྱའི་སྟེགས་བུ།

en: Enable custodian user role
bo: བདག་གཉེར་སྤྱོད་པ་པོའི་འགན་འཁྲི་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Enable scoring system
bo: ཨང་ཐོབ་ལམ་ལུགས་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Logging level
bo: ཐོ་འགོད་རིམ་པ།

en: Log accesses of internal users
bo: ནང་རོལ་སྤྱོད་པ་པོའི་ཐོ་འགོད་ལྟ་སྤྱོད།

en: Notify administrators of software problems
bo: འཛིན་སྐྱོང་པར་མཉེན་ཆས་དཀའ་རྙོག་བརྡ་ཐོ་གཏོང་།

en: Notify developers of software problems
bo: བཟོ་བསྐྲུན་པར་མཉེན་ཆས་དཀའ་རྙོག་བརྡ་ཐོ་གཏོང་།

en: By enabling this feature, you will contribute to the development and security of the platform.
bo: ཁྱད་ཆོས་འདི་ནུས་ལྡན་བཟོ་བ་ཡིས། ཁྱེད་ཀྱིས་གླེང་སྟེགས་འདིའི་གོང་འཕེལ་དང་ཉེན་སྲུང་ཐད་རོགས་འདེགས་བྱེད་ཀྱི་ཡོད།

en: Reset reports
bo: སྙན་ཞུ་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱ།

en: Case management
bo: གནད་དོན་སྟངས་འཛིན།

en: Sites
bo: དྲ་ཚིགས།

en: Mode:
bo: རྣམ་པ།:

en: Configure
bo: སྡེབ་སྒྲིག

en: Subdomain
bo: དྲྭ་རྒྱའི་ཁ་བྱང་ནང་གསེས།

en: Creation date:
bo: བཟོ་བསྐྲུན་ཚེས་གྲངས།:

en: Root domain used for secondary sites
bo: དྲ་ཚིགས་གཞན་ཆེད་བེད་སྤྱོད་བྱས་པའི་དྲྭ་རྒྱའི་ཁ་བྱང་རྩ་བ།

en: Use the first site for administrative purposes only
bo: འཛིན་སྐྱོང་དགོས་དོན་ཁོ་ནའི་ཆེད་དྲ་ཚིགས་དང་པོ་དེ་བེད་སྤྱོད་བྱ།

en: Allow users to sign up
bo: སྤྱོད་པ་པོར་ཐོ་འགོད་བྱེད་དུ་འཇུག

en: Enable terms of service
bo: ཞབས་ཞུའི་རྒྱས་གཅད་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Title
bo: འགོ་བརྗོད།

en: Public name
bo: སྤྱི་སྤྱོད་མིང་།

en: Send reset link
bo: བསྐྱར་སྒྲིག་མཐུད་ཁ་གཏོང་།

en: Set password
bo: གསང་ཡིག་སྒྲིག་བཀོད་བྱ།

en: Force password change
bo: གསང་ཡིག་བརྗེ་སྒྱུར་བཙན་སྐུལ་བྱ།

en: The user will be forced to change its password on next login.
bo: སྤྱོད་པ་པོ་ལ་ནང་འཛུལ་རྗེས་མའི་སྟེང་དེའི་གསང་ཡིག་བརྗེ་སྒྱུར་བཙན་སྐུལ་བྱེད་དུ་འཇུག་པ་ཡིན།

en: Disable two factor authentication
bo: རིམ་པ་གཉིས་བཀའ་འཁྲོལ་ནུས་འཇོམས་བྱ།

en: Language
bo: སྐད་ཡིག

en: Enable email notifications
bo: གློག་འཕྲིན་བརྡ་ཐོ་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Details of the PGP key:
bo: PGP མཐེབ་ཀྱི་ཞིབ་ཕྲ།:

en: Fingerprint
bo: མཛུབ་རྗེས།

en: Set up encryption by providing a PGP public key
bo: PGP སྤྱི་སྤྱོད་མཐེབ་ཞིག་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་པའི་སྒོ་ནས་གསང་སྡོམ་སྒྲིག་བཀོད་བྱ།

en: Give this admin ability to change user passwords
bo: འཛིན་སྐྱོང་པ་འདི་ལ་སྤྱོད་པ་པོའི་གསང་ཡིག་བརྗེ་སྒྱུར་བྱེད་དུ་འཇུག་པའི་ནུས་པ་སྤྲོད།

en: Forcefully selected
bo: བཙན་སྐུལ་ངང་འདེམས་ཟིན།

en: Allow the recipient to delete reports
bo: འབྱོར་ཡུལ་ལ་སྙན་ཐོ་བསུབ་དུ་འཇུག

en: Allow the recipient to postpone the report expiration date
bo: འབྱོར་ཡུལ་ལ་སྙན་ཐོའི་དུས་ཡོལ་ཚེས་གྲངས་ཕྱི་བཤོལ་བྱེད་དུ་འཇུག

en: Give the user administrative access to the following features:
bo: སྤྱོད་པ་པོའི་འཛིན་སྐྱོང་ལ་གཤམ་གྱི་ཁྱད་ཆོས་དག་གི་ལྟ་སྤྱོད་སྤྲོད།:

en: Request date
bo: རེ་ཞུའི་ཚེས་གྲངས།

en: Report date
bo: སྙན་ཞུའི་ཚེས་གྲངས།

en: Authorization
bo: བཀའ་འཁྲོལ།

en: Requests
bo: རེ་ཞུ།

en: The validation link is either incorrect or has expired.
bo: འཐད་ལྡན་མཐུད་ཁ་དེ་ནོར་བའམ་དུས་ཡོལ་ཟིན་འདུག

en: Your new email address has been validated.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་གསར་པ་དེ་འཐད་ལྡན་ཟིན།

en: Forgot password?
bo: གསང་ཡིག་བརྗེད་སོང་ངམ།

en: Enter the two factor authentication code
bo: རིམ་པ་གཉིས་བཀའ་འཁྲོལ་གསང་རྟགས་འཇུག

en: Authentication failed
bo: བཀའ་འཁྲོལ་མི་ཐུབ།

en: The code is either invalid or expired.
bo: གསང་རྟགས་དེ་མི་འཐད་པའམ་དུས་ཡོལ་ཟིན་པ་གང་རུང་ཡིན་འདུག

en: Please select your account:
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་འདེམས་རོགས་གནང་།:

en: Now type your password, then click 'Log in':
bo: ད་ལྟ་ཁྱེད་ཀྱི་གསང་ཡིག་འཇུག དེ་ནས་ 'ནང་འཛུལ་' སྟེང་སྣུན།

en: Text shown after the user has selected the option.
bo: སྤྱོད་པ་པོ་ཡིས་གདམ་ག་འདེམས་པའི་རྗེས་སུ་ཡི་གེ་སྟོན་པ།

en: Confirm
bo: གཏན་འཁེལ།

en: Assign score points
bo: ཨང་ཐོབ་སྐར་གྲངས་ལག་བསྟར་བྱ།

en: Are you sure?
bo: ཁྱེད་རང་ངེས་བརྟན་ཡིན་ནམ།

en: Close
bo: སྒོ་རྒྱག

en: Please note that all the associated data will be permanently deleted.
bo: འབྲེལ་འཛུགས་ཟིན་པའི་གཞི་གྲངས་ཆ་ཚང་གཏན་འཇགས་ངང་བསུབ་རྒྱུ་ཡིན་པས་ཐུགས་སྣང་གནང་རོགས།

en: Enable two factor authentication
bo: རིམ་པ་གཉིས་བཀའ་འཁྲོལ་ནུས་ལྡན་བཟོ།

en: Before proceeding please read carefully the documentation at:
bo: འགོ་འཛུགས་མ་བྱེད་གོང་གཤམ་འཁོད་སྟེང་ཡིག་ཆ་རྣམས་གཟབ་ནན་ངང་ཀློག་རོགས་གནང་།:

en: Account recovery key
bo: ཐོ་ཁོངས་བསྐྱར་གསོའི་མཐེབ།

en: Make a copy and store it in a safe place. It will be necessary if you lose your password to recover the access to your account without data loss.
bo: འདྲ་བཤུས་ཤིག་བཟོས་ཏེ་དེ་ས་ཆ་བདེ་འཇགས་ཤིག་ནང་ཉར་ཚགས་བྱ། གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱི་གསང་ཡིག་བརླག་པ་ཡིན་ན། གཞི་གྲངས་མ་བརླག་པའི་ཐོག་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་ལ་ལྟ་སྤྱོད་ཐུབ་པ་ཡོང་ཕྱིར་དེ་དགོས་ངེས་ཡིན།

en: Enter a name for the copy
bo: འདྲ་བཤུས་དེར་མིང་ཞིག་འཇུག

en: Thank you.
bo: ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

en: We will try to get back to you as soon as possible.
bo: ང་ཚོས་ཁྱེད་ལ་གང་མགྱོགས་འབྲེལ་བ་ཞུ་རྒྱུར་འབད་བརྩོན་བྱེད་ཀྱི་ཡིན།

en: Submit
bo: ཞུ་འབུལ།

en: The connection is not secure.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་དེ་བཙན་པོ་མི་འདུག

en: The platform is still not configured for HTTPS connections and should therefore only be used for testing purposes.
bo: གླེང་སྟེགས་དེ་ HTTPS སྦྲེལ་མཐུད་ཆེད་ད་དུང་ཡང་སྡེབ་སྒྲིག་ཟིན་མེད་པ་དང་། ཚོད་ལྟའི་དགོས་དོན་དག་ཁོ་ནའི་ཆེད་བེད་སྤྱོད་བྱེད་དགོས།

en: Please write a motivation for the reply
bo: ལན་འདེབས་ཆེད་སྐུལ་སློང་ཞིག་འབྲི་རོགས་གནང་།

en: Send
bo: གཏོང་།

en: By confirming, you will postpone the expiration date to:
bo: གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ་ཡིས། ཁྱེད་ཀྱིས་དུས་ཡུལ་ཚེས་གྲངས་དེ་འདིའི་སྟེང་ཕྱི་བཤོལ་བྱེད་པ་ཡིན།:

en: This is a demo platform, please do not use it for real submissions.
bo: འདི་ནི་འགྲེམས་སྟོན་གླེང་སྟེགས་ཤིག་ཡིན། དེ་ཞུ་འབུལ་དངོས་ཆེད་བེད་སྤྱོད་མ་གནང་རོགས།

en: Install an authenticator app on your phone
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ཁ་པར་སྟེང་བཀའ་འཁྲོལ་ཉེར་སྤྱོད་ཅིག་སྒྲིག་འཇུག་བྱ།

en: Scan the QR code with the app
bo: ཉེར་སྤྱོད་ལྷན་ QR གསང་རྟགས་འཚག་སེལ་བྱ།

en: Error!
bo: ནོར་སྐྱོན།

en: Internal server error
bo: ནང་རོལ་གྱི་ཞབས་ཞུ་ཡོ་ཆས་ནོར་སྐྱོན།

en: Error on input validation
bo: ནང་འཇུག་འཐད་ལྡན་སྟེང་ནོར་སྐྱོན།

en: Resource not found
bo: རྒྱུ་ཆ་རྙེད་མི་འདུག

en: Forbidden operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད་བཀག་འགོག་ཟིན།

en: The specified old password is not valid
bo: དམིགས་བཀར་བྱས་པའི་གསང་ཡིག་རྙིང་པ་དེ་འཐད་ལྡན་མི་འདུག

en: Resource can only be accessed via the Tor network
bo: རྒྱུ་ཆ་དེ་ Tor དྲ་ལམ་ཁོ་ན་བརྒྱུད་ནས་ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་ཐུབ།

en: The upload request exceeds the size limit
bo: ཡར་འཇུག་རེ་ཞུའི་ཆ་ཚད་ཀྱི་ཚད་མཚམས་བརྒལ་འདུག

en: Current password
bo: ད་ལྟའི་གསང་ཡིག

en: New password
bo: གསང་ཡིག་གསར་པ།

en: The new password must be different from the current one.
bo: གསང་ཡིག་གསར་པ་དེ་ངེས་པར་དུ་ད་ལྟའི་གསང་ཡིག་ལས་མི་འདྲ་བ་དགོས།

en: Type your new password again
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གསང་ཡིག་གསར་པ་བསྐྱར་དུ་འགོད།

en: The two passwords do not match
bo: གསང་ཡིག་གཉིས་པོ་མཚུངས་ཀྱི་མི་འདུག

en: Validation of email address change in progress.
bo: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་བརྗེ་སྒྱུར་བྱས་པ་དེ་འཐད་ཚུལ་ཡིན་མིན་རྒྱུད་རིམ་ནང་འདུག

en: Please check your inbox for further instructions.
bo: ལྷག་དོན་བཀོད་ཁྱབ་ཆེད་ཁྱེད་ཀྱི་འབྱོར་སྒམ་ཞིབ་བཤེར་གནང་རོགས།

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ།

en: You are strongly advised to visit this site using the app called Tor Browser, that protects your identity.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ Tor བཤར་ཆས་ཞེས་པའི་ཉེར་སྤྱོད་བེད་སྤྱོད་བྱེད་དེ་དྲ་ཚིགས་འདིའི་སྟེང་བསྐྱོད་དགོས་པ་སློབ་སྟོན་ཤུགས་ཆེ་བྱས་འདུག དེ་ཡིས་ཁྱེད་ཀྱི་ངོ་བོ་སྲུང་སྐྱོབ་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Download the Tor Browser
bo: Tor བཤར་ཆས་ཕབ་ལེན་བྱ།

en: Then, copy and paste the following address into the Tor Browser:
bo: དེ་ནས། Tor བཤར་ཆས་ནང་གཤམ་གྱི་དྲ་ཚིགས་ཁ་བྱང་དེ་འདྲ་བཤུས་བྱས་ཏེ་འཇུག:

en: Have you already filed a report? Enter your receipt.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ཞུ་གཏུག་ཅིག་སྔ་ས་ནས་རྒྱག་ཟིན་ནམ། ཁྱེད་ཀྱི་འབྱོར་འཛིན་འཇུག

en: The receipt is either invalid or the report has expired.
bo: འབྱོར་འཛིན་དེ་འཐད་ལྡན་མིན་པའམ་ཞུ་གཏུག་དེ་དུས་ཡོལ་ཟིན་པ་གང་རུང་ཡིན་སྲིད།

en: Select a file or drag it here.
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་འདེམས་པའམ་འདིར་འདྲེད།

en: Size:
bo: ཆ་ཚད།:

en: Uploading files…
bo: ཡིག་ཆ་ཡར་འཇུག་བཞིན་པ།...

en: Upload completed successfully!
bo: ཡར་འཇུག་མཇུག་སྐྱེལ་ཟིན།

en: Estimated upload time:
bo: ཚོད་དཔག་བྱས་པའི་ཡར་འཇུག་དུས་ཚོད།:

en: Recipients have requested you to fill an additional questionnaire.
bo: འབྱོར་ཡུལ་བ་ཡིས་ཁྱེད་ལ་དྲི་ཚན་འཕར་མ་ཞིག་འགེང་པའི་རེ་ཞུ་བྱས་འདུག

en: Fill the additional questionnaire
bo: དྲི་ཚན་འཕར་མ་འགེང་།

en: From:
bo: ནས།:

en: To:
bo: ལ།:

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང་།

en: Upload date
bo: ཡར་འཇུག་ཚེས་གྲངས།

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆ་ཚད།

en: Questionnaire answers
bo: དྲི་ཚན་ལན།

en: Step
bo: གོམ་པ།

en: Status:
bo: གནས་བབ།:

en: Files attached by recipients
bo: འབྱོར་ཡུལ་གྱི་ཟུར་སྣོན་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ།

en: Upload a file:
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་ཡར་འཇུག་བྱ།:

en: Welcome!
bo: བྱོན་པ་ལེགས།

en: For the user documentation, visit:
bo: སྤྱོད་པ་པོའི་ཡིག་ཆ་དེབ་སྐྱེལ་ཆེད། འདིར་བསྐྱོད།:

en: If you need technical support, have general questions, or have new ideas for the software:
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ལ་འཕྲུལ་རིག་རམ་འདེགས་དགོས་པའམ། སྤྱིར་བཏང་དྲི་བ་ཡོད་པ། ཡང་ན། མཉེན་ཆས་ཆེད་བསམ་བློ་གསར་པ་ཡོད་ན།:

en: If you want to contribute to software development or report a bug, please open an issue in our ticketing system:
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་མཉེན་ཆས་གོང་འཕེལ་ཐད་རམ་འདེགས་ཞུ་བའམ་དྲ་འབུ་ཞིག་སྙན་སེང་ཞུ་འདོད་ན། ང་ཚོའི་འཛིན་ཤོག་མ་ལག་ནང་གནད་དོན་ཞིག་སྒོ་ཕྱེ་རོགས་གནང་།:

en: Join our chat:
bo: ང་ཚོའི་གླེང་མོལ་སྟེང་མཉམ་ཞུགས་བྱ།:

en: Follow the project on:
bo: འདིའི་ཐོག་ལས་འཆར་སྟེང་རྗེས་འབྲང་བྱ།:

en: An update is available:
bo: གསར་སྒྱུར་ཞིག་ཐོབ་རུང་འདུག:

en: We recommend that you access the “Preferences” section in order to retrieve your “Account Recovery Key” and store it safely. This key will be necessary to recover your access to the platform and to your data in case you forget your password.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ "ཐོ་ཁོངས་བསྐྱར་གསོའི་མཐེབ་" བསྐྱར་ལེན་བྱེད་པ་དང་དེ་བདེ་འཇགས་ངང་ཉར་གསོག་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱིས་ "མོས་འདེམས་" སྡེ་ཚན་ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་རྒྱུར་འོས་སྦྱོར་ཞུ་ཡི་ཡོད། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་རང་ཉིད་ཀྱི་གསང་ཡིག་བརྗེད་པ་ཡིན་ན། གླེང་སྟེགས་དང་ཁྱེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་ལྟ་སྤྱོད་བསྐྱར་གསོ་བྱེད་པར་མཐེབ་འདི་དགོས་ངེས་ཡིན།

en: The provided recovery key is invalid.
bo: མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པའི་བསྐྱར་གསོའི་མཐེབ་དེ་མི་འཐད།

en: The provided reset token is invalid or expired.
bo: མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པའི་བསྐྱར་སྒྲིག་ཊོ་ཀེན་དེ་མི་འཐད་པའམ་དུས་ཡོལ་ཟིན་འདུག

en: Enter your account's username or your email address to request a password reset.
bo: གསང་ཡིག་བསྐྱར་སྒྲིག་ཅིག་རེ་ཞུ་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྤྱོད་པ་པོའི་མིང་ངམ་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་འཇུག

en: Enter your email address to request a password reset.
bo: གསང་ཡིག་བསྐྱར་སྒྲིག་ཅིག་རེ་ཞུ་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་འཇུག

en: Password reset requested.
bo: གསང་ཡིག་བསྐྱར་སྒྲིག་རེ་ཞུ་ཟིན།

en: Enter your account recovery key to complete the password reset procedure
bo: གསང་ཡིག་བསྐྱར་སྒྲིག་རྒྱུད་རིམ་མཇུག་སྐྱེལ་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱི་གསང་སྡོམ་བསྐྱར་གསོའི་མཐེབ་འཇུག

en: Access to the whistleblower's identity has been requested to the custodian.
bo: གསང་སྒྲོག་པའི་ངོ་བོའི་ལྟ་སྤྱོད་དེ་བདག་གཉེར་བར་རེ་ཞུ་ཟིན་འདུག

en: Date of the request
bo: རེ་ཞུའི་ཚེས་གྲངས།

en: Show
bo: སྟོན།

en: Congratulations!
bo: འཚམས་འདྲི་ཞུ།

en: You have completed the platform activation.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གླེང་སྟེགས་ནུས་ལྡན་མཇུག་སྐྱེལ་ཟིན་འདུག

en: Success!
bo: ལེགས་གྲུབ།

en: Your whistleblowing platform is almost ready!
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གསང་སྒྲོག་པའི་གླེང་སྟེགས་དེ་ཕལ་ཆེར་གྲ་སྒྲིག་རེད་འདུག

en: Check your inbox to activate it.
bo: དེ་ནུས་ལྡན་བཟོ་བར་ཁྱེད་ཀྱི་འབྱོར་སྒམ་ཞིབ་བཤེར་བྱ།

en: If not activated within 24 hours the platform will be automatically deleted.
bo: གལ་ཏེ་ཆུ་ཚོད་ ༢༤ ནང་འཚུད་ནུས་ལྡན་མི་བཟོས་པ་ཡིན་ན། གླེང་སྟེགས་དེ་རང་འགུལ་གྱི་བསུབ་པ་ཡིན།

en: Sign up
bo: ཐོ་འགོད།

en: Confirmation
bo: གཏན་འཁེལ།

en: Invalid confirmation
bo: གཏན་འཁེལ་མི་འཐད།

en: Invalid phone number
bo: ཁ་པར་ཨང་གྲངས་མི་འཐད།

en: Address
bo: ཁ་བྱང་།

en: Tax code
bo: དཔྱ་ཁྲལ་གསང་རྟགས།

en: The answer is too short
bo: ལན་འདེབས་དེ་ཧ་ཅང་ཐུང་ཐུང་འདུག

en: The specified input is not valid.
bo: དམིགས་བཀར་བྱས་པའི་ནང་འཇུག་དེ་འཐད་ཀྱི་མི་འདུག

en: The specified input is not valid:
bo: དམིགས་བཀར་བྱས་པའི་ནང་འཇུག་དེ་འཐད་ཀྱི་མི་འདུག:

en: please enter a valid email address.
bo: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་འཐད་པ་ཞིག་འཇུག་རོགས་གནང་།

en: please enter numbers only.
bo: ཨང་གྲངས་ཁོ་ན་འཇུག་རོགས་གནང་།

en: Submissions disabled
bo: ཞུ་འབུལ་ནུས་འཇོམས་ཟིན།

en: You are connecting to the server without anonymity and this server supports only anonymous submissions
bo: ཁྱེད་ཉིད་མིང་མེད་མིན་པའི་སྒོ་ནས་ཞབས་ཞུ་ཡོ་ཆས་སྟེང་སྦྲེལ་མཐུད་བྱེད་བཞིན་པ་དང་། ཞབས་ཞུ་ཡོ་ཆས་འདི་ཡིས་མིང་མེད་ཞུ་འབུལ་ཁོ་ན་རམ་འདེགས་བྱེད་ཀྱི་ཡོད།

en: Your report was successful.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྙན་ཐོ་ལེགས་གྲུབ་ཟིན།

en: Remember your receipt for this report.
bo: སྙན་ཐོ་འདིའི་ཆེད་ཁྱེད་ཀྱི་འབྱོར་འཛིན་དྲན་པར་བྱ།

en: Use the 16 digit receipt to log in. It will allow you to view any messages we sent you, and also to add extra info.
bo: ནང་འཛུལ་ཆེད་གནས་ ༡༦ ཅན་གྱི་འབྱོར་འཛིན་བེད་སྤྱོད་བྱ། འདི་ཡིས་ང་ཚོས་ཁྱེད་ལ་བསྐུར་བའི་འཕྲིན་ཐུང་གང་ཡང་བལྟ་ཐུབ་པར་བྱེད་པ་དང་། ད་དུང་ཆ་འཕྲིན་འཕར་མ་ཡང་སྣོན་ཐུབ་པ་ཡིན།

en: View your report
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྙན་ཐོར་བལྟ།

en: Recipient selection
bo: འབྱོར་ཡུལ་འདེམས་སྒྲུག

en: Select the recipients of your report:
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྙན་ཐོའི་འབྱོར་ཡུལ་རྣམས་འདེམས།:

en: Recipients selected:
bo: འདེམས་ཟིན་པའི་འབྱོར་ཡུལ།:

en: You have reached the maximum number of selectable recipients.
bo: འདེམས་རུང་བའི་འབྱོར་ཡུལ་གྱི་མང་མཐའི་གྲངས་ཚད་དེ་སླེབས་འདུག

en: The following recipients will receive your report and could not be deselected:
bo: གཤམ་འཁོད་འབྱོར་ཡུལ་རྣམས་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་སྙན་ཐོ་འབྱོར་བ་དང་། མི་འདེམས་པ་བྱེད་མི་ཐུབ་པ་ཡིན།:

en: In this step the answers to the following questions are either missing or invalid:
bo: རིམ་པ་འདིའི་ནང་། གཤམ་འཁོད་དྲི་བ་དག་ཀྱི་ལས་འདེབས་རྣམས་མ་ཚང་བའམ་མི་འཐད་པ་ཡིན།:

en: You must select at least one recipient.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ཉུང་མཐར་འབྱོར་ཡུལ་ཞིག་ངེས་པར་དུ་འདེམས་དགོས།

en: Waiting for the file(s) to finish uploading.
bo: ཡིག་ཆ་(རྣམས་) ཡར་འཇུག་ཟིན་པར་སྒུག་ནས་ཡོད།

en: The following steps have errors:
bo: གཤམ་འཁོད་རིམ་པ་དག་ལ་ནོར་སྐྱོན་འདུག:

en: Hide
bo: སྦས།

en: The following step-by-step procedure will guide you through creating your whistleblowing platform.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གསང་སྒྲོག་སྟེགས་བུ་བསྐྲུན་པར་གཤམ་འཁོད་རིམ་པ་ཅན་གྱི་རྒྱུད་རིམ་གྱིས་ལམ་སྟོན་བྱེད་ཀྱི་རེད།

en: Please choose a configuration profile:
bo: སྡེབ་སྒྲིག་ངོ་སྤྲོད་ཞིག་འདེམས་རོགས་གནང་།:

en: Make it possible for this admin to reset user passwords.
bo: འཛིན་སྐྱོང་པ་འདིར་སྤྱོད་པ་པོའི་གསང་ཡིག་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་ཐུབ་པ་བཟོས།

en: We advise selecting this option if you would like to protect data from being lost in the situation where recipients lose their passwords. On the other hand, we would not advise using this feature if you want to setup a system where only recipients are able to access submissions.
bo: འབྱོར་ཡུལ་རྣམས་ཀྱི་སོ་སོའི་གསང་ཡིག་བརླག་པའི་གནས་སྟངས་སུ། གཞི་གྲངས་རྣམས་བོར་བརླག་མེད་པར་སྲུང་སྐྱོབ་བྱེད་པར་འདོད་ན་གདམ་ག་འདི་འདེམས་རྒྱུར་ང་ཚོས་སློབ་སྟོན་བྱེད་ཀྱི་ཡོད། ཕྱོགས་གཞན་ཞིག་ཏུ། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་འབྱོར་ཡུལ་ཁོ་ནས་ཞུ་འབུལ་ལྟ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་མ་ལག་ཅིག་སྒྲིག་བཀོད་བྱེད་པ་འདོད་ན། ང་ཚོད་ཁྱད་ཆོས་འདི་བེད་སྤྱོད་མི་བྱེད་པའི་སློབ་སྟོན་བྱེད་ཀྱི་ཡོད།

en: Please choose a different username.
bo: སྤྱོད་པ་པོའི་མིང་གཞན་ཞིག་འདེམས་རོགས་གནང་།

en: I have read and agree to the terms of the license.
bo: ངས་ཁྲིམས་མཐུན་ལག་འཁྱེར་གྱི་རྒྱས་གཅད་དག་ཀློག་པ་དང་མོས་མཐུན་བྱེད་ཀྱི་ཡོད།

en: You have completed the platform wizard.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གླེང་སྟེགས་ཝི་ཛཌ་མཇུག་སྐྱེལ་ཟིན་འདུག

en: Please summarize your report in a few words.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྙན་ཐོ་དེ་ཚིག་འབྲུ་འགའ་ཤས་ནང་འགྲེལ་བརྗོད་བྱ།

en: Describe your report in detail.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྙན་ཐོ་དེ་ཞིབ་ཕྲ་འགྲེལ་བརྗོད་བྱ།

en: Where did the facts happen?
bo: དོན་རྐྱེན་དེ་གང་དུ་བྱུང་ངམ།

en: When did the facts happen?
bo: དོན་རྐྱེན་དེ་ག་དུས་བྱུང་ངམ།

en: I witnessed the facts in person
bo: ངས་དོན་རྐྱེན་དེ་དངོས་སུ་མཐོང་བྱུང་།

en: I was personally told by a direct witness
bo: ང་ལ་དཔང་པོ་དངོས་ཤིག་གི་ཐད་ཀར་བརྗོད་བྱུང་།

en: It is a rumor I heard
bo: དཀྲོག་གཏམ།--ངས་དེའི་སྐོར་ཐོས་བྱུང་།

en: How are you involved in the reported facts?
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དོན་རྐྱེན་དེའི་ནང་ཁྱེད་ཀྱི་ཐེ་ཇུས་གང་ཡིན་ནམ།

en: Do you have evidence to support your report?
bo: ཁྱེད་ལ་སོ་སོའི་གསར་འགྱུར་དེ་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་པའི་དཔང་རྟགས་ཡོད་དམ།

en: Please attach the evidence to support your report.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གསར་འགྱུར་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་པའི་དཔང་རྟགས་མཉམ་སྦྱར་གནང་རོགས།

en: Please describe the evidence in detail.
bo: དཔང་རྟགས་དེ་ཞིབ་ཕྲ་འགྲེལ་བརྗོད་གནང་རོགས།

en: A thorough description of the submitted evidence enhances our ability to evaluate claims and investigate. Please take care to reference significant portions of any videos, images or documents submitted.
bo: འབུལ་ལམ་ཞུས་པའི་དཔང་རྟགས་ཀྱི་འགྲེལ་བརྗོད་དག་དཔྱིས་ཕྱིན་པ་ཡོད་པས་ཡིན་ཚུལ་བརྗོད་པ་དག་ཞིབ་དཔྱོད་བྱེད་རྒྱུ་དང་ཞིབ་འཇུག་བྱེད་པར་ང་ཚོའི་ནུས་པ་གོང་མཐོར་བྱེད་པ་ཡིན། དཔང་རྟགས་ཚུལ་དུ་འབུལ་ལམ་ཞུས་པའི་བརྙན་ནམ། འདྲ་པར། ཡང་ན་ཡིག་ཆ་གང་ཞིག་གི་ཆ་ཤས་ཚད་ཐུབ་ཅིག་འབྲེལ་སྦྱོར་གནང་བར་ཡིད་གཟབ་གནང་རོགས།

en: Have you reported the facts to other organizations and/or individuals?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གསར་འགྱུར་དེ་ཚོགས་པ་གཞན་ལ་སྙན་སེང་ཞུས་ཡོད་དམ།

en: Please list the organizations and/or individuals you have informed about these facts.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དོན་རྐྱེན་འདིའི་སྐོར་གནས་ཚུལ་བརྗོད་པའི་ཚོགས་པ་དག་གི་མིང་འདོན་གནང་རོགས།

en: Have these organizations investigated your claims? If so, what was the outcome?
bo: ཚོགས་པ་འདི་དག་གིས་ཁྱེད་ཀྱིས་ཡིན་ཚུལ་བརྗོད་པ་དག་ལ་ཞིབ་འཇུག་བྱེད་སོང་ངམ། གལ་ཏེ་བྱས་ཡོད་ཚེ། གྲུབ་འབྲས་གང་ཡིན་ནམ།

en: What is the outcome you want to achieve with our support?
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གྲུབ་འབྲས་གང་མཐོང་འདོད་ཡོད་ནམ།

en: Do you want to provide your identification information?
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སོ་སོའི་ངོས་འཛིན་ཆ་འཕྲིན་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་འདོད་དམ།

en: First name
bo: མིང་ཐོག་མ།

en: Last name
bo: མིང་མཐའ་མ།

en: Other
bo: གཞན།

en: Dear {RecipientName},
bo: བརྩེ་བའི་ {RecipientName}

en: You're receiving this email because a user account has been created for you on the system: {Site}
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ཆེད་མ་ལག་སྟེང་སྤྱོད་པ་པོའི་ཐོ་ཁོངས་ཤིག་བཟོས་ཡོད་པས། ཁྱེད་ལ་གློག་འཕྲིན་འདི་འབྱོར་བཞིན་ཡོད།: {Site}

en: Username: {Username}
bo: སྤྱོད་པ་པོའི་མིང་།: {Username}

en: Activation link: {Url}
bo: ནུས་ལྡན་མཐུད་ཁ།: {Url}

en: Please click on the activation link to proceed with the account activation and to set your user password.
bo: ཐོ་ཁོངས་ནུས་ལྡན་འགོ་འཛུགས་བྱེད་པ་དང་ཁྱེད་ཀྱི་སྤྱོད་པ་པོའི་གསང་ཡིག་སྒྲིག་བཀོད་བྱེད་པར། ནུས་ལྡན་མཐུད་ཁ་སྟེང་སྣུན་རོགས་གནང་།

en: After successful activation you will be able to access the system via the following link: {LoginUrl}
bo: ནུས་ལྡན་ལེགས་གྲུབ་ཟིན་པའི་རྗེས། ཁྱེད་ཀྱིས་གཤམ་གྱི་མཐུད་ཁ་བརྒྱུད་ནས་མ་ལག་ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་ཐུབ།: {LoginUrl}

en: Kind regards,
bo: འཚམས་འདྲི་བཅས།

en: Account activation
bo: ཐོ་ཁོངས་ནུས་ལྡན་བཟོ་ཚུལ།

en: Your whistleblowing platform is now accessible at:
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གསང་སྒྲོག་པའི་གླེང་སྟེགས་དེ་ད་ལྟ་འདིའི་སྟེང་ལྟ་སྤྱོད་ཐུབ་པ་ཡིན།:

en: To log in, visit:
bo: ནང་འཛུལ་བྱེད་པར། འདིའི་སྟེང་བསྐྱོད།:

en: Users' credentials:
bo: སྤྱོད་པ་པོའི་འོས་ཆོས།:

en: The platform will be automatically deleted on:
bo: གླེང་སྟེགས་འདི་རང་འགུལ་གྱི་དེ་ནས་བསུབ་པ་ཡིན།:

en: Access instructions
bo: ལྟ་སྤྱོད་བཀོད་ཁྱབ།

en: The number of activities recently detected appears to be higher than usual.
bo: ཉེ་ཆར་ཤེས་རྟོགས་བྱུང་བའི་བྱེད་སྒོའི་གྲངས་ཚད་དེ་རྒྱུན་གཏན་ལས་མཐོ་བ་མངོན་གྱི་འདུག

en: This could be a sign of an attack (for example, someone flooding your server with bogus information) or just a usage spike due to an increased visibility of your project.
bo: འདི་ནི་འཐབ་རྒོལ་གྱི་རྟགས་ཤིག་ཡིན། (དཔེར་ན། མི་ཞིག་གིས་ཁྱེད་ཀྱི་ཞབས་ཞུའི་ཡོ་ཆས་སྟེང་འབྲེལ་མེད་ཆ་འཕྲིན་འཇུག་གི་ཡོད་པ་ལྟ་བུ།) ཡང་ན། ཁྱེད་ཀྱི་ལས་འཆར་གྱི་འཕེལ་རིམ་མངོན་གྱུར་རྐྱེན་པས་སྤྱོད་སྟངས་འཕར་ཆ་ཙམ་ཞིག་ཡིན་སྲིད་པ་རེད།

en: Examine the issue to determine whether it is legitimate or not.
bo: དེ་ནི་ཁྲིམས་མཐུན་ཡིན་མིན་གཏན་འབེབས་བྱེད་པར་གནད་དོན་དཔྱད་ཞིབ་བྱ།

en: The activities with unusual stats are:
bo: རྒྱུན་གཏན་མིན་པའི་རྣམ་གྲངས་རིག་པའི་བྱེད་སྒོ་དག་ནི།:

en: The server cannot guarantee that a new report can be stored, so submissions have been disabled.
bo: ཞབས་ཞུའི་ཡོ་ཆས་ཀྱིས་སྙན་ཐོ་གསར་པ་ཞིག་ཉར་གསོག་བྱེད་པའི་ཁག་ཐེགས་བྱེད་མི་ཐུབ། དེས་ན། ཞུ་འབུལ་དག་ནུས་འཇོམས་ཟིན་པ་ཡིན།

en: Please consider asking your technical support to create more disk space on the server.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཕྲུལ་རིག་རམ་འདེགས་ལ་ཞབས་ཞུའི་ཡོ་ཆས་སྟེང་སྡུད་སྡེར་སྟོང་ཆ་མང་བ་བཟོ་བསྐྲུན་བྱེད་པའི་རེ་ཞུ་བྱ།

en: GlobaLeaks technology includes a server status checking component which will alert you in case something requires your attention.
bo: GlobaLeaks འཕྲུལ་རིག་ནང་གྲུབ་ཆ་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པའི་ཞབས་ཞུ་ཡོ་ཆས་གནས་བབ་འཚུད་པ་ཡིན། དེ་ཡིས་གལ་ཏེ་གང་ཞིག་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་དོ་སྣང་དགོས་སྐབས་ཉེན་བརྡ་གཏོང་བ་ཡིན།

en: For more information, log in to the Administration interface and look at the "System Stats" and "Anomalies" sections.
bo: ཆ་འཕྲིན་མང་བའི་ཆེད། འཛིན་སྐྱོང་མཐུད་ཁ་སྟེང་ནང་འཛུལ་བྱེད་དེ། "མ་ལག་རྣམ་གྲངས་རིག་པ་" དང་ "མིང་མེད་" སྡེ་ཚན་སྟེང་བལྟ།

en: Anomaly detected in {NodeName}
bo: {NodeName} ནང་སྤྱི་འགྲེ་མིན་པ་ཤེས་རྟོགས་ཟིན།

en: This is an email to inform you that the PGP key of the following users is going to expire or has already expired:
bo: འདི་ནི་གཤམ་གྱི་སྤྱོད་པ་པོའི་ PGP མཐེབ་དེ་དུས་ཡོལ་ཟིན་རྒྱུ་ཡིན་པའམ། སྔ་ས་ནས་དུས་ཡོལ་ཟིན་པའི་གནས་ཚུལ་སྙན་སེང་ཞུས་པའི་གློག་འཕྲིན་ཞིག་ཡིན།

en: Without a valid PGP key, the system will not be able to send them encrypted notifications.
bo: འཐད་ལྡན་ PGP མཐེབ་ཞིག་མེད་པའི་ཐོག་ནས། མ་ལག་གིས་ཁོང་ཚོར་གསང་སྡོམ་ཟིན་པའི་བརྡ་ཐོ་དག་གཏོང་མི་ཐུབ།

en: PGP key expiration alert
bo: PGP མཐེབ་དུས་ཡོལ་ཉེན་བརྡ།

en: A new whistleblowing site has been registered.
bo: གསང་སྒྲོག་པའི་དྲ་ཚིགས་གསར་པ་ཞིག་དེབ་སྐྱེལ་བྱེད་འདུག

en: Registration data:
bo: དེབ་སྐྱེལ་གཞི་གྲངས།:

en: Site: {Url}
bo: དྲ་ཚིགས།: {Url}

en: Name: {Name}
bo: མིང་།: {Name}

en: Email: {Email}
bo: གློག་འཕྲིན།: {Email}

en: New whistleblowing site registered
bo: གསང་སྒྲོག་པའི་དྲ་ཚིགས་གསར་པ་དེབ་སྐྱེལ་ཟིན།

en: This is a test email sent out from the platform's administrative interface.
bo: འདི་ནི་གླེང་སྟེགས་ཀྱི་འཛིན་སྐྱོང་མཐུད་ཁ་ནས་བཏང་བའི་ཚོད་ལྟའི་གློག་འཕྲིན་ཞིག་ཡིན།

en: Reception of this email indicates that the server was able to authenticate to and interact with the SMTP mail server.
bo: གློག་འཕྲིན་འདི་འབྱོར་བ་ཡིས་ཞབས་ཞུ་ཡོ་ཆས་ཀྱིས་ SMTP འཕྲིན་ཡིག་ཞབས་ཞུ་ལྷན་ཁུངས་གཏུག་དང་འབྲེལ་མོལ་བྱེད་ཐུབ་པ་མཚོན་པ་ཡིན།

en: Test email
bo: ཚོད་ལྟའི་གློག་འཕྲིན།

en: This is an email to notify you that a request has been made to change your email address to {NewEmailAddress}.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་དེ་གཤམ་གསལ་སྟེང་བརྗེ་སྒྱུར་བྱེད་པའི་རེ་ཞུ་ཞིག་འབྱོར་ཡོད་པའི་གློག་འཕྲིན་བརྡ་ཐོ་ཞིག་ཡིན། {NewEmailAddress}

en: Click the following link to validate this change:
bo: སྒྱུར་བཅོས་འདི་འཐད་ལྡན་བྱེད་པར་གཤམ་གྱི་མཐུད་ཁ་སྟེང་སྣུན།:

en: If you didn't request this change, change your password and contact your system administrator.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྱུར་བཅོས་འདི་རེ་ཞུ་བྱེད་མེད་ན། ཁྱེད་ཀྱི་གསང་ཡིག་བརྗེ་སྒྱུར་བྱེད་དེ་ཁྱེད་ཀྱི་མ་ལག་འཛིན་སྐྱོང་ལ་འབྲེལ་གཏུག་བྱ།

en: Email change request
bo: གློག་འཕྲིན་བརྗེ་སྒྱུར་རེ་ཞུ།

en: From: {Author}
bo: ནས།: {Author}

en: Date: {EventTime}
bo: ཚེས་གྲངས།: {EventTime}

en: From: Whistleblower
bo: ནས།: གསང་སྒྲོག་པ།

en: Date: {SubmissionDate}
bo: ཚེས་གྲངས།: {SubmissionDate}

en: Label: {TipLabel}
bo: མིང་བྱང་།: {TipLabel}

en: Status: {TipStatus}
bo: གནས་བབ།: {TipStatus}

en: The HTTPS certificate loaded on the platform is about to, or has already expired.
bo: གླེང་སྟེགས་སྟེང་འདོན་འཇུག་བྱེད་པའི་ HTTPS ལག་འཁྱེར་དེ་དུས་ཡོལ་ཟིན་གྲབས་ཡོད་པའམ་དུས་ཡོལ་ཟིན་འདུག

en: Expiration date: {ExpirationDate}
bo: དུས་ཡོལ་ཚེས་གྲངས།: {ExpirationDate}

en: Without a valid certificate, the platform will be accessible in a secure way only via Tor.
bo: འཐད་ལྡན་ལག་འཁྱེར་ཞིག་མེད་པར། གླེང་སྟེགས་དེ་ Tor ཁོ་ན་བརྒྱུད་ནས་ཐབས་ལམ་བཙན་པོ་ནང་ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་ཐུབ།

en: Log in to solve the issue.
bo: གནད་དོན་སེལ་བར་ནང་འཛུལ་བྱ།

en: Expiration alert for HTTPS certificate
bo: HTTPS ལག་འཁྱེར་ཆེད་དུས་ཡོལ་ཉེན་བརྡ།

en: The automatic HTTPS certificate renewal scheduled for today just failed.
bo: དེ་རིང་ཆེད་འཆར་འགོད་བྱས་པའི་རང་འགུལ་གྱི་ HTTPS ལག་འཁྱེར་བསྐྱར་བཟོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: The system will keep trying.
bo: མ་ལག་གིས་མུ་མཐུད་ནས་འབད་རྩོལ་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Failed HTTPS certificate renewal
bo: HTTPS ལག་འཁྱེར་བསྐྱར་བཟོ་མི་ཐུབ།

en: This is an email to notify you that a custodian has authorized you to access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
bo: བདག་གཉེར་བ་ཞིག་གིས་ཁྱེད་ལ་སྙན་ཐོའི་ {TipNum} ཆེད་གསང་སྒྲོག་ངོ་བོ་ལྟ་སྤྱོད་བཀའ་འཁྲོལ་སྤྲད་ཡོད་པའི་གློག་འཕྲིན་བརྡ་ཐོ་ཞིག་ཡིན།

en: The report can be accessed at:
bo: སྙན་ཐོ་དེ་འདིའི་སྟེང་ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་ཐུབ།:

en: Access to whistleblower's identity authorized
bo: གསང་སྒྲོག་པའི་ངོ་བོའི་སྟེང་ལྟ་སྤྱོད་བཀའ་འཁྲོལ་ཟིན།

en: This is an email to notify you that a custodian has denied you access to the whistleblowing identity for the report {TipNum}.
bo: བདག་གཉེར་བ་ཞིག་གིས་ཁྱེད་ལ་སྙན་ཐོའི་ {TipNum} ཆེད་གསང་སྒྲོག་ངོ་བོ་ལྟ་སྤྱོད་བཀའ་འཁྲོལ་སྤྲད་མེད་པའི་གློག་འཕྲིན་བརྡ་ཐོ་ཞིག་ཡིན།

en: Access to whistleblower's identity denied
bo: གསང་སྒྲོག་པའི་ངོ་བོའི་སྟེང་ལྟ་སྤྱོད་བཀའ་འཁྲོལ་མི་འདུག

en: This is an email to notify you that a recipient has requested access to the whistleblower's identity for the report {TipNum}
bo: འབྱོར་ཡུལ་ཞིག་གིས་ཁྱེད་ལ་སྙན་ཐོའི་ {TipNum} ཆེད་གསང་སྒྲོག་པའི་ངོ་བོ་ལྟ་སྤྱོད་ཐད་རེ་ཞུ་བྱས་པའི་གློག་འཕྲིན་བརྡ་ཐོ་ཞིག་ཡིན།

en: The request can be accessed at:
bo: རེ་ཞུ་དེ་འདིའི་སྟེང་ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་ཐུབ།:

en: New request of access to a whistleblower's identity
bo: གསང་སྒྲོག་པའི་ངོ་བོ་ལ་ལྟ་སྤྱོད་ཀྱི་རེ་ཞུ་གསར་པ།

en: This is an email to notify you that the whistleblower for the report {TipNum} has provided their identity.
bo: སྙན་ཐོ་ {TipNum} ཆེད་གསང་སྒྲོག་པ་ཡིས་སོ་སོའི་ངོ་བོ་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པའི་གློག་འཕྲིན་བརྡ་ཐོ་ཞིག་ཡིན།

en: The whistleblower has provided their identity
bo: གསང་སྒྲོག་པས་སོ་སོའི་ངོ་བོ་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་འདུག

en: You're receiving this email because a password reset has been requested for the account: {Username}
bo: ཐོ་ཁོངས་འདིའི་ཆེད་གསང་ཡིག་བསྐྱར་སྒྲིག་རེ་ཞུ་བྱས་འདུག་པས་ཁྱེད་ལ་གློག་འཕྲིན་འདི་འབྱོར་བཞིན་ཡོད།: {Username}

en: If you didn't make this request, you may safely ignore and delete this email.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་རེ་ཞུ་འདི་བྱེད་མེད་ན། ཁྱེད་ཀྱིས་གློག་འཕྲིན་འདི་བདེ་འཇགས་ངང་སྣང་མེད་གཏོང་བ་དང་བསུབ་ཆོག་པ་ཡིན།

en: You can confirm your request by clicking the following link:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གཤམ་གྱི་མཐུད་ཁ་སྟེང་སྣུན་པའི་སྒོ་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་རེ་ཞུ་གཏན་འཁེལ་བྱེད་ཐུབ།

en: Password reset instructions
bo: གསང་ཡིག་བསྐྱར་སྒྲིག་བཀོད་ཁྱབ།

en: This is an email to inform you that your PGP key is expiring or has already expired.
bo: འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་ PGP མཐེབ་དེ་དུས་ཡོལ་ཟིན་རྒྱུ་ཡིན་པའམ། སྔ་ས་ནས་དུས་ཡོལ་ཟིན་པའི་གནས་ཚུལ་སྙན་སེང་ཞུས་པའི་གློག་འཕྲིན་ཞིག་ཡིན།

en: You should extend its validity and update the key present on the platform, or upload a new key.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དེའི་འཐད་ལྡན་དུས་ཚོད་ཕར་འགྱང་བྱེད་པ་དང་། གླེང་སྟེགས་སྟེང་ཡོད་པའི་མཐེབ་དེ་གསར་སྒྱུར་བྱེད་དགོས། ཡང་ན། མཐེབ་གསར་པ་ཞིག་ཡར་འཇུག་བྱ།

en: Without a valid PGP key, the system won't be able to encrypt data provided to you.
bo: འཐད་ལྡན་ PGP མཐེབ་ཞིག་མེད་པའི་ཐོག་ནས། མ་ལག་གིས་ཁྱེད་ལ་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པའི་གཞི་གྲངས་གསང་སྡོམ་བྱེད་མི་ཐུབ་པ་ཡིན།

en: Click the link to activate the platform:
bo: གླེང་སྟེགས་ནུས་ལྡན་བཟོ་བར་མཐུད་ཁ་སྟེང་སྣུན།:

en: Activation
bo: ནུས་ལྡན་བཟོ་བ།

en: A software update is available.
bo: མཉེན་ཆས་གསར་སྒྱུར་ཞིག་ཐོབ་རུང་འདུག

en: It is good security practice to keep the platform up to date.
bo: གླེང་སྟེགས་དེ་དུས་དང་མཐུན་པ་གནས་པ་བྱ་རྒྱུ་ནི་ཉེན་སྲུང་གོམས་སྲོལ་ཡག་པོ་ཞིག་ཡིན།

en: To learn about new features and bug fixes in the new version consult the change log at: {ChangeLogUrl}
bo: རིམ་པ་གསར་པའི་ནང་ཁྱད་ཆོས་གསར་པ་དང་དྲ་འབུ་བཟོ་བཅོས་སྐོར་སྦྱོང་བར། འདིའི་སྟེང་ལ་སྒྱུར་བཅོས་ཐོ་གཞུང་བསྟེན་གཏུག་བྱ།: {ChangeLogUrl}

en: For instructions on software updates, please refer to the documentation at: {UpdateGuideUrl}
bo: མཉེན་ཆས་གསར་སྒྱུར་སྟེང་གི་བཀོད་ཁྱབ་དག་གི་ཆེད། གཤམ་འཁོད་སྟེང་ཡིག་ཆར་འབྲེལ་སྦྱོར་གནང་རོགས།: {UpdateGuideUrl}

en: New report
bo: སྙན་ཐོ་གསར་པ།

en: The earliest expiration date is {EarliestExpirationDate}.
bo: དུས་ཚོད་ཡོལ་བའི་ཚེས་གྲངས་སྔ་ཤོས་ནི། {EarliestExpirationDate}

en: Please remember to check them before they are deleted.
bo: དེ་དག་མ་བསུབ་གོང་དེ་ཚོ་ཞིབ་བཤེར་གནང་རྒྱུ་མ་བརྗེད་པ་གནང་རོགས།

en: Some reports will expire soon
bo: སྙན་ཐོ་འགའ་ཤས་མགྱོགས་མྱུར་དུས་ཚོད་ཡོལ་བ་ཡིན།

en: This is an email to notify you that a whistleblower has selected you as a valuable recipient of their report.
bo: འདི་ནི་གསང་སྒྲོག་པ་ཡིས་ཁྱེད་ཉིད་དེ་དག་གི་སྙན་ཐོའི་གལ་ཆེའི་འབྱོར་ཡུལ་ཞིག་ལ་འདེམས་ཟིན་པའི་གློག་འཕྲིན་བརྡ་ཐོ་ཡིན།

en: You are asked to pay special attention to the information and material contained therein. Please keep in mind that whistleblowers often expose themselves to high personal risks in the interest of the public. Therefore the material provided within this report should be considered to be of high importance.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དེར་གཏོགས་ཆ་འཕྲིན་དང་དངོས་རྫས་སྟེང་དོ་སྣང་དམིགས་བསལ་སྤྲད་དགོས་པ་རེ་ཞུ་བྱས་འདུག གསང་སྒྲོག་པ་ཡིས་མང་ཚོགས་ཀྱི་ཁེ་ཕན་ཆེད་དུ་རང་ཉིད་སོ་སོ་སྒེར་གྱི་ཉེན་ཚབས་ཆེན་པོའི་ནང་ཐེར་འདོན་ཡང་ཡང་བྱེད་ཀྱི་ཡོད་པ་ཐུགས་འཇགས་གནང་རོགས། དེ་འདྲ་སོང་ཙང་སྙན་ཐོ་འདི་ནང་འཚུད་དུ་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པའི་དངོས་རྫས་དེ་གལ་འགངས་ཆེན་པོ་འཛིན་དགོས་པ་ཡིན།

en: This is an email to notify that an existing report has been updated.
bo: འདི་ནི་ད་ཡོད་སྙན་ཐོ་ཞིག་གསར་སྒྱུར་ཟིན་ཡོད་པའི་གློག་འཕྲིན་བརྡ་ཐོ་ཞིག་ཡིན།

en: Report updated
bo: སྙན་ཐོ་གསར་སྒྱུར་ཟིན།

en: This email is to remind you the presence of unread or updated reports.
bo: གློག་འཕྲིན་འདི་ནི་ཁྱེད་ལ་སྙན་ཐོ་མ་ཀློག་པའམ་གསར་སྒྱུར་ཟིན་པ་དག་དྲན་སྐུལ་བྱེད་པའི་ཆེད་དུ་ཡིན།

en: Reminder about unread or updated reports
bo: སྙན་ཐོ་མ་ཀློག་པའམ་གསར་སྒྱུར་ཟིན་པའི་སྐོར་གྱི་དྲན་སྐུལ།

en: Role: {Role}
bo: ལས་འགན།: {Role}

en: Password: {Password}
bo: གསང་ཡིག།: {Password}
